biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumacz polsko-węgierski
– zwykły czy przysięgły?

line
Nasi specjaliści w zakresie
języka węgierskiego zadbają
o poprawność tłumaczenia,
umożliwiając jasną komunikację
oraz osiągnięcie celów.
tłumaczenia

Tłumacz polsko-węgierski – tłumaczenia z węgierskiego i na węgierski

Nasi specjaliści w zakresie języka węgierskiego zadbają o poprawność tłumaczenia
i innych usług, umożliwiając jasną komunikację oraz osiągnięcie wyznaczonych celów.
trustpilot google rank iso
tłumaczenia
Dlaczego warto wybrać nasze usługi tłumaczeniowe
1

Obsługa nieedytowalnych formatów – chcesz przetłumaczyć treść ze skanu, zdjęcia, pdf-a? Nie ma problemu, nie trać czasu na przepisywanie go. Nasi specjaliści DTP przygotują plik w wersji edytowalnej, zachowując stopki, nagłówki, spisy treści logo czy pieczątki.

Wsparcie i przyjazna obsługa klienta – masz problem z pamięciami tłumaczeniowymi lub tłumaczeniem strony? Nasz zespół jest tu po to, aby Ci doradzić i pomóc rozwiązać problemy.

Szybka wycena online – nie musisz długo czekać na ofertę, jesteśmy w stanie wycenić tłumaczenie już w 30 minut.

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online – zleć tłumaczenie bez wychodzenia z biura lub domu, przetłumaczone dokumenty odeślemy mailem, również tłumaczenia uwierzytelnione z kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Tradycyjne, papierowe tłumaczenie uwierzytelnione możemy przesłać pocztą lub kurierem.

Portal klienta – miejsce, w którym możesz bezpiecznie zarządzać projektami i analizować swoje wydatki.

Gwarancja jakości – obawiasz się o jakość tłumaczenia? Posiadamy certyfikaty ISO 9001 i 17100 zaświadczające o naszej dokładności.

Tłumaczymy dokumenty w dowolnym formacie na ponad 100 języków

Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone 5 certyfikatami ISO

Ponad 98% klientów poleca nasze usługi

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online

Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe

99% naszych klientów otrzymuje wycenę
w czasie krótszym niż 15 minut

Tłumacz węgierski

Agencja Skrivanek wykonuje profesjonalne tłumaczenia tekstów na język węgierski i tłumaczenia z węgierskiego na polski. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach. Możemy zapewnić zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i przysięgłe. Nasza oferta jest skierowana do firm wszystkich branż (także specjalistycznych: przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Możemy wykonać tłumaczenie umowy z języka węgierskiego oraz przetłumaczyć dokumenty firmowe, faktury, katalogi, slogany reklamowe, sprawozdania, umowy, korespondencję handlową, akty, pełnomocnictwa, formularze i inne materiały, także niejawne. Nasi tłumacze węgierskiego zadbają nie tylko o poprawność tłumaczenia, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego, zarówno pod kątem samego języka, jak i kraju.

Jak zamówić tłumaczenie?

proces tłumaczenia

1) 99% naszych klientów otrzymuje wycenę w czasie krótszym niż 30 minut

2) Osoby fizyczne uprzejmie prosimy o dokonanie przedpłaty. Płatności można regulować przelewem bankowym lub za pośrednictwem serwisu PayPal.

Szybkie, poufne i niezawodne tłumaczenia węgierski na wyciągnięcie ręki! Uzyskaj darmową wycenę w 30 minut. Zaufaj naszym ekspertom, aby otrzymać profesjonalne tłumaczenia. Prześlij dokumenty teraz i otrzymaj szybką wycenę bez zobowiązań.
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
Co nasi klienci mówią o nas na Trustpilot

Pracownicy Skrivanka są bardzo profesjonalni i zawsze starają się spełnić oczekiwania swoich klientów. Można na nich polegać i mieć pewność, że usługi będą wykonane zgodnie z zamówieniem 🙂

Karolina Ś.

Bardzo dobry kontakt z klientem. Profesjonalna obsługa. Szybkie wykonanie zlecenia. Bardzo polecam. Zadowolony klient.

Anna W.

Firma godna polecenia. Działają sprawnie i profesjonalnie. Miła obsługa i doradztwo, szybko odpowiadają na pytania. Na bieżąco informują o stanie realizacji zamówienia. Polecam!

Anna

Szybka odpowiedź opiekuna na zapytanie ofertowe, konkurencyjna cena. Bardzo szybka realizacja od momentu zgłoszenia zamówienia do realizacji.

Urszula B.

Bezproblemowy kontakt i zlecenia realizowane na czas – póki co ani razu nie przekroczony został obiecany czas realizacji, pomimo, że zlecenia często są różnorodne i nieraz wymagające.

Krzysztof S.

Doskonały kontakt z opiekunami projektu, szybka reakcja na ewentualne zmiany po naszej stronie, wysoka jakość usług.

Szymon P.

Nie pierwszy raz korzystałem z usług co już samo w sobie potwierdza, że jestem zadowolony zarówno z jakości jak i obsługi. Zlecenia realizowane są terminowo, obsługa jest na najwyższym poziomie jakości i profesjonalizmu. Polecam

Emil P.

Doskonała komunikacja przez cały czas realizacji projektu. Bardzo szybki i profesjonalny czas realizacji projektu. Konkurencyjne ceny. Polecam usługi innym i sam planuję ponownie skorzystać z ich usług.

Alexander W.

Tłumacz polsko węgierski
i węgiersko polski
1

Kto mówi po węgiersku?

Język węgierski należy do rodziny języków uralsko-ałtajskich, do grupy języków ugrofińskich. Szacuje się, że z jego pomocą porozumiewa się około 15 milionów osób.

Węgierski ma status języka urzędowego na Węgrzech, niektórych regionach Słowenii i Wojwodinie. Poza tymi regionami jego użytkowników odnajdziemy w Słowacji, Rumunii, Serbii, Ukrainie i Austrii.

Język węgierski – historia

Jeszcze w starożytności Węgrzy zamieszkiwali tereny nad rosyjską rzeką Kamą, gdzie mieli do czynienia z Protobułgarami. Później – około VII wieku n.e. przenieśli się nad Morze Azowskie, gdzie mieli kontakt z Chazarami. Stąd czysto tureckie naleciałości w węgieskim. Po 895 Węgrzy zajęli teren basenu karpackiego i przejęli dużo od Słowian. Kiedy Węgry stały się chrześcijańskie do języka wpłynęło sporo zapożyczeń z łaciny. A w XVI wieku, gdy Habsburgowie zasiedli na węgierskim tronie do języka przedostało się dużo zapożyczeń niemieckich. W wieku XIX węgierski przeszedł reformę mającą na celu oczyszczenie języka i wprowadzenie rdzeni ugrofińskich.

Węgierski w biznesie

Węgierski jest językiem używanym praktycznie jedynie na Węgrzech, w innych państwach – tylko lokalnie. Wobec tego jego znajomość przyda się jedynie tym firmom, które prowadzą relacje handlowe z tym państwem. Na arenie międzynarodowej nie odgrywa on większej roli.

tłumacz języka węgierskiego
Wycena projektu

W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

Analiza dokumentów

Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

Dobranie zespołu

Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na zlecony język.

Tłumaczenie materiałów

Dobrany tłumacz wykonuje przekład materiału na język węgierski zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

Korekta i edycja tłumaczenia

Tłumaczenie jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

Kontrola jakości i dostawa

Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

Klienci którzy nam ufają:

tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tlumaczenia
tlumacz
tłumaczenia

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Tłumaczenia na węgierski

1

Jaka jest cena tłumaczenia na język węgierski?

Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Czy cena tłumaczenia na język węgierski zawiera podatek VAT?

Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

Ile wynosi czas tłumaczenia na język węgierski?

Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

Jakie najcześciej zlecenia wykonujecie z tłumaczeniem węgierskiego?

Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na węgierski: tłumaczenia pisemne w języku węgierskim – zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język węgierski; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka węgierskiego – symultaniczne i konsekutywne;

Czy mogę zlecić tłumaczenie na język węgierski w trybie pilnym?

Oprócz realizacji zleceń w trybie zwykłym, oferujemy również tryb ekspresowy. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że krótszy termin wykonania oznacza mniej czasu na poszczególne procesy. To, co sprawdzi się przy tekście wewnątrz firmowym, niekoniecznie zalecane jest w przypadku tekstów do publikacji, wymagających wielokrotnego sprawdzenia i „dopieszczenia” szczegółów. Niezależnie od powyższego, zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy realizacji. Warto zwrócić uwagę, że cena tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa niż koszt tłumaczenia zwykłego.

Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia na język węgierski?

Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

Szukasz usług językowych dla Twojej branży?

Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka węgierskiego i na język węgierski dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT.

CZY POTRZEBUJESZ
Tłumaczenia lub innej usługi z języka węgierskiego?
Napisz do nas – Pomożemy.
Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Wypełnij formularz lub napisz na tlumacz@skrivanek.pl
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Biuro tłumaczeń języka węgierskiego – co nas wyróżnia?

1

W naszym biurze tłumaczeń węgierskiego znajdziesz doskonałej jakości obsługę. Gwarantujemy dokładność i profesjonalizm podczas każdego zlecenia. Co nas wyróżnia spośród innych biur? Nie ma dla nas zadań zbyt trudnych! Przetłumaczymy każdy dłuższy tekst, a nawet te całkiem krótkie, takie jak slogany reklamowe. Ponad 30 lat obecności na rynku sprawia, że jesteśmy przygotowani do wykonania każdego tłumaczenia. Tłumacze z naszego zespołu to doświadczeni profesjonaliści, którzy zdobywali szlify na najlepszych polskich i zagranicznych uczelniach oraz specjalistycznych kursach translatorskich.

Tłumacz polsko-węgierski – w czym możemy Ci pomóc?

1

W naszym biurze tłumaczeń języka węgierskiego wykraczamy poza usługi tłumaczeniowe, oferując naszym klientom rozwiązania przydatne w prowadzeniu biznesu. Lokalizacja stron internetowych, przekład ustny, przygotowanie materiałów do konferencji czy obsługa spotkań online to tylko kilka z wielu działań, w których możemy Cię wesprzeć. Sprawdzimy każdy dłuższy tekst, a także napiszemy artykuł blogowy czy wpis na social media od podstaw. Wykonujemy nie tylko tłumaczenia z węgierskiego na język polski – pracujemy w ponad 30 językach europejskich i azjatyckich.

Tłumacz węgiersko-polski online

1

Od doskonałego tłumaczenia węgiersko-polskiego dzieli Cię zaledwie kilka kliknięć myszką. Zbierz wszystkie potrzebne dokumenty, wypełnij formularz kontaktowy, załącz potrzebne pliki i dopisz najważniejsze uwagi. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej z propozycją wyceny i szacowanym terminem oddania zlecenia. Będzie on bardziej atrakcyjny niż w przypadku innych firm, ponieważ korzystamy z najnowszych technologii, takich jak narzędzia CAT, wprowadzanie głosowe czy profesjonalna baza terminologiczna (zaawansowany słownik polsko-węgierski). Gdy tylko wyrazisz zgodę, przystąpimy do pracy. Przetłumaczony tekst otrzymasz na podany adres e-mail. To wszystko bez wychodzenia z domu! Zabierzemy Ci tylko tyle czasu, ile to absolutnie konieczne.

Tłumaczenia zwykłe z węgierskiego lub na węgierski

1

Tłumaczenie dokumentów i tekstów z języka węgierskiego na polski i inne języki jest niezbędne dla celów biznesowych w naszej części świata. Samodzielny przekład tekstu może być trudnym zadaniem, wymaga bowiem doskonałej znajomości słownictwa i niuansów kulturowych. Na szczęście nie musisz robić tego sam – skorzystaj z naszego biura tłumaczeń! Oferujemy znacznie więcej niż zwykłe usługi tłumaczeniowe. Do problemów klientów podchodzimy kompleksowo, proponując również korektę i edycję tekstu. Nasz zespół profesjonalistów z pasją pracuje ciężko, aby stworzyć wysokiej jakości tłumaczenia – bez względu na temat – i upewnić się, że współpraca przebiega owocnie.

translator polsko, wprowadzanie głosowe, słownik polsko węgierski
wprowadzanie głosowe, słownik polsko węgierski
słownik polsko węgierski

Tłumaczenia specjalistyczne z węgierskiego lub na węgierski

1

Tłumaczenie specjalistyczne z węgierskiego na język polski to usługa polecana w wielu okolicznościach. Niezależnie od tego, czy jesteś przedstawicielem firmy chcącej rozszerzyć działalność za granicą, osobą prowadzącą ważne badania naukowe, czy członkiem zespołu prawniczego przygotowującego się do międzynarodowego spotkania, posiadanie wysokiej jakości tłumaczeń będzie pomocne. Znalezienie rzetelnego tłumacza, który doskonale włada branżowym słownictwem, to klucz do udanej komunikacji! Oddaj nam swoje zlecenie i śpij spokojnie. Przetłumaczony tekst, zgodny z najwyższymi standardami, znajdzie się na Twojej skrzynce w umówionym terminie.

Tłumacz przysięgły języka węgierskiego

1

Bycie tłumaczem polsko-węgierskim to ekscytująca droga zawodowa dla miłośników języków obcych. Tłumacz przysięgły polsko-węgierski wspiera komunikację między społecznościami węgierską i polską. Zajmuje się on przede wszystkim tłumaczeniem aktów cywilnych, umów i innych ważnych dokumentów urzędowych. Chociaż ta kariera wymaga poświęcenia czasu i wysiłku na dogłębne poznanie obu kultur i zdobycie doświadczenia w tłumaczeniu, wielu tłumaczy przysięgłych polsko-węgierskich przekonuje się, że ich praca jest warta poświęcenia. Jeśli szukasz specjalistów z pasją, którzy profesjonalnie podejdą do Twojego zlecenia, a słownik polsko-węgierski znają na pamięć – znajdziesz ich w Skrivanku.

Tłumacz polsko-węgierski – tłumaczenia ustne

1

Znalezienie ustnego tłumacza z węgierskiego na język polski może być trudne, ale ten właściwy człowiek sprawi, że spotkanie biznesowe zakończy się sukcesem. W naszym biurze tłumaczeń znajdziesz osoby, które specjalizują się zarówno w tłumaczeniach konsekutywnych, jak i symultanicznych. Ich ogromna wiedza i doświadczenie, poparte licznymi certyfikatami, sprawiają, że potrafią pracować w każdych warunkach. Organizujesz konferencję naukową? Niezależnie od tego, czy szukasz tłumaczeń polsko-angielskich, czy węgiersko-angielskich, zajmiemy się całą stroną językową Twojego przedsięwzięcia! Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, jak dokładnie możemy Ci pomóc.

Jeśli planujesz wyjazd na konferencję na Węgry, ten słownik polsko-węgierski pozwoli Ci opanować kilka podstawowych zwrotów.

Tłumaczenie stron www na węgierski

1

Bezpowrotnie minęły już czasy, gdy posiadanie wielojęzycznej strony internetowej wiązało się z ogromnymi kosztami. Obecnie to przedsięwzięcie jest w zasięgu ręki dla każdego. Nie musisz tego robić sam, więc wyłącz translator polsko-węgierski i napisz do nas z prośbą o profesjonalne tłumaczenie. Korzyści takiej decyzji zobaczysz już wkrótce – przyciągniesz nowych klientów, staniesz się rozpoznawalny na zagranicznym rynku i sprzedasz więcej produktów lub usług.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.