biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumacz polsko-szwedzki
– zwykły czy przysięgły?

line
Nasi specjaliści w zakresie
języka szwedzkiego zadbają
o poprawność tłumaczenia,
umożliwiając jasną komunikację
oraz osiągnięcie celów.
tłumaczenia

Tłumacz polsko-szwedzki – tłumaczenia ze szwedzkiego i na szwedzki

Nasi specjaliści w zakresie języka szwedzkiego zadbają o poprawność tłumaczenia i innych usług, umożliwiając jasną komunikację oraz osiągnięcie wyznaczonych celów.
trustpilot google rank iso
tłumaczenia
Dlaczego warto wybrać nasze usługi tłumaczeniowe?
1

Ponad 100 obsługiwanych formatów – pdf, jpg, idml, a może json lub html – nie ma to znaczenia, obsługujemy wiele różnych rozszerzeń plików, nie musisz się przejmować konwersją dokumentów.

Wsparcie i przyjazna obsługa klienta – masz problem z pamięciami tłumaczeniowymi lub tłumaczeniem strony? Nasz zespół jest tu po to, aby Ci doradzić i pomóc rozwiązać problemy.

Szybka wycena online – nie musisz długo czekać na ofertę, jesteśmy w stanie wycenić tłumaczenie już w 30 minut.

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online – zleć tłumaczenie bez wychodzenia z biura lub domu, przetłumaczone dokumenty odeślemy mailem, również tłumaczenia uwierzytelnione z kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Tradycyjne, papierowe tłumaczenie uwierzytelnione możemy przesłać pocztą lub kurierem.

Portal klienta – załatwisz tu wszystko: od wyceny, przez realizację projektu aż do pobrania faktury, a nawet analizy wydatków.

Gwarancja jakości – obawiasz się o jakość tłumaczenia? Posiadamy certyfikaty ISO 9001 i 17100 zaświadczające o naszej dokładności.

Tłumaczymy dokumenty w dowolnym formacie na ponad 100 języków

Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone 5 certyfikatami ISO

Ponad 98% klientów poleca nasze usługi

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online

Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe

99% naszych klientów otrzymuje wycenę
w czasie krótszym niż 15 minut

Tłumacz polsko szwedzki

Agencja Skrivanek wykonuje profesjonalne tłumaczenia tekstów oraz tłumaczenia ustne z języka polskiego na szwedzki i tłumaczenie z języka szwedzkiego na polski. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach. Możemy zapewnić zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i przysięgłe. Nasza oferta jest skierowana do firm wszystkich branż (także specjalistycznych: przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Możemy wykonać tłumaczenie umowy z języka szwedzkiego na polski lub inne języki, przetłumaczyć dokumenty firmowe, faktury, katalogi, slogany reklamowe, sprawozdania, umowy, korespondencję handlową, akty, pełnomocnictwa, formularze i inne materiały, także niejawne. Nasi tłumacze języka szwedzkiego zadbają nie tylko o poprawność tłumaczenia, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego, zarówno pod kątem samego języka, jak i kraju. Współpraca z naszym biurem tłumaczeń to gwarancja sukcesu. W ramach szkoły językowej oferujemy również profesjonalne kursy szwedzkiego dla firm oraz klientów indywidualnych.

Jak zamówić tłumaczenie?

proces tłumaczenia

1) 99% naszych klientów otrzymuje wycenę w czasie krótszym niż 30 minut

2) Osoby fizyczne uprzejmie prosimy o dokonanie przedpłaty. Płatności można regulować przelewem bankowym lub za pośrednictwem serwisu PayPal.

Szybkie, poufne i niezawodne tłumaczenia szwedzki na wyciągnięcie ręki! Uzyskaj darmową wycenę w 30 minut. Zaufaj naszym ekspertom, aby otrzymać profesjonalne tłumaczenia. Prześlij dokumenty teraz i otrzymaj szybką wycenę bez zobowiązań.
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
Co nasi klienci mówią o nas na Trustpilot

Pracownicy Skrivanka są bardzo profesjonalni i zawsze starają się spełnić oczekiwania swoich klientów. Można na nich polegać i mieć pewność, że usługi będą wykonane zgodnie z zamówieniem 🙂

Karolina Ś.

Bardzo dobry kontakt z klientem. Profesjonalna obsługa. Szybkie wykonanie zlecenia. Bardzo polecam. Zadowolony klient.

Anna W.

Firma godna polecenia. Działają sprawnie i profesjonalnie. Miła obsługa i doradztwo, szybko odpowiadają na pytania. Na bieżąco informują o stanie realizacji zamówienia. Polecam!

Anna

Szybka odpowiedź opiekuna na zapytanie ofertowe, konkurencyjna cena. Bardzo szybka realizacja od momentu zgłoszenia zamówienia do realizacji.

Urszula B.

Bezproblemowy kontakt i zlecenia realizowane na czas – póki co ani razu nie przekroczony został obiecany czas realizacji, pomimo, że zlecenia często są różnorodne i nieraz wymagające.

Krzysztof S.

Doskonały kontakt z opiekunami projektu, szybka reakcja na ewentualne zmiany po naszej stronie, wysoka jakość usług.

Szymon P.

Nie pierwszy raz korzystałem z usług co już samo w sobie potwierdza, że jestem zadowolony zarówno z jakości jak i obsługi. Zlecenia realizowane są terminowo, obsługa jest na najwyższym poziomie jakości i profesjonalizmu. Polecam

Emil P.

Doskonała komunikacja przez cały czas realizacji projektu. Bardzo szybki i profesjonalny czas realizacji projektu. Konkurencyjne ceny. Polecam usługi innym i sam planuję ponownie skorzystać z ich usług.

Alexander W.

Tłumacz polsko szwedzki
i szwedzko polski
1

Kto mówi po szwedzku?

Szwedzki jest częścią rodziny języków indoeuropejskich, a dokładnie grupy języków północnogermańskich. Szwedzki nie jest językiem jednolitym. Dzieli się na wiele wyraźnych dialektów, głównie szwedzkich i szwedzkich. Podstawowy, urzędowy język szwedzki jest oparty o dialekt sztokholmski. W języku tym odnajdujemy sporo zapożyczeń, głównie z języków niemieckiego, francuskiego i angielskiego.

Na świecie około 10 milionów osób posługuje się szwedzkim, praktycznie tylko na terenie Szwecji, Finlandii, Norwegii i Estonii.

Język szwedzki – historia

Na pierwsze ślady języka północnogermańskiego, od którego wywodzi się szwedzki, natrafiamy już w III wieku n.e. Do X wieku pojawiają się języki germańskie używane na północy. Kiedy na tych ziemiach pojawiło się chrześcijaństwo, do zapisu tych języków zaczęto używać alfabetu łacińskiego. Do XIII wieku wykształcił się język szwedzki. Co ciekawe od XVIII wieku język szwedzki uległ swego rodzaju podziałowi na uroczysty – dworski, stosowany w Sztokholmie i używany „przez lud”. Obecnie język urzędowy także powstał na podstawie języka sztokholmskiego.

Szwedzki w biznesie

Język szwedzki jest przydatny jedynie w kontaktach handlowych z państwami skandynawskimi. Co prawda jest to jeden z języków urzędowych UE, ale na arenie międzynarodowej nie odgrywa większej roli.

tłumacz języka szwedzkiego
Wycena projektu

W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

Analiza dokumentów

Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

Dobranie zespołu

Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na zlecony język.

Tłumaczenie materiałów

Dobrany tłumacz wykonuje przekład materiału na szwedzki zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

Korekta i edycja tłumaczenia

Tłumaczenie jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

Kontrola jakości i dostawa

Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

Klienci którzy nam ufają:

tłumacze angielski
tłumacz angielskiego
tlumacz angielsko polski
tlumacz angielski
tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Tłumaczenia szwedzki

1

Jaka jest cena tłumaczenia na język szwedzki?

Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Czy cena tłumaczenia na język szwedzki zawiera podatek VAT?

Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

Ile wynosi czas tłumaczenia na język szwedzki?

Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

Jakie najcześciej zlecenia wykonujecie z tłumaczeniem szwedzkiego?

Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na szwedzki: tłumaczenia pisemne w języku szwedzkim – zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język szwedzki; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka szwedzkiego – symultaniczne i konsekutywne;

Czy mogę zlecić tłumaczenie na język szwedzki w trybie pilnym?

Oprócz realizacji zleceń w trybie zwykłym oferujemy również tryb ekspresowy. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że krótszy termin wykonania oznacza mniej czasu na poszczególne procesy. To, co sprawdzi się przy tekście wewnątrzfirmowym, niekoniecznie zalecane jest w przypadku tekstów do publikacji, wymagających wielokrotnego sprawdzenia i „dopieszczenia” szczegółów. Niezależnie od powyższego, zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy realizacji. Warto zwrócić uwagę, że cena tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa niż koszt tłumaczenia zwykłego.

Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia na język szwedzki?

Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

Szukasz usług językowych dla Twojej branży?

Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka szwedzkiego i na język szwedzki dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT. W ramach szkoły językowej prowadzimy również kursy szwedzkiego – ogólne oraz specjalistyczne.

CZY POTRZEBUJESZ
Tłumaczenia lub innej usługi z języka szwedzkiego?
Napisz do nas – Pomożemy.
Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Wypełnij formularz lub napisz na tlumacz@skrivanek.pl
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Tłumaczenia zwykłe ze szwedzkiego lub na szwedzki

1

Tłumaczenie z polskiego na szwedzki to bardzo przydatna usługa w zglobalizowanym świecie. Pozwala dogadać się osobom, które nie znają tego samego języka, i tworzy most między dwiema różnorodnymi kulturami. Dobry tłumacz polsko-szwedzki dzięki praktyce i cierpliwości pozwoli Ci docenić niuanse tekstu literackiego; przełoży również stronę internetową, materiały marketingowe lub instrukcje obsługi, docierając do szerszego grona odbiorców.

Tłumaczenia specjalistyczne ze szwedzkiego lub na szwedzki

1

Translator polsko-szwedzki pozwoli Ci przetłumaczyć każdy dłuższy tekst; nie masz jednak pewności, czy zostanie to zrobione poprawnie. W przypadku tłumaczeń specjalistycznych jedno słowo może kompletnie zmienić znaczenie dokumentu. Dlatego nie ryzykuj nieporozumień i zdecyduj się na usługi profesjonalisty, który przełoży treść z polskiego na szwedzki w pełni poprawnie i z zachowaniem obowiązujących w branży standardów jakości.

Tłumacz polsko-szwedzki – w czym możemy Ci pomóc?

1

Tłumacz polsko-szwedzki to osoba posiadająca wiedzę i umiejętności, które pozwalają jej zlikwidować barierę językową pomiędzy użytkownikami polskiego i szwedzkiego. Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz przełożyć dłuższy tekst, przetłumaczyć spotkanie, czy wykonać transkrypcję wideo – wszystkie te usługi znajdziesz w naszej ofercie. Pomagamy w realizacji celów prywatnych i zawodowych, tłumacząc zarówno osobiste pamiątki (np. listy czy pamiętniki), jak i dokumentację firmową. Zajmujemy się również copywritingiem, lokalizacją oprogramowania i obróbką graficzną materiałów do druku.

Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego

1

Tłumacz przysięgły polsko-szwedzki to profesjonalista, który pomoże Ci w przeprowadzce do innego kraju i podjęciu pracy za granicą, przekładając wszystkie niezbędne dokumenty. Za każdym zleceniem stoi jego wieloletnie doświadczenie, potwierdzone zdanym egzaminem państwowym. Jeśli potrzebujesz przetłumaczyć teksty prawnicze, np. pozwy, umowy czy dokumentację medyczną, tłumacz przysięgły polsko-szwedzki pomoże Ci się uporać z tym zadaniem w najkrótszym możliwym czasie.

Tłumacz polsko-szwedzki – tłumaczenia ustne

1

Polsko-szwedzki tłumacz ustny to obowiązkowy gość na międzynarodowych spotkaniach, np. negocjacjach biznesowych czy wykładach. Jego wiedza i umiejętność pracy z ludźmi sprawiają, że wydarzenia te przebiegają w miłej, pełnej zrozumienia atmosferze. Zatrudniając takiego profesjonalistę, masz pewność, że wszyscy obecni w pełni skorzystają ze spotkania. Tłumaczenia ustne na język polski przydają się, jeśli event ma miejsce za granicą, a tłumaczenia ustne na język szwedzki – jeśli odbywa się w Polsce.

Tłumacz szwedzko-polski online

1

W XXI wieku wiele spotkań, które kiedyś odbywały się w trybie tradycyjnym, przeniosło się do przestrzeni internetowej. Wraz z postępem technologii wzrosło zapotrzebowanie na tłumaczy, którzy przekładają rozmowy online na język polski lub szwedzki. Członkowie naszego zespołu biegle posługują się programami ułatwiającymi komunikację, takimi jak Skype, Zoom czy Teams. Uczestnicząc w Twoim spotkaniu, upewnią się, że jego treść będzie zrozumiała dla wszystkich uczestników.

Tłumaczenie stron www na szwedzki

1

Strona internetowa to jeden z najlepszych sposobów na promocję biznesu. Translator polsko-szwedzki może pomóc Ci ją przetłumaczyć, jednak z pewnością nie zostanie to wykonane profesjonalnie. Jakość tłumaczenia z języka polskiego na szwedzki pozostawi w tym przypadku wiele do życzenia. Dlatego też nie ryzykuj utraty zaufania w oczach potencjalnych klientów i oddaj przekład strony internetowej profesjonalistom, którzy upewnią się, że strona będzie wolna od błędów czy literówek.

Biuro tłumaczeń języka szwedzkiego – co nas wyróżnia?

1

Wyjątkowa obsługa klienta, konkurencyjne ceny i szybki czas oddania zlecenia pozwalają nam wyróżnić się na tle innych biur tłumaczeń. 30 lat doświadczenia w wykonywaniu różnego rodzaju tłumaczeń na język polski sprawia, że poradzimy sobie z każdym, nawet niestandardowym wyzwaniem. Tłumaczymy nie tylko na języki europejskie, w tym język szwedzki, ale również egzotyczne, jak chiński, japoński czy koreański. Dzięki temu przetłumaczony tekst dotrze do mieszkańców całego świata.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.