Tłumaczenia z niderlandzkiego i na niderlandzki

Wyceń tłumaczenie – język niderlandzki

Tłumacz języka
niderlandzkiego

Wyceń tłumaczenie – język niderlandzki

Niderlandzki: tłumaczenia

Kto mówi po niderlandzku?

Język niderlandzki jest znany także jako holenderski lub flamandzki. Jest częścią rodziny języków indoeuropejskich, a znajduje się w grupie języków germańskich, dolnoniemieckich. Posługuje się nim około 27 milionów osób. Językiem niderlandzkim można się swobodnie porozumieć w Holandii i Belgii, gdzie ma status języka urzędowego. Można się nim również swobodnie porozumiewać w Surinamie, Arubie i Antylach, do 2010 roku zwanych Holenderskimi – 5 wyspach na Morzu Karaibskim, które były holenderskim terytorium autonomicznym.

Historia języka niderlandzkiego

Język niderlandzki zaczął kształtować się już w średniowieczu. Pierwsze teksty spisane w tym języku pochodzą z XI wieku. Język ten powstał przez wyodrębnienie z dialektów języka dolnoniemieckiego, który z kolei pochodzi od starosaksońskiego.

Zastosowanie języka niderlandzkiego w biznesie

Język niderlandzki będzie pomocny dla wszystkich firm, które planują ekspansję biznesową do krajów Beneluksu. Jako, że poza tym obszarem jego użyteczność jest ograniczona do kilku niewielkich terytoriów, jego znajomość nie ma większego przełożenia na jakość prowadzenia biznesu.

Tłumacz języka niderlandzkiego

Agencja Skrivanek wykonuje profesjonalne tłumaczenia tekstów na język niderlandzki i tłumaczenie z języka niderlandzkiego na polski. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach. Możemy zapewnić zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i przysięgłe. Nasza oferta jest skierowana do firm wszystkich branż (także specjalistycznych: przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Możemy wykonać tłumaczenie umowy z języka niderlandzkiego oraz przetłumaczyć dokumenty firmowe, faktury, katalogi, slogany reklamowe, sprawozdania, umowy, korespondencję handlową, akty, pełnomocnictwa, formularze i inne materiały, także niejawne. Nasi tłumacze języka niderlandzkiego zadbają nie tylko o poprawność tłumaczenia, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego, zarówno pod kątem samego języka, jak i kraju.

Szukasz rozwiązań językowych dla Twojej branży?
Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka niderlandzkiego i na język niderlandzki dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą
tłumaczenia z języka niderlandzkiego?
 
Napisz do Nas, a w ciągu 30 minut
otrzymasz darmową wycenę tłumaczenia!
 

Wyceń tłumaczenie – język niderlandzki

15676

Najczęściej wykonywane zlecenia tłumaczeń z i na język niderlandzki:
tłumaczenia pisemne w języku niderlandzkim– zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język niderlandzkim; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka niderlandzkiego– symultaniczne i konsekutywne;