biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumacz polsko słoweński
– zwykły czy przysięgły?

line
Nasi specjaliści w zakresie
języka słoweńskiego zadbają
o poprawność tłumaczenia,
umożliwiając jasną komunikację
oraz osiągnięcie celów.
tłumaczenia

Tłumacz polsko słoweński

Nasi specjaliści w zakresie języka słoweńskiego zadbają o poprawność tłumaczenia
i innych usług, umożliwiając jasną komunikację oraz osiągnięcie wyznaczonych celów.
tłumaczenia
Dlaczego warto wybrać nasze usługi tłumaczeniowe
1

Ponad 100 obsługiwanych formatów – pdf, jpg, idml, a może json lub html – nie ma to znaczenia, obsługujemy wiele różnych rozszerzeń plików, nie musisz się przejmować konwersją dokumentów.

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online – zleć tłumaczenie bez wychodzenia z biura lub domu, przetłumaczone dokumenty odeślemy mailem, również tłumaczenia uwierzytelnione z kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Tradycyjne, papierowe tłumaczenie uwierzytelnione możemy przesłać pocztą lub kurierem.

Portal klienta – załatwisz tu wszystko: od wyceny, przez realizację projektu aż do pobrania faktury, a nawet analizy wydatków.

Sprzęt konferencyjny – zajmiemy się Twoją konferencją lub spotkaniem od A do Z, zapewnimy wysokiej jakości sprzęt, tłumaczy i obsługę.

Tłumaczenie spotkań online – masz konferencję na zoomie lub innym oprogramowaniu? Przygotujemy pokój i zadbamy o odpowiedniego tłumacza. Spotkania online z obcokrajowcami nigdy nie były tak proste.

Obsługa nieedytowalnych formatów – chcesz przetłumaczyć treść ze skanu, zdjęcia, pdf-a? Nie ma problemu, nie trać czasu na przepisywanie go. Nasi specjaliści DTP przygotują plik w wersji edytowalnej, zachowując stopki, nagłówki, spisy treści logo czy pieczątki.

Tłumaczymy dokumenty w dowolnym formacie na ponad 100 języków

Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone 5 certyfikatami ISO

Ponad 98% klientów poleca nasze usługi

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online

Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe

Tłumacz słoweński

Agencja Skrivanek wykonuje profesjonalne tłumaczenia tekstów na język słoweński i tłumaczenie z języka słoweńskiego na polski. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach. Możemy zapewnić zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i przysięgłe. Nasza oferta jest skierowana do firm wszystkich branż (także specjalistycznych: przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Możemy wykonać tłumaczenie umowy z języka słoweńskiego oraz przetłumaczyć dokumenty firmowe, faktury, katalogi, slogany reklamowe, sprawozdania, umowy, korespondencję handlową, akty, pełnomocnictwa, formularze i inne materiały, także niejawne. Nasi tłumacze języka słoweńskiego zadbają nie tylko o poprawność tłumaczenia, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego, zarówno pod kątem samego języka, jak i kraju.

Jak zamówić tłumaczenie na/z słoweńskiego?

1) 99% naszych klientów otrzymuje wycenę w czasie krótszym niż 30 minut

2) Osoby fizyczne uprzejmie prosimy o dokonanie przedpłaty. Płatności można regulować przelewem bankowym lub za pośrednictwem serwisu PayPal.

proces tłumaczenia

99% naszych klientów otrzymuje wycenę
w czasie krótszym niż 15 minut

Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
Co mówią o nas klienci?
1
GUGIK
Główny Urząd Geodezji i Kartografii

Główny Urząd Geodezji i Kartografii informuje, że współpracuje z firmą Skrivanek Sp. z o.o. w zakresie usług tłumaczenia pisemnego oraz ustnego (konsekutywnego). Zaświadczamy, że firma Skrivanek Sp. z o.o. jest kompetentnym i rzetelnym Wykonawcą, dostarczając produkty spełniające wymagania określone w umowie. Prace zostały wykonane solidnie i terminowo.

MALBORK
Miasto Malbork

Miasto Malbork zaświadcza, że korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że firma wykazuje się rzetelnością a tłumacze profesjonalizmem. Nasza współpraca trwa od 2015 roku i jak do tej pory za pośrednictwem Skrivanek sp. z o.o. wykonywaliśmy tłumaczenia ustne konferencyjne w języku niemieckim. Z przyjemnością zatem zarekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z. o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawcy usług językowych.

ARP
Agencja rozwoju Pomorza S.A.

Agencja rozwoju Pomorza S.A. zaświadcza, iż korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy, a firma wykazuje się rzetelnością, terminowością i obsługą klienta na wysokim poziomie. Z przyjemnością rekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawy usług językowych.

LUBLIN
Urząd Miasta Lublin

Standardem na rynku usług są wysoka jakość, zaangażowanie, profesjonalizm oraz sprawna obsługa klienta. Skrivanek Sp. z o.o. spełnia powyższe wymogi. Współpraca w zakresie usług tłumaczeniowych pomiędzy Biurem Obsługi Inwestorów, działającym w strukturze Urzędu Miasta Lublin, a firmą Skrivanek rozwija się od kilku lat. Pisemne tłumaczenia zawsze spełniały nasze oczekiwania pod kątem rzetelności i terminowości. Tłumaczenia ustne prowadzone były na wysokim poziomie, przy zastosowaniu profesjonalnego sprzętu.

ESPIS
Europejska Sieć Pamięci i Solidarność

Zlecone tłumaczenia firma Skrivanek sp. z o.o. wykonywała z wartą odnotowania rzetelnością, sumiennością, zawsze dotrzymując ustalonych terminów. Firma wykazała elastyczność wobec naszych potrzeb oraz sprawdziła się podczas wykonywania pilnych zleceń, wymagających natychmiastowej gotowości i mobilizacji. Dodatkowo miła i bezproblemowa obsługa sprawiła, że współpraca z firmą Skrivanek. sp z o.o. przebiegała w sposób przyjemny i sprawny.

MTP.Group_
Grupa MTP

Dziękujemy Państwo za ogromne zaangażowanie, cierpliwość i wniesioną w ten projekt wartość. Wspólnie stworzyliśmy wydarzenie, które zapisało się na kartach historii Organizacji Narodów Zjednoczonych. .. Nasi partnerzy po stronie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, przedstawiciele Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz uczestnicy Światowego Forum Miejskiego przekazali nam liczne podziękowania i wyrazy uznania za wkład włożony w organizację przedsięwzięcia, z którym się Państwem dzielimy.

Tłumacz polsko słoweński
i słoweńsko polski
1

Kto mówi po słoweńsku?

Język należy do rodziny indoeuropejskiej, do grupy języków południowosłowiańskich. Posługuje się nim zaledwie około 2,5 miliona osób.

Słoweński jest językiem urzędowym jedynie na Słowenii. Jest to także jeden z języków urzędowych Unii Europejskiej. Z jego pomocą porozumiemy się także w niektórych regionach Włoch, Chorwacji czy Austrii.

Język słoweński – historia

Słoweński pochodzi z języka prasłowiańskiego. Pierwszymi zachowanymi pismami w języku słoweńskim są rękopisy z Freising, które według szacunków powstały przed 1093 rokiem. To jednocześnie najstarsze manuskrypty w jakimkolwiek języku z grupy słowiańskiej. Język literacki ukształtował się w drugiej połowie XVI, w dużej mierze dzięki reformacji i działalności luteran. Pierwszą słoweńską książkę napisał Primož Trubar. Jako pierwszy gramatykę słoweńskiego opisał Adam Bohorič, a Jurij Dalmati jako pierwszy przetłumaczył Biblię na słoweński. Do roku 1918 na terenach należących obecnie do Słowenii, słoweński był językiem niższych warstw społecznych. W tym czasie niemiecki, który był językiem ludzi wykształconych miał ogromny wpływ na kształt słoweńskiego, przez co we współczesnym języku zachowały się liczne germanizmy.

Słoweński w biznesie

Język słoweński rolę w biznesie odgrywa tylko na polu współpracy biznesowej ze Słowenią, która na dodatek nie jest popularną destynacją biznesową. Jako, że poza tym krajem jego użycie praktycznie nie występuje, na arenie międzynarodowej, jego znajomość raczej nie będzie użyteczna w działalności biznesowej.

tłumacz języka słoweńskiego
Wycena projektu

W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

Analiza dokumentów

Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

Dobranie zespołu

Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na zlecony język.

Tłumaczenie materiałów

Dobrany tłumacz wykonuje przekład materiału na język słoweński zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

Korekta i edycja tłumaczenia

Tłumaczenie jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

Kontrola jakości i dostawa

Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

Klienci którzy nam ufają:

tłumacze angielski
tłumacz angielskiego
tlumacz angielsko polski
tlumacz angielski
tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Tłumaczenia na słoweński

1

Jaka jest cena tłumaczenia na język słoweński?

Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Czy cena tłumaczenia na język słoweński zawiera podatek VAT?

Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

Ile wynosi czas tłumaczenia na język słoweński?

Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

Jakie najcześciej zlecenia wykonujecie z tłumaczeniem słoweńskim?

Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na słoweński: tłumaczenia pisemne w języku słoweńskim– zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język słoweński; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka słoweńskiego – symultaniczne i konsekutywne;

Czy mogę zlecić tłumaczenie na język słoweński w trybie pilnym?

Oprócz realizacji zleceń w trybie zwykłym, oferujemy również tryb ekspresowy. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że krótszy termin wykonania oznacza mniej czasu na poszczególne procesy. To, co sprawdzi się przy tekście wewnątrz firmowym, niekoniecznie zalecane jest w przypadku tekstów do publikacji, wymagających wielokrotnego sprawdzenia i „dopieszczenia” szczegółów. Niezależnie od powyższego, zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy realizacji. Warto zwrócić uwagę, że cena tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa niż koszt tłumaczenia zwykłego.

Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia na język słoweński?

Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

Szukasz usług językowych dla Twojej branży?

Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka słoweńskiego i na język słoweński dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT.

CZY POTRZEBUJESZ
Tłumaczenia lub innej usługi z języka słoweńskiego?
Napisz do nas – Pomożemy.
Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Wypełnij formularz lub napisz na tlumacz@skrivanek.pl
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Biuro tłumaczeń języka słoweńskiego – co nas wyróżnia?

Tłumaczenia z polskiego umożliwiają zbliżenie się nawzajem ludzi z odmiennych kultur. To właśnie z tego powodu powołano do życia biuro tłumaczeń Skrivanek. Wspomożemy Twoją firmę w ekspansji na inne rynki, przekładając witrynę internetową, materiały promocyjne, politykę prywatności czy kontrakty z polskiego na słoweński. A jeśli w planach masz przeprowadzkę do nowego miejsca, pomożemy z tłumaczeniem uwierzytelnionym dokumentów niezbędnych do podjęcia pracy i rozpoczęcia życia za granicą.

Tłumacz polsko-słoweński – w czym możemy Ci pomóc?

Zapewne, tak jak pozostali nasi klienci biznesowi, jesteś bardzo zajętą osobą. Dlatego w naszej ofercie oprócz tłumaczenia z polskiego na słoweński znajdziesz szereg usług, które ułatwią Ci prowadzenie działalności. Dzięki nam oszczędzisz nie tylko czas, ale również pieniądze. Uniknij strat związanych z wybraniem do zadania nieodpowiednich osób. Nie tylko świadczymy tłumaczenia z języka polskiego na słoweński (i odwrotnie), ale również przeprowadzamy kursy językowe, zajmujemy się copywritingiem i przygotujemy przetłumaczony tekst do publikacji. Wszystko, co potrzebujesz, znajduje się w jednym miejscu.

Tłumaczenia zwykłe z języka słoweńskiego lub na język słoweński

Tłumacz w naszym biurze to osoba, której nie zaskoczy nic związanego z przekładem z polskiego na słoweński. Aby wykonywać ten zawód, należy poświęcić wiele czasu na edukację. Specjaliści dokształcają się długo po ukończeniu uniwersytetu, biorąc udział w branżowych kursach i konferencjach. Słownik polsko-słoweński znają niemal na pamięć. Tłumacze pracują nie tylko z dokumentami prywatnymi, ale również firmowymi, m.in. instrukcjami, politykami czy materiałami marketingowymi. Wyłącz translator polsko-słoweński i oddaj swój tekst w ręce profesjonalistów!

Tłumaczenia specjalistyczne z języka słoweńskiego lub na język słoweński

Tłumaczenia specjalistyczne z polskiego na słoweński to coś więcej niż tylko przekład słów. Ta usługa odnosi się przede wszystkim do tekstów technicznych, prawniczych, farmaceutycznych czy motoryzacyjnych. Przekład tego rodzaju materiałów wymaga od tłumacza nie tylko biegłości w językach obcych, ale także dogłębnej wiedzy w danej dziedzinie. Polsko-słoweński mistrz musi wiedzieć, o czym mówi tekst, aby właściwie przekazać treść. Dlatego takie usługi zwykle świadczą osoby z dużym doświadczeniem w określonej branży, takie jak lekarze, naukowcy czy prawnicy. Internetowy translator polsko-słoweński polegnie już na początku tego zadania. W trosce o jakość tłumaczenia zawsze starannie dobieramy wykonawcę.

Tłumacz przysięgły języka słoweńskiego

Przysięgły tłumacz polsko-słoweński zajmuje się głównie przekładem oficjalnych dokumentów. Każdy przetłumaczony tekst opatruje pieczęcią i podpisem, potwierdzając tym samym jego zgodność z oryginałem. Dzięki temu dokument zyskuje moc prawną i może być używany w sytuacjach oficjalnych za granicą, w Słowenii lub Polsce. Jakość tłumaczenia jest tu najważniejsza. Tłumacz polsko-słoweński może również towarzyszyć klientom podczas rozpraw sądowych czy procedur medycznych.

Tłumacz polsko-słoweński – tłumaczenia ustne

Tłumaczenie ustne ze słoweńskiego na język polski pozwala uczestnikom międzynarodowych wydarzeń zrozumieć się nawzajem. Mogą to być festiwale, konferencje naukowe, wyjazdy służbowe, a nawet zjazdy rodzinne. Tłumacz ustny pracujący w parze językowej polski-słoweński sprawi, że treść spotkania dotrze do każdej obecnej osoby. Nikt nie będzie czuł się wykluczony pod względem językowym! Nasz zespół wyróżnia się wysokimi kwalifikacjami i może działać w każdej branży, m.in. medycznej, energetycznej czy farmaceutycznej. Jako uzupełnienie usługi świadczymy również tłumaczenia uwierzytelnione, pomagając w załatwieniu spraw urzędowych w kraju lub za granicą.

Jeśli wyjeżdżasz za granicę na krócej lub dłużej, nasz słownik polsko-słoweński pozwoli Ci opanować podstawowe wyrażenia, które pomogą w odkrywaniu nowego kraju.

Tłumacz języka słoweńskiego online

Rozwój technologiczny zmienił sposób pracy wykonawców wielu zawodów, w tym tłumacza słoweńsko-polskiego. Dziś zlecenia można realizować sprawniej, korzystając z narzędzi wspomagających przekład CAT. Dodatkowe możliwości, takie jak dostęp do słowników i baz terminologicznych online oraz efektywnych programów do organizacji pracy, pozwalają nam odesłać przetłumaczony tekst szybciej. Żadna dłuższa treść nie stanowi dla nas wyzwania. Wypełnij formularz kontaktowy online, aby uzyskać wstępną wycenę. Odezwiemy się najszybciej, jak to możliwe!

Tłumaczenie stron www na język słoweński

Współczesne technologie umożliwiają łatwe nawiązywanie kontaktów z klientami na całym świecie. W jakiś sposób trzeba ich jednak poinformować o oferowanym produkcie lub usłudze. Tłumaczenie stron internetowych staje się coraz bardziej popularne jako sposób na przedstawienie marki nowej grupie odbiorców i zachęcenie do zakupu. Aby osiągnąć najlepsze efekty, zdecyduj się na dostosowanie witryny do kultury danego kraju, czyli lokalizację. Tłumacz polsko-słoweński realizujący takie zlecenie zna specyfikę danego kraju i potrafi nie tylko przełożyć dłuższy tekst, ale również oddać humor czy uatrakcyjnić elementy pozatekstowe.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.