biuro tłumaczeń skrivanek

Biuro tłumaczeń Poznań

line
BIURO TŁUMACZEŃ WYKONUJE WYSOKIEJ JAKOŚCI TŁUMACZENIA I INNE USŁUGI JĘZYKOWE DOPASOWANE DO POTRZEB DUŻYCH I MAŁYCH FIRM.
tłumaczenia

Tłumaczenia Poznań – profesjonalne usługi tłumaczeniowe dla Twojej wygody

Tłumaczenie zwykłe, przysięgłe i inne usługi językowe dla Ciebie oraz Twojej firmy w ponad 100 językach
tłumaczenia
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!

Biuro tłumaczeń Skrivanek: Tłumaczenia pisemne przysięgłe specjalistyczne ustne dla firm dla Ciebie

1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 5.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Klienci, którzy nam ufają:
logos

Biuro tłumaczeń Skrivanek: Tłumaczenia pisemne przysięgłe specjalistyczne ustne dla firm dla Ciebie

Ponad 100 dostępnych języków – wszystkie tłumaczenia w jednej firmie, już nie musisz się zastanawiać, jakiemu biurowi tłumaczeń zlecić projekt.

Kompleksowa obsługa – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia, lokalizacji strony www,aplikacji czy tłumaczenia napisów do filmu, w biurze tłumaczeń Skrivanek posiadamy bogatą ofertę usług językowych – na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Tłumaczenia ekspresowe – potrzebujesz tłumaczenia na wczoraj? Wykonamy je ekspresowo w dogodnym dla Ciebie terminie.

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online – zleć tłumaczenie bez wychodzenia z biura lub domu, przetłumaczone dokumenty odeślemy mailem, również tłumaczenia uwierzytelnione z kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Tradycyjne, papierowe tłumaczenie uwierzytelnione możemy przesłać pocztą lub kurierem.

Portal klienta – wszystkie sprawy załatwisz w jednym miejscu i na bieżąco sprawdzisz postęp prac.

Godni zaufania – wysokie oceny na Google, Trustpilot i liczne referencje świadczą o naszej rzetelności i profesjonalizmie.

Skrivanek oferuje kompleksowe usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych. Tłumaczenia z angielskiego i na angielski w Poznaniu wykonujemy szybko i dokładnie. Dzięki naszej wiedzy oraz doświadczeniu teksty przygotowujemy profesjonalne niezależnie od ich tematyki i stopnia zaawansowania. Wyróżniają nas profesjonalizm, zaangażowanie i drobiazgowość, które pozwalają nam zachować spójność merytoryczną, terminologiczną oraz poprawność językową. Przywiązujemy wagę do każdego językowego szczegółu. Dbamy o to, aby stylistyka zawsze odpowiadała potrzebom, co ułatwia czytanie tłumaczonych tekstów. W biznesowych pismach wykorzystujemy oficjalny język, w utworach literackich staramy się o płynność językową oraz oryginalność naszych przekładów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na tłumaczenia pisemne i tłumaczenia ustne w Poznaniu.

Polska coraz bardziej otwiera się na rynki zagraniczne. To zwiększa potrzebę używania języków obcych w kontaktach biznesowych lub podczas swobodnych rozmów. Często zachodzi konieczność używania dokumentów w języku angielskim lub tłumaczenia specjalistycznych tekstów, czego nie jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie. Nie zawsze mamy odpowiednie umiejętności w zakresie posługiwania się językiem i potrzebujemy pomocy specjalistów. Skrivanek zapewnia tłumaczenia w Poznaniu na najwyższym poziomie.

}}

Pn-Pt: 8:00 – 17:00

Tomasz
Jardzioch
Agnieszka
Roguska
Magdalena
Mika
Tłumaczenia Poznań
Tłumaczenia Poznań

Oferujemy kompleksowe rozwiązania językowe takie jak tłumaczenia pisemne, maszynowe,  ustne, stron www oraz inne usługi językowe szyte na miarę klientów o różnych wymaganiach, pochodzących z różnych branż.

zolty@skrivanek.pl
+48 609 555 811
Pn-Pt: 8:00 – 17:00

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Klienci którzy nam ufają:

tłumacze angielski
tłumacz angielskiego
tlumacz angielsko polski
tlumacz angielski
tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
Co mówią o nas klienci?
1
GUGIK
Główny Urząd Geodezji i Kartografii

Główny Urząd Geodezji i Kartografii informuje, że współpracuje z firmą Skrivanek Sp. z o.o. w zakresie usług tłumaczenia pisemnego oraz ustnego (konsekutywnego). Zaświadczamy, że firma Skrivanek Sp. z o.o. jest kompetentnym i rzetelnym Wykonawcą, dostarczając produkty spełniające wymagania określone w umowie. Prace zostały wykonane solidnie i terminowo.

MALBORK
Miasto Malbork

Miasto Malbork zaświadcza, że korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że firma wykazuje się rzetelnością a tłumacze profesjonalizmem. Nasza współpraca trwa od 2015 roku i jak do tej pory za pośrednictwem Skrivanek sp. z o.o. wykonywaliśmy tłumaczenia ustne konferencyjne w języku niemieckim. Z przyjemnością zatem zarekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z. o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawcy usług językowych.

ARP
Agencja rozwoju Pomorza S.A.

Agencja rozwoju Pomorza S.A. zaświadcza, iż korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy, a firma wykazuje się rzetelnością, terminowością i obsługą klienta na wysokim poziomie. Z przyjemnością rekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawy usług językowych.

LUBLIN
Urząd Miasta Lublin

Standardem na rynku usług są wysoka jakość, zaangażowanie, profesjonalizm oraz sprawna obsługa klienta. Skrivanek Sp. z o.o. spełnia powyższe wymogi. Współpraca w zakresie usług tłumaczeniowych pomiędzy Biurem Obsługi Inwestorów, działającym w strukturze Urzędu Miasta Lublin, a firmą Skrivanek rozwija się od kilku lat. Pisemne tłumaczenia zawsze spełniały nasze oczekiwania pod kątem rzetelności i terminowości. Tłumaczenia ustne prowadzone były na wysokim poziomie, przy zastosowaniu profesjonalnego sprzętu.

ESPIS
Europejska Sieć Pamięci i Solidarność

Zlecone tłumaczenia firma Skrivanek sp. z o.o. wykonywała z wartą odnotowania rzetelnością, sumiennością, zawsze dotrzymując ustalonych terminów. Firma wykazała elastyczność wobec naszych potrzeb oraz sprawdziła się podczas wykonywania pilnych zleceń, wymagających natychmiastowej gotowości i mobilizacji. Dodatkowo miła i bezproblemowa obsługa sprawiła, że współpraca z firmą Skrivanek. sp z o.o. przebiegała w sposób przyjemny i sprawny.

MTP.Group_
Grupa MTP

Dziękujemy Państwo za ogromne zaangażowanie, cierpliwość i wniesioną w ten projekt wartość. Wspólnie stworzyliśmy wydarzenie, które zapisało się na kartach historii Organizacji Narodów Zjednoczonych. .. Nasi partnerzy po stronie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, przedstawiciele Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz uczestnicy Światowego Forum Miejskiego przekazali nam liczne podziękowania i wyrazy uznania za wkład włożony w organizację przedsięwzięcia, z którym się Państwem dzielimy.

Tłumaczenia w Poznaniu

1

Jakie usługi Państwo świadczą?

Świadczymy usługi tłumaczenia pisemnego i korekt językowych, tłumaczeń uwierzytelnionych, tłumaczeń maszynowych, tłumaczeń konsekutywnych i symultanicznych, obsługi konferencji międzynarodowych, lokalizacji stron www i oprogramowania, transkreacji, DTP, weryfikacji, dubbingu oraz voice-over.

Na jakie języki tłumaczycie?

Tłumaczymy we wszystkich językach europejskich i wielu pozaeuropejskich, między innymi:

albański, angielski, arabski, armeński, azerski, białoruski, bośniacki, bułgarski, chiński, chorwacki, czarnogórski, czeski, duński, estoński, farerski, fiński, flamandzki, francuski, grecki, gruziński, hebrajski, hindi, hiszpański, indonezyjski, islandzki, japoński, jidysz, kaszubski, kataloński, kazachski, koreański, litewski, łaciński, łotewski, macedoński, mongolski, niderlandzki, niemiecki, norweski, perski, polski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, szwedzki, śląski, turecki, ukraiński, uzbecki, węgierski, wietnamski, włoski.

Powyżej wymienione są nasze najpopularniejsze języki. Jeżeli nie znalazłeś na liście języka, który Cię interesuje, napisz do nas, a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Jakie dokumenty Państwo tłumaczą?

W zależności od potrzeb klientów tłumaczymy wszelkie dokumenty, takie jak: publikacje korporacyjne, umowy, warunki i specyfikacje przetargowe, instrukcje, materiały marketingowe, raporty finansowe, opisy badań klinicznych, wyniki badań laboratoryjnych, opinie lekarskie i wiele innych.

Ile kosztuje tłumaczenie?

Koszt tłumaczenia zależy od języka, terminu wykonania, formatu pliku, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Ile wynosi czas realizacji zlecenia?

Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

Tłumaczenia marketingowe Poznań

Jeśli chcesz przetłumaczyć swoje materiały marketingowe, to dobrze trafiłeś! W dzisiejszym dynamicznym świecie materiały marketingowe odgrywają ogromną rolę, jeśli chodzi o rozwój Twojej firmy. Profesjonalny tłumacz marketingowy rozumie, że tłumaczenie marketingowe polega na odpowiednim zaangażowaniu rynku docelowego w jego ojczystym języku. Podczas tłumaczenia treści marketingowych robimy znacznie więcej niż tylko tłumaczymy słowa i zdania z języka źródłowego na język docelowy. Biuro tłumaczeń Skrivanek – Poznań dokłada wszelkich starań aby teksty brzmiały naturalnie dla Twoich klientów i były dopasowane do kontekstu społecznego i językowego lokalnych odbiorców.

Materiały marketingowe, które tłumaczymy najczęściej:

 • Ulotki, katalogi i magazyny online, wszystko w różnych formatach
 • Prezentacje firmowe, zarówno cyfrowe, jak i drukowane
 • Lokalizacja stron internetowych i sklepów online
 • Mailingi i newslettery
 • Treść bloga, w tym copywriting i transkreacja
 • Badania rynku i produktów
 • Nazwy i slogany
 • YouTube i inne tłumaczenia wideo
 • Reklamy online dla kampanii CPC i displayowych
 • Opisy produktów dla sklepów internetowych itp.
 • Reklamy i komunikaty prasowe
 • Posty w mediach społecznościowych
 • Reklamy telewizyjne i radiowe

Tłumaczenia techniczne Poznań

Specjaliści językowi ze Skrivanka są w stanie wykonać najwyższej jakości tłumaczenia tekstów technicznych wszystkich powierzonych nam. Tłumaczenie techniczne wymaga 100% dokładności, więc musisz współpracować z zaawansowanymi tłumaczami technicznymi, którzy posiadają dogłębną wiedzę na temat branży, dla której zamierzone jest tłumaczenie techniczne. W skład naszego zespołu wchodzą nie tylko osoby z wykształceniem filologicznym, ale także eksperci z doświadczeniem w naukach technicznych, co ma kluczowe znaczenie z perspektywy poprawności terminologicznej tłumaczonych tekstów.

Najczęściej wykonywane tłumaczenia techniczne:

 • Instrukcje obsługi i poradniki
 • Samouczki wideo
 • Publikacje naukowe
 • Dokumenty kontroli jakości
 • Opisy interfejsu użytkownika
 • Instrukcje techniczne
 • Katalogi
 • Tłumaczenia patentowe
 • Prezentacje

Tłumaczenia uwierzytelnione Poznań

Jeśli planujesz przeprowadzkę za granicę, usługi profesjonalnego tłumacza przysięgłego języka rosyjskiego okażą się nieocenione. Upewnij się, że wszelkie oficjalne dokumenty są odpowiednio przetłumaczone i że potwierdzono ich zgodność z oryginalnymi wersjami dla większej dokładności – czy to w przypadku akt sądowych w Rosji, czy umów w Ameryce/Wielkiej Brytanii. Nie zapomnij: wybierając specjalistę od tłumaczeń, upewnij się, że ma on doświadczenie w tłumaczeniu na język wymagany w Twoim nowym domu!

Miasto z historią

Poznań to miasto w Polsce zachodniej, będące stolicą województwa wielkopolskiego. Według najnowszych badań archeologicznych to właśnie Poznań, a nie Gniezno, był pierwszą stolicą Polski. Prawdopodobnie właśnie w Poznaniu, w bazylice archikatedralnej Świętych Apostołów Piotra i Pawła na Ostrowie Tumskim znajdują się groby pierwszych władców Polski. Mówi się też, że w 966 roku to w tym miejscu odbył się chrzest Mieszka I. Jak widać, to miasto z długą historią. Jednak Poznań to nie tylko legendarna siedziba polskich królów. To też siedziba polskiego biznesu, miejsce wielu wydarzeń kulturalnych, ciekawa architektura i oryginalne zabytki.

Biznes w Poznaniu

Poznań jest ważnym biznesowo miastem ze względu na swoje położenie na mapie Polski. Znajduje się bowiem mniej więcej w połowie drogi między dwoma ważnymi miastami – Warszawą i Berlinem. To tutaj zatem spotykają się nie tylko polscy, ale i europejscy biznesmeni. Jednym z obiektów, który umożliwia tego typu działalność biznesową i spotkania na szczycie, są Międzynarodowe Targi Poznańskie, będące liderem wśród tego typu obiektów zarówno w Polsce, jak i w Europie Środkowo-Wschodniej.

Najbardziej znanym biurowcem w mieście jest Bałtyk, który powstał w samym centrum miasta, przy Rondzie Kaponiera, na miejscu kultowego kina Bałtyk. Wokół znajdują się hotele i restauracje, które goszczą przyjeżdżających do miasta przedsiębiorców. W Poznaniu mieszczą się także siedziby wielu firm o ugruntowanej pozycji nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Warto wymienić tutaj między innymi Allegro, Selgros czy centrum logistyczne Amazon, mające siedzibę w podpoznańskich Sadach.

Jakie języki można studiować w Poznaniu?

Poziom kształcenia w Poznaniu należy do najwyższych. W mieście funkcjonuje 8 wyższych uczelni publicznych i aż 20 niepublicznych. Do najważniejszych z nich należą: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego, Uniwersytet Przyrodniczy czy Politechnika Poznańska. Wiele z kierunków proponowanych przez poznańskie uczelnie uznaje się w rankingach za najlepsze w kraju. Na wysokiej pozycji plasują się także filologie, a w Poznaniu można studiować ich wiele. Oprócz standardowych języków (filologia germańska, hiszpańska, angielska, włoska) Uniwersytet im. Adama Mickiewicza oferuje m.in. filologię koreańską, skandynawską i rumuńską.

Czym charakteryzuje się Poznań?

To, z czym Poznań kojarzy się większości Polaków, to przyjaźni, uśmiechnięci ludzie i niezwykła otwartość. W końcu czego spodziewać się po ludziach, którzy 11 listopada świętują imieniny ulicy, zjadając przy tym tony rogali? W ten dzień obchodzi się nie tylko Święto Niepodległości, ale także imieniny Marcina. Św. Marcin to nazwa jednej z ulic w centrum. Ulica ta wciąż jest jednym z najważniejszych punktów miasta. To właśnie tam, „na Marcinie”, co roku odbywa się kolorowy pochód, w którym biorą udział tysiące poznaniaków. Wtedy też piekarnie w całym Poznaniu przygotowują tony rogali świętomarcińskich.

Dla fanów dań mięsnych w ten dzień przygotowywana jest także gęsina. Skoro o jedzeniu mowa, to niewątpliwym symbolem Poznania jest także gzik i pyry, czyli twaróg podawany z ziemniakami. A skoro „pyry”, to także wielkopolska gwara. Wszyscy wiedzą, że poznaniacy, zwracając się do siebie, zdanie kończą zazwyczaj charakterystycznym „tej!”.

Główne atrakcje w Poznaniu

Każda wycieczka po Poznaniu powinna mieć w swoim planie kilka punktów obowiązkowych. Po pierwsze trzeba wybrać się na Stary Rynek, aby w samo południe zobaczyć koziołki trykające się rogami na wieży ratuszowej (wiąże się to z legendą o poznańskich koziołkach). Po drugie nie można odmówić sobie przejazdu kolejką parkową „Maltanka”, dzięki której można dojechać aż do Nowego Zoo, po którym także warto się przespacerować. MPK organizuje też dla turystów przejazdy zabytkowymi tramwajami i autobusami. Po trzecie coś dla miłośników kultury. Będąc w Poznaniu, warto odwiedzić Centrum Kultury Zamek, mieszczące się w dawnym Zamku Cesarskim.

Muzea i instytucje kulturalne w Poznaniu

W mieście działa wiele teatrów, także tych amatorskich. Do najciekawszych pod tym względem miejsc należą: Teatr Polski, Teatr Nowy, Teatr Muzyczny czy amatorski Teatr „U Przyjaciół” połączony z oryginalną kawiarnią, będącą miejscem spotkań miłośników sztuki.

Poznań uznaje się za miasto bardzo otwarte na turystów, w którym nie można się nudzić. Każdy bowiem znajdzie coś dla siebie. Fani sportu i aktywnego spędzania czasu wolnego mogą wybrać się na wyciąg narciarski Malta-Ski nad Jeziorem Maltańskim lub zagrać w grę miejską. Jesteś fanem muzeów? Będąc w Poznaniu, warto odwiedzić Rogalowe Muzeum Poznania, gdzie można samodzielnie przygotować ten kultowy wypiek. Punktem obowiązkowym dla fanów malarstwa powinno być Muzeum Narodowe, które w swoich zbiorach posiada bogatą kolekcję malarstwa zarówno polskiego, jak i europejskiego.

Najważniejsze projekty UE w Poznaniu

Dzięki dotacjom z Unii Europejskiej Poznań ma szansę coraz bardziej się rozwijać i realizować najbardziej ambitne projekty. W ramach dotacji przeprowadzono rewitalizację linii kolejowych, tak aby umożliwić mieszkańcom podpoznańskich miejscowości szybki dojazd do pracy. Poznań bardzo promuje także ekologiczny styl życia, m.in. korzystanie z rowerów miejskich, a w centrum bardzo ograniczono ruch samochodowy na rzecz powstania bezpiecznych ścieżek rowerowych. Miasto dba nie tylko o zdrowie fizyczne swoich mieszkańców, ale także o zdrowie psychiczne. W Poznaniu powstało Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego.

W jaki sposób możemy Ci pomóc?

Od ponad 20 lat w naszym oddziale w Poznaniu realizujemy dla Państwa tłumaczenia pisemne – zwykłe i uwierzytelnione oraz tłumaczenia ustne. Dzięki współpracy z wieloma specjalistami możemy zająć się materiałami z różnych dziedzin – techniki, medycyny, prawa, administracji, handlu i wielu innych. Na lokalnym rynku współpracę z nami doceniły największe i najbardziej rozpoznawane marki regionu, m.in. Nivea, Solaris, FlexLink Systems, Apator Powogaz, KUEHNE + NAGEL. Tłumaczymy wszelkie materiały firmowe – począwszy od umów, przez dokumenty pracownicze, po dokumentację techniczną i teksty marketingowe. Mamy doświadczenie budowane przez lata, chętnie się nim podzielimy!

Jak nas znaleźć?

Obecnie, ze względu na sytuację epidemiczną, obsługujemy zlecenia klientów z naszych domów, jesteśmy jednak w pełnej gotowości na przyjęcie Państwa wyceny w godzinach od 08:00 do 17:00 i realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

Najczęściej zamawiane usługi

Najczęściej zamawianą usługą w naszym biurze w Poznaniu są tłumaczenia pisemne z języka angielskiego bądź na język angielski. Wynika to oczywiście z popularności tego języka oraz z jego uniwersalnego charakteru. Nasi klienci często zamawiają także tłumaczenia z języka niemieckiego lub na język niemiecki ze względu na liczne powiązania biznesowe z zachodnimi sąsiadami. W związku z bliskością Międzynarodowych Targów Poznańskich i wielu zakładów produkcyjnych często pomagamy naszym klientom przy tłumaczeniu ustnym spotkań handlowych, delegacji, większych i mniejszych wystąpień publicznych. W przypadku realizacji dużych projektów ułatwieniem jest nasz własny nowoczesny sprzęt do obsługi konferencji oraz do tłumaczeń online.

Jako duża agencja dysponujemy szeroką paletą możliwości technologicznych wspierających proces tłumaczenia – począwszy od narzędzi CAT (oprogramowanie wspierające tłumacza w pracy, pomagające wykorzystywać powtarzalność tekstów i znacząco obniżające cenę), poprzez tłumaczenia maszynowe, do tłumaczeń stron www realizowanych bezpośrednio na stronie klienta przy użyciu wtyczki WPML do WordPressa.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.