biuro tłumaczeń skrivanek

Darmowe tłumaczenie stron www

Chcesz dotrzeć do obcojęzycznych odbiorców? Sprawdź nasze darmowe rozwiązanie do tłumaczenia stron internetowych.
tłumaczenia

Czy zdarzyło Ci się kiedyś natknąć na fascynującą stronę internetową, ale niestety nie zrozumieć treści, ponieważ była w obcym języku? Teraz nie musisz się już tym martwić! Nasze rozwiązanie pozwoli Ci szybko i łatwo przetłumaczyć dowolną stronę internetową na język, który jest dla Ciebie zrozumiały.

Nie ważne, czy potrzebujesz przetłumaczenia strony na język angielski, hiszpański, niemiecki, francuski czy jakikolwiek inny – nasze rozwiązanie w postaci kodu korzystającego z narzędzi Google jest gotowe sprostać Twoim potrzebom. Wystarczy, że skopiujesz link do interesującej Cię strony.


Jesteśmy przekonani, że nasze darmowe rozwiązanie będzie dla Ciebie niezwykle pomocne, niezależnie od tego, czy jesteś podróżnikiem, studentem, przedsiębiorcą czy po prostu osobą ciekawą świata. Skorzystaj już teraz z naszego darmowego rozwiązania i zaprezentuj swoje treści obcojęzycznym odbiorcom z całego świata.

Posiadasz stronę internetową i chciałbyś, aby raz na zawsze została przetłumaczona na wiele języków?

Gotowy, by włączyć tłumaczenie swojej strony www? Skopiuj poniższy kod, a następnie wklej go w sekcji <head> swojej strony www i doświadcz tłumaczeń w zasięgu Twojego ekranu!

<script type='text/javascript'
src='https://skrivanek.pl/skrivanek-static/translator-bar/skrivanek_js_code.js'>
</script>
<link rel='stylesheet'
href='https://skrivanek.pl/skrivanek-static/translator-bar/skrivanek_css_code.css'
type='text/css' media='all' />

Ważne! Chociaż nasze rozwiązanie do tłumaczenia stron www oparte na narzędziach Google zapewnia przydatne i szybkie tłumaczenia, warto mieć na uwadze, że tłumaczenia maszynowe mogą zawierać pewne błędy lub niedoskonałości. Staramy się łączyć technologie dostępne na rynku, aby zapewnić szybkie i proste rozwiązania.

Jeśli masz potrzebę profesjonalnego i precyzyjnego tłumaczenia, zachęcamy do skorzystania z usług naszego biura tłumaczeń. Biuro tłumaczeń Skrivanek zapewni Ci wysoką jakość tłumaczeń, dostosowaną do specyfiki treści oraz uwzględniającą kontekst i kulturowe niuanse.

Nie wahaj się skonsultować z nami swoich potrzeb. Skorzystaj z naszego narzędzia, aby wstępnie przetłumaczyć stronę i następnie skontaktuj się z biurem tłumaczeń, które pomoże Ci dopracować tłumaczenie w sposób najbardziej adekwatny i precyzyjny.

Potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia strony internetowej? Napisz do nas lub zadzwoń.
Umów się na rozmowę, jeśli chcesz omówić swój projekt. Chętnie omówimy szczegóły Twojego projektu, abyśmy mogli Ci pomóc najlepiej, jak potrafimy.
Wybierz jeden z dostępnych terminów, klikając tutaj – 📅 Umów spotkanie 📞
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Poniższa grafika przedstawia jak będzie wyglądał przełącznik języka, który pojawi się po umieszczeniu kodu.
darmowe tlumaczenie stron

Dlaczego warto wybrać naszą usługę tłumaczenia strony internetowej:

1

Ponad 100 dostępnych języków – wszystkie tłumaczenia w jednej firmie, już nie musisz się zastanawiać, jakiemu biurowi tłumaczeń zlecić projekt.

Wsparcie w trakcie tłumaczenia strony www – nie zostaniesz sam z problemami, będziemy Cię wspierać na każdym kroku procesu tłumaczenia.

Tłumaczenia SEO – przeanalizujemy słowa kluczowe, wspólnie wybierzemy odpowiednie i nasycimy nimi Twoje treści oraz stworzymy odpowiednie meta opisy, aby Twoja strona pojawiała w wynikach wyszukiwania Google.

Godni zaufania – wysokie oceny na Google, Trustpilot i liczne referencje świadczą o naszej rzetelności i profesjonalizmie.

Gwarancja jakości – obawiasz się o jakość tłumaczenia? Posiadamy certyfikaty ISO 9001 i 17100 zaświadczające o naszej dokładności.

Pomogliśmy zlokalizować lub przetłumaczyć treści klientów w różnych CMS/sklepach internetowych, takich jak:

1
tłumaczenie wordpress
translate Joomla page
translate drupal page
typo3 logo
Wix logo
mozello logo
weebly
laravel
Nextjs-logo
webflow logo
CZY POTRZEBUJESZ

tłumaczenia strony www?

Napisz do nas – Pomożemy
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.