biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumacz polsko bułgarski
– zwykły czy przysięgły?

line
Nasi specjaliści w zakresie
języka bułgarskiego zadbają
o poprawność tłumaczenia,
umożliwiając jasną komunikację
oraz osiągnięcie celów.
tłumaczenia

Tłumacz polsko bułgarski

Nasi specjaliści w zakresie języka bułgarskiego zadbają o poprawność tłumaczenia
i innych usług, umożliwiając jasną komunikację oraz osiągnięcie wyznaczonych celów.
trustpilot google rank iso
tłumaczenia
Dlaczego warto wybrać nasze usługi tłumaczeniowe
1

Kompleksowa obsługa – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia, lokalizacji strony www, aplikacji czy tłumaczenia napisów do filmu, w biurze tłumaczeń Skrivanek posiadamy bogatą ofertę usług językowych – na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Ponad 100 dostępnych języków – wszystkie tłumaczenia w jednej firmie, już nie musisz się zastanawiać, jakiemu biuru tłumaczeń zlecić projekt.

Gwarancja jakości – obawiasz się o jakość tłumaczenia? Posiadamy certyfikaty ISO 9001 i 17100 zaświadczające o naszej dokładności.

Sprzęt konferencyjny – zajmiemy się Twoją konferencją lub spotkaniem od A do Z, zapewnimy wysokiej jakości sprzęt, tłumaczy i obsługę.

Napisy do filmów, voice-over, dubbing – potrzebujesz filmu w języku bułgarskim lub innym języku? Posiadamy odpowiednie oprogramowanie i doświadczenie w tłumaczeniu audio i wideo.

Copywriting w języku obcym – napiszemy dla Ciebie angażujące teksty w wybranym języku dzięki czemu wzbogacisz swoją stronę www o nowe treści i zachęcające opisy produktów.

Tłumaczymy dokumenty w dowolnym formacie na ponad 100 języków

Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone 5 certyfikatami ISO

Ponad 98% klientów poleca nasze usługi

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online

Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe

99% naszych klientów otrzymuje wycenę
w czasie krótszym niż 15 minut

Tłumacz bułgarski

Agencja Skrivanek wykonuje profesjonalne tłumaczenia tekstów na język bułgarski i tłumaczenie z języka bułgarskiego na polski. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach. Możemy zapewnić zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i przysięgłe. Nasza oferta jest skierowana do firm wszystkich branż (także specjalistycznych: przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Możemy wykonać tłumaczenie umowy z języka bułgarskiego lub przetłumaczyć dokumenty firmowe, faktury, katalogi, slogany reklamowe, sprawozdania, umowy, korespondencję handlową, akty, pełnomocnictwa, formularze i inne materiały, także niejawne. Nasi tłumacze języka bułgarskiego zadbają nie tylko o poprawność tłumaczenia, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego, zarówno pod kątem samego języka, jak i kraju.

Jak zamówić tłumaczenie?

proces tłumaczenia

1) 99% naszych klientów otrzymuje wycenę w czasie krótszym niż 30 minut

2) Osoby fizyczne uprzejmie prosimy o dokonanie przedpłaty. Płatności można regulować przelewem bankowym lub za pośrednictwem serwisu PayPal.

Szybkie, poufne i niezawodne tłumaczenia bułgarskie na wyciągnięcie ręki! Uzyskaj darmową wycenę w 30 minut. Zaufaj naszym ekspertom, aby otrzymać profesjonalne tłumaczenia. Prześlij dokumenty teraz i otrzymaj szybką wycenę bez zobowiązań.
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
Co nasi klienci mówią o nas na Trustpilot

Pracownicy Skrivanka są bardzo profesjonalni i zawsze starają się spełnić oczekiwania swoich klientów. Można na nich polegać i mieć pewność, że usługi będą wykonane zgodnie z zamówieniem 🙂

Karolina Ś.

Bardzo dobry kontakt z klientem. Profesjonalna obsługa. Szybkie wykonanie zlecenia. Bardzo polecam. Zadowolony klient.

Anna W.

Firma godna polecenia. Działają sprawnie i profesjonalnie. Miła obsługa i doradztwo, szybko odpowiadają na pytania. Na bieżąco informują o stanie realizacji zamówienia. Polecam!

Anna

Szybka odpowiedź opiekuna na zapytanie ofertowe, konkurencyjna cena. Bardzo szybka realizacja od momentu zgłoszenia zamówienia do realizacji.

Urszula B.

Bezproblemowy kontakt i zlecenia realizowane na czas – póki co ani razu nie przekroczony został obiecany czas realizacji, pomimo, że zlecenia często są różnorodne i nieraz wymagające.

Krzysztof S.

Doskonały kontakt z opiekunami projektu, szybka reakcja na ewentualne zmiany po naszej stronie, wysoka jakość usług.

Szymon P.

Nie pierwszy raz korzystałem z usług co już samo w sobie potwierdza, że jestem zadowolony zarówno z jakości jak i obsługi. Zlecenia realizowane są terminowo, obsługa jest na najwyższym poziomie jakości i profesjonalizmu. Polecam

Emil P.

Doskonała komunikacja przez cały czas realizacji projektu. Bardzo szybki i profesjonalny czas realizacji projektu. Konkurencyjne ceny. Polecam usługi innym i sam planuję ponownie skorzystać z ich usług.

Alexander W.

Tłumacz polsko bułgarski
i bułgarsko polski
1

Kto mówi po bułgarsku?

Bułgarski to język z rodziny indoeuropejskich, grupy języków południowosłowiańskich (bałkańska liga językowa). Bułgarskim porozumiewa się około 12 milionów osób. Do jego zapisu stosowana jest nieco zmodyfikowana cyrylica. Przy jego pomocy porozumiemy się na Bałkanach, w Turcji, na Węgrzech, w Mołdawii, w niektórych rejonach Grecji, Rumunii, Serbii, Ukrainy i oczywiście w Bułgarii.

Język bułgarski – historia

Język bułgarski pochodzi od pierwotnego języka Słowian, którzy przybyli na tereny Półwyspu Bałkańskiego około VI wieku n.e. Współczesny bułgarski nosi ślady mowy Protobułgarów z czasów, gdy Słowianie bałkańscy tworzyli z nimi wspólne państwo. Największe zmiany w języku bułgarskim miały miejsce między XII a XIV wiekiem. Od połowy XVIII wieku mamy do czynienia z rozwiniętą formą języka.

Bułgarski w biznesie

Bułgarskim porozumiemy się w kilku państwach, ale nie odgrywają one większej roli na arenie międzynarodowej. Pewnym wyjątkiem może być sama Bułgaria, która zasłynęła jako jedno z ulubionych miejsc, w których Polacy spędzają wakacje. Stąd język ten może się przydać jedynie w relacjach z tym państwem.

tłumacz języka bułgarskiego
Wycena projektu

W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

Analiza dokumentów

Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

Dobranie zespołu

Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na zlecony język.

Tłumaczenie materiałów

Dobrany tłumacz wykonuje przekład materiału na język bułgarski i z języka bułgarskiego zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

Korekta i edycja tłumaczenia

Tłumaczenie jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

Kontrola jakości i dostawa

Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

Klienci którzy nam ufają:

tłumacze angielski
tłumacz angielskiego
tlumacz angielsko polski
tlumacz angielski
tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Tłumaczenia na bułgarski

1

Jaka jest cena tłumaczenia na język bułgarski?

Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Czy cena tłumaczenia na język bułgarski zawiera podatek VAT?

Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

Ile wynosi czas tłumaczenia na język bułgarski?

Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

Jakie najczęściej zlecenia wykonujecie z tłumaczeniem języka bułgarskiego?

Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na bułgarski: tłumaczenia pisemne w języku bułgarskim – zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język bułgarski; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka bułgarskiego – symultaniczne i konsekutywne;

Czy mogę zlecić tłumaczenie na język bułgarski w trybie pilnym?

Oprócz realizacji zleceń w trybie zwykłym, oferujemy również tryb ekspresowy. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że krótszy termin wykonania oznacza mniej czasu na poszczególne procesy. To, co sprawdzi się przy tekście wewnątrz firmowym, niekoniecznie zalecane jest w przypadku tekstów do publikacji, wymagających wielokrotnego sprawdzenia i „dopieszczenia” szczegółów. Niezależnie od powyższego, zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy realizacji. Warto zwrócić uwagę, że cena tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa niż koszt tłumaczenia zwykłego.

Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia na język bułgarski?

Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

Szukasz usług językowych dla Twojej branży?

Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka bułgarskiego i na język bułgarski dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT.

CZY POTRZEBUJESZ
Tłumaczenia lub innej usługi z języka bułgarskiego?
Napisz do nas – Pomożemy.
Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Wypełnij formularz lub napisz na tlumacz@skrivanek.pl
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Biuro tłumaczeń języka bułgarskiego – co nas wyróżnia?

Chciałbyś wykonywać wszystkie usługi językowe dla Twojej firmy w jednym miejscu? Świetnie trafiłeś! Biuro tłumaczeń Skrivanek to nie tylko tłumaczenia uwierzytelnione czy zwykłe, ale również marketing, redakcja tekstu, copywriting, nauka języka czy szkolenia dla HR. Dzięki specjalistom z całego świata możemy zaoferować znajomość kilkudziesięciu języków obcych, nie tylko europejskich, ale również tych używanych na innych kontynentach.

Tłumacz polsko-bułgarski – w czym możemy Ci pomóc?

W naszym biurze świadczymy profesjonalne usługi, m.in. tłumaczenia pisemne oraz ustne z języka bułgarskiego na język polski (i odwrotnie). Zajmujemy się również marketingiem, dostarczając spersonalizowane treści w języku bułgarskim i polskim. Dzięki temu otrzymujesz materiały reklamowe lepiej dopasowane do preferencji poszczególnych rynków. Współpracując z naszymi specjalistami SEO, zauważysz znaczący wzrost widoczności swojej strony internetowej. Jesteśmy dumni z dostosowywania naszych usług do unikalnych potrzeb każdego klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, niezależnie od jego wielkości.

Tłumaczenia zwykłe z języka bułgarskiego lub na język bułgarski

Wysokiej klasy tłumacz polsko-bułgarski nie tylko opanował oba języki, ale także ma dogłębną wiedzę na temat obu kultur, co umożliwia płynne tłumaczenie treści z najrozmaitszych dziedzin. Zwykłe tłumaczenia z języka bułgarskiego na język polski obejmują m.in. witryny internetowe, materiały reklamowe, napisy do filmów czy instrukcje obsługi. Nasze usługi są wykorzystywane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i klientów indywidualnych, więc jeśli potrzebujesz przetłumaczyć prywatny list lub dłuższy tekst o wartości sentymentalnej, z przyjemnością podejmiemy się tego zadania. Gwarantujemy pełną dyskrecję oraz nienaganną jakość tłumaczenia za każdym razem.

Tłumaczenia specjalistyczne z bułgarskiego lub na bułgarski

Tłumacze specjalistyczni ułatwiają komunikację z zagranicznymi partnerami biznesowymi, eliminując ryzyko błędów interpretacyjnych. Odpowiadając za tłumaczenie na język polski obszernych dokumentów, dają Ci więcej czasu i energii na to, co najważniejsze: nawiązywanie owocnych relacji oraz rozwój firmy. Ich wiedza w konkretnej dziedzinie zabezpiecza Twoje przedsiębiorstwo przed stratami wynikającymi z nieprawidłowego przekładu terminologii technicznej. Powierzone im tłumaczenia specjalistyczne są dokładnie sprawdzane pod względem merytorycznym i językowym, abyś mógł pracować bez zmartwień.

tłumaczenia bułgarski, języka polskiego, tłumaczenia przysięgłe
tłumaczenia bułgarski, języka polskiego, język polski
tłumaczenia bułgarski, język polski

Tłumacz przysięgły języka bułgarskiego

Tłumacz przysięgły polsko-bułgarski oferuje swoje usługi zarówno dla przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych. Jego wsparcie jest nieocenione w przypadku tłumaczenia z języka polskiego oficjalnych dokumentów, takich jak umowy, akta sądowe, certyfikaty czy dyplomy. Tłumaczenia uwierzytelnione (znane również pod błędną nazwą tłumaczenia przysięgłe) różnią się od zwykłych przede wszystkim obecnością pieczęci potwierdzającej jego autentyczność. Z takim dokumentem zostaniesz przyjęty w zagranicznym urzędzie. Przekład uwierzytelniony może również obejmować tłumaczenia specjalistyczne.

Tłumacz polsko-bułgarski – tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne z bułgarskiego na język polski mogą być potrzebne podczas dużych wydarzeń, takich jak firmowe lub prywatne rocznice, a także na konferencjach naukowych czy targach. Jeśli chcesz, aby uczestnicy Twojego wydarzenia mogli się wzajemnie rozumieć, polsko-bułgarski tłumacz ustny będzie doskonałym wyborem. To specjalista od wielu zadań, charakteryzujący się wysokorozwiniętymi umiejętnościami miękkimi. Podczas spotkania będzie towarzyszyć Twoim gościom, tłumacząc każdą wypowiedź z języka polskiego na język zrozumiały dla nich. Specjalnym rodzajem przekładu ustnego są tłumaczenia uwierzytelnione, które mają miejsce zazwyczaj w sądach lub szpitalach.

Tłumacz bułgarski-polski online

Jesteśmy przekonani, że biuro tłumaczeń z języka polskiego powinno ograniczać, a nie dokładać Ci pracy, dlatego cały proces tłumaczenia może zostać przeprowadzony online. Przesyłasz nam teksty do przetłumaczenia na język docelowy za pomocą formularza na stronie, a gotowy dokument otrzymasz na swój adres e-mail, gdy tylko zostanie ukończony. W ten sposób zaoszczędzisz czas na dojazd. Oczywiście, jeśli wolisz spotkać się z nami twarzą w twarz, wciąż możesz skorzystać z takiej możliwości. Zapisz sobie nasz kontakt teraz, żeby w przyszłości nie wpisywać na szybko frazy „bułgarski – tłumaczenia przysięgłe” czy „profesjonalne tłumaczenia bułgarski” w Google.

Tłumaczenie stron www na język bułgarski

Jeśli chcesz poszerzyć swoją działalność na Półwysep Bałkański, a w szczególności kraj, w którym bułgarski jest językiem urzędowym, przetłumacz strony internetowe z języka polskiego na bułgarski. Taki wkład pieniężny szybko Ci się zwróci! Jeden z naszych specjalistów sprawi, że Twoja witryna stanie się nie tylko zrozumiała dla mieszkańców innego kraju, ale także angażująca. Pamiętaj, że więcej wersji językowych przekłada się na lepszą widoczność w sieci. Zapraszamy do niezobowiązującej wyceny przez nasz formularz kontaktowy.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.