biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumacz polsko litewski
– zwykły czy przysięgły?

line
Nasi specjaliści w zakresie
języka litewskiego zadbają
o poprawność tłumaczenia,
umożliwiając jasną komunikację
oraz osiągnięcie celów.
tłumaczenia

Tłumacz polsko litewski – tłumaczenia z litewskiego i na litewski

Nasi specjaliści w zakresie języka litewskiego zadbają o poprawność tłumaczenia
i innych usług, umożliwiając jasną komunikację oraz osiągnięcie wyznaczonych celów.
trustpilot google rank iso
tłumaczenia

Tłumaczymy dokumenty w dowolnym formacie na ponad 100 języków

Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone 5 certyfikatami ISO

Ponad 98% klientów poleca nasze usługi

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online

Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe

99% naszych klientów otrzymuje wycenę
w czasie krótszym niż 15 minut

Dlaczego warto wybrać nasze usługi tłumaczeniowe
1

Ponad 100 obsługiwanych formatów – pdf, jpg, idml, a może json lub html – nie ma to znaczenia, obsługujemy wiele różnych rozszerzeń plików, nie musisz się przejmować konwersją dokumentów.

Ponad 100 dostępnych języków – wszystkie tłumaczenia w jednej firmie, już nie musisz się zastanawiać, jakiemu biurowi tłumaczeń zlecić projekt.

Portal klienta – załatwisz tu wszystko: od wyceny, przez realizację projektu aż do pobrania faktury, a nawet analizy wydatków.

Tłumaczenie spotkań online – masz konferencję na zoomie lub innym oprogramowaniu? Przygotujemy pokój i zadbamy o odpowiedniego tłumacza. Spotkania online z obcokrajowcami nigdy nie były tak proste.

Wsparcie w trakcie tłumaczenia strony www – nie zostaniesz sam z problemami, będziemy Cię wspierać na każdym kroku procesu tłumaczenia.

Copywriting w języku obcym – napiszemy dla Ciebie angażujące teksty w wybranym języku dzięki czemu wzbogacisz swoją stronę www o nowe treści i zachęcające opisy produktów.

Tłumacz litewski

Agencja Skrivanek wykonuje profesjonalne tłumaczenia tekstów na język litewski i tłumaczenie z języka litewskiego na polski. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach. Możemy zapewnić zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i przysięgłe. Nasza oferta jest skierowana do firm wszystkich branż (także specjalistycznych: przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Możemy wykonać tłumaczenie umowy z języka litewskiego oraz przetłumaczyć dokumenty firmowe, faktury, katalogi, slogany reklamowe, sprawozdania, umowy, korespondencję handlową, akty, pełnomocnictwa, formularze i inne materiały, także niejawne. Nasi tłumacze języka litewskiego zadbają nie tylko o poprawność tłumaczenia, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego, zarówno pod kątem samego języka, jak i kraju.

Jak zamówić tłumaczenie?

proces tłumaczenia

1) 99% naszych klientów otrzymuje wycenę w czasie krótszym niż 30 minut

2) Osoby fizyczne uprzejmie prosimy o dokonanie przedpłaty. Płatności można regulować przelewem bankowym lub za pośrednictwem serwisu PayPal.

Szybkie, poufne i niezawodne tłumaczenia litewski na wyciągnięcie ręki! Uzyskaj darmową wycenę w 30 minut. Zaufaj naszym ekspertom, aby otrzymać profesjonalne tłumaczenia. Prześlij dokumenty teraz i otrzymaj szybką wycenę bez zobowiązań.
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
Co nasi klienci mówią o nas na Trustpilot

Pracownicy Skrivanka są bardzo profesjonalni i zawsze starają się spełnić oczekiwania swoich klientów. Można na nich polegać i mieć pewność, że usługi będą wykonane zgodnie z zamówieniem 🙂

Karolina Ś.

Bardzo dobry kontakt z klientem. Profesjonalna obsługa. Szybkie wykonanie zlecenia. Bardzo polecam. Zadowolony klient.

Anna W.

Firma godna polecenia. Działają sprawnie i profesjonalnie. Miła obsługa i doradztwo, szybko odpowiadają na pytania. Na bieżąco informują o stanie realizacji zamówienia. Polecam!

Anna

Szybka odpowiedź opiekuna na zapytanie ofertowe, konkurencyjna cena. Bardzo szybka realizacja od momentu zgłoszenia zamówienia do realizacji.

Urszula B.

Bezproblemowy kontakt i zlecenia realizowane na czas – póki co ani razu nie przekroczony został obiecany czas realizacji, pomimo, że zlecenia często są różnorodne i nieraz wymagające.

Krzysztof S.

Doskonały kontakt z opiekunami projektu, szybka reakcja na ewentualne zmiany po naszej stronie, wysoka jakość usług.

Szymon P.

Nie pierwszy raz korzystałem z usług co już samo w sobie potwierdza, że jestem zadowolony zarówno z jakości jak i obsługi. Zlecenia realizowane są terminowo, obsługa jest na najwyższym poziomie jakości i profesjonalizmu. Polecam

Emil P.

Doskonała komunikacja przez cały czas realizacji projektu. Bardzo szybki i profesjonalny czas realizacji projektu. Konkurencyjne ceny. Polecam usługi innym i sam planuję ponownie skorzystać z ich usług.

Alexander W.

Tłumacz polsko litewski
i litewsko polski
1

Kto mówi po litewsku?

Litewski to część rodziny języków indoeuropejskich. Znajdziemy go w grupie języków bałtyckich. Według szacunków posługuje się nim około 5 milionów osób.

Rolę języka urzędowego litewski pełni jedynie na Litwie. Poza nią porozumiemy się nim na zachodniej Białorusi, Łotwie, Rosji i polskiej Suwalszczyźnie. Porozumiewają się nim też litewskie grupy emigranckie w Kanadzie, USA i Australii.

Język litewski – historia

Pierwsze dokumenty spisane w tym języku pojawiły się około XVI wieku. W dużej mierze były to teksty o charakterze religijnym – za pierwszą litewską książkę uznaje się „Katechizm” M. Mažvydasa. Niedługo po 1620 roku ukazał się słownik polsko-łacińsko-litewski, co oznacza, że w tym czasie litewski był już językiem dojrzałym. Na jego późniejszy kształt wpływ miały gwary ludowe (głównie białoruskie) i język polski. Do 1919 roku ukształtowała się nowożytna wersja języka litewskiego, oparta na gwarze auksztockiej.

Litewski w biznesie

Litewski rolę w biznesie odgrywa tylko na polu współpracy biznesowej z Litwą. Językiem litewskim posługuje się aż 80% ludności tego kraju, a jego znajomość niewątpliwie przyda się w relacjach handlowych. Poza Litwą jego użycie praktycznie nie występuje.

Wycena projektu

W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

Analiza dokumentów

Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

Dobranie zespołu

Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na zlecony język.

Tłumaczenie materiałów

Dobrany tłumacz wykonuje przekład materiału na język litweski zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

Korekta i edycja tłumaczenia

Tłumaczenie jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

Kontrola jakości i dostawa

Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

Klienci którzy nam ufają:

tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tlumaczenia
tlumacz
tłumaczenia

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Tłumaczenia na litewski

1

Jaka jest cena tłumaczenia na język litewski?

Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Czy cena tłumaczenia na język litewski zawiera podatek VAT?

Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

Ile wynosi czas tłumaczenia na język litewski?

Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

Jakie najcześciej zlecenia wykonujecie z tłumaczeniem litewskiego?

Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na litewski: tłumaczenia pisemne w języku litewskim – zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język litewski; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka litewskiego – symultaniczne i konsekutywne;

Czy mogę zlecić tłumaczenie na język litewski w trybie pilnym?

Oprócz realizacji zleceń w trybie zwykłym, oferujemy również tryb ekspresowy. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że krótszy termin wykonania oznacza mniej czasu na poszczególne procesy. To, co sprawdzi się przy tekście wewnątrzfirmowym, niekoniecznie zalecane jest w przypadku tekstów do publikacji, wymagających wielokrotnego sprawdzenia i „dopieszczenia” szczegółów. Niezależnie od powyższego, zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy realizacji. Warto zwrócić uwagę, że cena tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa niż koszt tłumaczenia zwykłego.

Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia na język litewski?

Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

Szukasz usług językowych dla Twojej branży?

Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka litewskiego i na język litewski dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT.

Skrivanek na Litwie

1

Część naszej międzynarodowej rodziny Skrivanek stanowią Skrivanek vertimų biuras z siedzibą w Wilnie na Litwie. Tym, co nas łączy, są pasja do języków i technologii. Za misję obraliśmy sobie dostarczanie wysokiej jakości usług językowych, tak aby umożliwiać naszym klientom skuteczną komunikację i usprawniać ich pracę. Więcej informacji na temat oddziału Skrivanek Litwa można znaleźć na stronie skrivanek.lt.

CZY POTRZEBUJESZ
Tłumaczenia lub innej usługi z języka litewskiego?
Napisz do nas – Pomożemy.
Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Wypełnij formularz lub napisz na tlumacz@skrivanek.pl
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Tłumacz polsko-litewski – w czym możemy Ci pomóc?

1

Biuro tłumaczeń Skrivanek zajmuje się szeroko pojętymi usługami językowymi. Nie tylko pomożemy Ci w przetłumaczeniu tekstu czy spotkania z polskiego na litewski, ale również przeprowadzimy korektę i redakcję gotowej już treści, przygotujemy artykuł pod kątem graficznym i zajmiemy się lokalizacją gier komputerowych. Nasi tłumacze ustni wesprą Cię podczas negocjacji biznesowych.

Biuro tłumaczeń języka litewskiego – co nas wyróżnia?

1

Nasze biuro tłumaczeń wyróżnia się na tle konkurencji przede wszystkim liczbą języków dostępnych w ofercie. Tłumaczymy nie tylko z języka polskiego na język litewski, ale również w kilkudziesięciu innych językach z całego świata. Znacznie rozszerza to zakres naszej działalności, ponieważ możemy zapewnić również przekład w nietypowych parach językowych. Ponadto świadczymy inne usługi, m.in. kursy i audyty językowe.

Tłumaczenia zwykłe z litewskiego lub na litewski

1

Tłumaczenia zwykłe z języka polskiego na litewski, zwane również nieprzysięgłymi, obejmują przede wszystkim przekład tekstów o charakterze ogólnym, które nie wymagają szczególnej wiedzy specjalistycznej. Są to zazwyczaj: korespondencja biznesowa, instrukcje obsługi i reklamy, a także artykuły, blogi i strony internetowe o różnej tematyce. Ta usługa nie wymaga potwierdzenia przez upoważnioną osobę, co oznacza, że ​​jest tańsza i szybsza w realizacji.

Jeśli chcesz poznać podstawowe zwroty w obcym języku, zerknij na nasz słownik polsko-litewski.

Tłumaczenia specjalistyczne z litewskiego lub na litewski

1

W naszej ofercie znajdziesz również usługę skierowaną do firm – tłumaczenia specjalistyczne z języka polskiego na litewski. Jest ona niezbędna w przypadku tekstów branżowych posługujących się zaawansowaną terminologią. Przykładowe dziedziny, które wymagają tłumaczeń specjalistycznych to: medycyna, prawo, finanse, informatyka, technologia, energetyka i przemysł chemiczny. Zachowujemy oryginalne znaczenie i styl dokumentu. Dbamy o wysoką jakość tłumaczenia.

Tłumacz przysięgły języka litewskiego

1

Tłumacz przysięgły to osoba, która ma oficjalne uprawnienia do przekładania dokumentów z języka polskiego na litewski. Została powołana przez ministra sprawiedliwości i wpisana na listę tłumaczy przysięgłych. Zgodność tłumaczenia wymaga potwierdzenia podpisem i pieczęcią. Takie dokumenty mogą być używane na równi z oryginałem za granicą. Przydają się w wielu sytuacjach, takich jak ubieganie się o obywatelstwo, uzyskanie wizy, zawieranie umów z partnerami zagranicznymi czy studia za granicą.

Tłumacz polsko-litewski – tłumaczenia ustne

1

Tłumaczenia ustne przydają się zarówno podczas dużych międzynarodowych spotkań, jak i w negocjacjach 1:1. Ich głównym celem jest zrozumienie się nawzajem uczestników. Nasz tłumacz ustny przełoży treść spotkania z polskiego na litew ski w trybie symultanicznym lub konsekutywnym. Przed zleceniem przygotuje się on odpowiednio pod kątem tematu rozmowy. Dzięki temu w tłumaczeniu na język docelowy zostanie zachowane specjalistyczne słownictwo. Tłumaczenie ustne na język polski i litewski może odbywać się w trybie online. Dzięki temu zyskasz możliwość odsłuchania spotkania po jego zakończeniu.

Tłumacz litewsko-polski online

1

Najlepsze tłumaczenia z polskiego na litewski są wykonywane przez człowieka. Sztuczna inteligencja może jednak pomóc w pracach, gdzie czas i ilość są ważniejsze niż jakość. Z myślą o dużych firmach dopracowaliśmy nasze narzędzie do tłumaczenia maszynowego. Umożliwia ono tłumaczenie zarówno z polskiego, jak i innych języków. To profesjonalne oprogramowanie poparte dekadami badań i eksperymentów. Oferujemy również postedycję przetłumaczonego tekstu.

Tłumaczenie stron www na litewski

1

Prowadzisz bloga i chciałbyś zdobyć więcej obserwatorów? Przetłumacz go na język obcy! Litewska wersja językowa zjedna Ci odbiorców z sąsiedniego kraju. Zleć to zadanie nam, jeśli nie posługujesz się językiem litewskim. Tutaj liczy się jakość tłumaczenia – strona internetowa musi być nie tylko poprawna, ale również angażująca. Tłumaczenie z polskiego na litewski nie polega jedynie na przekładzie słów, ale również uwzględnia upodobania i poczucie humoru czytelników.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.