biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumaczenia budowlane

Nasz dział zarządzania jakością i projektami zadba nie tylko o odpowiedni wygląd tłumaczonego dokumentu, ale również o prawidłową i precyzyjną terminologię.
trustpilot google rank iso
tłumaczenia
Dlaczego warto wybrać nasze usługi językowe
1

Kompleksowa obsługa – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia, lokalizacji strony www, aplikacji czy tłumaczenia napisów do filmu, w biurze tłumaczeń Skrivanek posiadamy bogatą ofertę usług językowych – na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Ponad 100 dostępnych języków – wszystkie tłumaczenia w jednej firmie, już nie musisz się zastanawiać, jakiemu biurowi tłumaczeń zlecić projekt.

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online – zleć tłumaczenie bez wychodzenia z biura lub domu, przetłumaczone dokumenty odeślemy mailem, również tłumaczenia uwierzytelnione z kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Tradycyjne, papierowe tłumaczenie uwierzytelnione możemy przesłać pocztą lub kurierem.

Gwarancja jakości – obawiasz się o jakość tłumaczenia? Posiadamy certyfikaty ISO 9001 i 17100 zaświadczające o naszej dokładności.

Portal klienta – załatwisz tu wszystko: od wyceny, przez realizację projektu aż do pobrania faktury, a nawet analizy wydatków.

Szybka wycena online – nie musisz długo czekać na ofertę, jesteśmy w stanie wycenić tłumaczenie już w 30 minut.

Obsługa nieedytowalnych formatów – chcesz przetłumaczyć treść ze skanu, zdjęcia, pdf-a? Nie ma problemu, nie trać czasu na przepisywanie go. Nasi specjaliści DTP przygotują plik w wersji edytowalnej, zachowując stopki, nagłówki, spisy treści logo czy pieczątki.

W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?
  • Często na potrzeby przetargów lub zapytań ofertowych wymagane są tłumaczenia budowlane całej dokumentacji przetargowej, w tym technicznej. Nasi tłumacze mają ogromne doświadczenie w branży budowlanej. Przekłady wykonujemy precyzyjnie, zgodnie z obowiązującą terminologią branżową i Państwa wytycznymi.
  • Zajmujemy się też tłumaczeniem rysunków i projektów budowlanych, kosztorysów, regulacji i licencji budowlanych. Nasz dział DTP dba o odpowiedni wygląd tłumaczonego materiału, w pełni zgodny z oryginałem. Otrzymane od nas tłumaczenia budowlane są gotowe do przedłożenia w dowolnej instytucji lub firmie.
  • A może chcą Państwo reklamować swoje usługi na zagranicznym rynku? Wówczas zapewnimy tłumaczenie materiałów marketingowych, zarówno w formie cyfrowej, jak i drukowanej. Dotyczy to materiałów sprzedażowych, kart informacyjnych produktów, instrukcji obsługi i broszur. Zadbamy także o zgodność tłumaczenia z kontekstem społecznym i kulturowym w danym kraju (transkreacja), co jest szczególnie istotne przy ekspansji na zagraniczny rynek.
  • W branży budowlanej powszechne są różnego rodzaju spotkania biznesowe – konferencje, seminaria, gale konkursowe. Przy takich okazjach możemy pomóc Państwu w tłumaczeniach ustnych, biuro tłumaczeń skrivanek oferuje tłumaczenia symultaniczne oraz konsekutywe.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy rozwiązania wychodzące im naprzeciw.

Otwórz nowe horyzonty dla swojej firmy budowlanej za pomocą naszych specjalistycznych usług tłumaczeniowych. Rozpocznij teraz!
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Klienci, którzy nam ufają
logos
Co nasi klienci mówią o nas na Trustpilot

Szybka odpowiedź opiekuna na zapytanie ofertowe, konkurencyjna cena. Bardzo szybka realizacja od momentu zgłoszenia zamówienia do realizacji.

Urszula B.

Pracownicy Skrivanka są bardzo profesjonalni i zawsze starają się spełnić oczekiwania swoich klientów. Można na nich polegać i mieć pewność, że usługi będą wykonane zgodnie z zamówieniem 🙂

Karolina Ś.

Bardzo dobry kontakt z klientem. Profesjonalna obsługa. Szybkie wykonanie zlecenia. Bardzo polecam. Zadowolony klient.

Anna W.

Firma godna polecenia. Działają sprawnie i profesjonalnie. Miła obsługa i doradztwo, szybko odpowiadają na pytania. Na bieżąco informują o stanie realizacji zamówienia. Polecam!

Anna

Bezproblemowy kontakt i zlecenia realizowane na czas – póki co ani razu nie przekroczony został obiecany czas realizacji, pomimo, że zlecenia często są różnorodne i nieraz wymagające.

Krzysztof S.

Doskonały kontakt z opiekunami projektu, szybka reakcja na ewentualne zmiany po naszej stronie, wysoka jakość usług.

Szymon P.

Nie pierwszy raz korzystałem z usług co już samo w sobie potwierdza, że jestem zadowolony zarówno z jakości jak i obsługi. Zlecenia realizowane są terminowo, obsługa jest na najwyższym poziomie jakości i profesjonalizmu. Polecam

Emil P.

Doskonała komunikacja przez cały czas realizacji projektu. Bardzo szybki i profesjonalny czas realizacji projektu. Konkurencyjne ceny. Polecam usługi innym i sam planuję ponownie skorzystać z ich usług.

Alexander W.

ponad 100 obsługiwanych formatów
Ponad 100 obsługiwanych
formatów plików
certyfikaty ISO
5 certyfikatów
ISO
25 lat doświadczenia
30 lat
doświadczenia
45 ml przetłumaczonych słów
70 mln. słów
przetłumaczonych w 2023 r.
Tłumaczenia budowlane

Pracując w branży budowlanej, na pewno zdają sobie Państwo sprawę, jak ważne są precyzja działania i dotrzymywanie terminów. Jako profesjonaliści, którzy nie mogą sobie pozwolić na najmniejsze uchybienia, mają Państwo świadomość wagi nawet najdrobniejszych szczegółów. Wiedzą również Państwo, jak istotne jest, aby Państwa partnerzy byli równie odpowiedzialni.

Biuro tłumaczeń Skrivanek zapewnia wierne i technicznie precyzyjne tłumaczenia budowlane i ustne oraz inne rozwiązania językowe dla firm budowlanych, skrupulatnie przestrzegając terminów realizacji zleceń. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów językowych dysponujących znajomością tematyki budowlanej, zaś nasi doświadczeni kierownicy projektu dokładają wszelkich starań, aby zapewnić sprawny przebieg pracy nawet w przypadku najtrudniejszych tłumaczeń budowlanych.

W skład naszego zespołu specjalistów językowych wchodzą nie tylko osoby z wykształceniem filologicznym, ale także eksperci z doświadczeniem w naukach technicznych, co ma kluczowe znaczenie z perspektywy zapewnienia poprawności terminologicznej. Niezależnie od tego, czy zlecenie dotyczy budownictwa ogólnego, budownictwa drogowego, specjalistycznych robót budowlanych wewnątrz budynków, prac elektrycznych, usług architektów, czy innych prac budowlanych, zwracamy uwagę na każdy szczegół, ponieważ tylko w ten sposób możemy zapewnić merytoryczną poprawność tłumaczeń budowlanych zgodnie z obowiązującymi standardami.

Tłumaczenia budowlane w ponad 100 językach dla wielu branż:

Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo profesjonalne tłumaczenia techniczne, tłumaczenia przysięgłe, czy usługi tłumacza ustnego podczas spotkań biznesowych, biuro tłumaczeń Skrivanek zapewni najwyższą jakość realizacji zleceń.

Tłumaczenia budowlane oferowane prze biuro tłumaczeń Skrivanek to gwarancja jakości.
CZY POTRZEBUJESZ

TŁUMACZENIA BUDOWLANE?

Napisz do nas – Pomożemy
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.