Tłumaczenia z języka kazachskiego i na język kazachski

Wyceń tłumaczenie – język kazachski

Tłumacz języka
kazachskiego

Wyceń tłumaczenie – język kazachski

Kazachski: tłumaczenia

Skrivanek oferuje tłumaczenia na kazachski wykonywane przez tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz specjalistyczną wiedzą w wymaganej dziedzinie (medycyna, finanse, prawo – w zależności od potrzeb klienta). Wprawny tłumacz, tworząc przekład z kazachskiego na polski lub odwrotne, potrafi precyzyjnie oddać przekaz zawarty w treści i zachować zgodność z oryginalnym tekstem. Nasze doświadczenie jest gwarancją Państwa satysfakcji z wykonanego tłumaczenia. Kazachski to jedna z wielu naszych specjalności. Biura Skrivanka mieszczą się w Warszawie oraz innych dużych polskich miastach. Jeśli poszukują Państwo profesjonalisty posługującego się językiem kazachskim, to poszukiwania można zakończyć – proponujemy kompleksową usługę tłumaczenia z polskiego na kazachski lub z kazachskiego na polski. Możliwe są również przekłady z dowolnego języka z naszej oferty na kazachski i w drugą stronę.

Kto mówi po kazachsku?

Językiem kazachskim posługuje się około 8 milionów osób. Dla zdecydowanej większości z nich jest to język ojczysty. Kazachski należy do rodziny języków ałtajskich, grupy języków kipczackich. Po kazachsku rozmawiają głównie osoby zamieszkujące Kazachstan. Duże grupy użytkowników tego języka znajdziemy w: Mongolii, Uzbekistanie, Chinach i Rosji. Niewielkie skupiska Kazachów można spotkać w: Afganistanie, Iranie, Turcji i Niemczech.

Historia języka kazachskiego

Język kazachski ma około tysiąc lat. Przez długi czas pozostawał pod wpływem języka rosyjskiego. Do 1929 roku był pisany pismem arabskim. Później władze radzieckie wprowadziły alfabet łaciński, a następnie cyrylicę. Prezydent Kazachstanu Nursułtan Nazarbajew opisał XX wiek jako okres, w którym język i kultura Kazachstanu zostały zdewastowane. Władze Kazachstanu podjęły się tworzenia alfabetu łacińskiego do języka kazachskiego. Obecnie w Kazachstanie język ten jest pisany zarówno przy użyciu alfabetu łacińskiego jak i cyrylicy. Ponad milion użytkowników języka kazachskiego w Chinach posługuje się alfabetem arabskim podobnym do tego, który jest używany do zapisywania języka ujgurskiego.

Kazachski w biznesie

Język kazachski przyda się wszystkim, którzy planują rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej w Kazachstanie, Uzbekistanie czy Mongolii. Dlatego, działając na tamtejszych rynkach, niezwykle istotne jest zadbanie o profesjonalne tłumaczenia na kazachski wszystkich firmowych materiałów. Natomiast w przypadku importu towarów (na przykład produktów mineralnych lub produktów przemysłu chemicznego) na rodzimy rynek warto zadbać o profesjonalne tłumaczenie z kazachski na polski. Na pewno przyczyni się to do sukcesu na wymagającym rynku międzynarodowym.

Tłumacz języka kazachskiego

Skrivanek wykonuje profesjonalne przekłady na kazachski oraz z kazachskiego. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy języka kazachskiego, którzy specjalizują się w rozmaitych dziedzinach. Nasza oferta jest skierowana do firm działających w różnych branżach (przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Wykonamy tłumaczenie umów lub dokumentów firmowych, faktur, katalogów, sloganów reklamowych, sprawozdań, korespondencji handlowej, aktów prawnych, pełnomocnictw, formularzy i innych materiałów, także niejawnych. Nasi tłumacze języka kazachskiego zadbają nie tylko o poprawność przekładu, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego.

Szukasz rozwiązań językowych dla Twojej branży?
Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka kazachskiego i na język kazachski dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą usług językowych dotyczących języka kazachskiego?
 
Napisz do Nas, a w ciągu 30 minut
otrzymasz wycenę tłumaczenia!
 

Wyceń tłumaczenie – język kazachski

16763

Najczęściej wykonywane zlecenia tłumaczeń z i na język kazachski:
tłumaczenia pisemne w języku kazachskim– zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język kazachski; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka kazachskiego– symultaniczne i konsekutywne;