Nasz doświadczony zespół profesjonalnych tłumaczy
i kierowników projektów spełni wszystkie wymagania
tłumaczeniowe i lokalizacyjne Twojej firmy motoryzacyjnej.
Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Firma / Imię i nazwisko(*)
Numer telefonu

Adres email (*)

Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?
  • Gwarantujemy profesjonalną obsługę językową zarówno w formie tłumaczeń pisemnych, jak i ustnych (symultanicznych lub konsekutywnych) podczas różnego rodzaju wydarzeń. Zależy nam na Państwa sukcesie, dlatego współpracujemy z tłumaczami, którzy posiadają ekspercką wiedzę z zakresu przemysłu motoryzacyjnego. Dzięki temu zapewniamy najwyższy standard tłumaczeń powierzonych nam dokumentów, takich jak: umowy, katalogi motoryzacyjne, elektroniczne pliki baz danych czy książki serwisowe pojazdów.
  • Jakość naszych usług jest naszym wyróżnikiem, dlatego przestrzegamy ugruntowanych procesów biznesowych, aby móc dostarczać na czas tłumaczenia najwyższej jakości. W Skrivanku rozumiemy również jak istotne jest zachowanie poufności wszystkich powierzonych nam informacji. Za każdym razem, gdy jest to wymagane, podpisujemy z naszymi klientami umowy o zachowaniu poufności (NDA).
  • Nie można odnieść sukcesu w branży motoryzacyjnej na skalę globalną bez odpowiedniej lokalizacji tłumaczonego tekstu. W Skrivanku doskonale o tym wiemy, dlatego każde zlecenie realizowane jest przez lingwistów, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i używają branżowej terminologii. W ten sposób gwarantujemy, że nasze tłumaczenia zostaną w odpowiedni sposób odebrane i zinterpretowane przez zagranicznych partnerów i klientów.
  • Jeżeli natomiast potrzebują Państwo szkolenia językowego, na przykład z użycia specjalistycznej terminologii, pomoże Państwu nasza szkoła językowa Skrivanek. W ramach świadczonych usług edukacyjnych prowadzimy zarówno kompleksowe kursy, jak i seminaria specjalistyczne, które doskonalą umiejętności językowe i prezentacyjne pracowników.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy rozwiązania wychodzące im naprzeciw.

Przemysł motoryzacyjny to jedna z branż o globalnym zasięgu działania. Badania, rozwój, produkcja, sprzedaż i serwis tego samego pojazdu mogą odbywać się w różnych lokalizacjach na całym świecie. Przemysł motoryzacyjny wymaga współpracy wielu osób reprezentujących różne państwa i kultury, a dokumenty pojazdów muszą być tłumaczone w sposób dokładny i spójny. Wśród lingwistów Skrivanka nie brakuje pasjonatów i ekspertów w dziedzinie motoryzacji, którzy umożliwią Państwu komunikację w ponad stu językach całego świata.

Skrivanek od ponad 20 lat świadczy usługi dla firm z branży motoryzacyjnej, zarówno dla centrali wiodących światowych producentów samochodów, jak i dla małych, lokalnych placówek dealerskich. Nasi tłumacze są ekspertami merytorycznymi z solidnym doświadczeniem technicznym. Zapewniamy kompleksowe i dostosowane do potrzeb Państwa firmy rozwiązania językowe oraz gwarantujemy krótkie terminy realizacji.

Nasze innowacyjne metody tłumaczeniowe to nie tylko dokładny i rzetelny przekaz informacji, ale również gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa Państwa danych z pełną ochroną przed dostępem osób trzecich. Każde zlecenie jest koordynowane przez naszych doświadczonych kierowników projektu, którzy w pełni rozumieją potrzeby klientów i na czas trwania projektu tłumaczeniowego stają się częścią Państwa zespołu.

Aby wykorzystać możliwości, jakie oferuje ciągła ekspansja globalnego rynku motoryzacyjnego, niezbędna jest skuteczna komunikacja z międzynarodowymi partnerami oraz klientami. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo tłumaczenia dokumentów technicznych, materiałów marketingowych, czy strony internetowej, czy też planują Państwo organizację międzynarodowej konferencji, w Skrivanku pozostajemy do Państwa dyspozycji.

0
i więcej obsługiwanych formartów plików
0
milionów słów przetłumaczonych w 2019 roku
0
certyfikaty ISO
0
lat doświadczenia
tłumaczenia w ponad 100 językach dla wielu branż:
Ocena Google
4.9
Na podstawie 407 recenzji
×
CZY POTRZEBUJESZ
TŁUMACZENIA MOTORYZACYJNE?
Napisz do nas. Pomożemy.