Tłumaczenia ofert i umów na potrzeby
branży turystycznej i hotelarskiej

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenie
tekstów dla branży
turystycznej

Wypełnij formularz wyceny

Nasi specjaliści dzięki wieloletniemu doświadczeniu
dostarczą Ci najwyższej jakości rozwiązania językowe
i pomogą przyciągnąć klientów z każdego kraju.

Branża turystyczna rośnie i rozwija się w niesamowicie szybkim tempie, a jej przedstawiciele pragną, aby ich przekaz dotarł do odbiorcy w jak największej liczbie języków. Jako profesjonaliści z branży turystycznej wiedzą Państwo jak najlepiej obsługiwać osoby podróżujące. My z kolei – jako profesjonalny dostawca usług językowych – wiemy jak przetłumaczyć Państwa słowa na ponad 110 języków.

 

Wszelkiego rodzaju materiały marketingowe i reklamowe dotyczące turystyki to jeden z najczęściej tłumaczonych rodzajów tekstów na świecie. Tutaj liczy się jakość. Potrzebują Państwo zlokalizować stronę swojego hotelu? Chcą Państwo przetłumaczyć swoją broszurę z ofertą dla turystów? A może chcieliby Państwo dostosować menu swojej restauracji na potrzeby gości z zagranicy?

Oferujemy coś więcej niż tylko tłumaczenia. Specjaliści językowi ze Skrivanka dostarczają wysokiej jakości rozwiązania językowe dla branży turystycznej już od 20 lat. Nie ograniczamy się do tłumaczenia tekstów, a dostosowujemy je do specyfiki kulturowej poszczególnych krajów. Możemy śmiało powiedzieć, że Państwa klienci będą Państwa naprawdę rozumieć.

Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo tłumaczenia pisemnego, czy też obsługi tłumaczeniowej w trakcie różnego rodzaju konferencji lub targów międzynarodowych, zespół Skrivanka pomoże znaleźć najbardziej odpowiednie rozwiązanie. Jeśli zaś Państwa pracownicy potrzebują nieco podszlifować swoje umiejętności językowe, zapraszamy do naszej szkoły językowej.

Zespół Skrivanka składa się z tłumaczy pisemnych i ustnych z wykształceniem filologicznym, posiadających bogatą wiedzę na temat historii, architektury, sztuki, mody, muzyki i kuchni, dlatego jesteśmy dla Państwa najlepszym wyborem.

Hotelarstwo i gastronomia, zakwaterowanie, organizacja wyjazdów, prezentacje miast i gmin za granicą – mamy specjalistów z wielu dziedzin, którzy zagwarantują doskonałą jakość dowolnego tekstu.

Skrivanek oferuje usługi tłumaczeniowe dla branży turystycznej we wszystkich językach europejskich. Z naszą pomocą będą Państwo przygotowani na obsługę każdego obcojęzycznego gościa. Na początek pomożemy Państwu w tłumaczeniu i lokalizacji stron internetowych.

Następnie zajmiemy się tłumaczeniem wszystkich pozostałych materiałów reklamowych i marketingowych (ulotek, broszur i katalogów) wraz z usługami składu komputerowego. Właśnie usługa składu tekstu jest bardzo istotna, ponieważ dzięki niej materiał docelowy będzie wyglądać identycznie jak źródłowy.

Dla Państwa klientów zapewnimy tłumaczenie katalogów z ofertą wczasów i wycieczek oraz planów podróży i przewodników. Jeśli posiadają Państwo atrakcje, które można obejrzeć na miejscu, przygotujemy tłumaczenie i lokalizację audioprzewodników i materiałów wideo.

Na potrzeby różnego rodzaju wydarzeń, na przykład targów, seminariów lub konferencji, zapewnimy ustne tłumaczenie symultaniczne lub konsekutywne. To samo rozwiązanie możemy zaproponować do obsługi dużych grup turystów.

Jeśli planują Państwo szkolenia językowe, pomoże Państwu szkoła językowa Skrivanek, która oferuje specjalistyczne kursy na odpowiednio dobranym poziomie zaawansowania. Możliwe są też kursy szyte na miarę, obejmujące na przykład określone słownictwo.

Jesteśmy także otwarci na świadczenie nowatorskich lub niestandardowych usług. Te zaś zależą wyłączenie od Państwa oczekiwań.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy dopasowane rozwiązanie.