Tłumaczenia koreański
– zwykłe czy przysięgłe?

Nasi specjaliści w zakresie
języka koreańskiego zadbają
o poprawność tłumaczenia,
umożliwiając jasną komunikację
oraz osiągnięcie celów.
tłumaczenia

Tłumaczenia koreański

Nasi specjaliści w zakresie języka koreańskiego zadbają o poprawność tłumaczenia
i innych usług, umożliwiając jasną komunikację oraz osiągnięcie wyznaczonych celów.
tłumaczenia

Tłumaczymy dokumenty w dowolnym formacie na ponad 100 języków

Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone 5 certyfikatami ISO

Ponad 98% klientów poleca nasze usługi

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online

Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe

tłumaczenia koreański

Gwarancja jakości
i poufności informacji
potwierdzone 5
certyfikatami ISO

tłumacz koreański

Tłumaczymy dokumenty
w dowolnym formacie
z języka koreańskiego
na ponad 100 języków

tłumacz języka koreańskiego

99% naszych klientów
otrzymuje wycenę
zleconego tłumaczenia
w ciągu 15 minut

tłumacz koreańsko polski

8000 specjalistów
językowych i native
speakerów

tłumaczenie z koreańskiego na polski

Ponad 98%
klientów poleca
nasze usługi

tłumacz polsko koreański

Ponad 40 mln słów
tłumaczonych
rocznie

Tłumacz koreański

Skrivanek oferuje tłumaczenia na koreański wykonywane przez tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz specjalistyczną wiedzą w wymaganej dziedzinie (medycyna, finanse, prawo – w zależności od potrzeb klienta). Wprawny tłumacz, tworząc przekład z koreańskiego na polski lub odwrotne, potrafi precyzyjnie oddać przekaz zawarty w treści i zachować zgodność z oryginalnym tekstem. Nasze doświadczenie jest gwarancją Państwa satysfakcji z wykonanego tłumaczenia. Koreański to jedna z wielu naszych specjalności. Biura Skrivanka mieszczą się w Warszawie oraz innych dużych polskich miastach. Jeśli poszukują Państwo profesjonalisty posługującego się językiem koreańskim, to poszukiwania można zakończyć – proponujemy kompleksową usługę tłumaczenia z polskiego na koreański lub z koreańskiego na polski. Możliwe są również przekłady z dowolnego języka z naszej oferty na koreański i w drugą stronę.

Jak zamówić tłumaczenie na/z Koreańskiego?

1) 99% naszych klientów otrzymuje wycenę w czasie krótszym niż 30 minut

2) Osoby fizyczne uprzejmie prosimy o dokonanie przedpłaty. Płatności można regulować przelewem bankowym lub za pośrednictwem serwisu PayPal.

proces tłumaczenia

99% naszych klientów otrzymuje wycenę
w czasie krótszym niż 15 minut

Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Zamawiający:

  Nazwa firmy(*)
  Adres email (*)
  Numer telefonu
  Miasto

  Zachęcamy do podania numeru telefonu. Ułatwi on kontakt w przypadku niejasności oraz usprawni proces obsługi zlecenia.

  Rodzaj tłumaczenia:


  Treść wiadomości:

  Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.

  Rodzaj tłumaczenia:

  Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?

  Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.


  tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
  tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
  tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
  Co mówią o nas klienci?
  1
  Plastic Omnium Auto Inergy Poland
  Plastic Omnium Auto Inergy Poland Sp. z o.o

  Wiele zleceń realizowanych jest w trybie ekspresowym, dlaczego cenimy sobie terminowość oraz elastyczność działania firmy Skrivanek. Dotychczasowa udana współpraca pozwala nam zarekomendować firmę Skrivanek jako rzetelnego dostawcę usług tłumaczeniowych.

  Stokrotka
  Stokrotka Sp. z o.o.

  Potwierdzamy, że Stokrotka Sp. z o.o., właściciel ogólnopolskiej sieci sklepów od 2018 roku korzysta z usług firmy tłumaczeniowej Skrivanek Sp. z o.o. Na podstawie dotychczasowej współpracy polecamy firmę Skrivanek jako sprawdzonego dostawcę usług tłumaczeniowych.

  CARITAS Archidiecezji Gdańskiej
  CARITAS Archidiecezji Gdańskiej

  W trakcie naszej współpracy firma Skrivanek sp. z o.o. okazała się partnerem godnym zaufania, gwarantującym wysoką jakość tłumaczeń, terminowość oraz poufność.

  Tłumacz polsko koreański
  i koreańsko polski
  1

  Tłumacz języka koreańskiego

  Skrivanek wykonuje profesjonalne przekłady na koreański oraz z koreańskiego. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy języka koreańskiego, którzy specjalizują się w rozmaitych dziedzinach. Możemy zapewnić zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i przysięgłe. Nasza oferta jest skierowana do firm działających w różnych branżach (przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Wykonamy tłumaczenie umów lub dokumentów firmowych, faktur, katalogów, sloganów reklamowych, sprawozdań, korespondencji handlowej, aktów prawnych, pełnomocnictw, formularzy i innych materiałów, także niejawnych. Nasi tłumacze języka koreańskiego zadbają nie tylko o poprawność przekładu, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego.

  Kto mówi po koreańsku?

  Na całym świecie liczebność użytkowników tego języka można określić na około 77 milionów. Koreański to język izolowany, nie należy do żadnej rodziny językowej. Zdecydowana większość użytkowników języka koreańskiego mieszka na Półwyspie Koreańskim. Osoby mówiące po koreańsku znajdziemy ponadto w chińskiej prefekturze autonomicznej Yanbian, republikach dawnego Związku Radzieckiego, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Brazylii i Japonii.

  Język koreański – historia

  Współczesny język koreański wywodzi się z języka średniokoreańskiego, a ten z kolei ze starokoreańskiego, którego przodkiem był język używany w prehistorycznej Korei. Pochodzenie tego ostatniego języka jest nadal sporne, jednak jego korzeni poszukuje się w rejonie Mandżurii, krainy znajdującej się na północnym wschodzie Chin. Chińskie znaki pojawiły się w Korei około I wieku przed naszą erą. Alfabet został przystosowany do języka koreańskiego, stał się znany jako hanja i był głównym pismem tego języka przez ponad tysiąc lat. Obecnie hanja w dużej mierze nie jest już używana w życiu codziennym ze względu na niedogodności, które stwarza. Nadal jednak jest ważna w badaniach historycznych i językoznawczych. Ani Korea Południowa, ani Korea Północna nie sprzeciwiają się uczeniu hanji, chociaż nie jest to już język oficjalnie używane w Korei Północnej, a jego użycie w Korei Południowej jest zarezerwowane na szczególne okoliczności. Większość słów potocznie używanych w języku koreańskim jest pochodzenia koreańskiego, jednakże ponad 50% ogólnego słownictwa ma źródła w koreańskim sposobie odczytywania znaków chińskich. Koreański jest językiem typu SOV (Subject Object Verb – język wykorzystujący typ zdania, w którym podmiot występuje przed dopełnieniem, a orzeczenie występuje na końcu).

  Koreański w biznesie

  Chociaż na arenie międzynarodowej koreański nie odgrywa dużej roli, to koreańskie produkty z branży motoryzacyjnej i elektronicznej są powszechnie znane. Marki Kia, Daewoo, Samsung, LG, Hyundai czy SsangYong znajdują rzesze klientów na całym świecie. Dlatego, działając na rynku koreańskim, niezwykle istotne jest zadbanie o profesjonalne tłumaczenia na koreański wszystkich firmowych materiałów. Natomiast w przypadku importu towarów na rodzimy rynek warto zadbać o profesjonalne tłumaczenie z koreańskiego na polski. Na pewno przyczyni się to do sukcesu na wymagającym rynku międzynarodowym.

  tłumacz języka koreańskiego
  Wycena projektu

  W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

  Analiza dokumentów

  Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

  Dobranie zespołu

  Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na zlecony język.

  Tłumaczenie materiałów

  Dobrany tłumacz wykonuje przekład materiału na język koreański zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

  Korekta i edycja tłumaczenia

  Tłumaczenie jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

  Kontrola jakości i dostawa

  Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

  Klienci którzy nam ufają:

  tłumacze angielski
  tłumacz angielskiego
  tlumacz angielsko polski
  tlumacz angielski
  tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki

  Dlaczego my

  Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

  Tłumaczenia na koreański

  1

  Jaka jest cena tłumaczenia na język koreański?

  Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

  Czy cena tłumaczenia na język koreański zawiera podatek VAT?

  Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

  Ile wynosi czas tłumaczenia na język koreański?

  Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

  Jakie najcześciej zlecenia wykonujecie z tłumaczeniem koreańskiego?

  Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na koreański: tłumaczenia pisemne w języku koreańskim – zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język koreański; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka koreańskiego – symultaniczne i konsekutywne;

  Czy mogę zlecić tłumaczenie na język koreański w trybie pilnym?

  Oprócz realizacji zleceń w trybie zwykłym, oferujemy również tryb ekspresowy. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że krótszy termin wykonania oznacza mniej czasu na poszczególne procesy. To, co sprawdzi się przy tekście wewnątrz firmowym, niekoniecznie zalecane jest w przypadku tekstów do publikacji, wymagających wielokrotnego sprawdzenia i „dopieszczenia” szczegółów. Niezależnie od powyższego, zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy realizacji. Warto zwrócić uwagę, że cena tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa niż koszt tłumaczenia zwykłego.

  Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia na język koreański?

  Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

  Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

  Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

  Szukasz usług językowych dla Twojej branży?

  Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka koreańskiego i na język koreański dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT.

  CZY POTRZEBUJESZ
  Tłumaczenia lub innej usługi z języka koreańskiego?
  Napisz do nas – Pomożemy.
  Czekamy na wiadomość od Ciebie!
  Wypełnij formularz lub napisz na tlumacz@skrivanek.pl

   Zamawiający:

   Nazwa firmy(*)
   Adres email (*)
   Numer telefonu
   Miasto

   Zachęcamy do podania numeru telefonu. Ułatwi on kontakt w przypadku niejasności oraz usprawni proces obsługi zlecenia.

   Rodzaj tłumaczenia:


   Treść wiadomości:

   Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.

   Rodzaj tłumaczenia:

   Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?

   Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.


   Privacy Preferences
   When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.