Kariera

tłumaczenia

Doskonale wiemy, jak ważne są tłumaczenia dobre jakościowo, dlatego pracujemy tylko z najlepszymi tłumaczami. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wymaganiami i warunkami współpracy. Skrivanek to także inne działy, które nie wymagają doświadczenia w pracy tłumacza – zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.

Osoby zainteresowane rekrutacją proszone są o wypełnienie FORMULARZA APLIKACYJNEGO i przesłanie CV.

Aktualnie poszukujemy tłumaczy:

JĘZYKA NIEMIECKIEGO

JĘZYKA CZESKIEGO I SŁOWACKIEGO

JĘZYKA ANGIELSKIEGO LUB NIEMIECKIEGO

Regularnie i nieprzerwanie zapraszamy do współpracy tłumaczy specjalistycznych
języków angielskiego i niemieckiego, aktywnie pracujących w narzędziach CAT.

Oto listy najbardziej pożądanych specjalizacji w językach:

Język angielski:

  • IT ogólne
  • farmaceutyka i farmakologia
  • kardiologia
  • oprzyrządowanie medyczne
  • przemysł meblowy
  • energetyka
  • telekomunikacja

Język niemiecki:

  • automatyka / robotyka
  • budownictwo / inżynieria wodno-lądowa
  • elektryka / elektronika
  • energia / energetyka
  • motoryzacja / lotnictwo
  • farmacja
  • służba zdrowia

Język francuski:

  • bankowość / inwestycje
  • ekonomia
  • księgowość – ogólne
  • ubezpieczenia

Tłumacze, którzy specjalizują się w wymienionych kategoriach tematycznych będą traktowani priorytetowo.

Zapoznaj się procesem rekrutacji tłumaczy!

Kontakt do działu rekrutacji tłumaczy:
GSM:    +48 603 888 185
E-mail:    tlumacze@skrivanek.pl

Skrivanek zaprasza na praktyki tłumaczeniowe!

  • Jeśli jesteś studentem studiów filologicznych – anglistyki, germanistyki, lingwistyki stosowanej,
  • Jeśli chcesz sprawdzić, czy masz potencjał i umiejętności, aby stać się dobrym tłumaczem,
  • Jeśli chcesz uczyć się u najlepszych i zobaczyć jak wygląda praca tłumacza,
  • Zgłoś się do nas!

Prześlij CV na adres e-mail tlumacze@skrivanek.pl z dopiskiem „praktyki”.

Zapraszamy!

Minimum 2-letnie doświadczenie w wykonywaniu usług DTP
Znajomość zasad konwersji plików nieedytowalnych, zaś doświadczenie we współpracy z agencjami tłumaczeniowymi lub tłumaczami będzie dodatkowym autem
Terminowość i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

Poszukiwany kandydat to osoba umiejąca osiągać założone cele, samodzielna i dobrze zorganizowana, systematyczna i konsekwentna w realizacji zadań, posiadająca zmysł estetyczny oraz kreatywna i zainteresowana grafiką komputerową.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wypełnienie FORMULARZA APLIKACYJNEGO i przesłanie CV.

SKRIVANEK sp. z o.o. międzynarodowa firma tłumaczeniowa poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY usług tłumaczeniowych

Oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży usług
  • ukierunkowanie na sukces oraz motywacja do rozwoju
  • dobra organizacja pracy
  • biegła obsługa pakietu MS Office i internetu
  • wskazana dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

Obowiązki:

  • sprzedaż usług tłumaczeniowych
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • tworzenie i obsługa bazy danych

Oferujemy:

  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następujących klauzul:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Skrivanek sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz.833 z póź.zm.).”

„Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Skrivanek sp. z o.o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

CZY POTRZEBUJESZ
Tłumaczenia lub innej usługi językowej?
Napisz do nas – Pomożemy.
Privacy Preferences