biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumacz polsko mołdawski
– zwykły czy przysięgły?

line
Nasi specjaliści w zakresie
języka mołdawskiego zadbają
o poprawność tłumaczenia,
umożliwiając jasną komunikację
oraz osiągnięcie celów.
tłumaczenia

Tłumacz polsko mołdawski

Nasi specjaliści w zakresie języka mołdawskiego zadbają o poprawność tłumaczenia
i innych usług, umożliwiając jasną komunikację oraz osiągnięcie wyznaczonych celów.
tłumacz odznaki
tłumaczenia

Tłumaczymy dokumenty w dowolnym formacie na ponad 100 języków

Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone 5 certyfikatami ISO

Ponad 98% klientów poleca nasze usługi

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online

Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe

Dlaczego warto wybrać nasze usługi tłumaczeniowe?
1

Ponad 100 dostępnych języków – wszystkie tłumaczenia w jednej firmie, już nie musisz się zastanawiać, jakiemu biurowi tłumaczeń zlecić projekt.

Portal klienta – miejsce, w którym możesz bezpiecznie zarządzać projektami i analizować swoje wydatki.

Tłumaczenie spotkań online – masz konferencję na zoomie lub innym oprogramowaniu? Przygotujemy pokój i zadbamy o odpowiedniego tłumacza. Spotkania online z obcokrajowcami nigdy nie były tak proste.

Tłumaczenia ekspresowe – potrzebujesz tłumaczenia na wczoraj? Wykonamy je ekspresowo w dogodnym dla Ciebie terminie.

Napisy do filmów, voice-over, dubbing – potrzebujesz filmu w innym języku? Posiadamy odpowiednie oprogramowanie i doświadczenie w tłumaczeniu audio i wideo.

Copywriting w języku obcym – napiszemy dla Ciebie angażujące teksty w wybranym języku dzięki czemu wzbogacisz swoją stronę www o nowe treści i zachęcające opisy produktów.

Tłumacz polsko mołdawski

Skrivanek oferuje tłumaczenia na mołdawski wykonywane przez tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz specjalistyczną wiedzą w wymaganej dziedzinie (medycyna, finanse, prawo – w zależności od potrzeb klienta). Wprawny tłumacz, tworząc przekład z mołdawskiego na polski lub odwrotne, potrafi precyzyjnie oddać przekaz zawarty w treści i zachować zgodność z oryginalnym tekstem. Nasze doświadczenie jest gwarancją Państwa satysfakcji z wykonanego tłumaczenia. Mołdawski to jedna z wielu naszych specjalności. Biura Skrivanka mieszczą się w Warszawie oraz innych dużych polskich miastach. Jeśli poszukują Państwo profesjonalisty posługującego się językiem mołdawskim, to poszukiwania można zakończyć – proponujemy kompleksową usługę tłumaczenia z polskiego na mołdawski lub z mołdawskiego na polski. Możliwe są również przekłady z dowolnego języka z naszej oferty na mołdawski i w drugą stronę.

Jak zamówić tłumaczenie na mołdawski / z mołdawskiego?

1) 99% naszych klientów otrzymuje wycenę w czasie krótszym niż 30 minut

2) Osoby fizyczne uprzejmie prosimy o dokonanie przedpłaty. Płatności można regulować przelewem bankowym lub za pośrednictwem serwisu PayPal.

proces tłumaczenia; pełną odpowiedzialność

99% naszych klientów otrzymuje wycenę
w czasie krótszym niż 15 minut

Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
Co mówią o nas klienci?
1
Ikea_logo
IKEA Industry Poland Sp. z o.o.

Podczas wieloletniej współpracy firma Skrivanek rzetelnie i terminowo wywiązywała się ze swoich zadań. Z pełnym przekonaniem polecamy więc firmę jako profesjonalnego partnera biznesowego.

JB Solutions Sp. z o.o.
JB Solutions Sp. z o.o.

W trakcie naszej współpracy firma Skrivanek sp. z o.o. okazała się partnerem godnym zaufania, gwarantującym wysoką jakość tłumaczeń, terminowość oraz poufność informacji.

Ambasada Kanady
Ambasada Kanady

Świadczone usługi przez firmę Skrivanek sp. z o.o. są należytej jakości dlatego z pełną odpowiedzialnością polecam ją innym Partnerom biznesowym.

Tłumacz polsko mołdawski
i mołdawsko polski
1

Tłumacz języka mołdawskiego

Skrivanek wykonuje profesjonalne przekłady na mołdawski oraz z mołdawskiego. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy języka mołdawskiego, którzy specjalizują się w rozmaitych dziedzinach. Możemy zapewnić zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i przysięgłe. Nasza oferta jest skierowana do firm działających w różnych branżach (przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Wykonamy tłumaczenie umów lub dokumentów firmowych, faktur, katalogów, sloganów reklamowych, sprawozdań, korespondencji handlowej, aktów prawnych, pełnomocnictw, formularzy i innych materiałów, także niejawnych. Nasi tłumacze języka mołdawskiego zadbają nie tylko o poprawność przekładu, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego.

Kto mówi po mołdawsku?

Językiem mołdawskim posługuje się około 2,5 miliona osób na całym świecie. Dla zdecydowanej większości z nich jest to język ojczysty. Mołdawski należy do dużej rodziny języków indoeuropejskich, grupy języków romańskich (a dokładniej wschodnioromańskich). Język mołdawski jest powszechnie uznawany za dialekt języka rumuńskiego, zwłaszcza w Rumunii, gdzie mieszka duża część użytkowników tego języka. Język mołdawski będzie szczególnie pomocny, jeśli planują Państwo ekspansję działalności na rynki mołdawski, rumuński lub ukraiński. Użytkowników mołdawskiego można spotkać w różnych regionach Ukrainy. Emigranci z Mołdawii zamieszkują także największe miasta Rosji – Moskwę i Petersburg.

Język mołdawski – historia

Język mołdawski po raz pierwszy pojawił się w Hospodarstwie Mołdawskim w połowie XVI wieku. Wcześniej na tych terenach posługiwano się językiem cerkiewnosłowiańskim. Pierwsze teksty, które pojawiły się w języku mołdawskim, to Biblia (a dokładniej Psałterze szkejański, woroniecki i Hurmuzaki). Innym ważnym dziełem w historii języka mołdawskiego jest Kodeks woroniecki, w którym uwzględniony został rotacyzm mołdawsko-rumuński (przejście określonej głoski w głoskę „r”). Jeden z najważniejszych zabytków literackich napisanych po mołdawsku to pochodząca z 1705 roku „Historia hieroglificzna” autorstwa Dymitra Kantemira – pierwsza powieść napisana w języku mołdawskim. Do roku 1860 język mołdawski był zapisywany cyrylicą. Następnie rozpoczął się trwający do końca XIX wieku proces przechodzenia na zapis alfabetem łacińskim.

Mołdawski w biznesie

Chociaż na arenie międzynarodowej mołdawski nie odgrywa dużej roli, to jego znajomość może okazać się bardzo przydatna do prowadzenia biznesu w Rosji i na Ukrainie, a w Mołdawii i Rumunii wręcz niezbędna. Dlatego, działając na tamtejszych rynkach, niezwykle istotne jest zadbanie o profesjonalne tłumaczenia na mołdawski wszystkich firmowych materiałów. Natomiast w przypadku importu towarów (na przykład wina, z którego Mołdawia słynie) na rodzimy rynek warto zadbać o profesjonalne tłumaczenie z mołdawskiego na polski. Na pewno przyczyni się to do sukcesu na wymagającym rynku międzynarodowym.

tłumacz języka mołdawskiego
Wycena projektu

W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

Analiza dokumentów

Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

Dobranie zespołu

Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na zlecony język.

Tłumaczenie materiałów

Dobrany tłumacz wykonuje przekład materiału na język mołdawski zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

Korekta i edycja tłumaczenia

Tłumaczenie jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

Kontrola jakości i dostawa

Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

Klienci którzy nam ufają:

tłumacze angielski
tłumacz angielskiego
tlumacz angielsko polski
tlumacz angielski
tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Tłumaczenia na mołdawski

1

Jaka jest cena tłumaczenia na język mołdawski?

Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Czy cena tłumaczenia na język mołdawski zawiera podatek VAT?

Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

Ile wynosi czas tłumaczenia na język mołdawski?

Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

Jakie najcześciej zlecenia wykonujecie z tłumaczeniem mołdawskiego?

Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na mołdawski: tłumaczenia pisemne w języku mołdawskim – zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język mołdawski; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka mołdawskiego – symultaniczne i konsekutywne;

Czy mogę zlecić tłumaczenie na język mołdawski w trybie pilnym?

Oprócz realizacji zleceń w trybie zwykłym, oferujemy również tryb ekspresowy. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że krótszy termin wykonania oznacza mniej czasu na poszczególne procesy. To, co sprawdzi się przy tekście wewnątrz firmowym, niekoniecznie zalecane jest w przypadku tekstów do publikacji, wymagających wielokrotnego sprawdzenia i „dopieszczenia” szczegółów. Niezależnie od powyższego, zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy realizacji. Warto zwrócić uwagę, że cena tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa niż koszt tłumaczenia zwykłego.

Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia na język mołdawski?

Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

Szukasz usług językowych dla Twojej branży?

Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka mołdawskiego i na język mołdawski dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT.

CZY POTRZEBUJESZ
Tłumaczenia lub innej usługi z języka mołdawskiego?
Napisz do nas – Pomożemy.
Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Wypełnij formularz lub napisz na tlumacz@skrivanek.pl
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Biuro tłumaczeń języka mołdawskiego – co nas wyróżnia?

Biuro tłumaczeń Skrivanek ma wieloletnie doświadczenie w zakresie tłumaczeń z języka mołdawskiego oraz rumuńskiego. Wiele ludzi nie wie, że należący do grupy języków wschodnioromańskich język rumuński (znany jako język mołdawski) jest językiem urzędowym na terytorium Mołdawii. Dostarczamy profesjonalne tłumaczenia, które są idealnie dopasowane do potrzeb naszych klientów. Aby poznać nasz cennik tłumaczeń języka mołdawskiego, skontaktuj się z nami.

Tłumacz polsko-mołdawski – w czym możemy Ci pomóc?

Nasz zespół tłumaczy specjalizuje się w tłumaczeniach z języka polskiego na mołdawski oraz z mołdawskiego na język polski. Tłumaczenia uwierzytelnione wymagają dużej dokładności, a krótkie terminy realizacji gwarantują zadowolenie z usługi. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, z pełnym zrozumieniem dla potrzeb klienta. Zawsze przestrzegamy dostarczonych wytycznych. Nasz zakres usług obejmuje również dodatkowe opcje: copywriting, korektę, usługi graficzne, postedycję i redakcję.

Tłumaczenia zwykłe z mołdawskiego lub na mołdawski

Nasze biuro tłumaczeń specjalizuje się w przekładzie tekstów mołdawskich na polski. Dbamy o to, aby oddać oryginalny wydźwięk listów, książek, napisów filmowych i tekstów kreatywnych. Możemy również wymyślić oryginalne hasła reklamowe w języku obcym czy zlokalizować Twoje materiały marketingowe na nowy rynek. Wszystkie nasze tłumaczenia są dokładne i w pełni poprawne.

Tłumaczenia specjalistyczne z mołdawskiego lub na mołdawski

Współpracujący z nami eksperci mają wykształcenie i doświadczenie w różnorodnych branżach. Ich wiedza pozwala nam tworzyć tłumaczenia specjalistyczne. Zawsze używamy odpowiedniego słownictwa, niezależnie od dziedziny, w której jest osadzona dana treść. Zajmujemy się m.in. tekstami z branży energetycznej, turystycznej, motoryzacyjnej i medycznej. Oferujemy również tłumaczenia z języka angielskiego na mołdawski (oraz w kilkudziesięciu innych parach językowych), co sprawia, że jesteśmy wszechstronnym partnerem dla dużych korporacji.

Tłumacz przysięgły języka mołdawskiego

Tłumaczenia przysięgłe są wymagane podczas oficjalnych transakcji, dlatego międzynarodowe firmy potrzebują mieć kontakt do zaufanego tłumacza języka mołdawskiego. Nasze przekłady spełniają wszystkie wymagania prawne i są akceptowane przez urzędy i oficjalne organizacje. Działając w branży od wielu lat, zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, którzy wiedzą, że poważnie podchodzimy do tematu dyskrecji i ochrony danych osobowych.

Tłumacz polsko-mołdawski – tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne są niezbędne podczas konferencji, spotkań biznesowych czy rozmów z klientami. Nasz zespół tłumaczy polsko-mołdawskich ma wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług tłumaczeniowych na żywo i przez Internet. Dzięki temu zapewniamy płynność i profesjonalizm w każdej sytuacji. Oferujemy tłumaczenia ustne na najwyższym poziomie, niezależnie od tematyki spotkania. Na specjalistyczne wydarzenia branżowe wysyłamy tylko najlepszych specjalistów w danej dziedzinie, aby zapewnić wysoką jakość tłumaczenia.

Tłumacz mołdawsko-polski online

Tłumaczenia online stają się coraz bardziej popularne. Podążając za rozwojem technologii, oferujemy usługi tłumacza mołdawsko-polskiego online, dzięki czemu otrzymasz profesjonalne tłumaczenie w jak najkrótszym czasie, bez wychodzenia z domu. Jesteśmy w pełni dostępni online oraz telefonicznie. Dokumenty niezbędne do tłumaczenia możesz przesłać przez bezpieczny formularz kontaktowy. Odezwiemy się z bezpłatną propozycją wyceny.

Tłumaczenie stron www na mołdawski

Tłumaczenie stron www na mołdawski sprawi, że Twoja treść stanie się dostępna dla szerokiej publiczności. Aby stworzyć witrynę, która będzie przyjazna dla użytkowników innego języka, nie wystarczy ją przetłumaczyć. Trzeba również zadbać, aby była łatwa w odbiorze i zlokalizowana na konkretny rynek (np. wprowadzając odniesienia do lokalnej kultury). Dbamy o to, aby Twoja firma była profesjonalnie odbierana w Internecie.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.