biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumaczenia francuski
– zwykłe czy przysięgłe?

line
Nasi specjaliści w zakresie
języka francuskiego zadbają
o poprawność tłumaczenia,
umożliwiając jasną komunikację
oraz osiągnięcie celów.
tłumaczenia

Tłumacz polsko francuski – profesjonalne tłumaczenia z francuskiego i na francuski

Nasi specjaliści w zakresie języka francuskiego zadbają o poprawność tłumaczenia
i innych usług, umożliwiając jasną komunikację oraz osiągnięcie wyznaczonych celów.
trustpilot google rank iso
tłumaczenia
Dlaczego warto wybrać nasze usługi tłumaczeniowe
1

Tłumaczenia techniczne – posiadamy tłumaczy specjalizujących się w różnych branżach, więc specjalistyczne słownictwo nie jest dla nas problemem.

Kompleksowa obsługa – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia, lokalizacji strony www,aplikacji czy tłumaczenia napisów do filmu, w biurze tłumaczeń Skrivanek posiadamy bogatą ofertę usług językowych – na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Szybka wycena online – nie musisz długo czekać na ofertę, jesteśmy w stanie wycenić tłumaczenie już w 30 minut.

Tłumaczenie spotkań online – masz konferencję na zoomie lub innym oprogramowaniu? Przygotujemy pokój i zadbamy o odpowiedniego tłumacza. Spotkania online z obcokrajowcami nigdy nie były tak proste.

Portal klienta – zapewni Ci pełną kontrolę nad projektami i pomoże przeanalizować koszty. Dostępny dla Ciebie i Twoich współpracowników pod ochroną własnego loginu i hasła.

Gwarancja jakości – obawiasz się o jakość tłumaczenia? Posiadamy certyfikaty ISO 9001 i 17100 zaświadczające o naszej dokładności.

Tłumaczymy dokumenty w dowolnym formacie na ponad 100 języków

Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone 5 certyfikatami ISO

Ponad 98% klientów poleca nasze usługi

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online

Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe

99% naszych klientów otrzymuje wycenę
w czasie krótszym niż 15 minut

Tłumacz francuski

Agencja Skrivanek wykonuje profesjonalne tłumaczenia tekstów na język francuski i tłumaczenie z języka francuskiego na język polski. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy francuskiego, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach. Możemy zapewnić zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i przysięgłe. Nasza oferta jest skierowana do firm wszystkich branż (także specjalistycznych: przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Możemy wykonać tłumaczenie umowy z języka francuskiego oraz przetłumaczyć dokumenty firmowe, faktury, katalogi, slogany reklamowe, sprawozdania, umowy, korespondencję handlową, akty, pełnomocnictwa, formularze i inne materiały, także niejawne. Nasi tłumacze języka francuskiego zadbają nie tylko o poprawność tłumaczenia, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego, który uwzględnia język potoczny. W ramach naszej szkoły językowej oferujemy również kurs francuskiego – dla firm i osób indywidualnych.

Jak zamówić tłumaczenie z języka polskiego na francuski?

proces tłumaczenia; pełną odpowiedzialność

1) 99% naszych klientów otrzymuje wycenę w czasie krótszym niż 30 minut

2) Osoby fizyczne uprzejmie prosimy o dokonanie przedpłaty. Płatności można regulować przelewem bankowym lub za pośrednictwem serwisu PayPal.

Szybkie, poufne i niezawodne tłumaczenia francuskie na wyciągnięcie ręki! Uzyskaj darmową wycenę w 30 minut. Zaufaj naszym ekspertom, aby otrzymać profesjonalne tłumaczenia. Prześlij dokumenty teraz i otrzymaj szybką wycenę bez zobowiązań.
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
Co nasi klienci mówią o nas na Trustpilot

Pracownicy Skrivanka są bardzo profesjonalni i zawsze starają się spełnić oczekiwania swoich klientów. Można na nich polegać i mieć pewność, że usługi będą wykonane zgodnie z zamówieniem 🙂

Karolina Ś.

Bardzo dobry kontakt z klientem. Profesjonalna obsługa. Szybkie wykonanie zlecenia. Bardzo polecam. Zadowolony klient.

Anna W.

Firma godna polecenia. Działają sprawnie i profesjonalnie. Miła obsługa i doradztwo, szybko odpowiadają na pytania. Na bieżąco informują o stanie realizacji zamówienia. Polecam!

Anna

Szybka odpowiedź opiekuna na zapytanie ofertowe, konkurencyjna cena. Bardzo szybka realizacja od momentu zgłoszenia zamówienia do realizacji.

Urszula B.

Bezproblemowy kontakt i zlecenia realizowane na czas – póki co ani razu nie przekroczony został obiecany czas realizacji, pomimo, że zlecenia często są różnorodne i nieraz wymagające.

Krzysztof S.

Doskonały kontakt z opiekunami projektu, szybka reakcja na ewentualne zmiany po naszej stronie, wysoka jakość usług.

Szymon P.

Nie pierwszy raz korzystałem z usług co już samo w sobie potwierdza, że jestem zadowolony zarówno z jakości jak i obsługi. Zlecenia realizowane są terminowo, obsługa jest na najwyższym poziomie jakości i profesjonalizmu. Polecam

Emil P.

Doskonała komunikacja przez cały czas realizacji projektu. Bardzo szybki i profesjonalny czas realizacji projektu. Konkurencyjne ceny. Polecam usługi innym i sam planuję ponownie skorzystać z ich usług.

Alexander W.

Tłumacz francusko polski
i polsko francuski
1

Kto mówi po francusku?

Francuski to język z rodziny indoeuropejskich, z grupy języków romańskich. W sumie posługuje się nim ponad 200 milionów osób, z czego dla niecałej połowy jest to język ojczysty.

Z jego pomocą porozumiemy się w ponad 50 krajach świata. Dużo osób mówi po francusku w Belgii, Szwajcarii, Kanady i naturalnie Francji. W wielu krajach Afryki Subsaharyjskiej jest to język urzędowy. Osoby mówiące nim spotkamy między innymi w Kongo, Czadzie, Nigerii, na Madagaskarze, Seszelach, w Senegalu, Kamerunie, czy Luksemburgu. Co ciekawe, podobnie jak w wypadku hiszpańskiego wiele organizacji międzynarodowych używa francuskiego do komunikacji: FIFA, Europejska Agencja Kosmiczna, OECD, NATO, Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości, WTO i Unia Afrykańska.

Język francuski – historia

Język francuski wywodzi się oczywiście z łaciny i do dzisiaj pod wieloma względami jest do niej podobny. Na jego kształt duży wpływ miały języki celtyckie i germańskie, którymi posługiwały się ludy zamieszkujące terytoria blisko współczesnej Francji.

Począwszy od XVIII wieku francuski był językiem międzynarodowym. Uważano, że każda wykształcona osoba powinna go znać. Posługiwano się nim praktycznie w całej Europie z tego okresu.

Francuski w biznesie

Francuski to język obecny w ponad 50 krajach na Ziemi. Firmy, które starają się zdobyć uznanie klientów z Francji, Belgii, Szwajcarii, czy środkowej i południowej Afryki powinny zatroszczyć się o personel doskonale posługujący się francuskim. Osoby francuskojęzyczne bardzo przychylnie reagują na próby nawiązania kontaktów biznesowych w ich własnym języku. Sprawia to, że czują się szanowani przez potencjalnego partnera.

tłumacz języka francuskiego
Wycena projektu

W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

Analiza dokumentów

Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

Dobranie zespołu

Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na zlecony język.

Tłumaczenie materiałów

Dobrany tłumacz francuski wykonuje przekład materiału na język francuski zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

Korekta i edycja tłumaczenia

Tłumaczenie jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

Kontrola jakości i dostawa

Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

Klienci którzy nam ufają:

tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tlumaczenia
tlumacz
tłumaczenia

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

tłumaczenia francuski

1

Jaka jest cena tłumaczenia na język francuski?

Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Czy cena tłumaczenia na język francuski zawiera podatek VAT?

Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

Ile wynosi czas tłumaczenia na język francuski?

Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

Jakie najcześciej zlecenia wykonujecie z tłumaczeniem francuskiego?

Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na francuski: tłumaczenia pisemne w języku francuskim – zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język francuski; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka francuskiego – symultaniczne i konsekutywne;

Czy mogę zlecić tłumaczenie na język francuski w trybie pilnym?

Oprócz realizacji zleceń w trybie zwykłym, oferujemy również tryb ekspresowy. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że krótszy termin wykonania oznacza mniej czasu na poszczególne procesy. To, co sprawdzi się przy tekście wewnątrzfirmowym, niekoniecznie zalecane jest w przypadku tekstów do publikacji, wymagających wielokrotnego sprawdzenia i „dopieszczenia” szczegółów. Niezależnie od powyższego, zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy realizacji. Warto zwrócić uwagę, że cena tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa niż koszt tłumaczenia zwykłego.

Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia na język francuski?

Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

Szukasz usług językowych dla Twojej branży?

Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka francuskiego i na język francuski dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT. Naszym klientom proponujemy również skorzystanie z oferty szkoły językowej, której częścią są kursy francuskiego dla firm i osób indywidualnych.

CZY POTRZEBUJESZ
Tłumaczenia lub innej usługi z języka francuskiego?
Napisz do nas – Pomożemy.

Tłumacz francusko-polski – w czym możemy Ci pomóc?

W ofercie naszego biura znajduje się wiele usług, które pomogą Ci w prowadzeniu międzynarodowej firmy. Znajdziesz wśród nich m.in. tłumaczenie zwykłe z francuskiego na polski, tłumaczenie specjalistyczne czy uwierzytelnione. Nie musisz wiedzieć, jakiego typu przekład jest Ci potrzebny; po poznaniu specyfiki zlecenia będziemy w stanie sami określić, który tłumacz francuski powinien się nim zająć.

Biuro tłumaczeń języka francuskiego – co nas wyróżnia?

Prowadząc firmę, z pewnością nie raz spotkałeś się z zapotrzebowaniem na różnego rodzaju tłumaczenia z języka polskiego. Aby ułatwić Ci pracę, w naszej ofercie zawarliśmy wiele różnorodnych usług. Dlatego też nie ma znaczenia, czy potrzebujesz tłumaczenia zwykłego, uwierzytelnionego, specjalistycznego, czy też którejś z naszych usług kreatywnych – transkreacji, lokalizacji gier czy przygotowania sloganów reklamowych w języku francuskim, możesz się z tym zgłosić do nas. W ten sposób oszczędzisz czas na szukanie specjalisty do każdego zadania – zajmiemy się tym za Ciebie. Przetłumaczony tekst w języku polskim będziesz mógł odebrać drogą mailową.

Tłumaczenia zwykłe z francuskiego lub na francuski

Francuski przez długi czas był uważany za jeden z najważniejszych języków literackich. Do tej pory wiele wartościowych książek jest przekładanych z francuskiego na polski, co zwiększa grono ich czytelników. Literatura podlega tłumaczeniu zwykłemu. Inne przykłady tekstów ze świata kultury, które nie będą wymagały uwierzytelnienia, to m.in. artykuły blogowe lub naukowe poświęcone sztuce, napisy filmowe, muzealne broszury informacyjne, recenzje dzieł czy tłumaczenia na potrzeby szkoły.

Tłumaczenia specjalistyczne z francuskiego lub na francuski

Tłumaczenie specjalistyczne to usługa, z której chętnie korzystają firmy. Dotyczy ono tłumaczenia tekstów z danej branży, np. medycznej, farmaceutycznej, informatycznej czy energetycznej. Najczęściej są to specyfikacje produktów, korespondencja handlowa, instrukcje obsługi czy materiały szkoleniowe. Do wykonania tego typu zlecenia wyznaczamy naszych najbardziej doświadczonych tłumaczy języka francuskiego, którzy na co dzień obcują ze słownictwem specjalistycznym z danej dziedziny.

Tłumacz przysięgły języka francuskiego

Tłumacze przysięgli języka francuskiego zajmują się szczególnego rodzaju zleceniami, które wymagają uwierzytelnienia. Są to wszystkie oficjalne dokumenty, takie jak np. akta urodzeń, ślubu czy zgonu, umowy, kontrakty czy świadectwa. Wiarygodność ich przekładu na język polski musi być poświadczona pieczęcią upoważnionej osoby. Tylko wtedy tłumaczenie będzie mogło być traktowane na równi z oryginałem i używane w kraju.

języka polskiego, tłumaczenie tekstu, tłumaczenia francuski online
tłumaczenie tekstu, tłumaczenia francuski online, w języku polskim, tłumaczenia online
tłumaczenie tekstu, w języku polskim, tłumaczenia online

Tłumacz polsko-francuski – tłumaczenia ustne

Międzynarodowe konferencje to wspaniałe wydarzenia, na które przybywają prelegenci i goście z całego świata. Zazwyczaj nie wszystkie osoby na nich obecne władają wspólnym językiem. Dlatego w wielu wypadkach konieczne będzie tłumaczenie z języka polskiego na francuski. 

Jeśli planujesz większe wydarzenie, na które zapraszasz francuskojęzycznych uczestników, skontaktuj się z nami zawczasu. Nasi tłumacze ustni potrafią pracować w każdych warunkach, są komunikatywni i profesjonalni – będą doskonałym wyborem w takiej sytuacji.

Tłumacz francusko-polski online

Czasem zdarzają się zlecenia wymagające wykonania w bardzo krótkim terminie. Nie ma wtedy czasu na odwiedziny w biurze. Dlatego też w Skrivanku oferujemy możliwość wyceny tłumaczenia z francuskiego na polski online. W ten sam sposób możesz dostarczyć wszystkie dokumenty i wytyczne, a także odebrać przetłumaczony tekst.

Tłumaczenie stron www na język francuski

Prowadzisz bloga o tematyce lifestylowej, kulinarnej lub podróżniczej w języku polskim? Chciałbyś dotrzeć do francuskojęzycznej społeczności świata? Tłumacz francusko-polski pomoże Ci z tym zadaniem, nie tylko tłumacząc treść, ale również sprawiając, że będzie ona ciekawa i angażująca dla odbiorcy we Francji, Szwajcarii czy Kanadzie. Tłumaczenie stron www uwzględnia język potoczny używany w danym kraju.

Tłumaczenia techniczne francuski

Specjaliści językowi ze Skrivanka są w stanie wykonać najwyższej jakości tłumaczenia tekstów technicznych wszystkich powierzonych nam. Tłumaczenie techniczne wymaga 100% dokładności, więc musisz współpracować z zaawansowanymi tłumaczami technicznymi, którzy posiadają dogłębną wiedzę na temat branży, dla której zamierzone jest tłumaczenie techniczne. W skład naszego zespołu wchodzą nie tylko osoby z wykształceniem filologicznym, ale także eksperci z doświadczeniem w naukach technicznych, co ma kluczowe znaczenie z perspektywy poprawności terminologicznej tłumaczonych tekstów.

Najczęściej wykonywane tłumaczenia techniczne:

• Instrukcje obsługi i poradniki
• Samouczki wideo
• Publikacje naukowe
• Dokumenty kontroli jakości
• Opisy interfejsu użytkownika
• Instrukcje techniczne
• Katalogi
• Tłumaczenia patentowe
• Prezentacje

Oferujemy profesjonalne tłumaczenia na język francuski i z francuskiego na język polski:

 • Tłumacz umów na język francuski
 • Tłumacz instrukcji na język francuski
 • Tłumacz tekstów na język francuski
 • Tłumacz dokumentacji na język francuski
 • Tłumacz raportów na język francuski
 • Tłumacz francuski specyfikacji
 • Tłumaczenia przysięgłe certyfikatów
 • Tłumacz francuski katalogów
 • Tłumacz francusko polski biznesplanu
 • Tłumacz francusko polski broszur
 • Tłumacz francusko polski regulaminu
 • Tłumacz francusko polski stron www
 • Tłumacz francusko polski sprawozdań
 • Tłumaczenia przysięgłe na francuski
 • Tłumaczenia przysięgłe dokumentów na francuski
Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Wypełnij formularz lub napisz na tlumacz@skrivanek.pl
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.