Stosowane podczas spotkań
biznesowych lub negocjacji.

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenia
konsekutywne

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenia konsekutywne to tłumaczenia bez wykorzystania kabin. Tłumacz stopniowo przekłada fragmenty wypowiedzi prelegenta. W czasie przekładu prelegent czeka, aż tłumacz zakończy swoją wypowiedź. Zaletą tego typu usługi jest możliwość interakcji – w przypadku takiej formy tłumaczenia jest czas na wtrącenia lub pytania z sali. Tłumaczenie konsekutywne najczęściej jest stosowane podczas spotkań biznesowych lub międzynarodowych negocjacji i rozmów (także telefonicznych).

Jego szczególną odmianą są tłumaczenia konsekutywne przysięgłe, stosowane w przypadku konieczności urzędowego poświadczenia zgodności tekstu oryginalnego z tekstem przetłumaczonym, jak również tłumaczenia wypowiedzi oraz oświadczeń ustnych składanych przed urzędami i instytucjami państwowymi.

Istniejemy na rynku już 20 lat!

 
Posiadamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach ustnych o różnej tematyce.

180+

 
obsłużonych konferencji w 2019 r.

570+

 
godzin tłumaczeń ustnych w 2019 r.

60+

 
obsługiwanych języków w tłumaczeniach ustnych

Co mówią o nas klienci?

Firma zapewniła nam tłumaczenie ustne symultaniczne w zakresie języka angielskiego i polskiego oraz sprzęt konferencyjny (kabina dla tłumaczy, obsługa techniczna, nagłośnienie). Tłumaczenie wymagało znajomości specyficznej terminologii i tłumaczki przygotowały się do powierzonego im zadania w sposób profesjonalny i rzetelny. Dziękujemy za zaangażowanie tłumaczek oraz pracowników firmy Skrivanek, sprawną obsługę i profesjonalizm.

Branża spożywcza

Foster Wheeler Energia Polska Sp. z o.o. pragnie podziękować firmie SKRIVANEK za pomoc oraz wkład pracy w przygotowanie VI Międzynarodowej Konferencji Użytkowników Kotłów Fluidalnych. Firma SKRIVANEK zapewniła profesjonalne tłumaczenia symultaniczne z/na język angielski i czeski oraz obsługę techniczną. Tłumacze wykazali się nieprzeciętnymi umiejętnościami tłumaczenia specjalistycznego języka używanego w branży energetycznej a jakość świadczonych usług jest godna polecenia. Wyrazem zadowolenia jest przede wszystkim zadowolenie uczestników konferencji. Raz jeszcze dziękując za zaangażowanie pozostajemy z pozdrowieniami i liczymy na dalszą współpracę.

Przemysł techniczny

Firma Skrivanek świadczyła dla nas kompleksowe usługi w zakresie tłumaczeń symultanicznych (język angielski), jak również zapewniała obsługę sprzętową. Tłumaczenie wymagało znajomości specyficznej terminologii i tłumacze przygotowali się do powierzonego im zadania w sposób profesjonalny i rzetelny. Dzięki dostarczonemu sprzętowi konferencyjnemu wysokiej jakości oraz profesjonalnej obsłudze technicznej mieliśmy pewność, że konferencje odbędą się bez zakłóceń. Współpracę z Firmą Skrivanek oceniamy na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalne usługi świadczone przez tą firmę każdorazowo nastawione są na najwyższą jakość i zadowolenie klienta.

Brytyjsko Polska Izba Handlowa

Jesteśmy tu, aby wspierać Cię
na drodze do sukcesu!
Napisz do Nas, aby otrzymać
darmową wycenę!
 

Wypełnij formularz wyceny