Tłumaczenia dokumentów urzędowych np. świadectw, testamentów, aktów małżeństwa, urodzenia czy zgonu, pełnomocnictw wymagają często zaangażowania tłumacza przysięgłego. Tłumaczenie uwierzytelnione zawiera oświadczenie tłumacza o zgodności z oryginałem oraz jest opatrzone okrągłą pieczęcią urzędową i podpisem tłumacza. Skrivanek współpracuje z tłumaczami przysięgłymi wszystkich języków europejskich i wielu pozaeuropejskich. Dzięki siatce oddziałów w całej Polsce będą mogli Państwo odebrać wykonane tłumaczenia uwierzytelnione w najdogodniejszej dla siebie lokalizacji.

Najczęściej obsługiwana przez nas tematyka to:
 
prawo / administracja
finanse / bankowość
budownictwo / energetyka
telekomunikacja
medycyna / farmaceutyka
logistyka
 

Istniejemy na rynku już 20 lat!

 
Oferujemy tłumaczenia uwierzytelnione tekstów o różnej tematyce.

59+

 
milionów słów przetłumaczonych w 2017 r.

90%

 
klientów poleciłoby nasze usługi.

2710+

 
godzin tłumaczeń ustnych w 2017 r.

Co mówią o nas klienci?

Potwierdzamy, iż firma Skrivanek wykonywała dla nas tłumaczenie specyfikacji technicznej (Przedmiar robót centrum zaopatrzenia elektrotechniki i park dostawców )dotyczącej instalacji elektrotechnicznej z języka niemieckiego na polski. Zlecenie było wykonywane w trybie ekspresowym i obejmowało prawie 40 000 słów źródłowych (ok. 160 stron przeliczeniowych). Tłumaczenie spełniło nasze oczekiwania co do jakości oraz terminowości. Jesteśmy zadowoleni z uprzejmej i profesjonalnej obsługi.

GK Elektro sp. z o.o.

Ze Skrivankiem współpracujemy w zakresie tłumaczeń zwykłych oraz przysięgłych. Najczęściej są to tłumaczenia techniczne (instrukcje obsługi) ale także tłumaczenia umów oraz dokumentów firmowych w językach: angielski, rosyjski, hiszpański oraz turecki. W sumie zrealizowaliśmy ponad 70 projektów. Od firmy Skrivanek otrzymujemy tłumaczenia wysokiej jakości, a co najważniejsze w ustalonym terminie. Cała obsługa związana z realizacją naszych zleceń jest wykonywana profesjonalnie. Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy.

Elektrometal S.A.

Utrzymanie wieloletniej współpracy z tym biurem tłumaczeń przypisujemy niezawodności firmy Skrivanek w dostarczeniu wysokiej jakości usług zarówno w odniesieniu do poprawności tłumaczeń jak i terminowości wykonywania zleceń oraz zapewnienie doskonałej komunikacji w trakcie współpracy. Jesteśmy przekonani, że współpracujemy z zespołem profesjonalistów dbających o zadowolenie klienta, o czym świadczy atrakcyjna oferta cenowa, konsultacje weryfikujące w trakcie wykonywanych zleceń czy budowanie glosariusza na potrzeby współpracy z Nową Erą. Dlatego też rekomendujemy firmę Skrivanek Polska jako biuro tłumaczeń godne zaufania.

Nowa Era sp. z o.o.

Jesteśmy tu, aby wspierać Cię
na drodze do sukcesu!

Napisz do Nas, aby otrzymać
darmową wycenę!
 

Wyślij zapytanie!

Skontaktuj się z nami!

Firma / Imię i nazwisko (*)

Adres email (*)

Numer telefonu

Temat (*)

Treść wiadomości

Załącz plik (nie większy niż 10mb)

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności
Skrivanek sp. z o.o.

X
KONTAKT