Tłumaczenia tekstów i szkolenia językowe
dla branży usługowej

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenia tekstów
i szkolenia językowe
dla branży usługowej

Wypełnij formularz wyceny

Nasi lingwiści pomogą Ci w ekspansji Twoich usług na zagraniczne rynki poprzez wysokiej jakości tłumaczenia i lokalizacje opisów usług.

Usługi są jednym z czterech podstawowych sektorów gospodarki. Wiemy, że działalność usługowa wymaga różnego rodzaju kompetencji zawodowych. Jest to sektor dominujący w krajach rozwiniętych i uzależniona jest od niego cała gospodarka. Nie można sobie wyobrazić prężnego rozwoju usług bez współpracy międzynarodowej. Żeby jednak komunikacja transgraniczna była możliwa, konieczne  jest wyeliminowanie barier językowych.

Zespół tłumaczy ze Skrivanka pomoże Państwu porozumieć się z odbiorcami usług, partnerami oraz Instytucjami Unii Europejskiej, aby mogli Państwo skupić się na swojej podstawowej działalności. Nie ma znaczenia jakiego typu usługi oferują Państwo swoim klientom. Skrivanek pomoże Państwa firmie usługowej w komunikacji w ponad 100 językach obcych, wspierając tym samym rozwój przedsiębiorstwa zarówno na rynku lokalnym, jak i globalnym.

Skrivanek oferuje usługi tłumaczeniowe dla branży usługowej we wszystkich językach europejskich. Oferujemy wszechstronne rozwiązania, pozwalające dostarczać Państwu tłumaczenie najwyższej jakości. W jaki sposób możemy Państwu pomóc?

Przede wszystkim realizujemy dla Państwa tłumaczenia i opracowania graficzne wszelkich materiałów marketingowych, ofert czy broszur. Proponujemy także zaawansowane rozwiązania w zakresie składu komputerowego i przygotowania materiałów do druku. Przygotowane przez nas materiały z pewnością okażą się pomocne przy rozpoczęciu oferowania usług na rynku zagranicznym.

Z przyjemnością podejmiemy się również lokalizacji (dostosowania do kontekstu społecznego i kulturowego) opisów Państwa usług. Zajmiemy się tłumaczeniem korespondencji biznesowej z zastosowaniem właściwej terminologii branżowej.

Jeśli potrzebują Państwo lokalizacji strony internetowej nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji. Nasze usługi są wybierane nawet przez największe przedsiębiorstwa z branży usługowej. Skutecznie współpracujemy zarówno z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, jak również z dużymi firmami mającymi znaczny wpływ na gospodarkę. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu dostarczymy państwu rozwiązania językowe adekwatne do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Skrivanek świadczy także usługi tłumaczeń ustnych (symultanicznych lub konsekutywnych) w trakcie wszelkich wydarzeń branżowych lub biznesowych, w których będą Państwo uczestniczyć. Dzięki temu rozwiązaniu, bariery językowe nie będą stanowiły problemu w prowadzeniu biznesu. Dla komfortu komunikacji oferujemy także usługi asysty dla zagranicznych przedstawicieli, którzy będą odwiedzać Państwa firmę w Polsce.

Szkoła językowa Skrivanek przygotuje dla Państwa kursy językowe na różnych poziomach znajomości języka i o różnej  intensywności. Istnieje możliwość zrealizowania kursu tylko z zakresu specjalistycznej terminologii branżowej. Kurs znacznie ułatwi pracę Państwa personelu oraz spowoduje komfort w komunikacji z zagranicznymi partnerami.

Jesteśmy także otwarci na świadczenie nowatorskich lub niestandardowych usług. Te zaś zależą wyłączenie od Państwa oczekiwań.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy dopasowane rozwiązanie.