biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumaczenia SEO

Tłumaczenie SEO, czyli jak zadbać o to, by tłumaczona strona uzyskała wysoką pozycję w wyszukiwarkach i dotarła do wielu odbiorców.
google trustpilot rank
tłumaczenia
Przekrocz granice językowe, podbijaj światowe rynki – z nami Twoja strona osiągnie więcej!
1

Dopasowana strategia słów kluczowych – dostosowujemy strategię słów kluczowych do konkretnych rynków, co zwiększa trafność i zasięg treści.

Optymalizacja SEO – tłumaczymy treści uwzględniając najlepsze praktyki SEO, co pozwala osiągnąć wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

Uniwersalne podejście – nasze usługi obejmują optymalizację wszystkich elementów strony, od metadanych po opisy obrazów.

Wsparcie w trakcie tłumaczenia strony www – nie zostaniesz sam z problemami, będziemy Cię wspierać na każdym kroku procesu tłumaczenia.

Copywriting w języku obcym – napiszemy dla Ciebie angażujące teksty w wybranym języku dzięki czemu wzbogacisz swoją stronę www o nowe treści i zachęcające opisy produktów.

Tłumaczenie SEO pozwala na skuteczne dotarcie do zagranicznego odbiorcy

1

Korzystanie z dobrych praktyk SEO i wykonywanie badań słów kluczowych to obecnie niezbędne elementy promocji strony internetowej. Przyjęcie właściwej strategii sprawia bowiem, że pozycja strony w wynikach wyszukiwarek internetowych ulega poprawie, a tym samym więcej odbiorców ma szansę na nią trafić i zapoznać się z zamieszczanymi treściami lub zamówić oferowane na niej produkty bądź usługi. Z tego względu tłumaczenie SEO to nieodzowny element lokalizacji strony internetowej – przetłumaczenie jedynie treści jest niewystarczające.

Dlaczego tłumaczenie SEO jest ważne? Przede wszystkim z tego względu, że wyszukiwarki dopasowują wyświetlane użytkownikowi wyniki do lokalizacji, w której on się znajduje, oraz języka, w jakim wpisał zapytanie. Jeśli więc przetłumaczysz treści swojej strony internetowej, ale nie zadbasz o tłumaczenie SEO, docelowy odbiorca prawdopodobnie nawet nie będzie miał szans na nią trafić.

Tłumaczenie SEO – uwzględnienie strategii optymalizacji

1

Każda strategia optymalizacji obejmuje pewne wspólne zasady SEO:

  1. tworzenie unikalnych metaopisów dla każdej strony;
  2. publikowanie treści z myślą w pierwszej kolejności o użytkownikach, a nie wyszukiwarkach – takich, które zaangażują odbiorców i pomogą zdobyć ich zaufanie;
  3. tworzenie wskazujących treść i zawierających słowa kluczowe opisów alt obrazów i opisów infografik
  4. pozyskiwanie na innych witrynach linków prowadzących do Twojej strony;
  5. dbanie o czytelną strukturę adresu URL.

Zarówno elementy ogólne, jak i indywidualnie dopasowane do danej strony wymagają zrozumienia odbiorców i tego, w jaki sposób szukają oni informacji w internecie.

Zwiększ zasięg swojej strony internetowej dzięki profesjonalnym tłumaczeniom SEO. Skontaktuj się z nami już teraz!
Rozpocznijmy Twój projekt! 🌟
Umów się na rozmowę z nami, aby omówić szczegóły i sprawdzić, jak możemy Ci najlepiej pomóc. 📅 Kliknij tutaj 📞, aby zarezerwować spotkanie, lub wypełnij nasz krótki formularz. Czekamy z niecierpliwością na kontakt z Tobą!
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

logos
Co nasi klienci mówią o nas na Trustpilot

Szybka odpowiedź opiekuna na zapytanie ofertowe, konkurencyjna cena. Bardzo szybka realizacja od momentu zgłoszenia zamówienia do realizacji.

Urszula B.

Pracownicy Skrivanka są bardzo profesjonalni i zawsze starają się spełnić oczekiwania swoich klientów. Można na nich polegać i mieć pewność, że usługi będą wykonane zgodnie z zamówieniem 🙂

Karolina Ś.

Bardzo dobry kontakt z klientem. Profesjonalna obsługa. Szybkie wykonanie zlecenia. Bardzo polecam. Zadowolony klient.

Anna W.

Firma godna polecenia. Działają sprawnie i profesjonalnie. Miła obsługa i doradztwo, szybko odpowiadają na pytania. Na bieżąco informują o stanie realizacji zamówienia. Polecam!

Anna

Bezproblemowy kontakt i zlecenia realizowane na czas – póki co ani razu nie przekroczony został obiecany czas realizacji, pomimo, że zlecenia często są różnorodne i nieraz wymagające.

Krzysztof S.

Doskonały kontakt z opiekunami projektu, szybka reakcja na ewentualne zmiany po naszej stronie, wysoka jakość usług.

Szymon P.

Nie pierwszy raz korzystałem z usług co już samo w sobie potwierdza, że jestem zadowolony zarówno z jakości jak i obsługi. Zlecenia realizowane są terminowo, obsługa jest na najwyższym poziomie jakości i profesjonalizmu. Polecam

Emil P.

Doskonała komunikacja przez cały czas realizacji projektu. Bardzo szybki i profesjonalny czas realizacji projektu. Konkurencyjne ceny. Polecam usługi innym i sam planuję ponownie skorzystać z ich usług.

Alexander W.

Tłumaczenie SEO – elementy

1

Tłumaczenie SEO obejmuje przeprowadzenie badań pod kątem SEO z wykorzystaniem wyszukiwarki używanej w danej części świata. W większości krajów największą popularnością wśród użytkowników cieszą się Google, ale np. w przypadku odbiorców rosyjskojęzycznych ważniejszą rolę odgrywa Yandex, a w Chinach wielu internautów korzysta z Baidu.

Wykonanie takich badań umożliwia dobranie właściwych słów kluczowych, które mogą potem zostać naturalnie wplecione w tłumaczone teksty – tak aby pomagały użytkownikom docierać do poszukiwanych przez nich treści, ale jednocześnie były spójne z treścią i nie sprawiały, że przestanie być ona użyteczna dla odbiorcy.

Kolejny element to przetłumaczenie tytułów i nagłówków z wykorzystaniem dobranych słów kluczowych i przy jednoczesnym dopilnowaniu, aby elementy te miały optymalną długość, a także po prostu przyciągały uwagę docelowych odbiorców. 

Istotne jest także przetłumaczenie metaopisów, czyli atrybutów HTML, które w kilku słowach wskazują zawartość strony internetowej. Również te elementy muszą zawierać odpowiednie słowa kluczowe oraz być niepowtarzalne i przyciągające uwagę.

Ważna kwestia to również przetłumaczenie opisów alt obrazów oraz opisów infografik w taki sposób, aby konkretnie wskazywały, co znajduje się na ilustracji czy zdjęciu, nie były zbyt długie i jednocześnie zawierały słowa kluczowe.

tłumaczenia seo
tłumaczenia seo
tłumaczenia seo

Tłumaczenie opisów produktów dla sklepów online

1

W przypadku sklepu online lub platformy typu marketplace tłumaczenie SEO uwzględnia też lokalizację produktów wymagającą wyważenia między optymalizacją a dostosowaniem treści ostatecznej do wymogów kulturowych i prawnych danej części świata. Obejmuje ona tłumaczenie nazwy, opisu produktu i innych elementów (również graficznych) w taki sposób, aby przyciągnąć uwagę użytkowników, zachęcić do zakupu, a także wpasować się w ich sposób wyszukiwania treści. Z tym związane są oczywiście dobranie i naturalne wplecenie odpowiednich słów kluczowych, transkreacja treści marketingowych, a także uwzględnienie właściwego dla danego kraju systemu miar i wag.

Dlaczego warto zamówić tłumaczenie SEO?

1

Dlaczego warto zamówić lokalizację strony internetowej i tłumaczenie SEO? Ponieważ to pomoże Ci skutecznie dotrzeć do wielu kolejnych potencjalnych klientów. Z internetu codziennie korzysta kilka miliardów ludzi, a tłumaczenie Twojej witryny na inne języki – z uwzględnieniem oczekiwań danej grupy odbiorców i optymalizacji pod kątem wyszukiwania – sprawi, że o wiele większa część z nich będzie mogła skorzystać z tego, co oferujesz.

Jeśli chcesz zamówić lokalizację strony internetowej bądź tłumaczenie SEO pewnej grupy treści – skontaktuj się z nami!

Tłumaczenia tekstów z uwzględnieniem SEO
1

Klient zgłosił się do nas z zapytaniem o możliwość tłumaczenia treści marketingowych na kilka języków europejskich (DE, ES, IT) w celu ekspansji na nowe rynki. Podał keywords, jakie obowiązują w języku polskim, z poleceniem przetłumaczenia na wybrane języki. Wspólnie jednak zmodyfikowaliśmy początkowe założenia i zdecydowaliśmy, aby przed przystąpieniem do tłumaczenia całości materiałów marketingowych sprawdzić przydatność tych wyrażeń w językach docelowych. Z doświadczenia wiemy, że nie zawsze słowa wyszukiwane w języku polskim idealnie odzwierciedlają preferencje użytkowników tych samych produktów w innym kraju

tłumaczenie SEO
Tłumaczenia SEO dla firmy zajmującej się nauką języków obcych
1

Nasz klient z firmy zajmującej się nauką języków obcych poprosił nas o przetłumaczenie tekstów z języka rosyjskiego na język polski. W tekstach tych zawarł szczegółowe i konkretne słowa kluczowe w języku polskim, i podkreślił, że słowa te muszą pozostać w formie niezmienionej, tj. w mianowniku. Zadanie to polegało więc nie tylko na poprawnym przetłumaczeniu treści dokumentów, ale i na zręcznym poprowadzeniu zdań wokół słów kluczowych, tak aby były one poprawne gramatycznie i merytorycznie.

tłumaczenia SEO
CZY POTRZEBUJESZ
tłumaczenia lub innych usług językowych?
Napisz do nas – Pomożemy
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.