biuro tłumaczeń skrivanek
Scroll Top

Tłumaczenia dla usług

Nasi lingwiści pomogą Ci w ekspansji Twoich usług na zagraniczne rynki poprzez wysokiej jakości tłumaczenia i lokalizacje opisów usług.
tłumaczenia
Czekamy na wiadomość od Ciebie!

  Zamawiający:
  Nazwa firmy(*)
  Imię i Nazwisko
  Adres email (*)
  Numer telefonu
  Rodzaj tłumaczenia:
  Treść wiadomości:

  Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.

  Rodzaj tłumaczenia:
  Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?

  Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.


  W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?
  • Przede wszystkim realizujemy dla Państwa tłumaczenia i opracowania graficzne wszelkich materiałów marketingowych, ofert czy broszur. Proponujemy także zaawansowane rozwiązania w zakresie składu komputerowego i przygotowania materiałów do druku. Przygotowane przez nas materiały z pewnością okażą się pomocne przy rozpoczęciu oferowania usług na rynku zagranicznym.
  • Z przyjemnością podejmiemy się również lokalizacji (dostosowania do kontekstu społecznego i kulturowego) opisów Państwa usług. Zajmiemy się tłumaczeniem korespondencji biznesowej z zastosowaniem właściwej terminologii branżowej.
  • Jeśli potrzebują Państwo lokalizacji strony internetowej nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji. Nasze usługi są wybierane nawet przez największe przedsiębiorstwa z branży usługowej. Skutecznie współpracujemy zarówno z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, jak również z dużymi firmami mającymi znaczny wpływ na gospodarkę.
  • Skrivanek świadczy także usługi tłumaczeń ustnych (symultanicznych lub konsekutywnych) w trakcie wszelkich wydarzeń branżowych lub biznesowych, w których będą Państwo uczestniczyć. Dzięki temu rozwiązaniu, bariery językowe nie będą stanowiły problemu w prowadzeniu biznesu.

  Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy rozwiązania wychodzące im naprzeciw.

  ponad 100 obsługiwanych formatów
  Ponad 100 obsługiwanych
  formatów plików
  certyfikaty ISO
  5 certyfikatów
  ISO
  25 lat doświadczenia
  30 lat
  doświadczenia
  45 ml przetłumaczonych słów
  45 mln. słów
  przetłumaczonych w 2020 r.
  Tłumaczenia tekstów i szkolenia językowe dla branży usługowej

  Usługi są jednym z czterech podstawowych sektorów gospodarki. Wiemy, że działalność usługowa wymaga zróżnicowanych kompetencji zawodowych. Ponieważ jest to sektor dominujący w krajach rozwiniętych, uzależniona jest od niego cała gospodarka. Trudno jednak wyobrazić sobie prężny rozwój usług bez współpracy międzynarodowej. Aby jednak komunikacja transgraniczna była w ogóle możliwa, konieczne jest wyeliminowanie barier językowych.

  Zespół tłumaczy ze Skrivanka pomoże Państwu porozumieć się z odbiorcami usług, partnerami oraz instytucjami Unii Europejskiej tak, aby mogli Państwo skupić się na swojej podstawowej działalności. Niezależnie od tego, jakiego typu usługi oferują Państwo swoim klientom, Skrivanek pomoże Państwa firmie usługowej w komunikacji w ponad 100 językach obcych, wspierając tym samym rozwój przedsiębiorstwa zarówno na rynku lokalnym, jak i globalnym.

  Tłumaczenia w ponad 100 językach dla wielu branż:
  CZY POTRZEBUJESZ

  TŁUMACZENIA DLA USŁUG?

  Napisz do nas – Pomożemy
  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.