Tłumaczenia przetargów i obróbka graficzna
dokumentów dla branży budowlanej

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenie
dokumentów
dla branży
budowlanej

Wypełnij formularz wyceny

Pracując w branży budowlanej, na pewno zdają sobie Państwo sprawę, jak ważne są precyzja działania i dotrzymywanie terminów. Jako profesjonaliści, którzy nie mogą sobie pozwolić na najmniejsze uchybienia, mają Państwo świadomość wagi nawet najdrobniejszych szczegółów i jak istotne jest to, aby Państwa partnerzy byli równie odpowiedzialni, jak Państwo.

Skrivanek zapewnia wierne i technicznie precyzyjne tłumaczenia pisemne i ustne oraz inne rozwiązania językowe dla firm budowlanych oraz skrupulatnie przestrzega terminów realizacji zleceń. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów językowych dysponujących znajomością tematyki budowlanej, zaś nasi doświadczeni kierownicy projektów dokładają wszelkich starań, aby zapewnić sprawny przebieg pracy nawet w przypadku najtrudniejszych tłumaczeń.

Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo tłumaczenia pisemnego, czy usług tłumacza ustnego podczas spotkań biznesowych, specjaliści językowi ze Skrivanka zapewnią najwyższą jakość realizacji zleceń.

W skład naszego zespołu specjalistów językowych wchodzą nie tylko osoby z wykształceniem filologicznym, ale także eksperci z doświadczeniem w naukach technicznych. Ma to kluczowe znaczenie z perspektywy zapewnienia użycia prawidłowej terminologii. Niezależnie od tego, czy zlecenie dotyczy budownictwa ogólnego, budownictwa drogowego, specjalistycznych robót budowlanych wewnątrz budynków, prac elektrycznych, usług architektów, czy innych prac budowlanych, zwracamy uwagę na każdy szczegół, ponieważ tylko w ten sposób możemy zapewnić merytoryczną poprawność tłumaczeń zgodnie z obowiązującymi standardami.

Skrivanek oferuje następujące usługi w branży budowlanej we wszystkich najpopularniejszych językach europejskich:

  • tłumaczenie dokumentacji technicznej na potrzeby przetargów i poszczególnych etapów postępowania przetargowego;
  • tłumaczenie materiałów marketingowych, zarówno w formie cyfrowej, jak i drukowanej, w tym: materiałów sprzedażowych, kart informacyjnych produktu i broszur;
  • tłumaczenie i opracowanie graficzne rysunków i ilustracji;
  • tłumaczenie umów, regulacji i licencji budowlanych;
  • tłumaczenie kosztorysów i certyfikatów;
  • tłumaczenia dla branży architektonicznej;
  • tłumaczenie symultaniczne lub konsekutywne podczas różnego rodzaju wydarzeń, w tym konferencji oraz nieformalnych i formalnych spotkań biznesowych;
  • specjalistyczne szkolenia językowe.

Jesteśmy także otwarci na świadczenie nowatorskich lub niestandardowych usług. Te zaś zależą wyłączenie od Państwa oczekiwań.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy dopasowane rozwiązania.

Skontaktuj się z nami!

Firma / Imię i nazwisko (*)

Treść wiadomości

Załącz plik (nie większy niż 10mb) W celu przesłania wielu plików, zaznacz je jednocześnie w oknie wyboru.

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

X
KONTAKT