biuro tłumaczeń skrivanek

Lokalizacja strony www – specjalistyczny sklep online

tłumaczenie strony

Masz przetłumaczoną stronę internetową, ale potrzebujesz, żeby profesjonalista rzucił na nią okiem? Skorzystaj z dostępnej u nas usługi quick review. Napisz do nas lub zadzwoń, abyśmy mogli szybko i profesjonalnie rzucić okiem na Twoją witrynę! Wspólnie wybierzemy najlepszy sposób na osiągnięcie doskonałego rezultatu, ale to Ty, jako klient, określisz konkretny budżet i swoje priorytety! Naszym celem jest dostosowanie całego procesu do Twoich indywidualnych potrzeb i określonego budżetu. Dzięki nam utrzymasz wysoką jakość tekstów na stronie po zastosowaniu tłumaczenia maszynowego! Nie zwlekaj, skontaktuj się już dziś!

Innowacyjna firma z branży jeździeckiej, której misja skupia się na zapewnianiu kompleksowej ochrony, niezrównanego komfortu i doskonałej wydajności zarówno koniom, jak i jeźdźcom, skontaktowała się z nami w związku z tłumaczeniem sklepu online. Ich produkty oparte są na technologii pianki o otwartych komórkach, która sprawnie przenosi wstrząsy, ciężar oraz reguluje temperaturę, eliminując jednocześnie punkty ucisku. Firma prowadzi sklep internetowy oferujący najwyższej klasy produkty związane z jeździectwem.

tłumaczenie strony

Nasz klient chciał szybko poszerzyć swoją działalność na rynku międzynarodowym, dlatego wielojęzyczny sklep internetowy był sprawą priorytetową. W takim przypadku doskonale sprawdza się tłumaczenie maszynowe, które pozwala na przetłumaczenie ogromnych ilości tekstu w bardzo krótkim czasie. Jest to niewątpliwie doskonały sposób, aby umożliwić odbiorcom ogólne zrozumienie tekstu, a dodatkowo badania pokazują, że około 75% konsumentów preferuje zakupy online w swoim własnym języku!

Projekt rozpoczęliśmy od analizy strony internetowej, która zbudowana jest na WordPressie. Początkowo skłanialiśmy się ku tradycyjnemu tłumaczeniu z wykorzystaniem wtyczki WPML. Ostatecznie jednak z różnych możliwych wariantów wykonania tłumaczenia na stronie Klient wybrał postedycję tłumaczenia maszynowego, które wykonał we własnym zakresie za pomocą jednego z popularnych i ogólnodostępnych silników NMT. Zgodnie z ustaleniami do poprawy były tylko wybrane strony, a na nich przede wszystkim kluczowe słownictwo branżowe.

Prace prowadziliśmy dwuetapowo, na bieżąco dopasowując rozwiązania do potrzeb klienta. Zaczęliśmy od tłumaczenia na język niemiecki – nasz weryfikator otrzymał wybrany przez klienta zakres stron do sprawdzenia i w pierwszej kolejności przygotował glosariusz zawierający najważniejsze słownictwo związane z jeździectwem. Na życzenie klienta nie skupialiśmy się tak bardzo na gramatyce tekstów, ale właśnie na słownictwie branżowym.

Kolejnym etapem naszej pracy było wprowadzenie zmian bezpośrednio na stronę internetową, żeby możliwie jak najbardziej ułatwić naszemu klientowi aktualizowanie treści w nowych wersjach językowych na stronie. Za pomocą specjalnego dostępu byliśmy w stanie wprowadzać nowe tłumaczenie w czasie rzeczywistym na stronie internetowej. Wszystkie treści z wybranych podstron poprawiliśmy na podstawie przygotowanego wcześniej glosariusza. W Skrivanku staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta i z chęcią podejmujemy współpracę, stosując nieszablonowe rozwiązania. Rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki!

Efektem naszej pracy jest nowa wersja językowa strony www w języku niemieckim. Szybko, łatwo, ale równocześnie z zachowaniem odpowiedniej jakości tłumaczenia! Lada chwila zabieramy się za postedycję kolejnych języków na stronie, co świadczy o zadowoleniu naszego klienta zarówno z jakości naszych usług, jak i aktywnej współpracy w trakcie całego projektu. Jesteśmy dumni, że możemy pochwalić się również projektami, które potrzebują niestandardowych rozwiązań!

Biuro tłumaczeń Skrivanek od lat specjalizuje się w kompleksowych usługach z zakresu lokalizacji. Szybka korekta stanowi doskonały kompromis, pozwalający zaoszczędzić czas i zoptymalizować koszty. Zaufaj naszemu doświadczeniu i napisz lub zadzwoń. Możesz się też z nami spotkać, jeśli tylko chcesz. Chętnie omówimy najlepsze rozwiązanie dla osiągnięcia doskonałego rezultatu. Przypominamy, że to Ty decydujesz o priorytetach i dostępnym budżecie! Skorzystaj z naszych usług już dziś!

Posty powiązane

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.