biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumacz białorusko polski
– zwykły czy przysięgły?

line
Nasi specjaliści w zakresie
języka białoruskiego zadbają
o poprawność tłumaczenia,
umożliwiając jasną komunikację
oraz osiągnięcie celów.
tłumaczenia

Tłumacz białorusko polski

Nasi specjaliści w zakresie języka białoruskiego zadbają o poprawność tłumaczenia
i innych usług, umożliwiając jasną komunikację oraz osiągnięcie wyznaczonych celów.
tłumacz odznaki
tłumaczenia

Tłumaczymy dokumenty w dowolnym formacie na ponad 100 języków

Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone 5 certyfikatami ISO

Ponad 98% klientów poleca nasze usługi

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online

Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe

Dlaczego warto wybrać nasze usługi tłumaczeniowe
1

Kompleksowa obsługa – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia, lokalizacji strony www,aplikacji czy tłumaczenia napisów do filmu, w biurze tłumaczeń Skrivanek posiadamy bogatą ofertę usług językowych – na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Ponad 100 dostępnych języków – wszystkie tłumaczenia w jednej firmie, już nie musisz się zastanawiać, jakiemu biurowi tłumaczeń zlecić projekt.

Gwarancja jakości – obawiasz się o jakość tłumaczenia? Posiadamy certyfikaty ISO 9001 i 17100 zaświadczające o naszej dokładności.

Godni zaufania – wysokie oceny na Google, Trustpilot i liczne referencje świadczą o naszej rzetelności i profesjonalizmie.

Niezależna korekta – abyś nie musiał się martwić, czy w tłumaczeniu są błędy.

Wsparcie w trakcie tłumaczenia strony www – nie zostaniesz sam z problemami, będziemy Cię wspierać na każdym kroku procesu tłumaczenia.

99% naszych klientów otrzymuje wycenę
w czasie krótszym niż 15 minut

Tłumacz białoruski

Agencja Skrivanek wykonuje profesjonalne tłumaczenia tekstów na język białoruski i tłumaczenie z języka białoruskiego na polski. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach. Możemy zapewnić zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i przysięgłe. Nasza oferta jest skierowana do firm wszystkich branż (także specjalistycznych: przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Możemy wykonać tłumaczenie umowy z języka białoruskiego lub przetłumaczyć dokumenty firmowe, faktury, katalogi, slogany reklamowe, sprawozdania, umowy, korespondencję handlową, akty, pełnomocnictwa, formularze i inne materiały, także niejawne. Nasi tłumacze języka białoruskiego zadbają nie tylko o poprawność tłumaczenia, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego, zarówno pod kątem samego języka, jak i kraju.

Jak zamówić tłumaczenie?

proces tłumaczenia

1) 99% naszych klientów otrzymuje wycenę w czasie krótszym niż 30 minut

2) Osoby fizyczne uprzejmie prosimy o dokonanie przedpłaty. Płatności można regulować przelewem bankowym lub za pośrednictwem serwisu PayPal.

Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
Co mówią o nas klienci?
1
Dr Gerard
Dr Gerard Sp. z o.o.

Cenimy współpracę z firmą Skrivanek, która do tej pory wykonała dla nas ponad 100 zleceń, dlatego polecamy agencję jako rzetelnego dostawcę usług tłumaczeniowych.

Lingaro
Lingaro Sp. z o.o.

Agencja Skrivanek często realizuje tłumaczenia w trybie ekspresowym, odpowiadając na nasze oczekiwania dotyczące terminu wykonania zlecenia. Ze względu na dotychczasową pomyślną współpracę polecamy firmę Skrivanek jako rzetelnego dostawcę usług tłumaczeniowych.

Embe Press
Embe Press Sp. z o.o.

Zlecenia realizowane są terminowo i z uwzględnieniem terminologii związanej z branżą poligraficzną. Z uwagi na dotychczasową udaną współpracę polecamy firmę Skrivanek jako profesjonalnego dostawcę usług tłumaczeniowych.

Tłumacz polsko białoruski
i białorusko polski
1

Kto mówi po białorusku?

Białoruski należy do rodziny języków indoeuropejskich. Znajduje się w grupie języków wschodniosłowiańskich. Posługuje się nim niecałe 10 milionów osób.

Obecnie językiem tym możemy się porozumieć jedynie na Białorusi, ale nawet tam jego rola maleje. Można wyróżnić dwie grupy dialektów składających się na białoruski: północno-wschodnie i południowo-zachodnie.

Język białoruski – historia

Historia tego języka zaczyna się jeszcze w XIV wieku, kiedy to wyodrębnił się on ze staroruskiego. Od XVIII do XIX wieku trwał upadek języka ruskiego. W XIX wieku zaczął się formować język białoruski. Na ten proces ogromny wpływ mieli polscy i białoruscy pisarze i artyści. Jego kształtowanie i budowanie pozycji języka oficjalnego trwało aż do XX wieku. W roku 1918 powstała jego pełna gramatyka, wydana przez B. Taraszkiewicza.

Białoruski w biznesie

Rola języka białoruskiego w biznesie pojawia się tylko i wyłącznie w kontekście kontaktów handlowych z Białorusią – jedynym państwem posługującym się tym językiem. Należy jednak pamiętać, że nawet tam jego obecność maleje – już teraz nie usłyszymy go w mediach, administracji państwowej, czy uczelniach wyższych, gdzie od jakiegoś czasu obecny jest język rosyjski.

tłumacz języka białoruskiego
Wycena projektu

W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

Analiza dokumentów

Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

Dobranie zespołu

Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na zlecony język.

Tłumaczenie materiałów

Dobrany tłumacz wykonuje przekład materiału na język białoruski zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

Korekta i edycja tłumaczenia

Tłumaczenie jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

Kontrola jakości i dostawa

Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

Klienci którzy nam ufają:

tłumacze angielski
tłumacz angielskiego
tlumacz angielsko polski
tlumacz angielski
tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Tłumaczenia na białoruski

1

Jaka jest cena tłumaczenia na język białoruski?

Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Czy cena tłumaczenia na język białoruski zawiera podatek VAT?

Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

Ile wynosi czas tłumaczenia na język białoruski?

Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

Jakie najcześciej zlecenia wykonujecie z tłumaczeniem białoruskiego?

Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na białoruski: tłumaczenia pisemne w języku białoruskim – zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język białoruski; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka białoruskiego – symultaniczne i konsekutywne;

Czy mogę zlecić tłumaczenie na język białoruski w trybie pilnym?

Oprócz realizacji zleceń w trybie zwykłym, oferujemy również tryb ekspresowy. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że krótszy termin wykonania oznacza mniej czasu na poszczególne procesy. To, co sprawdzi się przy tekście wewnątrzfirmowym, niekoniecznie zalecane jest w przypadku tekstów do publikacji, wymagających wielokrotnego sprawdzenia i „dopieszczenia” szczegółów. Niezależnie od powyższego, zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy realizacji. Warto zwrócić uwagę, że cena tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa niż koszt tłumaczenia zwykłego.

Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia na język białoruski?

Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

Szukasz usług językowych dla Twojej branży?

Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka białoruskiego i na język białoruski dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT.

CZY POTRZEBUJESZ
Tłumaczenia lub innej usługi z języka białoruskiego?
Napisz do nas – Pomożemy.
Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Wypełnij formularz lub napisz na tlumacz@skrivanek.pl
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Biuro tłumaczeń języka białoruskiego – co nas wyróżnia?

Historia języka białoruskiego sięga co najmniej XIV wieku. Na początku XX wieku język białoruski był w zaniku, a jego miejsce powoli zajmował język rosyjski. Dopiero w latach 20. i 30. minionego stulecia pisarze, poeci oraz intelektualiści podjęli działania, aby ożywić mowę przodków. Język białoruski jest dla naszego zespołu wspólną pasją, podobnie jak zgłębianie kultury wschodniego sąsiada, co przekłada się na wysoką jakość naszej pracy. Mamy za sobą lata doświadczeń i udanych projektów, z których każdy był okazją do doskonalenia rzemiosła.

Tłumacz polsko-białoruski – w czym możemy Ci pomóc?

Nasze biuro tłumaczeń zapewnia wiele usług, dzięki czemu każdy klient poszukujący przekładu z języka białoruskiego bądź języka polskiego odnajdzie coś dla siebie. Wykonujemy m.in. tłumaczenia uwierzytelnione, tłumaczenia specjalistyczne i ustne. Oferujemy pomoc w redakcji dokumentów i tworzeniu treści na strony internetowe.

Tłumaczenia zwykłe z białoruskiego lub na białoruski

Tłumaczenia wymagają nie tylko świetnej znajomości dwóch języków, ale również umiejętności zastosowania swojej wiedzy w praktyce. Aby przetłumaczyć prywatną korespondencję, tekst naukowy czy czasopismo, nie wystarczy wziąć do ręki słownik języka białoruskiego. Zamiast tego możesz prosto i szybko zamówić tłumaczenie w naszym biurze. Oferujemy usługę przekładu tekstu białoruskiego na polski oraz polskiego na białoruski.

Tłumaczenia specjalistyczne z białoruskiego lub na białoruski

Każda branża wykształca charakterystyczny dla siebie zasób słownictwa, który dla osoby niezaznajomionej z tematem może brzmieć jak obcy język. Tłumacz języka białoruskiego, którego przydzielimy do wykonania tłumaczenia specjalistycznego, będzie nie tylko biegle posługiwał się sztuką translatorską, ale również znał specyfikację pożądanej dziedziny. Nasze biuro tłumaczeń zatrudnia szereg osób posiadających szerokie spektrum zainteresowań: od motoryzacji po medycynę. 

Tłumacz przysięgły języka białoruskiego

Niektóre tłumaczenia, takie jak dokumenty samochodowe bądź akta sądowe, wymagają uwierzytelnienia. Dzięki temu będziesz mógł się nimi posługiwać w oficjalnych sytuacjach poza granicami Polski. Jeśli zatem planujesz przeprowadzkę do sąsiedniego kraju, już wkrótce będziesz potrzebował tej usługi. Tłumaczenia uwierzytelnione nie mogą być wykonywane przez każdego, kto potrafi porozumiewać się w języku białoruskim. Wymagane jest, aby tłumacz języka białoruskiego wpierw ukończył egzamin organizowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Tłumacz polsko-białoruski – tłumaczenia ustne

Organizujesz międzynarodową konferencję, targi, a może bierzesz udział w negocjacjach biznesowych? Prawdopodobnie nie wszyscy uczestnicy będą porozumiewać się w języku białoruskim bądź znać język polski. Przydzielony przez nas ekspert języka białoruskiego pomoże wszystkim zrozumieć się nawzajem, a dzięki temu osiągnąć pełną satysfakcję ze spotkania.

Tłumacz białorusko-polski online

XXI wiek otworzył nam wrota do rozwiązań ułatwiających codzienne życie. Obecnie dzięki wykorzystaniu Internetu możemy zrobić zakupy czy załatwić oficjalne sprawy, nie ruszając się z własnego domu. Idąc z duchem zmian, również wprowadziliśmy możliwość zdalnego zamówienia tłumaczenia. Jeśli język białoruski nie jest Twoją mocną stroną, prześlij nam mailowo wszystkie potrzebne dokumenty, a my po wykonanym zleceniu odeślemy je z powrotem do Ciebie.

Tłumaczenie stron www na białoruski

Masz własny biznes i chcesz otworzyć się na jak największą liczbę odbiorców? Dobrym pomysłem będzie przetłumaczenie strony internetowej na różne języki świata. Jeśli już o tym wiesz i poświęcasz ostatnio wolny czas na wpisywanie w Google frazy „tłumaczenia białoruski”, aby znaleźć osobę, która dokona przekładu Twojej strony na lub z języka białoruskiego, to właśnie możesz zakończyć poszukiwania! Nasz tłumacz pomoże Ci nie tylko w tłumaczeniu, ale również dopasuje treści strony do upodobań osób, dla których język białoruski jest językiem ojczystym. 

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.