Tłumaczenia dla turystyki

Nasi specjaliści dzięki wieloletniemu doświadczeniu dostarczą Ci najwyższej jakości rozwiązania językowe i pomogą przyciągnąć klientów z każdego kraju.
tłumaczenia
Czekamy na wiadomość od Ciebie!

  Firma / Imię i nazwisko(*)
  Numer telefonu
  Adres email (*)
  Miasto

  Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?

  Zachęcamy do podania numeru telefonu. Ułatwi on kontakt w przypadku niejasności oraz usprawni proces obsługi zlecenia.  W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?
  • Hotelarstwo i gastronomia, zakwaterowanie, organizacja wyjazdów, prezentacje miast i gmin za granicą – mamy specjalistów z wielu dziedzin, którzy zagwarantują doskonałą jakość dowolnego tekstu.
  • Skrivanek oferuje usługi tłumaczeniowe dla branży turystycznej we wszystkich językach europejskich. Z naszą pomocą będą Państwo przygotowani na obsługę każdego obcojęzycznego gościa. Na początek pomożemy Państwu w tłumaczeniu i lokalizacji stron internetowych.
  • Następnie zajmiemy się tłumaczeniem wszystkich pozostałych materiałów reklamowych i marketingowych (ulotek, broszur i katalogów) wraz z usługami składu komputerowego. Właśnie usługa składu tekstu jest bardzo istotna, ponieważ dzięki niej materiał docelowy będzie wyglądać identycznie jak źródłowy.
  • Dla Państwa klientów zapewnimy tłumaczenie katalogów z ofertą wczasów i wycieczek oraz planów podróży i przewodników. Jeśli posiadają Państwo atrakcje, które można obejrzeć na miejscu, przygotujemy tłumaczenie i lokalizację audioprzewodników i materiałów wideo.
  • Na potrzeby różnego rodzaju wydarzeń, na przykład targów, seminariów lub konferencji, zapewnimy ustne tłumaczenie symultaniczne lub konsekutywne. To samo rozwiązanie możemy zaproponować do obsługi dużych grup turystów.

  Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy rozwiązania wychodzące im naprzeciw.

  0
  i więcej obsługiwanych formartów plików
  0
  milionów słów przetłumaczonych w 2020 roku
  0
  lat doświadczenia
  0
  certyfikaty ISO

  Branża turystyczna rośnie i rozwija się w niesamowicie szybkim tempie, a jej przedstawiciele chcą, aby ich przekaz dotarł do odbiorcy w jak największej liczbie języków. Jako profesjonaliści z branży turystycznej wiedzą Państwo, w jaki sposób najlepiej obsługiwać osoby podróżujące. My z kolei – jako profesjonalny dostawca usług językowych – wiemy, jak przetłumaczyć Państwa słowa na ponad 110 języków.

  Wszelkiego rodzaju materiały marketingowe i reklamowe dotyczące turystyki to jeden z najczęściej tłumaczonych rodzajów tekstów na świecie. Tutaj liczy się jakość. Potrzebują Państwo zlokalizować stronę swojego hotelu? Chcą Państwo przetłumaczyć swoją broszurę z ofertą dla turystów? A może chcieliby Państwo dostosować menu swojej restauracji na potrzeby gości z zagranicy?

  Oferujemy coś więcej, niż tylko tłumaczenia. Specjaliści językowi ze Skrivanka dostarczają wysokiej jakości rozwiązania językowe dla branży turystycznej już od 20 lat. Nie ograniczamy się do tłumaczenia tekstów, ale również dostosowujemy je do specyfiki kulturowej poszczególnych krajów. Możemy śmiało powiedzieć, że Państwa klienci będą Państwa naprawdę rozumieć.

  CZY POTRZEBUJESZ

  TŁUMACZENIA DLA TURYSTYKI?

  Napisz do nas – Pomożemy
  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.