Tłumaczenia rosyjski
– zwykłe czy przysięgłe?

Nasi specjaliści w zakresie
języka rosyjskiego zadbają
o poprawność tłumaczenia,
umożliwiając jasną komunikację
oraz osiągnięcie celów.
tłumaczenia

Tłumaczenia rosyjski

Nasi specjaliści w zakresie języka rosyjskiego zadbają o poprawność tłumaczenia
i innych usług, umożliwiając jasną komunikację oraz osiągnięcie wyznaczonych celów.
tłumacz odznaki
tłumaczenia

Tłumaczymy dokumenty w dowolnym formacie na ponad 100 języków

Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone 5 certyfikatami ISO

Ponad 98% klientów poleca nasze usługi

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online

Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe

99% naszych klientów otrzymuje wycenę
w czasie krótszym niż 15 minut

tłumaczenia potwierdzone ISO

Gwarancja jakości
i poufności informacji
potwierdzone 5
certyfikatami ISO

tłumaczenia w wielu językach

Tłumaczymy dokumenty
w dowolnym formacie
z języka rosyjskiego
na ponad 100 języków

tłumacz szybka realizacja

99% naszych klientów
otrzymuje wycenę
zleconego tłumaczenia
w ciągu 15 minut

tłumacz specjaliści

8000 specjalistów
językowych i native
speakerów

tłumaczenie wysokiej jakości

Ponad 98%
klientów poleca
nasze usługi

tłumacz online

Wszystkie zlecenia
możemy wykonać
online

Tłumacz rosyjski

Agencja Skrivanek wykonuje profesjonalne tłumaczenia tekstów na język rosyjski i tłumaczenie z języka rosyjskiego na polski. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy języka rosyjskiego, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach. W ramach języka rosyjskiego możemy zapewnić zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i przysięgłe. Nasza oferta tłumaczeń z i na język rosyjski jest skierowana do firm wszystkich branż (także specjalistycznych: przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Możemy  wykonać tłumaczenie umowy z języka rosyjskiego oraz przetłumaczyć dokumenty firmowe, faktury, katalogi, slogany reklamowe, sprawozdania, umowy, korespondencję handlową, akty, pełnomocnictwa, formularze i inne materiały, także niejawne. Nasi tłumacze języka rosyjskiego zadbają nie tylko o poprawność tłumaczenia, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego, zarówno pod kątem samego języka, jak i kraju. W ramach szkoły językowej oferujemy również kursy rosyjskiego prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów polskich i native speakerów.

Jak zamówić tłumaczenie na/z rosyjskiego?

proces tłumaczenia

1) 99% naszych klientów otrzymuje wycenę w czasie krótszym niż 30 minut

2) Osoby fizyczne uprzejmie prosimy o dokonanie przedpłaty. Płatności można regulować przelewem bankowym lub za pośrednictwem serwisu PayPal.

Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Zamawiający:

  Nazwa firmy(*)
  Adres email (*)
  Numer telefonu
  Miasto

  Zachęcamy do podania numeru telefonu. Ułatwi on kontakt w przypadku niejasności oraz usprawni proces obsługi zlecenia.

  Rodzaj tłumaczenia:


  Treść wiadomości:

  Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.

  Rodzaj tłumaczenia:

  Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?

  Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.


  tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
  tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
  tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
  Co mówią o nas klienci?
  1
  1568124961544
  Embe Press Sp. z o.o.

  Zlecenia realizowane są terminowo i z uwzględnieniem terminologii związanej z branżą poligraficzną. Z uwagi na dotychczasową udaną współpracę polecamy firmę Skrivanek jako profesjonalnego dostawcę usług tłumaczeniowych.

  caritas-363892716
  CARITAS Archidiecezji Gdańskiej

  W trakcie naszej współpracy firma Skrivanek sp. z o.o. okazała się partnerem godnym zaufania, gwarantującym wysoką jakość tłumaczeń, terminowość oraz poufność informacji.

  AB Agri Polska Sp. z o.o.
  AB Agri Polska Sp. z o.o.

  W trakcie naszej współpracy firma Skrivanek sp. z o.o. okazała się partnerem godnym zaufania, gwarantującym terminowość oraz wysoką jakość usług.

  EUROSER Dairy Group
  EUROSER Dairy Group

  Nasza współpraca układa się pomyślnie, a tłumaczenia wykonywane są z uwzględnieniem naszych oczekiwań co do terminu czy rodzaju tłumaczenia. Polecamy zatem firmę Skrivanek jako profesjonalną agencję tłumaczeniową.

  piwet
  Państwowy Instytut Weterynaryjny

  Niniejszym pragniemy potwierdzić, że Państwowy Instytut Weterynaryjny korzysta z usług agencji tłumaczeniowej Skrivanek. Nasza współpraca układa się pomyślnie. Z tego względu możemy polecić firmę Skrivanek jako profesjonalną agencję tłumaczeniową.

  Tłumacz polsko rosyjski
  i rosyjsko polski
  1

  Kto mówi po rosyjsku?

  Rosyjski to język będący częścią rodziny języków indoeuropejskich. Odnajdujemy go w grupie języków wschodniosłowiańskich. Obecnie na Ziemi językiem rosyjskim posługuje się około 300 milionów osób, z czego dla niecałej połowy jest to język ojczysty.

  Z jego pomocą porozumiemy się na Białorusi, Litwie, Łotwie, Estonii, Ukrainie, Kirgistanie, Kazachstanie, Mołdawii, Gruzji i oczywiście Rosji. Jest to także jeden z sześciu języków ONZ. Jako jeden z niewielu języków używanych w Europie nie posługuje się alfabetem łacińskim, a cyrylicą, lub jej uproszczoną formą – grażdanką, która jest bardziej zbliżona do łacińskiego alfabetu. Inne trudności w czasie tłumaczenia? Rosyjski to aż trzy duże grupy dialektów: północna, południowa i przejściowa, które dzielą się dalej na konkretne dialekty.

  Język rosyjski – historia

  Historię języka rosyjskiego tak naprawdę rozpoczyna okres Prasłowiańszczyzny (około 1500 p.n.e.), w trakcie którego narodził się język prasłowiański, wspólny dla praktycznie wszystkich Słowian. W okresie staroruskim, przypadającym na XI-XIV wiek powstała literatura, która różnie rozwijała się w poszczególnych częściach kraju. W takcie okresu zjednoczeniowego (do XVIII w.) powstała ogólnokrajowa literatura, a wraz z nią – język, który w XIX wieku się ostatecznie ukształtował.

  Rosyjski w biznesie

  Język rosyjski jest bardzo pomocny, wręcz niezbędny firmom, które planują prowadzić działalność gospodarczą we wschodniej Europie i Rosji. Z uwagi na ciągłą potrzebę poszerzania działalności coraz więcej polskich firm przenosi część swojego biznesu właśnie do Rosji. Europa Wschodnia jest częstym kierunkiem ekspansji firm działających na polskim rynku. Dla tych podmiotów znajomość rosyjskiego determinuje sukces na rynku. Ważna jest nie tylko znajomość języka rosyjskiego, ale także gwarancja profesjonalnych tłumaczeń z i na język rosyjski. Poprawność tłumaczenia wszelkich dokumentów firmy świadczy o jej profesjonalizmie i pomaga zjednać zaufanie nowych klientów.

  tłumacz języka rosyjskiego

  Stworzyliśmy bezpłatny słownik języka rosyjskiego, który może Ci się przydać podczas podróży do kraju, w którym język rosyjski jest powszechnie używany.

  Wycena projektu

  W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

  Analiza dokumentów

  Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

  Dobranie zespołu

  Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na zlecony język.

  Tłumaczenie materiałów

  Dobrany tłumacz polsko rosyjski wykonuje przekład materiału na język rosyjski zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

  Korekta i edycja tłumaczenia

  Tłumaczenie jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

  Kontrola jakości i dostawa

  Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

  Klienci którzy nam ufają:

  tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
  tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
  tlumaczenia
  tlumacz
  tłumaczenia

  Dlaczego my

  Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

  Tłumacz rosyjski

  1

  Jaka jest cena tłumaczenia na język rosyjski?

  Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

  Czy cena tłumaczenia na język rosyjski zawiera podatek VAT?

  Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

  Ile wynosi czas tłumaczenia na język rosyjski?

  Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

  Jakie najcześciej zlecenia wykonujecie z tłumaczeniem rosyjskiego?

  Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na rosyjski: tłumaczenia pisemne w języku rosyjskim – zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język rosyjski; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka rosyjskiego – symultaniczne i konsekutywne;

  Czy mogę zlecić tłumaczenie na język rosyjski w trybie pilnym?

  Oprócz realizacji zleceń w trybie zwykłym, oferujemy również tryb ekspresowy. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że krótszy termin wykonania oznacza mniej czasu na poszczególne procesy. To, co sprawdzi się przy tekście wewnątrz firmowym, niekoniecznie zalecane jest w przypadku tekstów do publikacji, wymagających wielokrotnego sprawdzenia i „dopieszczenia” szczegółów. Niezależnie od powyższego, zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy realizacji. Warto zwrócić uwagę, że cena tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa niż koszt tłumaczenia zwykłego.

  Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia na język rosyjski?

  Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

  Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

  Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

  Szukasz usług językowych dla Twojej branży?

  Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka rosyjskiego i na język rosyjski dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT. Klientom biznesowym i indywidualnym proponujemy również profesjonalne kursy rosyjskiego prowadzone przez lektorów naszej szkoły językowej.

  CZY POTRZEBUJESZ
  Tłumaczenia lub innej usługi z języka rosyjskiego?
  Napisz do nas – Pomożemy.

  Oferujemy tłumaczenia na rosyjski i z rosyjskiego:

  • Tłumacz polsko rosyjski
  • Tłumacz rosyjsko polski
  • Tłumacz rosyjski tekstów
  • Tłumacz rosyjski dokumentacji
  • Tłumacz rosyjski raportów
  • Tłumacz rosyjski specyfikacji
  • Tłumacz rosyjski certyfikatów
  • Tłumacz rosyjski katalogów
  • Tłumaczenie biznesplanu na rosyjski
  • Tłumaczenie broszur na rosyjski
  • Tłumaczenie regulaminu na rosyjski
  • Tłumaczenie treści stron www na rosyjski
  • Tłumaczenie sprawozdań na rosyjski
  • Tłumaczenie ofert na rosyjski
  • Tłumaczenie reklam na rosyjski
  • Tłumaczenie filmów na rosyjski
  Czekamy na wiadomość od Ciebie!
  Wypełnij formularz lub napisz na tlumacz@skrivanek.pl

   Zamawiający:

   Nazwa firmy(*)
   Adres email (*)
   Numer telefonu
   Miasto

   Zachęcamy do podania numeru telefonu. Ułatwi on kontakt w przypadku niejasności oraz usprawni proces obsługi zlecenia.

   Rodzaj tłumaczenia:


   Treść wiadomości:

   Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.

   Rodzaj tłumaczenia:

   Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?

   Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.


   Privacy Preferences
   When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.