biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumaczenia SEO dla firmy zajmującej się nauką języków obcych

tłumaczenia SEO

SEO, czyli Search Engine Optimization, jest niezwykle przydatnym i coraz chętniej wybieranym przez klientów narzędziem, które sprawia, że dana strona internetowa jest z szybkością i łatwością wyszukiwana za pomocą słów kluczowych. W Skrivanku coraz częściej otrzymujemy zlecenia, w których tłumaczymy lub zawieramy w zleconym przez klienta tekście słowa kluczowe, które następnie zapewnią ruch na stronie nie tylko polskojęzycznej, ale też w wybranym przez zamawiającego języku obcym.

tłumaczenia SEO

Słowa kluczowe to nie tylko pojedyncze słowa, ale także wielowyrazowe frazy użyte na stronach internetowych. Po wpisaniu odpowiadającego słowom kluczowym hasła naprowadzają użytkownika Internetu na witrynę, która tych haseł używa. Rzetelne tłumaczenie i zastosowanie słów kluczowych jest niezwykle ważne, czego w Skrivanku pilnujemy, dzięki współpracy z wykwalifikowanymi tłumaczami w wielu kombinacjach językowych.

Aby zapewnić odpowiednio dobrane słowa kluczowe, na życzenie klienta przeprowadzamy także ich analizę. Za pomocą odpowiednich narzędzi jesteśmy w stanie ocenić, jak silne na danym rynku jest wskazane słowo kluczowe i czy warto podjąć próbę pozycjonowania danej strony za jego pomocą.

Nasz klient z firmy zajmującej się nauką języków obcych poprosił nas o przetłumaczenie tekstów z języka rosyjskiego na język polski. W tekstach tych zawarł szczegółowe i konkretne słowa kluczowe w języku polskim, i podkreślił, że słowa te muszą pozostać w formie niezmienionej, tj. w mianowniku. Zadanie to polegało więc nie tylko na poprawnym przetłumaczeniu treści dokumentów, ale i na zręcznym poprowadzeniu zdań wokół słów kluczowych, tak aby były one poprawne gramatycznie i merytorycznie. Było to wymagające zadanie ze względu na konieczność zachowania słów kluczowych w oryginalnej formie i dopasowanie całych zdań do tych fraz, jednak dzięki współpracy z zaufanymi i doświadczonymi dostawcami zlecenie zostało wykonane według wytycznych klienta, który wyraził się pozytywnie o naszej pracy:

Dostawcy wykonali świetną robotę, wykonując trudne zadanie, aby przetłumaczone strony brzmiały tak płynnie, jak to możliwe, w ramach ograniczeń związanych z użyciem ściśle określonych słów kluczowych.

 

Jedną z naszych specjalizacji jest przygotowywanie, jak i tłumaczenie słów kluczowych, czyli SEO. Jeśli chcą Państwo zapewnić ruch na swojej stronie internetowej, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy jakościowe tłumaczenia dzięki współpracy z kompetentnymi w wielu dziedzinach tłumaczami i korektorami, którzy dbają o to, by Państwa preferencje były respektowane.

Posty powiązane

chatsimple
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.