biuro tłumaczeń skrivanek
Scroll Top

Tłumaczenia dla przemysłu motoryzacyjnego

Nasz doświadczony zespół profesjonalnych tłumaczy i kierowników projektów spełni wszystkie wymagania tłumaczeniowe i lokalizacyjne Twojej firmy motoryzacyjnej.
tłumaczenia
Czekamy na wiadomość od Ciebie!

  Zamawiający:
  Nazwa firmy(*)
  Imię i Nazwisko
  Adres email (*)
  Numer telefonu
  Rodzaj tłumaczenia:
  Treść wiadomości:

  Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.

  Rodzaj tłumaczenia:
  Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?

  Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.


  W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?
  • Gwarantujemy profesjonalną obsługę językową zarówno w formie tłumaczeń pisemnych, jak i ustnych (symultanicznych lub konsekutywnych) podczas różnego rodzaju wydarzeń. Zależy nam na Państwa sukcesie, dlatego współpracujemy z tłumaczami, którzy posiadają ekspercką wiedzę z zakresu przemysłu motoryzacyjnego. Dzięki temu zapewniamy najwyższy standard tłumaczeń powierzonych nam dokumentów, takich jak: umowy, katalogi motoryzacyjne, elektroniczne pliki baz danych czy książki serwisowe pojazdów.
  • Jakość naszych usług jest naszym wyróżnikiem, dlatego przestrzegamy ugruntowanych procesów biznesowych, aby móc dostarczać na czas tłumaczenia najwyższej jakości. W Skrivanku rozumiemy również jak istotne jest zachowanie poufności wszystkich powierzonych nam informacji. Za każdym razem, gdy jest to wymagane, podpisujemy z naszymi klientami umowy o zachowaniu poufności (NDA).
  • Nie można odnieść sukcesu w branży motoryzacyjnej na skalę globalną bez odpowiedniej lokalizacji tłumaczonego tekstu. W Skrivanku doskonale o tym wiemy, dlatego każde zlecenie realizowane jest przez lingwistów, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i używają branżowej terminologii. W ten sposób gwarantujemy, że nasze tłumaczenia zostaną w odpowiedni sposób odebrane i zinterpretowane przez zagranicznych partnerów i klientów.

  Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy rozwiązania wychodzące im naprzeciw.

  ponad 100 obsługiwanych formatów
  Ponad 100 obsługiwanych
  formatów plików
  certyfikaty ISO
  5 certyfikatów
  ISO
  25 lat doświadczenia
  30 lat
  doświadczenia
  45 ml przetłumaczonych słów
  45 mln. słów
  przetłumaczonych w 2020 r.

  Przemysł motoryzacyjny to jedna z branż o globalnym zasięgu działania. Badania, rozwój, produkcja, sprzedaż i serwis tego samego pojazdu mogą odbywać się w różnych lokalizacjach na całym świecie. Przemysł motoryzacyjny wymaga współpracy wielu osób reprezentujących różne państwa i kultury, a dokumenty pojazdów muszą być tłumaczone w sposób dokładny i spójny. Wśród lingwistów Skrivanka nie brakuje pasjonatów i ekspertów w dziedzinie motoryzacji, którzy umożliwią Państwu komunikację w ponad stu językach całego świata.

  Skrivanek od ponad 20 lat świadczy usługi dla firm z branży motoryzacyjnej, zarówno dla centrali wiodących światowych producentów samochodów, jak i dla małych, lokalnych placówek dealerskich. Nasi tłumacze są ekspertami merytorycznymi z solidnym doświadczeniem technicznym. Zapewniamy kompleksowe i dostosowane do potrzeb Państwa firmy rozwiązania językowe oraz gwarantujemy krótkie terminy realizacji.

  Nasze innowacyjne metody tłumaczeniowe to nie tylko dokładny i rzetelny przekaz informacji, ale również gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa Państwa danych z pełną ochroną przed dostępem osób trzecich. Każde zlecenie jest koordynowane przez naszych doświadczonych kierowników projektu, którzy w pełni rozumieją potrzeby klientów i na czas trwania projektu tłumaczeniowego stają się częścią Państwa zespołu.

  Aby wykorzystać możliwości, jakie oferuje ciągła ekspansja globalnego rynku motoryzacyjnego, niezbędna jest skuteczna komunikacja z międzynarodowymi partnerami oraz klientami. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo tłumaczenia dokumentów technicznych, materiałów marketingowych, czy strony internetowej, czy też planują Państwo organizację międzynarodowej konferencji, w Skrivanku pozostajemy do Państwa dyspozycji.

  Tłumaczenia w ponad 100 językach dla wielu branż:
  CZY POTRZEBUJESZ

  TŁUMACZENIA MOTORYZACYJNEGO?

  Napisz do nas – Pomożemy
  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.