Lokalizacja to sposób dotarcia do konkretnych
odbiorców w danym kraju

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenie
stron www oraz
oprogramowania

Wypełnij formularz wyceny

Ekspansja na rynek międzynarodowy skutkuje koniecznością lokalizacji produktów, np. dokonania adaptacji językowej, wzięcia pod uwagę regulacji prawnychaspektów kulturowych, a także uwzględnienia specyficznych wymogów rynku docelowego. Również w tym zakresie oferujemy kompleksowe rozwiązania – począwszy od tłumaczenia, przez obróbkę techniczną (software engineering), testowanie oprogramowania lub aplikacji sieciowych, aż po pomoc online oraz przygotowanie dokumentów do druku, w tym DTP. Lokalizacja to sposób wprowadzania produktu dla konkretnych odbiorców w danym kraju.

Lokalizacja stron internetowych


To możliwość dotarcia do kontrahentów na całym świecie i zaoferowania produktów na rynku globalnym.

Czytaj dalej o tłumaczeniu stron internetowych

Lokalizacja oprogramowania oraz instrukcji


Możemy zlokalizować polecenia, menu i inne teksty, które pojawiają w oprogramowaniu lub na wyświetlaczu urządzenia.

Czytaj dalej o lokalizacji oprogramowania

Lokalizacja materiałów graficznych


Stworzymy niezbędną grafikę i ikony z przetłumaczonym tekstem, tak aby przekaz odpowiadał kulturze klienta docelowego.

Czytaj dalej o lokalizacji materiałów graficznych

Doradztwo w zakresie globalizacji


Sprzedaż produktów bezpośrednio na rynek zagraniczny wiąże się z ryzykiem. Pierwsze wrażenie ma się szansę zrobić tylko raz.

Dokładny opis usługi doradztwa w zakresie globalizacji

Dlaczego warto z nami współpracować:
 
  • Nasi pracownicy i partnerzy są specjalistami z różnych dziedzin językowych.
  • Największe moce przerobowe na rynku – przy dużych projektach nasze dzienne moce przerobowe przekraczają 60 tys. słów!
  • Jakość – spełniamy wymagania norm ISO: 9001, 14001, 27001, 15038.
  • Sprawnie realizujemy duże projekty, zachowując tę samą wysoką jakość.
  • Posiadamy szeroki wachlarz usług językowych.

Istniejemy na rynku już 20 lat!

 
Posiadamy bogate doświadczenie w tłumaczeniu tekstów o różnej tematyce.

37+

 
milionów słów przetłumaczonych w 2019 r.

98%

 
klientów poleciłoby nasze usługi.

570+

 
godzin tłumaczeń ustnych w 2019 r.

Co mówią o nas klienci?

Firma Skrivanek zapewniła nam takie usługi jak tłumaczenia zwykłe, tłumaczenia przysięgłe, korekty językowe, uwierzytelnienia dokumentów w zakresie takich języków, jak angielski i francuski oraz rzadziej rumuński, hiszpański, węgierski i niemiecki. Na szczególną uwagę zasługuje szeroki wachlarz usług dobieranych do rodzaju tłumaczonego tekstu. Wiele naszych tłumaczeń przeznaczonych jest do publikacji i funkcjonowania za granicą a dzięki usługom, takim jak weryfikacja native speakera, tłumaczenia spełniają oczekiwania odbiorców tekstów za granicą. Nasza dotychczasowa współpraca z firmą Skrivanek pozwala nam zarekomendować tę firmę jako rzetelnego i wiarygodnego partnera w biznesie.

Finanse i bankowość

Jako kreatywna agencja reklamowa z powodzeniem realizujemy działania z zakresu marketingu zintegrowanego, które często przyjmują postać kompleksowych przedsięwzięć promocyjnych wspieranych reklamą w mass mediach. Mając na uwadze charakter naszych działań, szukaliśmy biura, które mogłoby zapewnić nam równie wysokiej jakości usługi tłumaczeniowe, dlatego zdecydowaliśmy się wybrać firmę Skrivanek. Dotychczas biuro wykonało dla nas 46 projektów w kombinacji z/na języki: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, a nawet szwedzki. Większość tłumaczonych przez nas materiałów miało charakter branżowy, związany z bieżącym funkcjonowaniem firmy. Były to materiały handlowe i marketingowe oraz informacyjne, a także materiały do publikacji. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sprawnej obsługi biura oraz jakości i terminowości tłumaczeń. Polecamy Skrivanek jako profesjonalistę w swojej dziedzinie.

Reklama i Marketing

Firma Skrivanek zapewniała nam tłumaczenia tekstów w zakresie języka: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, włoskiego hiszpańskiego, włoskiego, portugalskiego, rumuńskiego, czeskiego, serbskiego i chorwackiego. Tłumaczone teksty głównie dotyczyły naszych materiałów reklamowych i oferty produktowej. Na uwagę zasługuję fakt, iż firma Skrivanek korzysta z native speakerów języków docelowych, dzięki czemu tłumaczone materiały oddają marketingowy charakter naszych tekstów. Na podstawie dotychczasowej współpracy potwierdzamy, że firma Skrivanek posiada doświadczoną kadrę o wysokich kwalifikacjach. Współpraca z nimi charakteryzuje się kompetentną obsługą, elastycznością i krótkim czasem reakcji, a terminowość zleceń zawsze idzie w parze ze starannością i wysoką jakością tłumaczonych dokumentów.

Moda i sztuka

Jakie są stawki za lokalizację strony www?

Cena za tłumaczenie strony www zależy od języka tłumaczenia, tematyki, zakresu usługi oraz formatu plików. Na koszt lokalizacji mogą też wpłynąć zamówione usługi dodatkowe, np. DTP materiałów graficznych. Dlatego też każda lokalizacja wyceniana jest indywidualnie.

Jak zamówić lokalizację?

Aby zamówić tłumaczenie i poznać koszt lokalizacji wystarczy się z nami skontaktować. Zachęcamy do korzystania z formularza: https://skrivanek.pl/kontakt/ lub kontaktu mailowego i telefonicznego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i podamy stawki za lokalizację.

Czy wycena lokalizacji jest bezpłatna?

Koszt lokalizacji określamy bezpłatnie na podstawie przesłanego dokumentu/materiałów. Możemy podać zarówno koszt tłumaczenia 1 strony, słowa jak i całego projektu.

W jaki sposób zapłacę za wykonaną lokalizację?

W przedstawionej przez nas wycenie podany będzie koszt lokalizacji. Płatności można dokonać za pomocą przelewu bankowego lub gotówką w naszych biurach: https://skrivanek.pl/kontakt/.

Jesteśmy tu, aby wspierać Cię
na drodze do sukcesu!
Napisz do Nas, aby otrzymać
darmową wycenę!
 

Wypełnij formularz wyceny