biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumacz hiszpańsko polski
– zwykły czy przysięgły?

line
Nasi specjaliści w zakresie
języka hiszpańskiego zadbają
o poprawność tłumaczenia,
umożliwiając jasną komunikację
oraz osiągnięcie celów.
tłumaczenia

Tłumacz hiszpańsko polski

Nasi specjaliści w zakresie języka hiszpańskiego zadbają o poprawność tłumaczenia
i innych usług, umożliwiając jasną komunikację oraz osiągnięcie wyznaczonych celów.
trustpilot google rank iso
tłumaczenia
Dlaczego warto wybrać nasze usługi tłumaczeniowe
1

Ponad 100 obsługiwanych formatów – ai, pdf, idml, a może json lub html – nie ma to znaczenia, obsługujemy wiele różnych rozszerzeń plików, nie musisz się przejmować konwersją dokumentów.

Wsparcie i przyjazna obsługa klienta – masz problem z pamięciami tłumaczeniowymi lub tłumaczeniem strony? Nasz zespół jest tu po to, aby Ci doradzić i pomóc rozwiązać problemy.

Szybka wycena online – nie musisz długo czekać na ofertę, jesteśmy w stanie wycenić tłumaczenie już w 30 minut.

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online – zleć tłumaczenie bez wychodzenia z biura lub domu, przetłumaczone dokumenty odeślemy mailem, również tłumaczenia uwierzytelnione z kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Tradycyjne, papierowe tłumaczenie uwierzytelnione możemy przesłać pocztą lub kurierem.

Portal klienta – zapewni Ci pełną kontrolę nad projektami i pomoże przeanalizować koszty. Dostępny dla Ciebie i Twoich współpracowników pod ochroną własnego loginu i hasła.

Gwarancja jakości – obawiasz się o jakość tłumaczenia? Posiadamy certyfikaty ISO 9001 i 17100 zaświadczające o naszej dokładności.

Tłumaczymy dokumenty w dowolnym formacie na ponad 100 języków

Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone 5 certyfikatami ISO

Ponad 98% klientów poleca nasze usługi

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online

Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe

99% naszych klientów otrzymuje wycenę
w czasie krótszym niż 15 minut

Tłumacz hiszpański

Agencja Skrivanek wykonuje profesjonalne tłumaczenia tekstów na język hiszpański i tłumaczenie z języka hiszpańskiego na inne języki. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach. Możemy zapewnić zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i przysięgłe. Nasza oferta jest skierowana do firm wszystkich branż (także specjalistycznych: przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Możemy wykonać tłumaczenie umowy z języka hiszpańskiego oraz przetłumaczyć dokumenty firmowe, faktury, katalogi, slogany reklamowe, sprawozdania, umowy, korespondencję handlową, akty, pełnomocnictwa, formularze i inne materiały, także niejawne. Nasi tłumacze języka hiszpańskiego zadbają nie tylko o poprawność tłumaczenia, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego, zarówno pod kątem samego języka, jak i kraju. W ramach szkoły językowej oferujemy również kurs hiszpańskiego dla firm i osób indywidualnych, prowadzony przez profesjonalnych lektorów.

Jak zamówić tłumaczenie na język hiszpański / z języka hiszpańskiego?

proces tłumaczenia; pełną odpowiedzialność

1) 99% naszych klientów otrzymuje wycenę w czasie krótszym niż 30 minut

2) Osoby fizyczne uprzejmie prosimy o dokonanie przedpłaty. Płatności można regulować przelewem bankowym lub za pośrednictwem serwisu PayPal.

Szybkie, poufne i niezawodne tłumaczenia hiszpańskie na wyciągnięcie ręki! Uzyskaj darmową wycenę w 30 minut. Zaufaj naszym ekspertom, aby otrzymać profesjonalne tłumaczenia. Prześlij dokumenty teraz i otrzymaj szybką wycenę bez zobowiązań.
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
Co nasi klienci mówią o nas na Trustpilot

Pracownicy Skrivanka są bardzo profesjonalni i zawsze starają się spełnić oczekiwania swoich klientów. Można na nich polegać i mieć pewność, że usługi będą wykonane zgodnie z zamówieniem 🙂

Karolina Ś.

Bardzo dobry kontakt z klientem. Profesjonalna obsługa. Szybkie wykonanie zlecenia. Bardzo polecam. Zadowolony klient.

Anna W.

Firma godna polecenia. Działają sprawnie i profesjonalnie. Miła obsługa i doradztwo, szybko odpowiadają na pytania. Na bieżąco informują o stanie realizacji zamówienia. Polecam!

Anna

Szybka odpowiedź opiekuna na zapytanie ofertowe, konkurencyjna cena. Bardzo szybka realizacja od momentu zgłoszenia zamówienia do realizacji.

Urszula B.

Bezproblemowy kontakt i zlecenia realizowane na czas – póki co ani razu nie przekroczony został obiecany czas realizacji, pomimo, że zlecenia często są różnorodne i nieraz wymagające.

Krzysztof S.

Doskonały kontakt z opiekunami projektu, szybka reakcja na ewentualne zmiany po naszej stronie, wysoka jakość usług.

Szymon P.

Nie pierwszy raz korzystałem z usług co już samo w sobie potwierdza, że jestem zadowolony zarówno z jakości jak i obsługi. Zlecenia realizowane są terminowo, obsługa jest na najwyższym poziomie jakości i profesjonalizmu. Polecam

Emil P.

Doskonała komunikacja przez cały czas realizacji projektu. Bardzo szybki i profesjonalny czas realizacji projektu. Konkurencyjne ceny. Polecam usługi innym i sam planuję ponownie skorzystać z ich usług.

Alexander W.

Tłumacz polsko hiszpański
i hiszpańsko polski
1

Kto mówi po hiszpańsku?

Hiszpański jest częścią rodziny języków indoeuropejskich. Znajduje się on w grupie języków romańskich. To bardzo popularny język na Ziemi. Jako ojczystym posługuje się nim aż 650 milionów osób. Ocenia się, że jego znajomością wykazać się może aż 1,5 miliarda osób.

Bez problemu porozumiemy się nim w wielu krajach Europy, Afryki i obu Ameryk. Jest językiem urzędowym w Hiszpanii, Argentynie, Boliwii, Chile, Meksyku, Peru, Gwatemali, Wenezueli, Paragwaju i wielu innych państw. Co ciekawe, jako język oficjalny przyjęło go wiele organizacji: ONZ, UE, UNESCO, WTO, WHO, FIFA, UEFA i szereg innych. Można wyróżnić kilka odmian tego języka: kastylijski, baskijski, kataloński, galicyjski.

Język hiszpański – historia

Po rozpadzie Cesarstwa Rzymskiego łacina odgrywała coraz mniejszą rolę na arenie światowej. Doprowadziło to wykształcenia się wielu dialektów i języków, między innymi kastylijskiego. Narodził się on na Półwyspie Iberyjskim, około V wieku n.e. Na tym dialekcie oparł się język literacki, a w 1253 roku król Hiszpanii Alfons X przyznał mu pierwszeństwo przed innymi odmianami. Za najstarszy tekst hiszpański uważa się epopeję Poema del mio Cid, pochodzącą z XII wieku. W XV wieku powstała pełna gramatyka hiszpańskiego.

Język hiszpański w biznesie

Język hiszpański to trzeci najbardziej rozpowszechniony język świata. Gwarantuje doskonałą komunikację w Hiszpanii i większości terytorium Ameryki Południowej. Jego znajomość przydaje się nie tylko w działalności biznesowej prowadzonej w krajach hispanojęzycznych, ale także z uwagi na jego znaczenie w UE i ONZ – przy działalności lobbingowej.

tłumacz języka hiszpańskiego

Stworzyliśmy bezpłatny słownik języka hiszpańskiego, który może Ci się przydać podczas podróży do kraju, w którym język hiszpański jest powszechnie używany.

Wycena projektu

W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

Analiza dokumentów

Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

Dobranie zespołu

Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na język hiszpański lub inne języki.

Tłumaczenie materiałów

Dobrany tłumacz hiszpański wykonuje przekład materiału na język hiszpański lub inne języki zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

Korekta i edycja tłumaczenia

Tłumaczenie jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

Kontrola jakości i dostawa

Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

Klienci którzy nam ufają:

tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tlumaczenia
tlumacz
tłumaczenia

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Tłumacz hiszpański

1

Jaka jest cena tłumaczenia na język hiszpański?

Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Czy cena tłumaczenia na język hiszpański zawiera podatek VAT?

Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

Ile wynosi czas tłumaczenia na język hiszpański?

Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

Jakie najcześciej zlecenia wykonujecie z tłumaczeniem hiszpańskiego?

Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na hiszpański: tłumaczenia pisemne w języku hiszpańskim – zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język hiszpański; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka hiszpańskiego – symultaniczne i konsekutywne;

Czy mogę zlecić tłumaczenie na język hiszpański w trybie pilnym?

Oprócz realizacji zleceń w trybie zwykłym, oferujemy również tryb ekspresowy. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że krótszy termin wykonania oznacza mniej czasu na poszczególne procesy. To, co sprawdzi się przy tekście wewnątrz firmowym, niekoniecznie zalecane jest w przypadku tekstów do publikacji, wymagających wielokrotnego sprawdzenia i „dopieszczenia” szczegółów. Niezależnie od powyższego, zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy realizacji. Warto zwrócić uwagę, że cena tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa niż koszt tłumaczenia zwykłego.

Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia na język hiszpański?

Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

Szukasz usług językowych dla Twojej branży?

Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka hiszpańskiego i na język hiszpański dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT. W ramach naszej szkoły językowej proponujemy również kursy hiszpańskiego – stacjonarne i online.

Tłumaczenia techniczne Hiszpański

Specjaliści językowi ze Skrivanka są w stanie wykonać najwyższej jakości tłumaczenia tekstów technicznych wszystkich powierzonych nam. Tłumaczenie techniczne wymaga 100% dokładności, więc musisz współpracować z zaawansowanymi tłumaczami technicznymi, którzy posiadają dogłębną wiedzę na temat branży, dla której zamierzone jest tłumaczenie techniczne. W skład naszego zespołu wchodzą nie tylko osoby z wykształceniem filologicznym, ale także eksperci z doświadczeniem w naukach technicznych, co ma kluczowe znaczenie z perspektywy poprawności terminologicznej tłumaczonych tekstów.

Najczęściej wykonywane tłumaczenia techniczne:

 • Instrukcje obsługi i poradniki
 • Samouczki wideo
 • Publikacje naukowe
 • Dokumenty kontroli jakości
 • Opisy interfejsu użytkownika
 • Instrukcje techniczne
 • Katalogi
 • Tłumaczenia patentowe
 • Prezentacje
CZY POTRZEBUJESZ
Tłumaczenia lub innej usługi z języka hiszpańskiego?
Napisz do nas – Pomożemy.

Biuro tłumaczeń języka hiszpańskiego – Co nas wyróżnia?

Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie i wiele ukończonych projektów, które przyczyniły się do naszego rozwoju i doskonalenia warsztatu. Nasz zespół tworzą utalentowani ludzie, dla których język hiszpański jest nie tylko zawodem, ale przede wszystkim pasją. Stale rozwijamy się, kształcimy i uczymy nowych słów. Tłumaczenia tekstów z języka polskiego na język hiszpański są zaledwie częścią naszej działalności, oferujemy również usługi dla przedsiębiorców, takie jak copywritingu, tłumaczenia ustne oraz tłumaczenia stron www.

Tłumacz polsko hiszpański – W czym możemy Ci pomóc?

Czy ostatnimi czasy coraz częściej wpisujesz w wyszukiwarkę Google frazę „tłumaczenia-hiszpański”? Jeśli tak, to możemy Ci pomóc. Wykonamy dla Ciebie tłumaczenie tekstu specjalistycznego, zwykłego i stron www, a w naszej ofercie znajdziesz również tłumaczenia przysięgłe oraz ustne. Wykonamy przekład z języka polskiego na język hiszpański, a także przetłumaczymy tekst w języku hiszpańskim na język polski lub inny.

Tłumaczenia zwykłe z hiszpańskiego lub na hiszpański

Tłumaczenia zwykłe odnoszą się m.in. do prywatnej korespondencji, treści stron internetowych czy artykułów naukowych. Nie wymagają uwierzytelnienia, zatem wykonać je może osoba, która ma doświadczenie translatorskie i doskonałą znajomość języka polskiego oraz języka hiszpańskiego. Nie oznacza to jednak, że gdy potrzebujesz przekładu tekstu z języka polskiego na język hiszpański, musisz zaopatrzyć się w słownik hiszpańsko-polski i poświęcać swój czas na tłumaczenie. Zleć to zadanie nam, aby mieć pewność, że przetłumaczony tekst będzie spełniał najwyższe standardy.

Tłumaczenia specjalistyczne z języka hiszpańskiego lub na język hiszpański

Tłumaczenie tekstu specjalistycznego może okazać się niemałym wyzwaniem nawet dla osoby, która doskonale opanowała język polski i język hiszpański. Hiszpańsko-polski słownik rzadko kiedy pomaga przy charakterystycznym, branżowym słownictwie, odmiennym dla każdej dziedziny. Dlatego, zamiast uczyć się tych trudnych, nowych słów w języku hiszpańskim, tłumaczenie tekstu zleć nam. Nasze biuro zatrudnia szereg osób o różnych zainteresowaniach, stale rozwijających swoją wiedzę z rozmaitych zakresów tematycznych: od motoryzacji po fizykę. Jeśli potrzebujesz przekładu z polskiego na hiszpański tekstu specjalistycznego, chętnie służymy pomocą.

Tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego

W przypadku dokumentów osobistych, samochodowych czy aktów sądowych, przetłumaczony tekst musi zostać uwierzytelniony, czyli potwierdzony z oryginałem. Tłumaczenie nie może zatem zostać wykonane przez każdą osobę, która zna język hiszpański i polski, a przez tłumacza przysięgłego. Tłumaczenie tekstu wymagającego takiego potwierdzenia prosto i szybko zlecisz wykwalifikowanemu pracownikowi naszego biura.

Tłumacz polsko hiszpański – tłumaczenia ustne

Nie dla każdego uczestnika międzynarodowej konferencji naukowej czy rozmów biznesowych język hiszpański (lub język polski) brzmi znajomo. Aby uniknąć niezrozumiałych, nowych słów, które znacząco zmniejszyłyby satysfakcję z uczestnictwa w wydarzeniu, polecamy możliwość skorzystania z usług tłumacza ustnego. Osoba przydzielona przez nas będzie doskonale porozumiewać się w języku hiszpańskim i polskim; zapewni wzajemne zrozumienie i wspomoże pomyślny przebieg spotkania.

Tłumacz hiszpańsko polski online

Zlecenie tłumaczenia tekstu jeszcze nigdy nie było tak szybkie i proste. Idąc z duchem przemian, dzięki którym właściwie każdą sprawę można załatwić online, bez wychodzenia z domu, prezentujemy opcję zamawiania tłumaczeń online. Potrzebujesz wyceny tekstu? Uzyskaj ją, wypełniając zamieszczony na naszej stronie formularz. Następnie wszystkie potrzebne dokumenty prześlij na nasz adres mailowy, a my odeślemy je do Ciebie, gdy tylko przetłumaczony tekst będzie gotowy.

Tłumaczenie stron www na hiszpański

Własna strona internetowa w dzisiejszym scyfryzowanym świecie to podstawa do prowadzenia własnej działalności. Jako że dostęp do treści online uzyskać można z prawie każdego miejsca na ziemi, warto zadbać, by nasza strona miała jak najwięcej wariantów językowych. Jeśli rozważasz rozszerzenie możliwości swojej strony o język hiszpański, chętnie Ci w tym pomożemy. Nasz tłumacz hiszpańsko- polski zadba o poprawny przekład i dostosowanie treści do hiszpańskojęzycznego odbiorcy.

Oferujemy tłumaczenia na hiszpański i z hiszpańskiego:

 • Tłumacz hiszpański umów
 • Tłumacz hiszpański instrukcji
 • Tłumacz hiszpański tekstów
 • Tłumacz hiszpański dokumentacji
 • Tłumacz hiszpański raportów
 • Tłumacz hiszpański specyfikacji
 • Tłumacz hiszpański certyfikatów
 • Tłumacz hiszpański katalogów
 • Tłumacz polsko hiszpański
 • Tłumacz hiszpańsko polski
 • Hiszpańsko polski tłumacz regulaminów
 • Hiszpańsko polski tłumacz stron www
 • Hiszpańsko polski tłumacz sprawozdań
 • Hiszpańsko polski tłumacz ofert
 • Hiszpańsko polski tłumacz reklam
 • Tłumacz hiszpańsko polski filmów
Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Wypełnij formularz lub napisz na tlumacz@skrivanek.pl
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.