Kursy online

Postaw na innowację i sprawdź, jakie kursy online oferujemy!

 
szkolajezyk.pl

Kursy językowe
i szkolenia online

 
szkolajezyk.pl
Kursy online to wygodne i elastyczne rozwiązanie dla każdego, komu zależy na ciągłym rozwoju kompetencji językowych. Można uczyć się w komfortowych warunkach, nie tracąc na jakości szkolenia oraz mając bezpośredni kontakt z lektorem. Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy komputer z dostępem do Internetu oraz słuchawki z mikrofonem!
 

Zajęcia online realizujemy w oparciu o autorską metodę EFFECTO, która została opracowana w szkole językowej Skrivanek. Dzięki temu aktywizujemy uczestników oraz lektorów i kładziemy nacisk na praktyczny trening podczas zajęć. Głównym założeniem kursów online jest rozwój wszystkich kompetencji językowych: mówienia, pisania, czytania oraz rozumienia ze słuchu.

Przygotowując zajęcia, nasz zespół metodyczny za każdym razem opracowuje indywidualny program nauczania oraz dobiera materiały dydaktyczne tak, aby pasowały do profilu szkolenia i stopnia zaawansowania kuranta lub grupy.

Bardzo często, poza ustalonym programem nauczania, korzystamy również z realnych materiałów, które stanowią wyzwanie dla naszych klientów w codziennej pracy. Wykorzystujemy różnorodne treści i narzędzia, aby personalizować rozwiązania nawet w przypadku zajęć grupowych.

W ramach kursów dla firm prowadzimy szkolenia z języka ogólnego (General English), biznesowego (Business English) lub specjalistycznego z tematyką dostosowaną do danej dziedziny lub branży.

Pracodawcy, którzy wybierają kursy online, zapewniają pracownikom zajęcia w dogodnym czasie i miejscu. Dodatkowo, zmniejszają wysokie koszty szkoleń indywidualnych i zwiększają dostępność sal konferencyjnych lub innych pomieszczeń biurowych często wykorzystywanych do zajęć stacjonarnych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kursów online i sprawdzić, czy są one odpowiednie dla Ciebie oraz Twoich  pracowników, zadzwoń lub napisz do nas!

Przejdź do strony internetowej
Szkoły Językowej, gdzie poznasz
naszą pełną ofertę!
 

szkolajezyk.pl