biuro tłumaczeń skrivanek

Kursy online

Zwiększone kompetencje językowe bez wychodzenia z domu. Komputer z dostępem do Internetu to jedyne, czego potrzebujesz, aby rozwinąć swoje umiejętności językowe.
tłumaczenia
Kursy online dla firm
1

Z biegiem lat kursy online stają się coraz bardziej popularne. Nie kojarzą się już tylko ze zdalnym wspomaganiem edukacji w szkołach i na uniwersytetach. Dziś uważane są za nowoczesną i wygodną formę szkoleń rozwijających umiejętności zawodowe. Firmy coraz częściej decydują się na internetową formę kursów językowych dla swoich pracowników, aby umożliwić im podnoszenie kompetencji językowych w sposób komfortowy i w pełni efektywny.

Kursy online mają trzy podstawowe zalety: elastyczność, niski koszt i wygodę.

Efektywne przełamywanie barier językowych dla zapracowanych
1

Kursy online to wygodne i elastyczne rozwiązanie dla każdego, komu zależy na ciągłym rozwoju kompetencji językowych. Można uczyć się w komfortowych warunkach, nie tracąc na jakości szkolenia oraz mając bezpośredni kontakt z lektorem. Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy mieć komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki z mikrofonem!

Zajęcia online realizujemy w oparciu o autorską metodę EFFECTO, opracowaną w szkole językowej Skrivanek. Metoda ta pozwala nam aktywizować uczestników i lektorów oraz kłaść nacisk na praktyczny trening językowy podczas zajęć. Głównym założeniem kursów online jest rozwój wszystkich kompetencji językowych: mówienia, pisania, czytania oraz rozumienia ze słuchu.

Przygotowując zajęcia, nasz zespół metodyczny za każdym razem opracowuje indywidualny program nauczania oraz dobiera materiały dydaktyczne tak, aby pasowały do profilu szkolenia i stopnia zaawansowania indywidualnego kursanta lub grupy.

Bardzo często poza ustalonym programem nauczania korzystamy również z realnych materiałów, które stanowią wyzwanie dla naszych klientów w ich codziennej pracy. Wykorzystujemy różnorodne treści i narzędzia, aby personalizować rozwiązania nawet w przypadku zajęć grupowych.

W ramach kursów dla firm prowadzimy szkolenia z języka ogólnego (General English), biznesowego (Business English) lub specjalistycznego o tematyce dostosowanej do danej dziedziny albo branży.

Pracodawcy, którzy wybierają kursy online, zapewniają pracownikom zajęcia w dogodnym czasie i miejscu. Dodatkowo zmniejszają wysokie koszty szkoleń indywidualnych i zwiększają dostępność sal konferencyjnych lub innych pomieszczeń biurowych często wykorzystywanych do zajęć stacjonarnych.

Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Wybrane opinie naszych klientów z Google Maps:

Kolejny raz bardzo satysfakcjonująca współpraca z firmą Skrivanek, wcześniej zajęcia w biurze, tym razem projekt online. Bardzo kompetentny, pomocny i sympatyczny zespół Pań koordynatorek. Jako lektor polecam serdecznie 🙂


Polecam szkolenia online. Dobra opcja dla zabieganych 🙂


100%. Bardzo polecam szkołę językową Skrivanek.


Zajęcia prowadzone bardzo ciekawie i profesjonalnie.

 

Więcej opinii znajdziesz tutaj.

Przejdź do strony internetowej
Szkoły językowej
i poznaj naszą pełną ofertę!
chatsimple
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.