Tłumaczenia dla budownictwa

Nasz dział zarządzania jakością i projektami zadba nie tylko o odpowiedni wygląd tłumaczonego dokumentu, ale również o prawidłową i precyzyjną terminologię.
tłumaczenia
Czekamy na wiadomość od Ciebie!

  Firma / Imię i nazwisko(*)
  Numer telefonu
  Adres email (*)
  Miasto

  Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?

  Zachęcamy do podania numeru telefonu. Ułatwi on kontakt w przypadku niejasności oraz usprawni proces obsługi zlecenia.  W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?
  • Często na potrzeby przetargów lub zapytań ofertowych wymagane jest tłumaczenie całej dokumentacji przetargowej, w tym technicznej. Nasi tłumacze mają ogromne doświadczenie w branży budowlanej. Przekłady wykonujemy precyzyjnie, zgodnie z obowiązującą terminologią branżową i Państwa wytycznymi.
  • Zajmujemy się też tłumaczeniem rysunków i projektów, kosztorysów, regulacji i licencji budowlanych. Nasz dział DTP dba o odpowiedni wygląd tłumaczonego materiału, w pełni zgodny z oryginałem. Otrzymane od nas tłumaczenie jest gotowe do przedłożenia w dowolnej instytucji lub firmie.
  • A może chcą Państwo reklamować swoje usługi na zagranicznym rynku? Wówczas zapewnimy tłumaczenie materiałów marketingowych, zarówno w formie cyfrowej, jak i drukowanej. Dotyczy to materiałów sprzedażowych, kart informacyjnych produktów i broszur. Zadbamy także o zgodność tłumaczenia z kontekstem społecznym i kulturowym w danym kraju (transkreacja), co jest szczególnie istotne przy ekspansji na zagraniczny rynek.
  • W branży budowlanej powszechne są różnego rodzaju spotkania biznesowe – konferencje, seminaria, gale konkursowe. Przy takich okazjach możemy pomóc Państwu w tłumaczeniach ustnych (symultanicznych lub konsekutywnych).

  Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy rozwiązania wychodzące im naprzeciw.

  0
  i więcej obsługiwanych formartów plików
  0
  milionów słów przetłumaczonych w 2020 roku
  0
  lat doświadczenia
  0
  certyfikaty ISO

  Pracując w branży budowlanej, na pewno zdają sobie Państwo sprawę, jak ważne są precyzja działania i dotrzymywanie terminów. Jako profesjonaliści, którzy nie mogą sobie pozwolić na najmniejsze uchybienia, mają Państwo świadomość wagi nawet najdrobniejszych szczegółów. Wiedzą również Państwo, jak istotne jest, aby Państwa partnerzy byli równie odpowiedzialni.

  Skrivanek zapewnia wierne i technicznie precyzyjne tłumaczenia pisemne i ustne oraz inne rozwiązania językowe dla firm budowlanych, skrupulatnie przestrzegając terminów realizacji zleceń. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów językowych dysponujących znajomością tematyki budowlanej, zaś nasi doświadczeni kierownicy projektu dokładają wszelkich starań, aby zapewnić sprawny przebieg pracy nawet w przypadku najtrudniejszych tłumaczeń.

  W skład naszego zespołu specjalistów językowych wchodzą nie tylko osoby z wykształceniem filologicznym, ale także eksperci z doświadczeniem w naukach technicznych, co ma kluczowe znaczenie z perspektywy zapewnienia poprawności terminologicznej. Niezależnie od tego, czy zlecenie dotyczy budownictwa ogólnego, budownictwa drogowego, specjalistycznych robót budowlanych wewnątrz budynków, prac elektrycznych, usług architektów, czy innych prac budowlanych, zwracamy uwagę na każdy szczegół, ponieważ tylko w ten sposób możemy zapewnić merytoryczną poprawność tłumaczeń zgodnie z obowiązującymi standardami.

  Tłumaczenia w ponad 100 językach dla wielu branż:

  Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo tłumaczenia pisemnego, czy usług tłumacza ustnego podczas spotkań biznesowych, specjaliści językowi ze Skrivanka zapewnią najwyższą jakość realizacji zleceń.

  CZY POTRZEBUJESZ

  TŁUMACZENIA DLA BUDOWNICTWA?

  Napisz do nas – Pomożemy
  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.