Tłumaczenia przetargów i obróbka graficzna
dokumentów dla branży budowlanej

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenie
dokumentów
dla branży
budowlanej

Wypełnij formularz wyceny

Nasz dział zarządzania jakością i projektami zadba
nie tylko odpowiedni wygląd tłumaczonego dokumentu
ale również prawidłową i precyzyjną terminologię.

Pracując w branży budowlanej, na pewno zdają sobie Państwo sprawę, jak ważne są precyzja działania i dotrzymywanie terminów. Jako profesjonaliści, którzy nie mogą sobie pozwolić na najmniejsze uchybienia, mają Państwo świadomość wagi nawet najdrobniejszych szczegółów i jak istotne jest to, aby Państwa partnerzy byli równie odpowiedzialni, jak Państwo.

Skrivanek zapewnia wierne i technicznie precyzyjne tłumaczenia pisemne i ustne oraz inne rozwiązania językowe dla firm budowlanych oraz skrupulatnie przestrzega terminów realizacji zleceń. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów językowych dysponujących znajomością tematyki budowlanej, zaś nasi doświadczeni kierownicy projektów dokładają wszelkich starań, aby zapewnić sprawny przebieg pracy nawet w przypadku najtrudniejszych tłumaczeń.

Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo tłumaczenia pisemnego, czy usług tłumacza ustnego podczas spotkań biznesowych, specjaliści językowi ze Skrivanka zapewnią najwyższą jakość realizacji zleceń.

W skład naszego zespołu specjalistów językowych wchodzą nie tylko osoby z wykształceniem filologicznym, ale także eksperci z doświadczeniem w naukach technicznych. Ma to kluczowe znaczenie z perspektywy zapewnienia użycia prawidłowej terminologii. Niezależnie od tego, czy zlecenie dotyczy budownictwa ogólnego, budownictwa drogowego, specjalistycznych robót budowlanych wewnątrz budynków, prac elektrycznych, usług architektów, czy innych prac budowlanych, zwracamy uwagę na każdy szczegół, ponieważ tylko w ten sposób możemy zapewnić merytoryczną poprawność tłumaczeń zgodnie z obowiązującymi standardami.

Skrivanek oferuje rozwiązania językowe dla branży budowlanej we wszystkich językach europejskich. Jak nasza praca może się Państwu przydać?

Często na potrzeby przetargów lub zapytań ofertowych wymagane jest tłumaczenie całej dokumentacji przetargowej, w tym technicznej. Nasi tłumacze mają ogromne doświadczenie w branży budowlanej. Przekłady wykonujemy precyzyjnie, zgodnie z obowiązującą terminologią branżową i Państwa wytycznymi.

Zajmujemy się też tłumaczeniem rysunków i projektów, kosztorysów, regulacji i licencji budowlanych. Nasz dział DTP dba o odpowiedni wygląd tłumaczonego materiału, w pełni zgodny z oryginałem. Otrzymane od nas tłumaczenie jest gotowe do przedłożenia w dowolnej instytucji lub firmie.

A może chcą Państwo reklamować swoje usługi na zagranicznym rynku? Wówczas zapewnimy tłumaczenie materiałów marketingowych, zarówno w formie cyfrowej, jak i drukowanej. Dotyczy to materiałów sprzedażowych, kart informacyjnych produktów i broszur. Zadbamy także o zgodność tłumaczenia z kontekstem społecznym i kulturowym w danym kraju (transkreacja), co jest szczególnie istotne przy ekspansji na zagraniczny rynek.

W branży budowlanej powszechne są różnego rodzaju spotkania biznesowe – konferencje, seminaria, gale konkursowe. Przy takich okazjach możemy pomóc Państwu w tłumaczeniach ustnych (symultanicznych lub konsekutywnych). Zaś jeśli Państwa firma planuje rozszerzyć działalność na zagraniczne rynki, szkoła językowa Skrivanek zorganizuje szkolenia językowe dla Państwa pracowników (także tylko w wymaganym od nich zakresie, na przykład terminologii branżowej).

Jesteśmy także otwarci na świadczenie nowatorskich lub niestandardowych usług. Te zaś zależą wyłączenie od Państwa oczekiwań.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy dopasowane rozwiązania.