biuro tłumaczeń skrivanek

Quick Review

Korekta twoich wielojęzycznych treści

google trustpilot rank
tłumaczenia
Szybka korekta, trwały efekt – zwiększ jakość swoich tekstów z naszą pomocą!
1

Szybka korekta – oferujemy błyskawiczne przeglądy i korekty tłumaczeń maszynowych, co pozwala na szybkie przygotowanie treści do publikacji.

Koszt-efektywność – nasza usługa jest ekonomiczna, oferując solidne korekty za mniejsze pieniądze, idealne dla firm szukających efektywnych rozwiązań.

Wysoka jakość – pomimo szybkości nasze korekty są dokładne i zachowują wysoki standard językowy, dzięki doświadczeniu naszych specjalistów.

Elastyczność – dostosowujemy poziom postedycji do potrzeb klienta, co pozwala na elastyczne zarządzanie procesem publikacji treści.

ZADBAJ O SWOJĄ WIDOCZNOŚĆ W SIECI!

Zwiększanie widoczności marki to zadanie, które każda osoba prowadząca biznes powinna wpisać do swojego kalendarza na stałe. Nie wystarczy stworzyć stronę www czy konto w social mediach, trzeba jeszcze odpowiednio często publikować nowy, atrakcyjny wizualnie i wartościowy merytorycznie kontent. I tutaj do niedawna pojawiały się problemy, takie jak brak czasu czy środków finansowych,

Rozwiązaniem bolączek związanych z obecnością naszej marki w sieci może okazać się AI. Aplikacje do tworzenia wideo, poprawiania zdjęć, pisania blog postów czy nawet stworzenia własnego chatbota są już dostępne dla każdego. Co więcej, nie wymagają umiejętności programistycznych ani wysokich kompetencji językowych. Sztuczna inteligencja wykona za nas większość pracy.

Co więc może pójść nie tak? Trochę jednak może. AI, tak jak człowiek, może się pomylić. Wygenerowane treści mogą brzmieć nieco sztucznie, zbyt formalnie, nie do końca oddawać nasze intencje itp. Sztuczna inteligencja może nawet halucynować, czyli w sytuacji braku odpowiedzi na zadane pytanie, udzielać nieprawdziwych informacji. Na szczęście można temu zaradzić!

Wielojęzyczna strona internetowa umożliwia budowanie marki o zasięgu globalnym, dlatego coraz więcej firm decyduje się na wykorzystanie technologii AI lub tłumaczenia maszynowego, aby szybko zwiększyć szanse na dotarcie do szerszego grona klientów. Ta popularna ostatnio strategia biznesowa może przynieść wiele korzyści, ale wiąże się również z pewnymi wyzwaniami. Aby upewnić się, że nowa wersja językowa strony spełnia najważniejsze oczekiwania, warto wykonać korektę tłumaczeń maszynowych lub treści stworzonych przez AI umieszczonych na stronie www. Chcesz mieć wielojęzyczną stronę internetową przy jednoczesnej optymalizacji kosztów? Zależy Ci na czasie? Sprawdź, czy nasze rozwiązanie jest dla Ciebie!

KOREKTA TŁUMACZENIA automatycznego – KLUCZ DO SUKCESU TWOJEJ STRONY WWW!

Jedną z największych zalet tłumaczenia maszynowego jest szybkość. Wykorzystanie wtyczki do tłumaczenia maszynowego pozwala na przetłumaczenie ogromnej ilości tekstu w bardzo krótkim czasie. Na przykład silnik SKRIVANEK NMT tłumaczy około 1200 słów, czyli aż 5 stron na sekundę! Imponujące, prawda? To niezwykle ważne, jeśli zależy nam na natychmiastowym efekcie. W Skrivanku oferujemy tłumaczenia maszynowe z postedycją podstawową (light) lub pełną (full). Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy na naszą stronę www.

Tłumaczenia maszynowe to z pewnością również doskonały sposób na optymalizację kosztów. To oczywiste, że rozwiązanie to jest bardziej ekonomiczne od tradycyjnej usługi tłumaczeniowej. Jednak niezależnie od tego, czy korzystasz z naszego silnika Skrivanek NMT, czy przetłumaczyłeś swoją witrynę za pomocą jednego z dostępnych na rynku silników maszynowych, zawsze zalecamy chociażby szybką korektę gotowych treści na stronie.

Nie pozwól, aby błędy językowe spowolniły Twój biznes. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Nasi Klienci:
logos

Weryfikacja tłumaczenia wykonanego przy użyciu ChatGPT

Rozwijające się nowe technologie stawiają wyzwania nie tylko przed klientami, ale również przed biurami tłumaczeń. Coraz częstsze wykorzystywanie sztucznej inteligencji do tworzenia treści w językach obcych sprawia, że pojawia się zapotrzebowanie na nowe usługi językowe, takie jak Quick Review, czyli szybka korekta treści wygenerowanych automatycznie.

Jednym z takich wyzwań było zapytanie od naszego stałego klienta z branży budowlanej. Otrzymaliśmy od niego treść strony internetowej, która została przetłumaczona na język niemiecki przez ich dział IT przy pomocy sztucznej inteligencji.

Weryfikacja tłumaczenia
Co nasi klienci mówią o nas na Trustpilot

Komunikacja w sprawie realizacji zlecenia była bardzo sprawna i na wysokim poziomie. Redakcja i korekta również zostały wykonane pieczołowicie i skrupulatnie. Jestem zadowolony z rezultatów i zamierzam w przyszłości korzystać z usług firmy.

Adam

Profesjonalnie przeprowadzona i terminowo wykonana korekta językowa, wygodny sposób komunikacji.

Marcin

Bardzo szybkie przygotowanie oferty i odesłanie sprawdzonego materiału przed zadeklarowanym czasem.

Katarzyna

Szybka korekta przez native speaker’a

Maciej

Wnikliwa i dokładna korekta! Polecam.

Paweł

KOREKTA TREŚCI STWORZONYCH PRZEZ AI

Wraz z rozwojem technologii AI pojawiła się nowa możliwość tworzenia treści. Zamiast tworzyć teksty w jednym języku, np. polskim lub angielskim, a potem je tłumaczyć, można od razu stworzyć treści w wielu językach. Służą do tego pluginy i aplikacje AI, jak choćby popularny ChatGPT.

Aplikacje tego typu są bardzo proste w użyciu, trzeba jednak umiejętnie określić, jakie zadanie ma wykonać sztuczna inteligencja, czyli stworzyć skuteczny prompt. Dobry prompt to połowa sukcesu, na szczęście można podjąć kilka prób i wybrać najlepszy rezultat.

Nie należy jednak całkowicie ufać aplikacji AI, zwłaszcza jeśli stworzyliśmy treści w językach, których nie znamy. Wyobraźmy sobie, że stworzony przez AI artykuł zawiera błędy czy treści, które są obraźliwe albo nieodpowiednie dla naszych odbiorców. Tutaj także zalecana jest choćby szybka korekta treści przez native speakera danego języka.

AI CHATBOT, MATERIAŁY WIDEO, POSTY NA SOCIAL MEDIA

Sztuczna inteligencja otwiera przed każdą, nawet małą firmą, ogromne możliwości zwiększania swojej widoczności w Internecie niewielkim kosztem. Jest wiele aplikacji, które umożliwiają bezpłatne lub niedrogie tworzenie materiałów video, zbudowanie chatbota na stronie, który odpowie na pytania klientów czy regularne dodawanie postów z ciekawymi treściami i grafiką.

Wszystkie materiały wygenerowane przez AI powinny być jednak sprawdzone przez opublikowaniem. Dzięki temu uchronisz swoją działalność biznesową przez potencjalnymi problemami czy krytyką ze strony odbiorców. To dodatkowy krok, który wymaga nieco czasu i niewielkiej inwestycji finansowej, jednak nadal taki sposób tworzenia kontentu będzie dużo tańszy i szybszy, niż treści tworzone przez człowieka.

Tłumaczenie maszynowe i teksty stworzone przez AI to doskonały punkt wyjścia, aby stworzyć wielojęzyczny content dla swojego biznesu. Jeśli nie masz dostępu do profesjonalnych tłumaczy czy copywriterów, a chcesz szybko sprawdzić jakość automatycznych treści i udostępnić je w wielu językach, skorzystaj z naszej nowej usługi! W Skrivanku wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów, dlatego opracowaliśmy specjalną usługę Quick Review (szybkiej korekty), która pozwoli na utrzymanie wysokiej jakości tekstów na stronie, w social mediach czy na kanale z treściami video.. To atrakcyjne rozwiązanie szczególnie dla firm, które na obecnym etapie rozwoju nie chcą przeznaczać dużej części budżetu na stworzenie wielojęzycznego contentu.

testowanie językowe
quick review
quick review

QUICK REVIEW – NA CZYM TO POLEGA?

Szybka korekta treści przetłumaczonych za pomocą silników maszynowych lub stworzonych przez AI to całkowicie nowa usługa, w której razem określamy czas potrzebny na szybką korektę, a Ty, jako klient, określasz konkretny budżet i swoje priorytety! Chcesz sprawdzić tylko wybrane fragmenty lub jedynie kluczowe słownictwo branżowe? Nasi postedytorzy z chęcią się tym zajmą! A może zależy Ci na ogólnym sprawdzeniu tekstu, który później posłuży za bazę tłumaczeniową do stworzenia nowych wersji językowych? To zadanie skrojone w sam raz dla naszych korektorów!

Niezależnie od tego, czego akurat potrzebujesz, jesteśmy tu dla Ciebie, aby wspólnie osiągnąć zamierzony efekt. Naszym celem jest dostosowanie całego procesu do Twoich indywidualnych potrzeb i określonego budżetu. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad procesem korekty i wydatkami.

JAKIE KOMBINACJE JĘZYKOWE OBSŁUGUJEMY?

Rozważasz stworzenie wielojęzycznego contentu na swoją stronę www lub social media? Świetnie się składa! Obecnie oferujemy tłumaczenia maszynowe i usługę szybkiej korekty wielojęzycznych treści w ponad stu językach, między innymi: polskim, angielskim, rosyjskim, niemieckim, francuskim, ukraińskim, czeskim, niderlandzkim, duńskim, szwedzkim.

Jeśli potrzebujesz innej kombinacji językowej lub już masz przetłumaczoną stronę internetową za i potrzebujesz jedynie korekty, napisz do nas!

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA KOREKTĘ ?

Jednym z elementów, na które warto zwrócić uwagę przy tłumaczeniach maszynowych i treściach stworzonych przez AI, jest precyzja przekazu. Choć tłumaczenie automatyczne jest dobrą bazą dla ogólnego zrozumienia tekstu, to często zawiera błędy.  Narzędzia do automatycznego tłumaczenia i tworzenia treści nie zawsze wychwytują specjalistyczny język branżowy albo niuanse językowe, jak np. idiomy, przez co tłumaczą je zbyt dosłownie, a efekt końcowy jest czasem zabawny.

Nawet szybka korekta sprawi, że błędy zostaną poprawione, a kontekst językowy będzie zachowany.

Niedokładnie opracowane treści mogą wpływać na wizerunek Twojej marki. W przypadku tłumaczeń automatycznych nie mamy wpływu na zastosowany styl i spójność pomiędzy poszczególnymi stronami witryny. Jest to szczególnie istotne, gdy chodzi o materiały marketingowe. Profesjonalna korekta pomoże zachować odpowiedni styl, poprawi spójność i tym samym zwiększy zaufanie użytkowników do Twojej witryny.

SKRIVANEK QUICK REVIEW – USŁUGA SKROJONA NA MIARĘ TWOICH POTRZEB!

Usługa szybkiej korekty to doskonały kompromis zapewniający oszczędność czasu i optymalizację kosztów. Zastosowanie tłumaczenia maszynowego i poddanie go korekcie sprawi, że koszt związany z tworzeniem treści wielojęzycznych będzie znacznie niższy, a efekt szybszy niż w przypadku tradycyjnej usługi tłumaczeniowej.

Jeśli chcesz stworzyć teksty w wielu językach, wykorzystując sztuczną inteligencję, usługa szybkiej korekty da ci pewność, że stworzony materiał nadaje się do publikacji. Pamiętaj – to Ty ustalasz priorytety i budżet!

Masz przetłumaczoną stronę internetową, gotowe wielojęzyczne materiały wideo, treści na social media, ale potrzebujesz, żeby profesjonalista rzucił na nie okiem? Napisz do nas lub zadzwoń! Możesz też umówić się z nami na krótkie spotkanie online, aby omówić szczegóły Twojego projektu. Wspólnie wybierzemy najlepszy sposób na osiągnięcie doskonałego rezultatu. Termin spotkania możesz wybrać tutaj.

Biuro tłumaczeń Skrivanek od lat specjalizuje się w kompleksowych usługach z zakresu tworzenia i korekty wielojęzycznych treści dla klientów. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

FAQ – korekta typu Quick Review

1. Jaki rodzaj treści mogę zlecić do sprawdzenia w ramach tej usługi?

Materiały pisemne, graficzne, wideo, marketingowe, treści na stronę www, blog posty, wpisy na social media, chatboty, artykuły promocyjne. Wszystkie treści, które wymagają sprawdzenia jakości bez ponoszenia wysokich kosztów, niezależnie od przeznaczenia i formatu, mogą być poddane Quick Review.

2. W jakich językach oferujecie Quick Review?

Skrivanek oferuje ponad 100 języków do wyboru, skontaktuj się z nami!

3. Czym różni się Quick Review od pełnej korekty czy weryfikacji?

Quick Review to usługa, w której klient sam określa, czego dokładnie potrzebuje i jaki ma budżet, a my dostosowujemy zakres, koszt i czas realizacji korekty do tych możliwości.

4. Czy do takiej korekty wymagany jest jakiś format pliku, np. Word?

Nie, Quick Review możemy wykonać na każdym formacie, także wideo, .srt, .pdf, czy nawet bezpośrednio na stronie w panelu do edycji.

Potrzebujesz korekty typu Quick Review?
Napisz do nas!
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.