biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumaczenia Rzeszów – profesjonalne usługi tłumaczeniowe dla Twojej wygody

line
Tłumaczenie zwykłe, przysięgłe i inne usługi językowe dla Ciebie oraz Twojej firmy w ponad 100 językach
tłumaczenia
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!

Biuro tłumaczeń Skrivanek: Tłumaczenia pisemne przysięgłe specjalistyczne ustne dla firm dla Ciebie

1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 5.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Klienci, którzy nam ufają:
logos

Biuro tłumaczeń Skrivanek: Tłumaczenia pisemne przysięgłe specjalistyczne ustne dla firm dla Ciebie

Ponad 100 dostępnych języków – wszystkie tłumaczenia w jednej firmie, już nie musisz się zastanawiać, jakiemu biurowi tłumaczeń zlecić projekt.

Kompleksowa obsługa – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia, lokalizacji strony www,aplikacji czy tłumaczenia napisów do filmu, w biurze tłumaczeń Skrivanek posiadamy bogatą ofertę usług językowych – na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Tłumaczenia ekspresowe – potrzebujesz tłumaczenia na wczoraj? Wykonamy je ekspresowo w dogodnym dla Ciebie terminie.

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online – zleć tłumaczenie bez wychodzenia z biura lub domu, przetłumaczone dokumenty odeślemy mailem, również tłumaczenia uwierzytelnione z kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Tradycyjne, papierowe tłumaczenie uwierzytelnione możemy przesłać pocztą lub kurierem.

Portal klienta – wszystkie sprawy załatwisz w jednym miejscu i na bieżąco sprawdzisz postęp prac.

Godni zaufania – wysokie oceny na Google, Trustpilot i liczne referencje świadczą o naszej rzetelności i profesjonalizmie.

Specjaliści językowi ze Skrivanka są w stanie wykonać najwyższej jakości tłumaczenia wszystkich powierzonych nam materiałów, w tym: publikacji korporacyjnych, umów, warunków i specyfikacji przetargowych, wszelkiego rodzaju tekstów marketingowych. W skład naszego zespołu wchodzą nie tylko osoby z wykształceniem filologicznym, ale także eksperci z doświadczeniem w wielu branżach, co ma kluczowe znaczenie z perspektywy zapewnienia użycia prawidłowej terminologii. Oferujemy tłumaczenia w Rzeszowie oraz innych miastach Polski.

Skrivanek funkcjonuje od 1997 roku. Oddział w Rzeszowie został utworzony 7 lat później. Obecnie jest największą na Podkarpaciu agencją translatorską i jedyną o międzynarodowym zasięgu na tym obszarze. Odpowiadamy na zapotrzebowania Klientów, którzy doceniają nas za szeroki zakres usług i ich wysoką jakość, jak również za doświadczenie, profesjonalizm i przyjazną obsługę.

Wraz z oddziałami w Krakowie, Katowicach oraz we Wrocławiu tworzymy Region Zielony, zapewniając wspólnie profesjonalną i kompleksową obsługę Klientów z południa Polski. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do naszego biura lub kontaktu mailowego. Wycenę oferujemy za darmo, a także gwarantujemy przystępne stawki.

}}

Pn-Pt: 8:00 – 17:00

Aleksandra
Dec
Wioletta
Rejwer-Czyż

Dyrektor Regionalny

+48 605 999 727

Jadwiga
Gardawska
Tłumaczenia Rzeszów
Tłumaczenia Rzeszów

Oferujemy kompleksowe rozwiązania językowe takie jak tłumaczenia pisemne, maszynowe,  ustne, stron www oraz inne usługi językowe szyte na miarę klientów o różnych wymaganiach, pochodzących z różnych branż.

zielony@skrivanek.pl
+48 607 190 111
Pn-Pt: 8:00 – 17:00

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Klienci którzy nam ufają:

tłumacze angielski
tłumacz angielskiego
tlumacz angielsko polski
tlumacz angielski
tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
Co mówią o nas klienci?
1
GUGIK
Główny Urząd Geodezji i Kartografii

Główny Urząd Geodezji i Kartografii informuje, że współpracuje z firmą Skrivanek Sp. z o.o. w zakresie usług tłumaczenia pisemnego oraz ustnego (konsekutywnego). Zaświadczamy, że firma Skrivanek Sp. z o.o. jest kompetentnym i rzetelnym Wykonawcą, dostarczając produkty spełniające wymagania określone w umowie. Prace zostały wykonane solidnie i terminowo.

MALBORK
Miasto Malbork

Miasto Malbork zaświadcza, że korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że firma wykazuje się rzetelnością a tłumacze profesjonalizmem. Nasza współpraca trwa od 2015 roku i jak do tej pory za pośrednictwem Skrivanek sp. z o.o. wykonywaliśmy tłumaczenia ustne konferencyjne w języku niemieckim. Z przyjemnością zatem zarekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z. o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawcy usług językowych.

ARP
Agencja rozwoju Pomorza S.A.

Agencja rozwoju Pomorza S.A. zaświadcza, iż korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy, a firma wykazuje się rzetelnością, terminowością i obsługą klienta na wysokim poziomie. Z przyjemnością rekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawy usług językowych.

LUBLIN
Urząd Miasta Lublin

Standardem na rynku usług są wysoka jakość, zaangażowanie, profesjonalizm oraz sprawna obsługa klienta. Skrivanek Sp. z o.o. spełnia powyższe wymogi. Współpraca w zakresie usług tłumaczeniowych pomiędzy Biurem Obsługi Inwestorów, działającym w strukturze Urzędu Miasta Lublin, a firmą Skrivanek rozwija się od kilku lat. Pisemne tłumaczenia zawsze spełniały nasze oczekiwania pod kątem rzetelności i terminowości. Tłumaczenia ustne prowadzone były na wysokim poziomie, przy zastosowaniu profesjonalnego sprzętu.

ESPIS
Europejska Sieć Pamięci i Solidarność

Zlecone tłumaczenia firma Skrivanek sp. z o.o. wykonywała z wartą odnotowania rzetelnością, sumiennością, zawsze dotrzymując ustalonych terminów. Firma wykazała elastyczność wobec naszych potrzeb oraz sprawdziła się podczas wykonywania pilnych zleceń, wymagających natychmiastowej gotowości i mobilizacji. Dodatkowo miła i bezproblemowa obsługa sprawiła, że współpraca z firmą Skrivanek. sp z o.o. przebiegała w sposób przyjemny i sprawny.

MTP.Group_
Grupa MTP

Dziękujemy Państwo za ogromne zaangażowanie, cierpliwość i wniesioną w ten projekt wartość. Wspólnie stworzyliśmy wydarzenie, które zapisało się na kartach historii Organizacji Narodów Zjednoczonych. .. Nasi partnerzy po stronie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, przedstawiciele Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz uczestnicy Światowego Forum Miejskiego przekazali nam liczne podziękowania i wyrazy uznania za wkład włożony w organizację przedsięwzięcia, z którym się Państwem dzielimy.

Tłumaczenia w Rzeszowie

1

Na jakie języki tłumaczycie?

Tłumaczymy we wszystkich językach europejskich i wielu pozaeuropejskich, między innymi:

albański, angielski, arabski, armeński, azerski, białoruski, bośniacki, bułgarski, chiński, chorwacki, czarnogórski, czeski, duński, estoński, farerski, fiński, flamandzki, francuski, grecki, gruziński, hebrajski, hindi, hiszpański, indonezyjski, islandzki, japoński, jidysz, kaszubski, kataloński, kazachski, koreański, litewski, łaciński, łotewski, macedoński, mongolski, niderlandzki, niemiecki, norweski, perski, polski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, szwedzki, śląski, turecki, ukraiński, uzbecki, węgierski, wietnamski, włoski.

Powyżej wymienione są nasze najpopularniejsze języki. Jeżeli nie znalazłeś na liście języka, który Cię interesuje, napisz do nas, a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Jakie dokumenty Państwo tłumaczą?

W zależności od potrzeb klientów tłumaczymy wszelkie dokumenty, takie jak: publikacje korporacyjne, umowy, warunki i specyfikacje przetargowe, instrukcje, materiały marketingowe, raporty finansowe, opisy badań klinicznych, wyniki badań laboratoryjnych, opinie lekarskie i wiele innych.

Ile kosztuje tłumaczenie?

Koszt tłumaczenia zależy od języka, terminu wykonania, formatu pliku, charakteru dokumentu i jego dziedziny, czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Ile wynosi czas realizacji zlecenia?

Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

Tłumaczenia marketingowe Rzeszów

Jeśli chcesz przetłumaczyć swoje materiały marketingowe, to dobrze trafiłeś! W dzisiejszym dynamicznym świecie materiały marketingowe odgrywają ogromną rolę, jeśli chodzi o rozwój Twojej firmy. Profesjonalny tłumacz marketingowy rozumie, że tłumaczenie marketingowe polega na odpowiednim zaangażowaniu rynku docelowego w jego ojczystym języku. Podczas tłumaczenia treści marketingowych robimy znacznie więcej niż tylko tłumaczymy słowa i zdania z języka źródłowego na język docelowy. Biuro tłumaczeń Skrivanek – Rzeszów dokłada wszelkich starań aby teksty brzmiały naturalnie dla Twoich klientów i były dopasowane do kontekstu społecznego i językowego lokalnych odbiorców.

Materiały marketingowe, które tłumaczymy najczęściej:

 • Ulotki, katalogi i magazyny online, wszystko w różnych formatach
 • Prezentacje firmowe, zarówno cyfrowe, jak i drukowane
 • Lokalizacja stron internetowych i sklepów online
 • Mailingi i newslettery
 • Treść bloga, w tym copywriting i transkreacja
 • Badania rynku i produktów
 • Nazwy i slogany
 • YouTube i inne tłumaczenia wideo
 • Reklamy online dla kampanii CPC i displayowych
 • Opisy produktów dla sklepów internetowych itp.
 • Reklamy i komunikaty prasowe
 • Posty w mediach społecznościowych
 • Reklamy telewizyjne i radiowe

Tłumaczenia techniczne Rzeszów

Specjaliści językowi ze Skrivanka są w stanie wykonać najwyższej jakości tłumaczenia tekstów technicznych wszystkich powierzonych nam. Tłumaczenie techniczne wymaga 100% dokładności, więc musisz współpracować z zaawansowanymi tłumaczami technicznymi, którzy posiadają dogłębną wiedzę na temat branży, dla której zamierzone jest tłumaczenie techniczne. W skład naszego zespołu wchodzą nie tylko osoby z wykształceniem filologicznym, ale także eksperci z doświadczeniem w naukach technicznych, co ma kluczowe znaczenie z perspektywy poprawności terminologicznej tłumaczonych tekstów.

Najczęściej wykonywane tłumaczenia techniczne:

 • Instrukcje obsługi i poradniki
 • Samouczki wideo
 • Publikacje naukowe
 • Dokumenty kontroli jakości
 • Opisy interfejsu użytkownika
 • Instrukcje techniczne
 • Katalogi
 • Tłumaczenia patentowe
 • Prezentacje

Tłumaczenia uwierzytelnione Rzeszów

W przypadku ważnych decyzji życiowych, takich jak przeprowadzka za granicę lub załatwianie dokumentów prawnych w obcym języku, profesjonalne usługi doświadczonego tłumacza są nieocenione. Przeprowadzasz się z krajów anglojęzycznych? Wybierz doświadczonego tłumacza języka angielskiego i bądź pewien, że zapewni on dokładne tłumaczenia dla Twoich potrzeb dokumentacyjnych. Dla tych, którzy wybierają się do Rosji lub gdziekolwiek indziej, gdzie mówi się po rosyjsku – upewnij się, że korzystasz z pomocy wysoko wykwalifikowanego tłumacza przysięgłego języka rosyjskiego, który może zagwarantować całkowitą dokładność pomiędzy tekstem oryginalnym a tłumaczeniem.

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, będące stolicą województwa podkarpackiego. To także centrum aglomeracji rzeszowskiej.

Biznes w Rzeszowie

Rzeszów to znaczący ośrodek przemysłowy nie tylko w swoim regionie, ale także w całym kraju. Miasto najbardziej znane jest z produkcji sprzętu domowego, ale także z przemysłu spożywczego i maszynowego. Na potęgę Rzeszowa składają się także trzy inne przemysły: lotniczy, farmaceutyczny i branża IT. W mieście znajduje się europejskie centrum koncernu United Technologies Corporation, które od 2015 roku nosi nazwę „Pratt & Whitney Rzeszów” i jest światowym potentatem w przemyśle lotniczym właśnie. Rzeszów to także główny ośrodek stowarzyszenia przedsiębiorców Dolina Lotnicza. W mieście swoją fabrykę ma Zelmer SA, czyli producent sprzętu AGD. Utworzono także Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny, którego podstawą jest przemysł lotniczy i farmaceutyczny. Rzeszów to również centrala przedsiębiorstwa z sektora informatycznego, Asseco Poland. W mieście swoją siedzibę ma też Centrum Usług dla Biznesu Deloitte (świadcząca usługi audytu i finansów) czy przedsiębiorstwo doradcze PwC.

Jakie języki można studiować w Rzeszowie?

W Rzeszowie działają uczelnie zarówno państwowe, jak i niepubliczne. Za najważniejsze uniwersytety w mieście można uznać: Uniwersytet Rzeszowski (z 12 wydziałami, w tym Wydziałem Medycznym), Politechnikę Rzeszowską im. Ignacego Łukasiewicza (największa uczelnia techniczna południowo-wschodniej Polski, z jedynym w Polsce ośrodkiem kształcenia pilotów lotnictwa cywilnego) czy Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania. Na Uniwersytecie Rzeszowskim można studiować takie kierunki językowe jak: filologia angielska, germańska, a także rosyjska.

Czym charakteryzuje się Rzeszów?

W Rzeszowie znajdują się aż trzy konsulaty honorowe: Niemiec, Słowacji i Ukrainy. Miasto jest także członkiem Unii Metropolii Polskich oraz stowarzyszenia Eurocities, które zrzesza miasta europejskie. Region obfituje też w złoża surowców naturalnych. Na południe od Rzeszowa znajdują się złoża łupków menilitowych (ze względu na własności mechaniczne są one wysokiej jakości surowcem budowlanym). Na południowym zachodzie występują gipsy krystaliczne i laminowane wieku mioceńskiego. Rzeźba terenu, na którym położony jest Rzeszów (pagórki i tereny górzyste), powoduje, że tereny te narażone są na osuwanie się. Miasto należy do szybko rozwijających się – jako pierwsze w Polsce udostępniło swoim mieszkańcom darmowy szerokopasmowy Internet, a w rankingu „Gdzie żyje się najlepiej?” z 2009 roku Rzeszów zajął drugie miejsce (zaraz po Poznaniu). O szybkim rozwoju regionu świadczy także fakt, że w 2016 roku Rzeszów został oceniony jako miasto o bardzo dobrej kondycji
z dużymi perspektywami na przyszłość.

Główne atrakcje w Rzeszowie

Rzeszów to miasto, które obfituje w wydarzenia kulturalne i rozrywkowe – jest miejscem wielu festiwali, z których część ma charakter międzynarodowy. Miasto dysponuje jedną z największych w kraju hal sportowo-widowiskowych – Podpromiem. To miejsce wielu imprez sportowych, koncertów oraz targów branżowych. Rzeszów jest także gospodarzem Europejskiego Stadionu Kultury, który stanowi formę współpracy Polski i Ukrainy. Warty zobaczenia w Rzeszowie jest rynek, na którym stoi ratusz z XVI wieku i studnia z XVII wieku. W podziemiach utworzono Podziemną Trasę Turystyczną. Plac Cichociemnych stanowi miejsca upamiętnienia młodych rzeszowian wywiezionych do obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu. Spacerując po mieście, warto także przejść przez Stary Cmentarz.

Muzea i instytucje kulturalne w Rzeszowie

Przy wspomnianym już Placu Cichociemnych znajduje się Muzeum Dobranocek. Prezentowane są w nim różnego rodzaju przedmioty związane z dobranockami – kukiełki, zabawki, książki. Najważniejszymi eksponatami w muzeum są oryginalne lalki z takich bajek jak Miś Uszatek czy Plastusiowy Pamiętnik. W mieście znajduje się także Muzeum Okręgowe, które powstało w 1935 roku i gromadzi aż 240 tysięcy eksponatów. W budynku wydzielono również oddział etnograficzny. O pozycji muzeum świadczy fakt, że zostało ono odznaczone odznaką honorową „Zasłużony dla Województwa Podkarpackiego”. W Rzeszowie mieści się też modernistyczny budynek filharmonii, który znajduje się w użytku od 1974 roku. Ma do swojej dyspozycji dwie sale: kameralną (na 200 osób) i główną (na 800 osób). Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego organizuje także Festiwal Muzyczny w Łańcucie.

Jakie są najważniejsze projekty UE w Rzeszowie?

Rzeszów przeprowadza intensywne remonty i rewitalizację wielu rejonów miasta. Większość środków potrzebnych na rozwój miasta została pozyskana z funduszy Unii Europejskiej. W latach 2006-2019 powiększono obszar miasta ponad dwukrotnie. Za najważniejsze projekty zrealizowane w mieście można uznać rozbudowę i modernizację międzynarodowego portu lotniczego Rzeszów-Jasionka, wzmocniono także pozycję Rzeszowa jako ośrodka akademickiego. Znaczną część środków przeznaczono również na rozbudowę infrastruktury drogowej oraz komunikacyjnej.

Tłumaczenia najczęściej wykonywane w Rzeszowie

W zapytaniach od naszych klientów z Rzeszowa najczęściej pojawiają się tłumaczenia techniczne, tłumaczenia IT oraz farmaceutyczne i prawnicze. Zapotrzebowanie na tłumaczenia pisemne zdecydowanie przeważa nad zapotrzebowaniem na tłumaczenia uwierzytelnione (tłumaczenia przysięgłe) czy ustne.

Mocną stroną naszego biura w Rzeszowie jest realizacja tłumaczeń technicznych, szczególnie dla branży lotniczej, elektromaszynowej czy budowlanej. Dla firm produkcyjnych tłumaczymy najczęściej instrukcje obsługi maszyn, karty charakterystyki produktów czy specyfikacje leków. Często tłumaczymy także katalogi, ulotki, strony www na potrzeby marketingu i e-commerce. Jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania klientów z wielu branż dzięki rozbudowanej bazie doświadczonych tłumaczy – specjalistów z różnych dziedzin.

Elastycznie dopasowujemy się także do oczekiwań firm związanych z ofertą językową i systematycznie ją poszerzamy. Rzeszowskie firmy coraz odważniej pozyskują nowe rynki, a my wspieramy je, wykonując tłumaczenia nie tylko na język angielski, niemiecki, rosyjski czy hiszpański, ale także na dotychczas mniej popularne języki, takie jak litewski, estoński, rumuński, węgierski, arabski i wiele innych.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.