biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumaczenie spotkania online

tłumaczenie spotkania online

Firma zajmująca się przesyłkami kurierskimi zgłosiła się do nas z prośbą o obsługę tłumaczenia online podczas spotkań poświęconym integracji systemu podobnego do SAP w różnych oddziałach firmy w Europie i Ameryce Południowej.

tłumaczenie spotkania online
ODPOWIEDŹ NA POTRZEBY KLIENTA

Klientowi zostało zaproponowane przeprowadzenie rozmów przy pomocy platformy ZOOM. Zorganizowano spotkanie próbne, żeby klient mógł zapoznać się z działaniem aplikacji. Po zaakceptowaniu kosztów i znalezieniu tłumaczy przystąpiono do realizacji zlecenia. Trwała ona 5 dni roboczych po 8 godzin dziennie. Przy zleceniu łącznie pracowało 6 tłumaczy polsko-angielskich.

WNIOSKI WYCIĄGNIĘTE Z PODJĘTEGO WYZWANIA

Platforma online jest dobrą przestrzenią również do spotkań roboczych, w przypadku których najważniejsze kwestie to warsztatowy charakter spotkania i efektywne wykorzystanie czasu.

Klient wcześniej korzystał z tłumaczeń konsekutywnych. One jednak wydłużały czas spotkań i zmuszały do organizacji ich w taki sposób, żeby dostosować się do tłumaczenia. Dzięki zmianie rodzaju tłumaczenia na symultaniczne działania te stały się niezauważalne dla grupy osób niepotrzebujących tłumaczenia.

PODSUMOWANIE

Zlecenie zakończyło się sukcesem i klient wrócił do nas z kolejnymi realizacjami. Odbywały się one już na jego platformie i miały zakres jednoblokowy.

Posty powiązane

chatsimple
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.