biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumaczenia dla przemysłu motoryzacyjnego

Nasz doświadczony zespół profesjonalnych tłumaczy i kierowników projektów spełni wszystkie wymagania tłumaczeniowe i lokalizacyjne Twojej firmy motoryzacyjnej.
trustpilot google rank iso
tłumaczenia
Dlaczego warto wybrać nasze usługi językowe
1

Kompleksowa obsługa – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia, lokalizacji strony www, aplikacji czy tłumaczenia napisów do filmu, w biurze tłumaczeń Skrivanek posiadamy bogatą ofertę usług językowych – na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Ponad 100 dostępnych języków – wszystkie tłumaczenia w jednej firmie, już nie musisz się zastanawiać, jakiemu biurowi tłumaczeń zlecić projekt.

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online – zleć tłumaczenie bez wychodzenia z biura lub domu, przetłumaczone dokumenty odeślemy mailem, również tłumaczenia uwierzytelnione z kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Tradycyjne, papierowe tłumaczenie uwierzytelnione możemy przesłać pocztą lub kurierem.

Gwarancja jakości – obawiasz się o jakość tłumaczenia? Posiadamy certyfikaty ISO 9001 i 17100 zaświadczające o naszej dokładności.

Portal klienta – załatwisz tu wszystko: od wyceny, przez realizację projektu aż do pobrania faktury, a nawet analizy wydatków.

Szybka wycena online – nie musisz długo czekać na ofertę, jesteśmy w stanie wycenić tłumaczenie już w 30 minut.

Obsługa nieedytowalnych formatów – chcesz przetłumaczyć treść ze skanu, zdjęcia, pdf-a? Nie ma problemu, nie trać czasu na przepisywanie go. Nasi specjaliści DTP przygotują plik w wersji edytowalnej, zachowując stopki, nagłówki, spisy treści logo czy pieczątki.

W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?
  • Gwarantujemy profesjonalną obsługę językową zarówno w formie tłumaczeń pisemnych, jak i ustnych (symultanicznych lub konsekutywnych) podczas różnego rodzaju wydarzeń. Zależy nam na Państwa sukcesie, dlatego współpracujemy z tłumaczami, którzy posiadają ekspercką wiedzę z zakresu przemysłu motoryzacyjnego. Dzięki temu zapewniamy najwyższy standard tłumaczeń powierzonych nam dokumentów, takich jak: umowy, katalogi motoryzacyjne, elektroniczne pliki baz danych czy książki serwisowe pojazdów.
  • Jakość naszych usług jest naszym wyróżnikiem, dlatego przestrzegamy ugruntowanych procesów biznesowych, aby móc dostarczać na czas tłumaczenia najwyższej jakości. W Skrivanku rozumiemy również jak istotne jest zachowanie poufności wszystkich powierzonych nam informacji. Za każdym razem, gdy jest to wymagane, podpisujemy z naszymi klientami umowy o zachowaniu poufności (NDA).
  • Nie można odnieść sukcesu w branży motoryzacyjnej na skalę globalną bez odpowiedniej lokalizacji tłumaczonego tekstu. W Skrivanku doskonale o tym wiemy, dlatego każde zlecenie realizowane jest przez lingwistów, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i używają branżowej terminologii. W ten sposób gwarantujemy, że nasze tłumaczenia zostaną w odpowiedni sposób odebrane i zinterpretowane przez zagranicznych partnerów i klientów.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy rozwiązania wychodzące im naprzeciw.

Odkryj potencjał globalnej ekspansji swojej marki motoryzacyjnej! Skorzystaj z naszych profesjonalnych tłumaczeń już dziś!
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Klienci, którzy nam ufają
logos
Co nasi klienci mówią o nas na Trustpilot

Pracownicy Skrivanka są bardzo profesjonalni i zawsze starają się spełnić oczekiwania swoich klientów. Można na nich polegać i mieć pewność, że usługi będą wykonane zgodnie z zamówieniem 🙂

Karolina Ś.

Bardzo dobry kontakt z klientem. Profesjonalna obsługa. Szybkie wykonanie zlecenia. Bardzo polecam. Zadowolony klient.

Anna W.

Firma godna polecenia. Działają sprawnie i profesjonalnie. Miła obsługa i doradztwo, szybko odpowiadają na pytania. Na bieżąco informują o stanie realizacji zamówienia. Polecam!

Anna

Szybka odpowiedź opiekuna na zapytanie ofertowe, konkurencyjna cena. Bardzo szybka realizacja od momentu zgłoszenia zamówienia do realizacji.

Urszula B.

Bezproblemowy kontakt i zlecenia realizowane na czas – póki co ani razu nie przekroczony został obiecany czas realizacji, pomimo, że zlecenia często są różnorodne i nieraz wymagające.

Krzysztof S.

Doskonały kontakt z opiekunami projektu, szybka reakcja na ewentualne zmiany po naszej stronie, wysoka jakość usług.

Szymon P.

Nie pierwszy raz korzystałem z usług co już samo w sobie potwierdza, że jestem zadowolony zarówno z jakości jak i obsługi. Zlecenia realizowane są terminowo, obsługa jest na najwyższym poziomie jakości i profesjonalizmu. Polecam

Emil P.

Doskonała komunikacja przez cały czas realizacji projektu. Bardzo szybki i profesjonalny czas realizacji projektu. Konkurencyjne ceny. Polecam usługi innym i sam planuję ponownie skorzystać z ich usług.

Alexander W.

ponad 100 obsługiwanych formatów
Ponad 100 obsługiwanych
formatów plików
certyfikaty ISO
5 certyfikatów
ISO
25 lat doświadczenia
30 lat
doświadczenia
45 ml przetłumaczonych słów
70 mln. słów
przetłumaczonych w 2023 r.

Przemysł motoryzacyjny to jedna z branż o globalnym zasięgu działania. Badania, rozwój, produkcja, sprzedaż i serwis tego samego pojazdu mogą odbywać się w różnych lokalizacjach na całym świecie. Przemysł motoryzacyjny wymaga współpracy wielu osób reprezentujących różne państwa i kultury, a dokumenty pojazdów muszą być tłumaczone w sposób dokładny i spójny. Wśród lingwistów Skrivanka nie brakuje pasjonatów i ekspertów w dziedzinie motoryzacji, którzy umożliwią Państwu komunikację w ponad stu językach całego świata.

Skrivanek od ponad 20 lat świadczy usługi dla firm z branży motoryzacyjnej, zarówno dla centrali wiodących światowych producentów samochodów, jak i dla małych, lokalnych placówek dealerskich. Nasi tłumacze są ekspertami merytorycznymi z solidnym doświadczeniem technicznym. Zapewniamy kompleksowe i dostosowane do potrzeb Państwa firmy rozwiązania językowe oraz gwarantujemy krótkie terminy realizacji.

Nasze innowacyjne metody tłumaczeniowe to nie tylko dokładny i rzetelny przekaz informacji, ale również gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa Państwa danych z pełną ochroną przed dostępem osób trzecich. Każde zlecenie jest koordynowane przez naszych doświadczonych kierowników projektu, którzy w pełni rozumieją potrzeby klientów i na czas trwania projektu tłumaczeniowego stają się częścią Państwa zespołu.

Aby wykorzystać możliwości, jakie oferuje ciągła ekspansja globalnego rynku motoryzacyjnego, niezbędna jest skuteczna komunikacja z międzynarodowymi partnerami oraz klientami. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo tłumaczenia dokumentów technicznych, materiałów marketingowych, czy strony internetowej, czy też planują Państwo organizację międzynarodowej konferencji, w Skrivanku pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Tłumaczenia w ponad 100 językach dla wielu branż:
CZY POTRZEBUJESZ

TŁUMACZENIA MOTORYZACYJNEGO?

Napisz do nas – Pomożemy
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.