biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumaczenia arabski
– zwykłe czy przysięgłe?

line
Nasi specjaliści w zakresie
języka arabskiego zadbają
o poprawność tłumaczenia,
umożliwiając jasną komunikację
oraz osiągnięcie celów.
tłumaczenia

Tłumacz polsko arabski – profesjonalne tłumaczenia z arabskiego i na arabski

Nasi specjaliści w zakresie języka arabskiego zadbają o poprawność tłumaczenia i innych usług, umożliwiając jasną komunikację oraz osiągnięcie wyznaczonych celów.
tłumacz odznaki
tłumaczenia
Dlaczego warto wybrać nasze usługi tłumaczeniowe
1

Ponad 100 obsługiwanych formatów – pdf, jpg, idml, a może json lub html – nie ma to znaczenia, obsługujemy wiele różnych rozszerzeń plików, nie musisz się przejmować konwersją dokumentów.

Kompleksowa obsługa – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia, lokalizacji strony www,aplikacji czy tłumaczenia napisów do filmu, w biurze tłumaczeń Skrivanek posiadamy bogatą ofertę usług językowych – na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Szybka wycena online – nie musisz długo czekać na ofertę, jesteśmy w stanie wycenić tłumaczenie już w 30 minut.

Tłumaczenia techniczne – posiadamy tłumaczy specjalizujących się w różnych branżach, więc specjalistyczne słownictwo nie jest dla nas problemem.

Portal klienta – wszystkie sprawy załatwisz w jednym miejscu i na bieżąco sprawdzisz postęp prac.

Gwarancja jakości – obawiasz się o jakość tłumaczenia? Posiadamy certyfikaty ISO 9001 i 17100 zaświadczające o naszej dokładności.

Tłumaczymy dokumenty w dowolnym formacie na ponad 100 języków

Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone 5 certyfikatami ISO

Ponad 98% klientów poleca nasze usługi

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online

Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe

Tłumacz arabski

Agencja Skrivanek wykonuje profesjonalne tłumaczenia pisemne zwykłe na język arabski i tłumaczenie z języka polskiego na arabski. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy języka arabskiego oraz języka polskiego, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach. Możemy zapewnić zarówno tłumaczenia zwykłe języka arabskiego, tłumaczenia tekstów, tłumaczenia stron internetowych, jak i tłumaczenie uwierzytelnione. Nasza oferta jest skierowana do firm wszystkich branż (także specjalistycznych: przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Możemy wykonać profesjonalne tłumaczenia pisemne umowy z języka arabskiego lub przetłumaczyć dokumenty firmowe, dokumenty finansowe, faktury, katalogi, slogany reklamowe, sprawozdania, korespondencję handlową, akty, pełnomocnictwa, formularze, tłumaczenia techniczne i inne materiały, także niejawne. Nasi tłumacze języka arabskiego zadbają nie tylko o poprawność tłumaczenia, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego, zarówno pod kątem samego języka, jak i kraju.

Jak zamówić profesjonalne tłumaczenie arabskiego?

proces tłumaczenia

1) 99% naszych klientów otrzymuje wycenę w czasie krótszym niż 30 minut

2) Osoby fizyczne uprzejmie prosimy o dokonanie przedpłaty. Płatności można regulować przelewem bankowym lub za pośrednictwem serwisu PayPal.

Tłumaczenia języka arabskiego , tłumaczenia stron internetowych, tłumaczenia przysięgłe (tłumaczenie uwierzytelnione) –  w naszym biurze tłumaczeń pracują profesjonalni tłumacze posługujący się językiem arabskim jak ojczystym. Dzięki temu możemy zapewnić tłumaczenia pisemne zwykłe i inne usługi językowe na najwyższym poziomie niezależnie czy tłumaczymy z języka arabskiego na polski czy z polskiego na arabski.

99% naszych klientów otrzymuje wycenę
w czasie krótszym niż 15 minut

Potrzebujesz tłumaczenia języka arabskiego? Realizujemy tłumaczenia w różnych kombinacjach językowych. Napisz do nas!

1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
Co mówią o nas klienci?
1
Plastic Omnium Auto Inergy Poland
Plastic Omnium Auto Inergy Poland Sp. z o.o

Wiele zleceń realizowanych jest w trybie ekspresowym, dlaczego cenimy sobie terminowość oraz elastyczność działania firmy Skrivanek. Dotychczasowa udana współpraca pozwala nam zarekomendować firmę Skrivanek jako rzetelnego dostawcę usług tłumaczeniowych.

Stokrotka
Stokrotka Sp. z o.o.

Potwierdzamy, że Stokrotka Sp. z o.o., właściciel ogólnopolskiej sieci sklepów od 2018 roku korzysta z usług firmy tłumaczeniowej Skrivanek Sp. z o.o. Na podstawie dotychczasowej współpracy polecamy firmę Skrivanek jako sprawdzonego dostawcę usług tłumaczeniowych.

CARITAS Archidiecezji Gdańskiej
CARITAS Archidiecezji Gdańskiej

W trakcie naszej współpracy firma Skrivanek sp. z o.o. okazała się partnerem godnym zaufania, gwarantującym wysoką jakość tłumaczeń, terminowość oraz poufność.

Tłumacz polsko arabski
i arabsko polski
1

Kto mówi po arabsku?

Arabski jest częścią rodziny języków afro-azjatyckich, grupy języków semickich, a dokładnie rzecz ujmując południowo-zachodnich semickich. Posługuje się nim prawie 300 milionów osób. Można wyróżnić około 20 dialektów tego języka, funkcjonujących równolegle z językiem literackim.

Przy pomocy języka arabskiego bez problemu porozumiemy się praktycznie w całej północnej Afryce i Arabii Saudyjskiej. To język urzędowy w Algierii, Arabii Saudyjskiej, Bahrajnie, Czadzie, Egipcie, Iraku, Izraelu, Jemenie, Jordanii, Katarze, Kuwejcie, Libanie, Libii, Maroku, Sudanie, Syrii, czy Tunezji. Co ciekawe jest to jeden z oficjalnych języków Zgromadzenia ONZ.

Język arabski – historia

Pierwsze ślady języka protoarabskiego można odnaleźć już w VI wieku p.n.e.! Na podstawie znalezionych inskrypcji wysnuto wniosek, że dzielił się on wtedy na dwa główne nurty – posługujący się językiem aramejskim i epigraficznym. Język arabski w bardziej współczesnej formie datuje się na VII wiek n.e., a jego powstanie ma silny związek z islamem. Był to tak zwany arabski klasyczny, który następnie przekształcił się w język literacki. Od XIX wieku mamy do czynienia ze standardowym/współczesnym językiem arabskim.

Arabski w biznesie

Jako, że islam jest religią bardzo dynamicznie rozwijającą się, wraz z nim w coraz powszechniejszym użyciu jest sam język arabski. Jego znajomość będzie niezwykle pomocna firmom, które planują działalność w północnej części Afryki i innych państw muzułmańskich. Mówi się, że Arabowie bardzo doceniają cudzoziemców, którzy mogą się pochwalić znajomością choćby podstaw języka arabskiego – może to otworzyć wiele drzwi, także prowadzących do dobrych relacji biznesowych.

tłumacz języka arabskiego
Wycena projektu

W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę tłumaczenia na język arabski lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

Analiza dokumentów

Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia na język arabski lub język polski oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

Dobranie zespołu

Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na język arabski lub język polski.

Tłumaczenie materiałów

Dobrany tłumacz arabsko polski wykonuje przekład materiału na język arabski zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

Korekta i edycja tłumaczenia

Tłumaczenie na język arabski jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

Kontrola jakości i dostawa

Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

Klienci którzy nam ufają:

tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tlumaczenia
tlumacz
tłumaczenia

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Tłumaczenia na język arabski

1

Jaka jest cena tłumaczenia na język arabski?

Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Czy cena tłumaczenia na język arabski zawiera podatek VAT?

Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

Ile wynosi czas tłumaczenia na język arabski?

Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

Jakie najcześciej zlecenia wykonujecie z tłumaczeniem arabskiego?

Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na arabski: tłumaczenia pisemne w języku arabskim – zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język arabski; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka arabskiego – symultaniczne i konsekutywne;

Czy mogę zlecić tłumaczenie na język arabski w trybie pilnym?

Oprócz realizacji zleceń w trybie zwykłym, oferujemy również tryb ekspresowy. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że krótszy termin wykonania oznacza mniej czasu na poszczególne procesy. To, co sprawdzi się przy tekście wewnątrz firmowym, niekoniecznie zalecane jest w przypadku tekstów do publikacji, wymagających wielokrotnego sprawdzenia i „dopieszczenia” szczegółów. Niezależnie od powyższego, zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy realizacji. Warto zwrócić uwagę, że cena tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa niż koszt tłumaczenia zwykłego.

Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia na język arabski?

Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

Szukasz usług językowych dla Twojej branży?

Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka arabskiego i na język arabski dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT.

CZY POTRZEBUJESZ
Tłumaczenia lub innej usługi z języka arabskiego?
Napisz do nas – Pomożemy.
Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Wypełnij formularz lub napisz na tlumacz@skrivanek.pl
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Tłumacz polsko-arabski – w czym możemy Ci pomóc?

1

Wykonujemy tłumaczenia uwierzytelnione, zwykłe i ustne w różnych kombinacjach językowych, także w parze polski-arabski. W naszej ofercie znajdziesz usługi skierowane do firm i osób prywatnych. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z wielu branży, m.in. marketingowej, telekomunikacyjnej czy ubezpieczeniowej. Pomożemy w lokalizacji stron internetowych, przygotowaniu napisów czy nauce języków obcych (mamy w ofercie również język polski).

Tłumacz przysięgły języka arabskiego

1

Aby wykonywać tłumaczenia uwierzytelnione, wiele osób decyduje się na ukończenie studiów o profilu tłumaczeniowym. Po latach nauki kandydat na tłumacza musi zdać egzamin zawodowy, organizowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Tłumacz języka angielskiego najczęściej jest absolwentem filologii angielskiej, a arabskiego – filologii arabskiej.

Tłumaczenia zwykłe z arabskiego lub na arabski

1

Tłumaczenia tekstów z języka polskiego na arabski, takich jak artykuły naukowe, instrukcje czy treści na strony internetowe, nie wymagają pracy tłumacza przysięgłego. Nie oznacza to, że są wykonywane przez kogokolwiek! W naszym biurze każdym zleceniem zajmuje się specjalista, który biegle pisze w języku arabskim, ma doświadczenie przy danym typie tekstu i dobry warsztat translatorski w parze polski-arabski.

Tłumacz polsko-arabski – tłumaczenia ustne

1

Ustne tłumaczenia z polskiego na arabski to usługa, którą świadczymy przede wszystkim podczas negocjacji biznesowych oraz konferencji branżowych i naukowych. Mogą się one odbywać w trybie symultanicznym lub konsekutywnym. Tłumacz ustny przed przystąpieniem do pracy zapozna się z tematem spotkania i odpowiednio przygotuje, aby jak najlepiej wspomóc Cię w jego trakcie.

Tłumaczenia specjalistyczne z arabskiego lub na arabski

1

Tłumaczenia tekstów specjalistycznych z polskiego na arabski wymagają ogromnej wiedzy z danej dziedziny. Nie ma znaczenia, czy zlecisz nam przekład treści z branży motoryzacyjnej, przemysłowej czy energetycznej, wykonaniem zajmie się doświadczony tłumacz. Jego wiedza umożliwi poprawne ukończenie zadania w ustalonym terminie.

Tłumacz arabsko-polski online

1

Wysłanie nam pliku do bezpłatnej wyceny tłumaczenia z języka polskiego na arabski zajmuje dosłownie chwilę. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy zamieszczony na stronie internetowej. Podaj swój numer telefonu, żebyśmy mogli oddzwonić w razie wątpliwości. Odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko, jak to możliwe. W podobny sposób przebiega przekazanie gotowego tekstu w języku arabskim.

Tłumaczenie stron www na arabski

1

Tłumaczenie stron internetowych na arabski to usługa, o której wykonanie proszą przede wszystkim międzynarodowe firmy. Taki zabieg pozwala im dotrzeć do milionów mieszkańców Afryki Północnej i Zatoki Perskiej. To ogromny rynek zbytu, dlatego warto rozważyć tę opcję, jeśli prowadzisz sklep e-commerce.

Biuro tłumaczeń języka arabskiego – co nas wyróżnia?

1

Tłumaczenia tekstów z polskiego na arabski to zaledwie ułamek naszej działalności. Aby dostosować się do prężnie rozwijającego się rynku, oferujemy usługi językowe ułatwiające życie przedsiębiorcom. Są to m.in. tłumaczenia ustne (w tym spotkań online), copywriting, lokalizacja stron internetowych czy dubbing. Pracujemy w wielu kombinacjach językowych.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.