biuro tłumaczeń skrivanek

Słowniki

Doraźna pomoc językowa.

tłumaczenia

Małe słowniki przydatne w typowych sytuacjach

1

Planujesz wybrać się w podróż zagraniczną do kraju, którego mieszkańcy mówią nieznanym Ci językiem? Nawet jeżeli to wycieczka zorganizowana przez biuro podróży lub wyjazd z przyjaciółmi posługującymi się tym językiem, powinieneś być przygotowany na konieczność samodzielnego porozumienia się ze spotkanymi ludźmi.

W odpowiedzi na takie potrzeby przygotowaliśmy małe słowniki w kilkudziesięciu różnych językach – od angielskiego po wietnamski. Możesz je pobrać na swój telefon w formie PDF-a lub wydrukować i włożyć do kieszeni. Znajdziesz w nich frazy umożliwiające zapytanie o drogę, zasygnalizowanie, że potrzebujesz, aby ktoś powtórzył to, co mówił przed chwilą, czy życzenie komuś miłego dnia.

Jeżeli zaś jest jakieś pojęcie związane z tłumaczeniami, którego nie rozumiesz, zachęcamy do zajrzenia do słownika terminów branżowych.

Potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia dłuższego tekstu? Organizujesz konferencję międzynarodową i obawiasz się, że nie wszyscy jej uczestnicy będą rozumieć przemówienia? W takich sytuacjach słowniczek to za mało – lepiej nie ryzykować i skorzystać z usług profesjonalnego tłumacza. W naszym zespole są specjaliści od kilkudziesięciu języków, w tym angielskiego, hiszpańskiego czy węgierskiego. Z pewnością spełnią oni Twoje oczekiwania.

Dostępne słowniki

1

Oto słowniki dostępne na naszej stronie:

CZY POTRZEBUJESZ
tłumaczenia lub innych usług językowych?
Napisz do nas – Pomożemy
chatsimple
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.