Tłumaczenia rosyjski

Nasi specjaliści w zakresie języka rosyjskiego zadbają o poprawność tłumaczenia
i innych usług, umożliwiając jasną komunikację oraz osiągnięcie wyznaczonych celów.
tłumaczenia
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i nazwisko(*)
  Numer telefonu
  Adres email (*)
  Miasto

  Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?

  Zachęcamy do podania numeru telefonu. Ułatwi on kontakt w przypadku niejasności oraz usprawni proces obsługi zlecenia.  ISO certificates

  Gwarancja jakości
  i poufności informacji
  potwierdzone 4
  certyfikatami ISO

  tłumaczymy na ponad 100 języków

  Tłumaczymy dokumenty
  w dowolnym formacie
  z języka rosyjskiego
  na ponad 100 języków

  szybka realizacja

  99% naszych klientów
  otrzymuje wycenę
  zleconego tłumaczenia
  w ciągu 15 minut

  tłumacze

  8000 specjalistów
  językowych i native
  speakerów

  wysoka jakość

  Ponad 98%
  klientów poleca
  nasze usługi

  tłumaczenia

  Ponad 40 mln słów
  tłumaczonych
  rocznie

  Tłumacz rosyjski

  Agencja Skrivanek wykonuje profesjonalne tłumaczenia tekstów na język rosyjski i tłumaczenie z języka rosyjskiego na polski. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy języka rosyjskiego, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach. W ramach języka rosyjskiego możemy zapewnić zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i przysięgłe. Nasza oferta tłumaczeń z i na język rosyjski jest skierowana do firm wszystkich branż (także specjalistycznych: przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Możemy  wykonać tłumaczenie umowy z języka rosyjskiego oraz przetłumaczyć dokumenty firmowe, faktury, katalogi, slogany reklamowe, sprawozdania, umowy, korespondencję handlową, akty, pełnomocnictwa, formularze i inne materiały, także niejawne. Nasi tłumacze języka rosyjskiego zadbają nie tylko o poprawność tłumaczenia, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego, zarówno pod kątem samego języka, jak i kraju.

  Co mówią o nas klienci?
  1
  GUGIK
  Finanse i bankowość

  Główny Urząd Geodezji i Kartografii informuje, że współpracuje z firmą Skrivanek Sp. z o.o. w zakresie usług tłumaczenia pisemnego oraz ustnego (konsekutywnego). Zaświadczamy, że firma Skrivanek Sp. z o.o. jest kompetentnym i rzetelnym Wykonawcą, dostarczając produkty spełniające wymagania określone w umowie. Prace zostały wykonane solidnie i terminowo.

  MALBORK
  Przemysł techniczny

  Miasto Malbork zaświadcza, że korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że firma wykazuje się rzetelnością a tłumacze profesjonalizmem. Nasza współpraca trwa od 2015 roku i jak do tej pory za pośrednictwem Skrivanek sp. z o.o. wykonywaliśmy tłumaczenia ustne konferencyjne w języku niemieckim. Z przyjemnością zatem zarekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z. o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawcy usług językowych.

  ARP
  Agencja rozwoju Pomorza S.A.

  Agencja rozwoju Pomorza S.A. zaświadcza, iż korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy, a firma wykazuje się rzetelnością, terminowością i obsługą klienta na wysokim poziomie. Z przyjemnością rekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawy usług językowych.

  LUBLIN
  Urząd Gminy Polska Cerekiew

  Standardem na rynku usług są wysoka jakość, zaangażowanie, profesjonalizm oraz sprawna obsługa klienta. Skrivanek Sp. z o.o. spełnia powyższe wymogi. Współpraca w zakresie usług tłumaczeniowych pomiędzy Biurem Obsługi Inwestorów, działającym w strukturze Urzędu Miasta Lublin, a firmą Skrivanek rozwija się od kilku lat. Pisemne tłumaczenia zawsze spełniały nasze oczekiwania pod kątem rzetelności i terminowości. Tłumaczenia ustne prowadzone były na wysokim poziomie, przy zastosowaniu profesjonalnego sprzętu.

  ESPIS
  Europejska Sieć Pamięci i Solidarność

  Zlecone tłumaczenia firma Skrivanek sp. z o.o. wykonywała z wartą odnotowania rzetelnością, sumiennością, zawsze dotrzymując ustalonych terminów. Firma wykazała elastyczność wobec naszych potrzeb oraz sprawdziła się podczas wykonywania pilnych zleceń, wymagających natychmiastowej gotowości i mobilizacji. Dodatkowo miła i bezproblemowa obsługa sprawiła, że współpraca z firmą Skrivanek. sp z o.o. przebiegała w sposób przyjemny i sprawny.

  Tłumacz polsko rosyjski
  i rosyjsko polski
  1

  Kto mówi po rosyjsku?

  Rosyjski to język będący częścią rodziny języków indoeuropejskich. Odnajdujemy go w grupie języków wschodniosłowiańskich. Obecnie na Ziemi językiem rosyjskim posługuje się około 300 milionów osób, z czego dla niecałej połowy jest to język ojczysty.

  Z jego pomocą porozumiemy się na Białorusi, Litwie, Łotwie, Estonii, Ukrainie, Kirgistanie, Kazachstanie, Mołdawii, Gruzji i oczywiście Rosji. Jest to także jeden z sześciu języków ONZ. Jako jeden z niewielu języków używanych w Europie nie posługuje się alfabetem łacińskim, a cyrylicą, lub jej uproszczoną formą – grażdanką, która jest bardziej zbliżona do łacińskiego alfabetu. Inne trudności w czasie tłumaczenia? Rosyjski to aż trzy duże grupy dialektów: północna, południowa i przejściowa, które dzielą się dalej na konkretne dialekty.

  Język rosyjski – historia

  Historię języka rosyjskiego tak naprawdę rozpoczyna okres Prasłowiańszczyzny (około 1500 p.n.e.), w trakcie którego narodził się język prasłowiański, wspólny dla praktycznie wszystkich Słowian. W okresie staroruskim, przypadającym na XI-XIV wiek powstała literatura, która różnie rozwijała się w poszczególnych częściach kraju. W takcie okresu zjednoczeniowego (do XVIII w.) powstała ogólnokrajowa literatura, a wraz z nią – język, który w XIX wieku się ostatecznie ukształtował.

  Rosyjski w biznesie

  Język rosyjski jest bardzo pomocny, wręcz niezbędny firmom, które planują prowadzić działalność gospodarczą we wschodniej Europie i Rosji. Z uwagi na ciągłą potrzebę poszerzania działalności coraz więcej polskich firm przenosi część swojego biznesu właśnie do Rosji. Europa Wschodnia jest częstym kierunkiem ekspansji firm działających na polskim rynku. Dla tych podmiotów znajomość rosyjskiego determinuje sukces na rynku. Ważna jest nie tylko znajomość języka rosyjskiego, ale także gwarancja profesjonalnych tłumaczeń z i na język rosyjski. Poprawność tłumaczenia wszelkich dokumentów firmy świadczy o jej profesjonalizmie i pomaga zjednać zaufanie nowych klientów.

  tłumacz języka rosyjskiego

  Stworzyliśmy bezpłatny słownik języka rosyjskiego, który może Ci się przydać podczas podróży do kraju, w którym język rosyjski jest powszechnie używany.

  Wycena projektu

  W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

  Analiza dokumentów

  Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

  Dobranie zespołu

  Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na zlecony język.

  Tłumaczenie materiałów

  Dobrany tłumacz polsko rosyjski wykonuje przekład materiału na język rosyjski zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

  Korekta i edycja tłumaczenia

  Tłumaczenie jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

  Kontrola jakości i dostawa

  Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

  Tłumacz rosyjski

  1

  Jaka jest cena tłumaczenia na język rosyjski?

  Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

  Czy cena tłumaczenia na język rosyjski zawiera podatek VAT?

  Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

  Ile wynosi czas tłumaczenia na język rosyjski?

  Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

  Jakie najcześciej zlecenia wykonujecie z tłumaczeniem rosyjskiego?

  Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na rosyjski: tłumaczenia pisemne w języku rosyjskim – zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język rosyjski; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka rosyjskiego – symultaniczne i konsekutywne;

  Czy mogę zlecić tłumaczenie na język rosyjski w trybie pilnym?

  Oprócz realizacji zleceń w trybie zwykłym, oferujemy również tryb ekspresowy. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że krótszy termin wykonania oznacza mniej czasu na poszczególne procesy. To, co sprawdzi się przy tekście wewnątrz firmowym, niekoniecznie zalecane jest w przypadku tekstów do publikacji, wymagających wielokrotnego sprawdzenia i „dopieszczenia” szczegółów. Niezależnie od powyższego, zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy realizacji. Warto zwrócić uwagę, że cena tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa niż koszt tłumaczenia zwykłego.

  Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia na język rosyjski?

  Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

  Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

  Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

  Szukasz usług językowych dla Twojej branży?

  Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka rosyjskiego i na język rosyjski dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT.

  CZY POTRZEBUJESZ
  Tłumaczenia lub innej usługi z języka rosyjskiego?
  Napisz do nas – Pomożemy.

  Oferujemy tłumaczenia na rosyjski i z rosyjskiego:

  • Tłumacz polsko rosyjski
  • Tłumacz rosyjsko polski
  • Tłumacz rosyjski tekstów
  • Tłumacz rosyjski dokumentacji
  • Tłumacz rosyjski raportów
  • Tłumacz rosyjski specyfikacji
  • Tłumacz rosyjski certyfikatów
  • Tłumacz rosyjski katalogów
  • Tłumaczenie biznesplanu na rosyjski
  • Tłumaczenie broszur na rosyjski
  • Tłumaczenie regulaminu na rosyjski
  • Tłumaczenie treści stron www na rosyjski
  • Tłumaczenie sprawozdań na rosyjski
  • Tłumaczenie ofert na rosyjski
  • Tłumaczenie reklam na rosyjski
  • Tłumaczenie filmów na rosyjski
  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.