Tłumaczenia mołdawski
– zwykłe czy przysięgłe?

line
Nasi specjaliści w zakresie
języka mołdawskiego zadbają
o poprawność tłumaczenia,
umożliwiając jasną komunikację
oraz osiągnięcie celów.
tłumaczenia

Tłumaczenia mołdawski

Nasi specjaliści w zakresie języka mołdawskiego zadbają o poprawność tłumaczenia
i innych usług, umożliwiając jasną komunikację oraz osiągnięcie wyznaczonych celów.
tłumaczenia

Tłumaczymy dokumenty w dowolnym formacie na ponad 100 języków

Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone 5 certyfikatami ISO

Ponad 98% klientów poleca nasze usługi

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online

Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe

tłumaczenia macedoński

Gwarancja jakości
i poufności informacji
potwierdzone 5
certyfikatami ISO

tłumacz mołdawski

Tłumaczymy dokumenty
w dowolnym formacie
z języka mołdawskiego
na ponad 100 języków

tłumacz języka mołdawskiego

99% naszych klientów
otrzymuje wycenę
zleconego tłumaczenia
w ciągu 15 minut

tłumacz mołdawsko polski

8000 specjalistów
językowych i native
speakerów

tłumaczenie z mołdawskiego na polski

Ponad 98%
klientów poleca
nasze usługi

tłumacz polsko mołdawski

Ponad 40 mln słów
tłumaczonych
rocznie

Tłumacz mołdawski

Skrivanek oferuje tłumaczenia na mołdawski wykonywane przez tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz specjalistyczną wiedzą w wymaganej dziedzinie (medycyna, finanse, prawo – w zależności od potrzeb klienta). Wprawny tłumacz, tworząc przekład z mołdawskiego na polski lub odwrotne, potrafi precyzyjnie oddać przekaz zawarty w treści i zachować zgodność z oryginalnym tekstem. Nasze doświadczenie jest gwarancją Państwa satysfakcji z wykonanego tłumaczenia. Mołdawski to jedna z wielu naszych specjalności. Biura Skrivanka mieszczą się w Warszawie oraz innych dużych polskich miastach. Jeśli poszukują Państwo profesjonalisty posługującego się językiem mołdawskim, to poszukiwania można zakończyć – proponujemy kompleksową usługę tłumaczenia z polskiego na mołdawski lub z mołdawskiego na polski. Możliwe są również przekłady z dowolnego języka z naszej oferty na mołdawski i w drugą stronę.

Jak zamówić tłumaczenie na/z Mołdawskiego?

1) 99% naszych klientów otrzymuje wycenę w czasie krótszym niż 30 minut

2) Osoby fizyczne uprzejmie prosimy o dokonanie przedpłaty. Płatności można regulować przelewem bankowym lub za pośrednictwem serwisu PayPal.

proces tłumaczenia

99% naszych klientów otrzymuje wycenę
w czasie krótszym niż 15 minut

Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Zamawiający:
  Nazwa firmy(*)
  Adres email (*)
  Numer telefonu
  Miasto

  Zachęcamy do podania numeru telefonu. Ułatwi on kontakt w przypadku niejasności oraz usprawni proces obsługi zlecenia.

  Rodzaj tłumaczenia:
  Treść wiadomości:

  Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.

  Rodzaj tłumaczenia: Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?

  Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.


  tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
  tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
  tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
  Co mówią o nas klienci?
  1
  Ikea_logo
  IKEA Industry Poland Sp. z o.o.

  Podczas wieloletniej współpracy firma Skrivanek rzetelnie i terminowo wywiązywała się ze swoich zadań. Z pełnym przekonaniem polecamy więc firmę jako profesjonalnego partnera biznesowego.

  JB Solutions Sp. z o.o.
  JB Solutions Sp. z o.o.

  W trakcie naszej współpracy firma Skrivanek sp. z o.o. okazała się partnerem godnym zaufania, gwarantującym wysoką jakość tłumaczeń, terminowość oraz poufność informacji.

  Ambasada Kanady
  Ambasada Kanady

  Świadczone usługi przez firmę Skrivanek sp. z o.o. są należytej jakości dlatego z pełną odpowiedzialnością polecam ją innym Partnerom biznesowym.

  Tłumacz polsko mołdawski
  i mołdawsko polski
  1

  Tłumacz języka mołdawskiego

  Skrivanek wykonuje profesjonalne przekłady na mołdawski oraz z mołdawskiego. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy języka mołdawskiego, którzy specjalizują się w rozmaitych dziedzinach. Możemy zapewnić zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i przysięgłe. Nasza oferta jest skierowana do firm działających w różnych branżach (przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Wykonamy tłumaczenie umów lub dokumentów firmowych, faktur, katalogów, sloganów reklamowych, sprawozdań, korespondencji handlowej, aktów prawnych, pełnomocnictw, formularzy i innych materiałów, także niejawnych. Nasi tłumacze języka mołdawskiego zadbają nie tylko o poprawność przekładu, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego.

  Kto mówi po mołdawsku?

  Językiem mołdawskim posługuje się około 2,5 miliona osób na całym świecie. Dla zdecydowanej większości z nich jest to język ojczysty. Mołdawski należy do dużej rodziny języków indoeuropejskich, grupy języków romańskich (a dokładniej wschodnioromańskich). Język mołdawski jest powszechnie uznawany za dialekt języka rumuńskiego, zwłaszcza w Rumunii, gdzie mieszka duża część użytkowników tego języka. Język mołdawski będzie szczególnie pomocny, jeśli planują Państwo ekspansję działalności na rynki mołdawski, rumuński lub ukraiński. Użytkowników mołdawskiego można spotkać w różnych regionach Ukrainy. Emigranci z Mołdawii zamieszkują także największe miasta Rosji – Moskwę i Petersburg.

  Język mołdawski – historia

  Język mołdawski po raz pierwszy pojawił się w Hospodarstwie Mołdawskim w połowie XVI wieku. Wcześniej na tych terenach posługiwano się językiem cerkiewnosłowiańskim. Pierwsze teksty, które pojawiły się w języku mołdawskim, to Biblia (a dokładniej Psałterze szkejański, woroniecki i Hurmuzaki). Innym ważnym dziełem w historii języka mołdawskiego jest Kodeks woroniecki, w którym uwzględniony został rotacyzm mołdawsko-rumuński (przejście określonej głoski w głoskę „r”). Jeden z najważniejszych zabytków literackich napisanych po mołdawsku to pochodząca z 1705 roku „Historia hieroglificzna” autorstwa Dymitra Kantemira – pierwsza powieść napisana w języku mołdawskim. Do roku 1860 język mołdawski był zapisywany cyrylicą. Następnie rozpoczął się trwający do końca XIX wieku proces przechodzenia na zapis alfabetem łacińskim.

  Mołdawski w biznesie

  Chociaż na arenie międzynarodowej mołdawski nie odgrywa dużej roli, to jego znajomość może okazać się bardzo przydatna do prowadzenia biznesu w Rosji i na Ukrainie, a w Mołdawii i Rumunii wręcz niezbędna. Dlatego, działając na tamtejszych rynkach, niezwykle istotne jest zadbanie o profesjonalne tłumaczenia na mołdawski wszystkich firmowych materiałów. Natomiast w przypadku importu towarów (na przykład wina, z którego Mołdawia słynie) na rodzimy rynek warto zadbać o profesjonalne tłumaczenie z mołdawskiego na polski. Na pewno przyczyni się to do sukcesu na wymagającym rynku międzynarodowym.

  tłumacz języka mołdawskiego
  Wycena projektu

  W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

  Analiza dokumentów

  Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

  Dobranie zespołu

  Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na zlecony język.

  Tłumaczenie materiałów

  Dobrany tłumacz wykonuje przekład materiału na język mołdawski zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

  Korekta i edycja tłumaczenia

  Tłumaczenie jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

  Kontrola jakości i dostawa

  Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

  Klienci którzy nam ufają:

  tłumacze angielski
  tłumacz angielskiego
  tlumacz angielsko polski
  tlumacz angielski
  tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki

  Dlaczego my

  Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

  Tłumaczenia na mołdawski

  1

  Jaka jest cena tłumaczenia na język mołdawski?

  Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

  Czy cena tłumaczenia na język mołdawski zawiera podatek VAT?

  Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

  Ile wynosi czas tłumaczenia na język mołdawski?

  Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

  Jakie najcześciej zlecenia wykonujecie z tłumaczeniem mołdawskiego?

  Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na mołdawski: tłumaczenia pisemne w języku mołdawskim – zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język mołdawski; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka mołdawskiego – symultaniczne i konsekutywne;

  Czy mogę zlecić tłumaczenie na język mołdawski w trybie pilnym?

  Oprócz realizacji zleceń w trybie zwykłym, oferujemy również tryb ekspresowy. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że krótszy termin wykonania oznacza mniej czasu na poszczególne procesy. To, co sprawdzi się przy tekście wewnątrz firmowym, niekoniecznie zalecane jest w przypadku tekstów do publikacji, wymagających wielokrotnego sprawdzenia i „dopieszczenia” szczegółów. Niezależnie od powyższego, zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy realizacji. Warto zwrócić uwagę, że cena tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa niż koszt tłumaczenia zwykłego.

  Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia na język mołdawski?

  Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

  Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

  Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

  Szukasz usług językowych dla Twojej branży?

  Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka mołdawskiego i na język mołdawski dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT.

  CZY POTRZEBUJESZ
  Tłumaczenia lub innej usługi z języka mołdawskiego?
  Napisz do nas – Pomożemy.
  Czekamy na wiadomość od Ciebie!
  Wypełnij formularz lub napisz na tlumacz@skrivanek.pl

   Zamawiający:
   Nazwa firmy(*)
   Adres email (*)
   Numer telefonu
   Miasto

   Zachęcamy do podania numeru telefonu. Ułatwi on kontakt w przypadku niejasności oraz usprawni proces obsługi zlecenia.

   Rodzaj tłumaczenia:
   Treść wiadomości:

   Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.

   Rodzaj tłumaczenia: Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?

   Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.


   Privacy Preferences
   When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.