biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumacz polsko rosyjski
– zwykły czy przysięgły?

line
Nasi specjaliści w zakresie
języka rosyjskiego zadbają
o poprawność tłumaczenia,
umożliwiając jasną komunikację
oraz osiągnięcie celów.
tłumaczenia

Tłumacz polsko rosyjski

Nasi specjaliści w zakresie języka rosyjskiego zadbają o poprawność tłumaczenia
i innych usług, umożliwiając jasną komunikację oraz osiągnięcie wyznaczonych celów.
tłumacz odznaki
tłumaczenia
Dlaczego warto wybrać nasze usługi tłumaczeniowe
1

Ponad 100 obsługiwanych formatów – svg png, idml, a może json lub html – nie ma to znaczenia, obsługujemy wiele różnych rozszerzeń plików, nie musisz się przejmować konwersją dokumentów.

Kompleksowa obsługa – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia, lokalizacji strony www,aplikacji czy tłumaczenia napisów do filmu, w biurze tłumaczeń Skrivanek posiadamy bogatą ofertę usług językowych – na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Szybka wycena online – nie musisz długo czekać na ofertę, jesteśmy w stanie wycenić tłumaczenie już w 30 minut.

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online – zleć tłumaczenie bez wychodzenia z biura lub domu, przetłumaczone dokumenty odeślemy mailem, również tłumaczenia uwierzytelnione z kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Tradycyjne, papierowe tłumaczenie uwierzytelnione możemy przesłać pocztą lub kurierem.

Portal klienta – załatwisz tu wszystko: od wyceny, przez realizację projektu aż do pobrania faktury, a nawet analizy wydatków.

Godni zaufania – wysokie oceny na Google, Trustpilot i liczne referencje świadczą o naszej rzetelności i profesjonalizmie.

Tłumaczymy dokumenty w dowolnym formacie na ponad 100 języków

Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone 5 certyfikatami ISO

Ponad 98% klientów poleca nasze usługi

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online

Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe

99% naszych klientów otrzymuje wycenę
w czasie krótszym niż 15 minut

Tłumacz rosyjski

Agencja Skrivanek wykonuje profesjonalne tłumaczenia tekstów z języka polskiego na język rosyjski i tłumaczenie z rosyjskiego na polski. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy języka rosyjskiego, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach. W ramach rosyjskiego możemy zapewnić zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i przysięgłe. Nasza oferta tłumaczeń z i na język rosyjski jest skierowana do firm wszystkich branż (także specjalistycznych: przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Możemy  wykonać tłumaczenie umowy z języka rosyjskiego oraz przetłumaczyć dokumenty firmowe, faktury, katalogi, slogany reklamowe, sprawozdania, umowy, korespondencję handlową, akty, pełnomocnictwa, formularze i inne materiały, także niejawne. Nasi tłumacze języka rosyjskiego zadbają nie tylko o poprawność tłumaczenia, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego, zarówno pod kątem samego języka, jak i kraju. W ramach szkoły językowej oferujemy również kursy rosyjskiego prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów polskich i native speakerów.

Jak zamówić tłumaczenie na/z rosyjskiego?

proces tłumaczenia; pełną odpowiedzialność

1) 99% naszych klientów otrzymuje wycenę w czasie krótszym niż 30 minut

2) Osoby fizyczne uprzejmie prosimy o dokonanie przedpłaty. Płatności można regulować przelewem bankowym lub za pośrednictwem serwisu PayPal.

Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
Co mówią o nas klienci?
1
1568124961544
Embe Press Sp. z o.o.

Zlecenia realizowane są terminowo i z uwzględnieniem terminologii związanej z branżą poligraficzną. Z uwagi na dotychczasową udaną współpracę polecamy firmę Skrivanek jako profesjonalnego dostawcę usług tłumaczeniowych.

caritas-363892716
CARITAS Archidiecezji Gdańskiej

W trakcie naszej współpracy firma Skrivanek sp. z o.o. okazała się partnerem godnym zaufania, gwarantującym wysoką jakość tłumaczeń, terminowość oraz poufność informacji.

AB Agri Polska Sp. z o.o.
AB Agri Polska Sp. z o.o.

W trakcie naszej współpracy firma Skrivanek sp. z o.o. okazała się partnerem godnym zaufania, gwarantującym terminowość oraz wysoką jakość usług.

EUROSER Dairy Group
EUROSER Dairy Group

Nasza współpraca układa się pomyślnie, a tłumaczenia wykonywane są z uwzględnieniem naszych oczekiwań co do terminu czy rodzaju tłumaczenia. Polecamy zatem firmę Skrivanek jako profesjonalną agencję tłumaczeniową.

piwet
Państwowy Instytut Weterynaryjny

Niniejszym pragniemy potwierdzić, że Państwowy Instytut Weterynaryjny korzysta z usług agencji tłumaczeniowej Skrivanek. Nasza współpraca układa się pomyślnie. Z tego względu możemy polecić firmę Skrivanek jako profesjonalną agencję tłumaczeniową.

Tłumacz polsko rosyjski
i rosyjsko polski
1

Kto mówi po rosyjsku?

Rosyjski to język będący częścią rodziny języków indoeuropejskich. Odnajdujemy go w grupie języków wschodniosłowiańskich. Obecnie na Ziemi językiem rosyjskim posługuje się około 300 milionów osób, z czego dla niecałej połowy jest to język ojczysty.

Z jego pomocą porozumiemy się na Białorusi, Litwie, Łotwie, Estonii, Ukrainie, Kirgistanie, Kazachstanie, Mołdawii, Gruzji i oczywiście Rosji. Jest to także jeden z sześciu języków ONZ. Jako jeden z niewielu języków używanych w Europie nie posługuje się alfabetem łacińskim, a cyrylicą, lub jej uproszczoną formą – grażdanką, która jest bardziej zbliżona do łacińskiego alfabetu. Inne trudności w czasie tłumaczenia? Rosyjski to aż trzy duże grupy dialektów: północna, południowa i przejściowa, które dzielą się dalej na konkretne dialekty.

Język rosyjski – historia

Historię języka rosyjskiego tak naprawdę rozpoczyna okres Prasłowiańszczyzny (około 1500 p.n.e.), w trakcie którego narodził się język prasłowiański, wspólny dla praktycznie wszystkich Słowian. W okresie staroruskim, przypadającym na XI-XIV wiek powstała literatura, która różnie rozwijała się w poszczególnych częściach kraju. W takcie okresu zjednoczeniowego (do XVIII w.) powstała ogólnokrajowa literatura, a wraz z nią – język, który w XIX wieku się ostatecznie ukształtował.

Rosyjski w biznesie

Język rosyjski jest bardzo pomocny, wręcz niezbędny firmom, które planują prowadzić działalność gospodarczą we wschodniej Europie i Rosji. Z uwagi na ciągłą potrzebę poszerzania działalności coraz więcej polskich firm przenosi część swojego biznesu właśnie do Rosji. Europa Wschodnia jest częstym kierunkiem ekspansji firm działających na polskim rynku. Dla tych podmiotów znajomość rosyjskiego determinuje sukces na rynku. Ważna jest nie tylko znajomość języka rosyjskiego, ale także gwarancja profesjonalnych tłumaczeń z i na język rosyjski. Poprawność tłumaczenia wszelkich dokumentów firmy świadczy o jej profesjonalizmie i pomaga zjednać zaufanie nowych klientów.

tłumacz języka rosyjskiego
Wycena projektu

W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

Analiza dokumentów

Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

Dobranie zespołu

Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na zlecony język.

Tłumaczenie materiałów

Dobrany tłumacz polsko rosyjski wykonuje przekład materiału na język rosyjski zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

Korekta i edycja tłumaczenia

Tłumaczenie jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

Kontrola jakości i dostawa

Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

Klienci którzy nam ufają:

tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tlumaczenia
tlumacz
tłumaczenia

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Tłumacz rosyjski

1

Jaka jest cena tłumaczenia na język rosyjski?

Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Czy cena tłumaczenia na język rosyjski zawiera podatek VAT?

Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

Ile wynosi czas tłumaczenia na język rosyjski?

Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

Jakie najcześciej zlecenia wykonujecie z tłumaczeniem rosyjskiego?

Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na rosyjski: tłumaczenia pisemne w języku rosyjskim – zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język rosyjski; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka rosyjskiego – symultaniczne i konsekutywne;

Czy mogę zlecić tłumaczenie na język rosyjski w trybie pilnym?

Oprócz realizacji zleceń w trybie zwykłym, oferujemy również tryb ekspresowy. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że krótszy termin wykonania oznacza mniej czasu na poszczególne procesy. To, co sprawdzi się przy tekście wewnątrz firmowym, niekoniecznie zalecane jest w przypadku tekstów do publikacji, wymagających wielokrotnego sprawdzenia i „dopieszczenia” szczegółów. Niezależnie od powyższego, zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy realizacji. Warto zwrócić uwagę, że cena tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa niż koszt tłumaczenia zwykłego.

Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia na język rosyjski?

Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

Szukasz usług językowych dla Twojej branży?

Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka rosyjskiego i na język rosyjski dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT. Klientom biznesowym i indywidualnym proponujemy również profesjonalne kursy rosyjskiego prowadzone przez lektorów naszej szkoły językowej.

Tłumaczenia techniczne Rosyjski

Specjaliści językowi ze Skrivanka są w stanie wykonać najwyższej jakości tłumaczenia tekstów technicznych wszystkich powierzonych nam. Tłumaczenie techniczne wymaga 100% dokładności, więc musisz współpracować z zaawansowanymi tłumaczami technicznymi, którzy posiadają dogłębną wiedzę na temat branży, dla której zamierzone jest tłumaczenie techniczne. W skład naszego zespołu wchodzą nie tylko osoby z wykształceniem filologicznym, ale także eksperci z doświadczeniem w naukach technicznych, co ma kluczowe znaczenie z perspektywy poprawności terminologicznej tłumaczonych tekstów.

Najczęściej wykonywane tłumaczenia techniczne:

 • Instrukcje obsługi i poradniki
 • Samouczki wideo
 • Publikacje naukowe
 • Dokumenty kontroli jakości
 • Opisy interfejsu użytkownika
 • Instrukcje techniczne
 • Katalogi
 • Tłumaczenia patentowe
 • Prezentacje
CZY POTRZEBUJESZ
Tłumaczenia lub innej usługi z języka rosyjskiego?
Napisz do nas – Pomożemy.

Biuro tłumaczeń języka rosyjskiego – co nas wyróżnia?

Jeśli potrzebujesz szybkiego i jakościowego tłumaczenia z języka polskiego na rosyjski, to biuro tłumaczeń Skrivanek będzie najlepszy wyborem. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i z pasją. Nasi tłumacze nie tylko znają się na swojej pracy, ale również lubią to, co robią. Dzięki temu masz pewność, że zadbają, aby każde użyte słowo było poprawne i dopasowane do stylu treści. Wszystkie tłumaczenia tekstów podlegają korekcie przed oddaniem.

Tłumacz polsko-rosyjski – w czym możemy Ci pomóc?

Agencja tłumaczeń Skrivanek współpracuje zarówno z firmami, jak i osobami prywatnymi. Zajmujemy się tłumaczeniami zwykłymi, specjalistycznymi i ustnymi na język polski i języki obce. Na konferencjach czy spotkaniach biznesowych wesprzemy Cię tłumaczeniem ustnym. Ponadto od podstaw stworzymy treść na Twoją stronę internetową, zredagujemy już napisany tekst i dostosujemy go pod SEO. Szeroka gama usług, które świadczymy, pozwoli Ci oszczędzić dużo czasu.

Tłumaczenia zwykłe z rosyjskiego lub na rosyjski

Nasz zespół składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych tłumaczy, którzy biegle posługują się językiem rosyjskim i polskim, a także mają bogate doświadczenie w przekładzie różnego rodzaju dokumentów. Dzięki nim możemy zapewnić dokładność i profesjonalizm w każdym calu. Jeśli potrzebujesz pomocy w tłumaczeniu dokumentów z języka rosyjskiego lub na język rosyjski, skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać bezpłatną wycenę. Zapoznaj się z naszymi usługami tłumaczeń zwykłych.

słownik polsko rosyjski, język polski
słownik polsko rosyjski, tłumaczenie tekstu
słownik polsko rosyjski, tłumaczenie tekstu

Tłumaczenia specjalistyczne z rosyjskiego lub na rosyjski

Tłumaczenia specjalistyczne z języka rosyjskiego na język polski obejmują przekład dokumentów w takich dziedzinach jak medycyna, technika, prawo, biznes czy nauki społeczne. Ten rodzaj tłumaczenia wymaga wiedzy branżowej, dlatego przekazujemy je do wykonania osobom doświadczonym w danej dziedzinie. Specjaliści bazują nie tylko na swojej wiedzy, ale również na profesjonalnych źródłach, takich jak: branżowy słownik polsko-rosyjski, glosariusze czy artykuły w czasopismach branżowych.

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego

Tłumaczenie oficjalnych tekstów z języka polskiego, np. dokumentów, umów czy certyfikatów, wymaga udziału tłumacza przysięgłego języka rosyjskiego. Jego znajomość języków, prawa oraz status pozwalają na poświadczenie oryginalności dokumentu za pomocą pieczęci. Gwarantujemy terminowe dostarczenie tłumaczeń oraz zachowanie poufności każdego tekstu, który zostanie nam powierzony.

Tłumacz polsko-rosyjski – tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne z rosyjskiego to proces przekładu mówionego słowa z języka polskiego na rosyjski wykonywany przez profesjonalnego tłumacza ustnego. Ta usługa przydaje się w różnych sytuacjach, gdy chcesz porozumieć się z rosyjskojęzycznym gościem, współpracownikiem lub klientem. Tłumaczenia ustne na język polski są wykorzystywane w wielu dziedzinach, takich jak biznes, polityka, dyplomacja, turystyka, edukacja czy medycyna. To najlepszy sposób na skuteczną komunikację między osobami posługującymi się różnymi językami.

Jeśli wybierasz się do rosyjskojęzycznego kraju, zerknij na nasz słownik polsko-rosyjski, z pomocą którego opanujesz podstawowe zwroty i wyrażenia.

Tłumacz rosyjsko-polski online

Współczesny tłumacz polsko-rosyjski pracuje zupełnie inaczej niż jego kolega po fachu wiek temu. Czasy, gdy do przekładu potrzebny był jedynie słownik polsko-rosyjski bezpowrotnie minęły. Narzędzia wspierające w przekładzie CAT, sztuczna inteligencja i internetowe glosariusze sprawiają, że tłumaczenie tekstu nigdy nie było tak jakościowe, jak teraz. Biuro tłumaczeń online daje Ci nie tylko gwarancję zastosowania najlepszych technologii w pracy nad zleceniem, ale również pozwala Ci oszczędzić czas, który musiałbyś przeznaczyć na osobistą wizytę w placówce.

Tłumaczenie stron www na rosyjski

W obecnych czasach zdecydowana większość biznesów ma swoje strony internetowe. Jeśli chcesz wejść na rosyjskojęzyczny rynek, naturalnym ruchem jest tłumaczenie witryny z języka polskiego na rosyjski. To pierwszy krok w drodze do trwałej obecności na zagranicznym rynku. Jeśli potrzebujesz skutecznego tłumaczenia, które będzie nie tylko poprawne, ale również interesujące dla nowych odbiorców, skontaktuj się z nami.

Oferujemy tłumaczenia na rosyjski i z rosyjskiego:

 • Tłumacz polsko rosyjski
 • Tłumacz rosyjsko polski
 • Tłumacz rosyjski tekstów
 • Tłumacz rosyjski dokumentacji
 • Tłumacz rosyjski raportów
 • Tłumacz rosyjski specyfikacji
 • Tłumacz rosyjski certyfikatów
 • latviešu krievu tulkotājs
 • Tłumaczenie biznesplanu na rosyjski
 • Tłumaczenie broszur na rosyjski
 • Tłumaczenie regulaminu na rosyjski
 • Tłumaczenie treści stron www na rosyjski
 • Tłumaczenie sprawozdań na rosyjski
 • Tłumaczenie ofert na rosyjski
 • Tłumaczenie reklam na rosyjski
 • Tłumaczenie filmów na rosyjski
Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Wypełnij formularz lub napisz na tlumacz@skrivanek.pl
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.