Tłumaczenia dla przemysłu


Nasz dział tłumaczeń technicznych zadba o treść i odpowiednią szatę graficzną materiałów, umożliwiając Ci dotarcie z Twoją ofertą do zagranicznych klientów.
tłumaczenia
Czekamy na wiadomość od Ciebie!

  Zamawiający:
  Nazwa firmy(*)
  Adres email (*)
  Numer telefonu
  Miasto

  Zachęcamy do podania numeru telefonu. Ułatwi on kontakt w przypadku niejasności oraz usprawni proces obsługi zlecenia.

  Rodzaj tłumaczenia:
  Treść wiadomości:

  Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.

  Rodzaj tłumaczenia: Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?

  Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.


  W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?
  • Przede wszystkim dzięki tłumaczeniu i opracowaniu graficznemu wszelkiego rodzaju materiałów sprzedażowych, broszur, kart informacyjnych produktów. Na pewno okaże się to niezwykle istotne przy ekspansji na rynek zagraniczny.
  • Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w zakresie tłumaczeń technicznych. Pomożemy Państwu w lokalizacji i przekładzie wszystkich dokumentów technicznych, w tym instrukcji i opisów urządzeń, opisów technicznych i specyfikacji, instrukcji obsługi maszyn i świadectw technicznych.
  • Jeśli uczestniczą Państwo w wydarzeniach branżowych lub biznesowych, zapewnimy ustne tłumaczenie symultaniczne lub konsekutywne. Dzięki temu będą Państwo mogli skupić się na prowadzeniu biznesu bez przejmowania się barierami językowymi.
  • Oferujemy również usługi asysty dla zagranicznych przedstawicieli odwiedzających Państwa firmę w Polsce.
  • Szkoła językowa Skrivanek zapewni szkolenia językowe i seminaria specjalistyczne doskonalące umiejętności językowe i prezentacyjne Państwa pracowników. Możliwe są także kursy dotyczące wskazanego przez Państwa zakresu, na przykład terminologii branżowej.

  Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy rozwiązania wychodzące im naprzeciw.

  ponad 100 obsługiwanych formatów
  Ponad 100 obsługiwanych
  formatów plików
  certyfikaty ISO
  5 certyfikatów
  ISO
  25 lat doświadczenia
  30 lat
  doświadczenia
  45 ml przetłumaczonych słów
  45 mln. słów
  przetłumaczonych w 2020 r.

  Tylko silne firmy, które starannie wybierają swoich partnerów, mogą osiągnąć najwyższy poziom wydajności w przemyśle wytwórczym. Nie ma znaczenia, czy produkują Państwo artykuły spożywcze, tekstylia, czy też dobra trwałego użytku – stała i skuteczna komunikacja z dostawcami, klientami i partnerami jest tu niezbędna. Skrivanek pomoże Państwa firmie produkcyjnej w komunikacji w językach obcych, przyczyniając się w ten sposób do rozwoju przedsiębiorstwa, zarówno na rynku krajowym, jak i eksportowym.

  Nasze usługi wybierane są przez firmy z branży produkcyjnej różnej wielkości – od niewielkich fabryk po olbrzymie zakłady o strategicznym znaczeniu gospodarczym. Zachęcamy do skorzystania z naszych skutecznych rozwiązań językowych.

  Nasi specjaliści językowi dysponują bogatym doświadczeniem w tłumaczeniu na potrzeby przemysłu wytwórczego. Korzystając z najnowocześniejszych technologii tłumaczeniowych, jesteśmy w stanie zagwarantować realizację nawet najbardziej obszernych projektów w maksymalnie krótkim terminie. Wszystkie zlecenia koordynowane są przez doświadczonych kierowników projektu, którzy nadzorują proces realizacji od początku do końca. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo tłumaczenia umów handlowych, strony internetowej swojej firmy, materiałów marketingowych, czy dokumentacji technicznej, czy też wybierają się Państwo na obcojęzyczną konferencję, nasz międzynarodowy zespół tłumaczy pisemnych i ustnych pozostaje do Państwa dyspozycji.

  Tłumaczenia w ponad 100 językach dla wielu branż:

  Jeśli chcą Państwo tłumaczyć teksty, lokalizować stronę internetową, uzyskać pomoc specjalistów zajmujących się graficznym opracowaniem tekstu, czy skorzystać z usług tłumacza ustnego podczas różnego typu spotkań i konferencji, to Skrivanek z pewnością Państwa nie zawiedzie.

  CZY POTRZEBUJESZ

  TŁUMACZENIA DLA PRZEMYSŁU?

  Napisz do nas – Pomożemy
  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.