biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumacz polsko armeński
– zwykły czy przysięgły?

line
Nasi specjaliści w zakresie
języka armeńskiego zadbają
o poprawność tłumaczenia,
umożliwiając jasną komunikację
oraz osiągnięcie celów.
tłumaczenia

Tłumacz polsko armeński

Nasi specjaliści w zakresie języka armeńskiego zadbają o poprawność tłumaczenia
i innych usług, umożliwiając jasną komunikację oraz osiągnięcie wyznaczonych celów.
tłumacz odznaki
tłumaczenia

Tłumaczymy dokumenty w dowolnym formacie na ponad 100 języków

Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone 5 certyfikatami ISO

Ponad 98% klientów poleca nasze usługi

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online

Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe

Dlaczego warto wybrać nasze usługi tłumaczeniowe?
1

Kompleksowa obsługa – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia, lokalizacji strony www,aplikacji czy tłumaczenia napisów do filmu, w biurze tłumaczeń Skrivanek posiadamy bogatą ofertę usług językowych – na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Szybka wycena online – nie musisz długo czekać na ofertę, jesteśmy w stanie wycenić tłumaczenie już w 30 minut.

Ponad 100 dostępnych języków – wszystkie tłumaczenia w jednej firmie, już nie musisz się zastanawiać, jakiemu biurowi tłumaczeń zlecić projekt.

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online – zleć tłumaczenie bez wychodzenia z biura lub domu, przetłumaczone dokumenty odeślemy mailem, również tłumaczenia uwierzytelnione z kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Tradycyjne, papierowe tłumaczenie uwierzytelnione możemy przesłać pocztą lub kurierem.

Wsparcie i przyjazna obsługa klienta – masz problem z pamięciami tłumaczeniowymi lub tłumaczeniem strony? Nasz zespół jest tu po to, aby Ci doradzić i pomóc rozwiązać problemy.

Portal klienta – wszystkie sprawy załatwisz w jednym miejscu i na bieżąco sprawdzisz postęp prac.

Agencja Skrivanek wykonuje profesjonalne tłumaczenia tekstów na język armeński oraz tłumaczenie z języka armeńskiego na polski. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach. Możemy zapewnić zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i przysięgłe. Nasza oferta jest skierowana do firm wszystkich branż (także specjalistycznych: przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Możemy wykonać tłumaczenie umowy z języka armeńskiego lub przetłumaczyć dokumenty firmowe, faktury, katalogi, slogany reklamowe, sprawozdania, korespondencję handlową, akty, pełnomocnictwa, formularze i inne materiały, także niejawne. Nasi tłumacze języka armeńskiego zadbają nie tylko o poprawność tłumaczenia, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego, zarówno pod kątem samego języka, jak i kraju.

Jak zamówić tłumaczenie na armeński / z armeńskiego?

1) 99% naszych klientów otrzymuje wycenę w czasie krótszym niż 30 minut

2) Osoby fizyczne uprzejmie prosimy o dokonanie przedpłaty. Płatności można regulować przelewem bankowym lub za pośrednictwem serwisu PayPal.

proces tłumaczenia

99% naszych klientów otrzymuje wycenę
w czasie krótszym niż 15 minut

Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
Co mówią o nas klienci?
1
GUGIK
Główny Urząd Geodezji i Kartografii

Główny Urząd Geodezji i Kartografii informuje, że współpracuje z firmą Skrivanek Sp. z o.o. w zakresie usług tłumaczenia pisemnego oraz ustnego (konsekutywnego). Zaświadczamy, że firma Skrivanek Sp. z o.o. jest kompetentnym i rzetelnym Wykonawcą, dostarczając produkty spełniające wymagania określone w umowie. Prace zostały wykonane solidnie i terminowo.

MALBORK
Miasto Malbork

Miasto Malbork zaświadcza, że korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że firma wykazuje się rzetelnością a tłumacze profesjonalizmem. Nasza współpraca trwa od 2015 roku i jak do tej pory za pośrednictwem Skrivanek sp. z o.o. wykonywaliśmy tłumaczenia ustne konferencyjne w języku niemieckim. Z przyjemnością zatem zarekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z. o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawcy usług językowych.

ARP
Agencja rozwoju Pomorza S.A.

Agencja rozwoju Pomorza S.A. zaświadcza, iż korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy, a firma wykazuje się rzetelnością, terminowością i obsługą klienta na wysokim poziomie. Z przyjemnością rekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawy usług językowych.

LUBLIN
Urząd Miasta Lublin

Standardem na rynku usług są wysoka jakość, zaangażowanie, profesjonalizm oraz sprawna obsługa klienta. Skrivanek Sp. z o.o. spełnia powyższe wymogi. Współpraca w zakresie usług tłumaczeniowych pomiędzy Biurem Obsługi Inwestorów, działającym w strukturze Urzędu Miasta Lublin, a firmą Skrivanek rozwija się od kilku lat. Pisemne tłumaczenia zawsze spełniały nasze oczekiwania pod kątem rzetelności i terminowości. Tłumaczenia ustne prowadzone były na wysokim poziomie, przy zastosowaniu profesjonalnego sprzętu.

ESPIS
Europejska Sieć Pamięci i Solidarność

Zlecone tłumaczenia firma Skrivanek sp. z o.o. wykonywała z wartą odnotowania rzetelnością, sumiennością, zawsze dotrzymując ustalonych terminów. Firma wykazała elastyczność wobec naszych potrzeb oraz sprawdziła się podczas wykonywania pilnych zleceń, wymagających natychmiastowej gotowości i mobilizacji. Dodatkowo miła i bezproblemowa obsługa sprawiła, że współpraca z firmą Skrivanek. sp z o.o. przebiegała w sposób przyjemny i sprawny.

MTP.Group_
Grupa MTP

Dziękujemy Państwo za ogromne zaangażowanie, cierpliwość i wniesioną w ten projekt wartość. Wspólnie stworzyliśmy wydarzenie, które zapisało się na kartach historii Organizacji Narodów Zjednoczonych. .. Nasi partnerzy po stronie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, przedstawiciele Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz uczestnicy Światowego Forum Miejskiego przekazali nam liczne podziękowania i wyrazy uznania za wkład włożony w organizację przedsięwzięcia, z którym się Państwem dzielimy.

Tłumaczenia z ormiańskiego
i na ormiański z ponad 100 języków
1

Kto mówi po ormiańsku?

Język ormiański czasem nazywany jest także armeńskim. Należy do rodziny języków indoeuropejskich i grupy języków indosłowiańskich. Szacuje się, że posługuje się nim około 6 milionów osób. Język ten nie jest jednolity, dzieli się na dwa dominujące dialekty – wschodnioormiański i zachodnioormiański. Występuje także dialekt grabar, określany czasem mianem klasycznego ormiańskiego, który do dzisiaj jest wykorzystywany w liturgii kościoła ormiańskiego.

Język ormiański jest wykorzystywany w Republice Armenii, ale także Republice Górskiego Karabachu, Iranie, Syrii, Libanie, Gruzji i ponad 20 innych państwach.

Język ormiański – historia

Przypuszcza się, że duży wpływ na kształt języka ormiańskiego miały języki perski, aramejski, a nawet grecki. W starożytności język zwany protoormiańskim, którzy w przyszłości miał być określany jako ormiański odłączył się od większości języków indoeuropejskich i dołączył do grupy języków paleobałkańskich, podobnie jak macedoński, tracki, frygijski, iliryjski, pajoński i szereg innych języków.

Ormiański w biznesie

Język armeński jest wykorzystywany przez bardzo nieliczną grupę osób, na terenach o nikłym znaczeniu gospodarczym, wobec czego jego znaczenie w międzynarodowych działaniach biznesowych jest niezauważalne…

tłumacz języka armeńskiego
Wycena projektu

W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

Analiza dokumentów

Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

Dobranie zespołu

Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na zlecony język.

Tłumaczenie materiałów

Dobrany tłumacz wykonuje przekład materiału na język ormiański zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

Korekta i edycja tłumaczenia

Tłumaczenie jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

Kontrola jakości i dostawa

Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

Klienci którzy nam ufają:

tłumacze angielski
tłumacz angielskiego
tlumacz angielsko polski
tlumacz angielski
tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Tłumaczenia na ormiański

1

Jaka jest cena tłumaczenia na język ormiański?

Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Czy cena tłumaczenia na język ormiański zawiera podatek VAT?

Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

Ile wynosi czas tłumaczenia na język ormiański?

Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

Jakie najcześciej zlecenia wykonujecie z tłumaczeniem ormiańskiego?

Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na ormiański: tłumaczenia pisemne w języku ormiańskim – zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język ormiański; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka ormiańskiego – symultaniczne i konsekutywne;

Czy mogę zlecić tłumaczenie na język ormiański w trybie pilnym?

Oprócz realizacji zleceń w trybie zwykłym, oferujemy również tryb ekspresowy. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że krótszy termin wykonania oznacza mniej czasu na poszczególne procesy. To, co sprawdzi się przy tekście wewnątrz firmowym, niekoniecznie zalecane jest w przypadku tekstów do publikacji, wymagających wielokrotnego sprawdzenia i „dopieszczenia” szczegółów. Niezależnie od powyższego, zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy realizacji. Warto zwrócić uwagę, że cena tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa niż koszt tłumaczenia zwykłego.

Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia na język ormiański?

Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

Szukasz usług językowych dla Twojej branży?

Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka ormiańskiego i na język ormiański dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT.

CZY POTRZEBUJESZ
Tłumaczenia lub innej usługi z języka ormiańskiego?
Napisz do nas – Pomożemy.
Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Wypełnij formularz lub napisz na tlumacz@skrivanek.pl
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Biuro tłumaczeń języka armeńskiego – co nas wyróżnia?

Dzień dobry! Naszą specjalność stanowią nie tylko tłumaczenia z języka polskiego na ormiański. Oferujemy szeroki zakres usług, które ułatwiają komunikację międzykulturową. Język to pierwszy krok do osiągania nowych celów. Zadbamy o to, aby nie był dla Ciebie problemem. Współpracujemy z wieloma branżami, dostosowując usługi do indywidualnych potrzeb klienta. Zespół tłumaczy stale uczestniczy w szkoleniach, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami w technologiach komunikacyjnych. Nasze doświadczenie i zrozumienie kultury ormiańskiej gwarantują, że Twoja komunikacja będzie precyzyjna i adekwatna kulturowo.

Biuro tłumaczeń języka armeńskiego – w czym możemy Ci pomóc?

Czy w ostatnim czasie wpisywałeś w wyszukiwarkę frazy takie jak „tłumaczenia ormiański”, „ormiański tłumaczenia” czy też „tłumacz polsko ormiański”? Jeśli tak, to właśnie możesz zakończyć swoje poszukiwania. Jesteśmy ekspertami w zakresie tłumaczeń ormiańskich. Oferujemy praktyczne rozwiązania dla firm oraz klientów indywidualnych: pomożemy przetłumaczyć stronę internetową i przełożyć oficjalny dokument z języka ormiańskiego na język polski. Tworzymy tłumaczenia pisemne i ustne, tłumaczymy z języka ormiańskiego, a także na język ormiański. 

Tłumaczenia zwykłe z języka armeńskiego lub na armeński

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przetłumaczyć dokumenty techniczne, naukowe, czy treści na stronę internetową, jesteśmy gotowi, by Ci pomóc. Dbamy o to, by każdy projekt był realizowany przez odpowiedniego specjalistę, który doskonale rozumie kontekst oraz specyfikę tłumaczonego materiału. Dobra znajomość języka polskiego i armeńskiego oraz metod przekładu pomaga naszym tłumaczom zagwarantować wysoką jakość usług. 

Tłumaczenia specjalistyczne z armeńskiego lub na armeński

Oferujemy również tłumaczenia specjalistyczne dla firm. Obszar tematyczny, którym zajmują się nasi specjaliści, jest niezwykle szeroki. Przyjmujemy teksty m.in. z zakresu motoryzacji, chemii, energetyki, medycyny, farmaceutyki i marketingu. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dbając o dokładność i precyzję tłumaczenia.

Armeński tłumacz przysięgły

Nasi pracownicy mają formalne wykształcenie w dziedzinie tłumaczeń oraz dodatkowe kwalifikacje, które uprawniają ich do tłumaczenia dokumentów oficjalnych, czyli właśnie sporządzania tłumaczeń uwierzytelnionych. Ten rodzaj tłumaczenia będzie dla Ciebie niezbędny, jeśli planujesz przeprowadzkę za granicę. Wszystkie dokumenty urzędowe – akta urodzenia, dyplom ukończenia studiów czy świadectwo pracy – wymagają poświadczenia przez polsko-armeńskiego tłumacza przysięgłego.

Tłumacz polsko-armeński – tłumaczenia ustne

Specjalizujemy się również w tłumaczeniach ustnych, takich jak tłumaczenia konferencyjne czy biznesowe. Nasz zespół przygotowuje się do każdego zlecenia indywidualnie, gwarantując płynność komunikacji i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Pomożemy wszystkim uczestnikom spotkania wzajemnie się zrozumieć, nawet jeśli język polski nie jest ich językiem ojczystym. 

Tłumacz armeńsko-polski online

Jeśli chcesz przetłumaczyć stronę internetową lub jakikolwiek inny dokument, wysłanie zapytania do nas jest prostsze, niż myślisz. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej agencji tłumaczeń Skrivanek. Odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe, oferując konkurencyjne ceny i gwarantując najwyższą jakość naszych usług.

Tłumaczenie stron www na armeński

Chcesz wprowadzić Twój biznes rynek ormiański? Pozwól nam sobie pomóc! Lokalizacja strony internetowej to klucz do sukcesu wśród ormiańskich klientów. Zacznij już teraz! Dzięki naszej wiedzy i umiejętnościom Twoja witryna www będzie nie tylko dobrze przetłumaczona, ale także zoptymalizowana pod względem kulturowym i technicznym, co zapewni lepsze doświadczenie dla armeńskich użytkowników. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i zrobić pierwszy krok w kierunku ekspansji na nowym rynku.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.