biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumaczenia turystyczne

Nasi specjaliści dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży turystycznej dostarczą Ci najwyższej jakości rozwiązania językowe i pomogą przyciągnąć klientów z każdego kraju.
trustpilot google rank iso
tłumaczenia
Dlaczego warto wybrać nasze usługi językowe
1

Kompleksowa obsługa – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia, lokalizacji strony www, aplikacji czy tłumaczenia napisów do filmu, w biurze tłumaczeń Skrivanek posiadamy bogatą ofertę usług językowych – na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Ponad 100 dostępnych języków – wszystkie tłumaczenia w jednej firmie, już nie musisz się zastanawiać, jakiemu biurowi tłumaczeń zlecić projekt.

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online – zleć tłumaczenie bez wychodzenia z biura lub domu, przetłumaczone dokumenty odeślemy mailem, również tłumaczenia uwierzytelnione z kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Tradycyjne, papierowe tłumaczenie uwierzytelnione możemy przesłać pocztą lub kurierem.

Gwarancja jakości – obawiasz się o jakość tłumaczenia? Posiadamy certyfikaty ISO 9001 i 17100 zaświadczające o naszej dokładności.

Portal klienta – załatwisz tu wszystko: od wyceny, przez realizację projektu aż do pobrania faktury, a nawet analizy wydatków.

Szybka wycena online – nie musisz długo czekać na ofertę, jesteśmy w stanie wycenić tłumaczenie już w 30 minut.

Obsługa nieedytowalnych formatów – chcesz przetłumaczyć treść ze skanu, zdjęcia, pdf-a? Nie ma problemu, nie trać czasu na przepisywanie go. Nasi specjaliści DTP przygotują plik w wersji edytowalnej, zachowując stopki, nagłówki, spisy treści logo czy pieczątki.

W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?
  • Hotelarstwo i gastronomia, zakwaterowanie, organizacja wyjazdów, strony internetowe, broszury informacyjne, teksty turystyczne, biura podróży, prezentacje miast i gmin za granicą – mamy specjalistów z wielu dziedzin, którzy zagwarantują doskonałą jakość dowolnego tekstu.
  • Biuro tłumaczeń Skrivanek oferuje usługi tłumaczeniowe dla branży turystycznej we wszystkich językach europejskich. Z naszą pomocą będą Państwo przygotowani na obsługę każdego obcojęzycznego gościa. Na początek pomożemy Państwu w tłumaczeniu i lokalizacji stron internetowych.
  • Następnie zajmiemy się tłumaczeniem wszystkich pozostałych materiałów reklamowych i marketingowych (ulotek, broszur i katalogów) wraz z usługami składu komputerowego. Właśnie usługa składu tekstu jest bardzo istotna, ponieważ dzięki niej materiał docelowy będzie wyglądać identycznie jak źródłowy.
  • Dla Państwa klientów zapewnimy tłumaczenie katalogów z ofertą wczasów i wycieczek oraz planów podróży i przewodników. Jeśli posiadają Państwo atrakcje, które można obejrzeć na miejscu, przygotujemy tłumaczenie i lokalizację audioprzewodników i materiałów wideo.
  • Na potrzeby różnego rodzaju wydarzeń, na przykład targów, seminariów lub konferencji, zapewnimy ustne tłumaczenie symultaniczne lub konsekutywne. To samo rozwiązanie możemy zaproponować do obsługi dużych grup turystów.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy rozwiązania wychodzące im naprzeciw.

Odkryj potencjał globalnego rynku turystycznego z naszym wsparciem tłumaczeniowym. Rozpocznij ekspansję już dziś!
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Klienci, którzy nam ufają
logos
Co nasi klienci mówią o nas na Trustpilot

Bezproblemowy kontakt i zlecenia realizowane na czas – póki co ani razu nie przekroczony został obiecany czas realizacji, pomimo, że zlecenia często są różnorodne i nieraz wymagające.

Krzysztof S.

Pracownicy Skrivanka są bardzo profesjonalni i zawsze starają się spełnić oczekiwania swoich klientów. Można na nich polegać i mieć pewność, że usługi będą wykonane zgodnie z zamówieniem 🙂

Karolina Ś.

Bardzo dobry kontakt z klientem. Profesjonalna obsługa. Szybkie wykonanie zlecenia. Bardzo polecam. Zadowolony klient.

Anna W.

Firma godna polecenia. Działają sprawnie i profesjonalnie. Miła obsługa i doradztwo, szybko odpowiadają na pytania. Na bieżąco informują o stanie realizacji zamówienia. Polecam!

Anna

Szybka odpowiedź opiekuna na zapytanie ofertowe, konkurencyjna cena. Bardzo szybka realizacja od momentu zgłoszenia zamówienia do realizacji.

Urszula B.

Doskonały kontakt z opiekunami projektu, szybka reakcja na ewentualne zmiany po naszej stronie, wysoka jakość usług.

Szymon P.

Nie pierwszy raz korzystałem z usług co już samo w sobie potwierdza, że jestem zadowolony zarówno z jakości jak i obsługi. Zlecenia realizowane są terminowo, obsługa jest na najwyższym poziomie jakości i profesjonalizmu. Polecam

Emil P.

Doskonała komunikacja przez cały czas realizacji projektu. Bardzo szybki i profesjonalny czas realizacji projektu. Konkurencyjne ceny. Polecam usługi innym i sam planuję ponownie skorzystać z ich usług.

Alexander W.

ponad 100 obsługiwanych formatów
Ponad 100 obsługiwanych
formatów plików
certyfikaty ISO
5 certyfikatów
ISO
25 lat doświadczenia
30 lat
doświadczenia
45 ml przetłumaczonych słów
70 mln. słów
przetłumaczonych w 2023 r.
Wysokiej jakości tłumaczenia turystyczne

Branża turystyczna rośnie i rozwija się w niesamowicie szybkim tempie, a jej przedstawiciele chcą, aby ich przekaz dotarł do odbiorcy w jak największej liczbie języków. Jako profesjonaliści z branży turystycznej wiedzą Państwo, w jaki sposób najlepiej obsługiwać osoby podróżujące. My z kolei – jako profesjonalny dostawca usług językowych – wiemy, jak przetłumaczyć Państwa słowa na ponad 110 języków.

Wszelkiego rodzaju materiały marketingowe i reklamowe z zakresu turystyki to jeden z najczęściej tłumaczonych rodzajów tekstów na świecie. Tutaj liczy się jakość. Potrzebują Państwo zlokalizować stronę swojego hotelu? Chcą Państwo przetłumaczyć swoją broszurę z ofertą dla turystów – takich jak ulotka noclegów, przewodnik turystyczny lub oferta tanich lotów? A może chcieliby Państwo dostosować menu swojej restauracji na potrzeby gości z zagranicy?

Oferujemy coś więcej, niż tylko tłumaczenia. Specjaliści językowi ze Skrivanka dostarczają wysokiej jakości rozwiązania językowe dla branży hotelarskiej, turystycznej, biur podróży oraz linii lotniczych już od 20 lat. Nie ograniczamy się do tłumaczenia tekstów, ale również dostosowujemy je do specyfiki kulturowej poszczególnych krajów. Możemy śmiało powiedzieć, że Państwa klienci będą Państwa naprawdę rozumieć.

Tłumaczenia turystyczne w ponad 100 językach dla wielu branż:
Napisz do nas i sprawdź naszą ofertę tłumaczeń dla branży turystycznej.
CZY POTRZEBUJESZ

TŁUMACZENIA DLA TURYSTYKI?

Napisz do nas – Pomożemy
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.