Tłumaczenie spotkań online
oraz wirtualnych konferencji

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenie spotkań online

Wypełnij formularz wyceny

Nasze tłumaczenia ustne zdalnych spotkań zapewnią Ci sprawną komunikację ze wszystkimi uczestnikami wydarzenia, bez względu na to jakim językiem się posługują.

Potrzebujesz tłumaczenia spotkania online? Prowadzisz wirtualne międzynarodowe negocjacje biznesowe? A może organizujesz internetowe szkolenie dla obcokrajowców? Jeżeli tak, to doskonale trafiłeś. Oferujemy sprawdzone tłumaczenia konsekutywne i symultaniczne spotkań oraz wspieramy w organizacji wirtualnych wydarzeń. Służymy również pomocą w przygotowaniu wszystkich materiałów niezbędnych do spotkania, takich jak prezentacje, notatki czy dodatkowe rozmowy chat w trakcie spotkania.

Korzystając z internetowego oprogramowania do wideokonferencji i internetowych usług przesyłania wiadomości wideo, nasi tłumacze mogą widzieć uczestników spotkania i śledzić wyświetlane prezentacje, aby zapewnić płynne tłumaczenie wypowiedzi uczestników. W zależności od potrzeb klienta, wypowiedzi prelegenta lub uczestników mogą być tłumaczone na bieżąco lub stopniowo (prelegent czeka aż tłumacz skończy przekładać jego wypowiedź).

Tłumaczenie tekstu mówionego to wyjątkowo trudne zadanie, któremu podołać może jedynie doświadczony tłumacz. Jego pomoc jest nieoceniona chociażby podczas prowadzenia zdalnych spotkań biznesowych z udziałem obcokrajowców. Jest to szczególnie ważne, gdy rozmowy dotyczą specjalistycznej branży, takiej jak: finanse, medycyna, prawo czy ubezpieczenia. Jesteśmy świadomi przeciwności, z którymi spotykają się organizatorzy wydarzeń międzynarodowych online, podczas których wymagana jest obecność tłumaczy. Dlatego oprócz zapewnienia wysokiej jakości obsługi tłumaczeniowej spotkania, służymy również fachowym doradztwem na każdym etapie przygotowań i cały czas czuwamy nad sprawnym przebiegiem konferencji lub negocjacji wirtualnych.

 
Nasi klienci korzystają z naszej usługi tłumaczenia ustnego online w wielu sytuacjach, takich jak:
 
 • tłumaczenie spotkań online,
 • tłumaczenie prezentacji online,
 • tłumaczenie negocjacji biznesowych online,
 • tłumaczenie rozmów biznesowych online,
 • tłumaczenie konferencji wideo,
 • tłumaczenie szkoleń online,
 • tłumaczenie webinariów.
Zalety korzystania z tłumaczenia spotkań online:
 
 • audio i wideo w HD,
 • możliwość nagrywania,
 • do 300 uczestników online,
 • możliwość udostępniania ekranu,
 • dostępność z urządzeń mobilnych,
 • możliwość udostępniania plików,
 • wbudowany czat,
 • łatwe w użyciu.

Istniejemy na rynku już 20 lat!

 
Posiadamy bogate doświadczenie w tłumaczeniu tekstów o różnej tematyce.

37+

 
milionów słów przetłumaczonych w 2019 r.

98%

 
klientów poleciłoby nasze usługi.

570+

 
godzin tłumaczeń ustnych w 2019 r.

Co mówią o nas klienci?

Z firmą Skrivanek Sp. z o.o. współpracujemy w zakresie tłumaczeń języków: angielskiego i francuskiego. Materiały przeznaczone do publikacji (katalogi, broszury itp.) albo do umieszczenia na stronie internetowej zlecamy z dodatkową korektą native speakera.
Skrivanek jest w stanie zrealizować tłumaczenia w trybie ekspresowym, odpowiadając na nasze oczekiwania dotyczące terminu wykonania zlecenia. Ze względu na dotychczasową pomyślną współpracę polecamy firmę Skrivanek jako sprawdzonego dostawcę usług tłumaczeniowych.

Przemysł techniczny

W ramach naszej współpracy Skrivanek wykonał dla nas wiele tłumaczeń pisemnych związanych z naszą działalnością w prawie 30 językach m.in. czeskim słowackim, rumuńskim chorwackim, słoweńskim, łotewskim, litewskim, serbskim, estońskim, hiszpańskim węgierskim, niderlandzkim, szwedzkim, fińskim, duńskim portugalskim, bułgarskim, azerskim, uzbeckim, macedońskim, hebrajskim, arabskim. Głównie tłumaczeniom podlegały teksty na etykiety naszych produktów cukierniczych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu dotychczasowej współpracy z biurem Skrivanek które wykazuje znajomość branży oraz zaangażowanie podczas realizacji kolejnych projektów.

Branża spożywcza

Pracownicy Skrivanka działają bardzo elastycznie, szybko reagując na pilne potrzeby i zgłaszane uwagi. Zamawiane przez nas tłumaczenia są wykonywane profesjonalnie i terminowo. Nigdy nie mieliśmy uwag dotyczących rzetelności przygotowanych tłumaczeń oraz kalkulacji rozliczeń. Mamy bardzo dobrą opinię na temat tłumaczeń wykonywanych w agencji tłumaczeń Skrivanek. Co za tym idzie – nadal chętnie będziemy korzystać z jej usług i polecać innym firmom współpracującym z podmiotami zagranicznymi.

Branża spożywcza