Tłumaczenia marketingowe

Nasi tłumacze dzięki kreatywnemu podejściu i wiernemu odwzorowaniu idei tekstu sprawią, że Twoje materiały będą angażujące i ciekawe dla zagranicznych klientów.
tłumaczenia
Czekamy na wiadomość od Ciebie!

  Firma / Imię i nazwisko(*)
  Numer telefonu
  Adres email (*)
  Miasto

  Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?

  Zachęcamy do podania numeru telefonu. Ułatwi on kontakt w przypadku niejasności oraz usprawni proces obsługi zlecenia.  W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?

  Pomożemy Państwu przy pisaniu tekstów reklamowych i marketingowych oraz adaptacji tekstów kreatywnych do warunków i standardów danego rynku.

  • Kompleksowo zajmiemy się tłumaczeniem wszelkiego rodzaju materiałów marketingowych, zarówno w formie cyfrowej, jak i drukowanej, w tym: materiałów sprzedażowych, przewodników stylu, kart informacyjnych produktu, kampanii mailingowych, tekstów reklamowych (także w postaci audio i video), sloganów, bannerów, treści do kampanii Google Ads i Facebook Ads.
  • Na potrzeby różnego rodzaju wydarzeń biznesowych zaproponujemy Państwu ustne tłumaczenie symultaniczne lub konsekutywne. Dzięki temu będą mogli Państwo skupić się na swojej pracy i nie martwić barierami językowymi.
  • A może potrzebują Państwo pomocy przy tłumaczeniach ustnych? Zapewniamy tłumaczenia symultaniczne lub konsekutywne podczas różnego rodzaju wydarzeń, w tym konferencji oraz nieformalnych i formalnych spotkań biznesowych.

  Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy rozwiązania wychodzące im naprzeciw.

  0
  i więcej obsługiwanych formartów plików
  0
  milionów słów przetłumaczonych w 2020 roku
  0
  lat doświadczenia
  0
  certyfikaty ISO
  Tłumaczenia materiałów reklamowych i konsultacje językowe dla marketingu i reklamy

  Czasem mniej znaczy więcej. Sami wiedzą Państwo najlepiej, jak ważny może okazać się dobór słów.

  Zachęcamy zatem do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby, podzielimy się własnym doświadczeniem i przygotujemy dla Państwa specjalną ofertę.

  Skrivanek dostarcza usługi językowe dla branży reklamowej i marketingowej we wszystkich najpopularniejszych językach europejskich. W przypadku tłumaczeń w marketingu ważna jest nie tylko dokładność, ale też kreatywne podejście i znajomość kontekstu kulturowego i społecznego w danym kraju. Transkreacja to usługa, która łączy usługę tłumaczenia i kreatywnego opracowania tak, aby treść reklamowa została odpowiednio przyjęta przez odbiorców.

  CZY POTRZEBUJESZ

  TŁUMACZENIA MARKETINGOWEGO?

  Napisz do nas – Pomożemy
  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.