biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumaczenia czeski
– zwykłe czy przysięgłe?

line
Nasi specjaliści w zakresie
języka czeskiego zadbają
o poprawność tłumaczenia,
umożliwiając jasną komunikację
oraz osiągnięcie celów.
tłumaczenia

Tłumacz polsko czeski – profesjonalne tłumaczenia z czeskiego i na czeski

Nasi specjaliści w zakresie języka czeskiego zadbają o poprawność tłumaczenia
i innych usług, umożliwiając jasną komunikację oraz osiągnięcie wyznaczonych celów.
trustpilot google rank iso
tłumaczenia
Dlaczego warto wybrać nasze usługi tłumaczeniowe
1

Ponad 100 obsługiwanych formatów – pdf, jpg, idml, a może json lub html – nie ma to znaczenia, obsługujemy wiele różnych rozszerzeń plików, nie musisz się przejmować konwersją dokumentów.

Kompleksowa obsługa – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia, lokalizacji strony www,aplikacji czy tłumaczenia napisów do filmu, w biurze tłumaczeń Skrivanek posiadamy bogatą ofertę usług językowych – na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Szybka wycena online – nie musisz długo czekać na ofertę, jesteśmy w stanie wycenić tłumaczenie już w 30 minut.

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online – zleć tłumaczenie bez wychodzenia z biura lub domu, przetłumaczone dokumenty odeślemy mailem, również tłumaczenia uwierzytelnione z kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Tradycyjne, papierowe tłumaczenie uwierzytelnione możemy przesłać pocztą lub kurierem.

Portal klienta – miejsce, w którym możesz bezpiecznie zarządzać projektami i analizować swoje wydatki.

Godni zaufania – wysokie oceny na Google, Trustpilot i liczne referencje świadczą o naszej rzetelności i profesjonalizmie.

Tłumaczymy dokumenty w dowolnym formacie na ponad 100 języków

Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone 5 certyfikatami ISO

Ponad 98% klientów poleca nasze usługi

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online

Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe

99% naszych klientów otrzymuje wycenę
w czasie krótszym niż 15 minut

Tłumacz polsko czeski

Agencja Skrivanek wykonuje profesjonalne tłumaczenia tekstów na język czeski i tłumaczenie z języka czeskiego na polski. Możemy zapewnić zarówno tłumaczenia zwykłe z języka czeskiego, jak i profesjonalne tłumaczenia przysięgłe. Nasza oferta jest skierowana do firm wszystkich branż (także specjalistycznych: przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Możemy wykonać tłumaczenie umowy z języka czeskiego oraz przetłumaczyć dokumenty firmowe, faktury, katalogi, slogany reklamowe, sprawozdania, korespondencję handlową, akty, pełnomocnictwa, formularze i inne materiały z języka czeskiego, także niejawne. Nasi tłumacze języka czeskiego zadbają nie tylko o poprawność tłumaczenia, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego, zarówno pod kątem samego języka, jak i kraju. Dla klientów indywidualnych i biznesowych zainteresowanych nauką tego języka organizujemy kursy z języka czeskiego prowadzone przez lektorów naszej szkoły językowej.

Jak zamówić tłumaczenie z języka polskiego na język czeski lub z języka czeskiego na język polski?

proces tłumaczenia; pełną odpowiedzialność

1) 99% naszych klientów otrzymuje wycenę w czasie krótszym niż 30 minut

2) Osoby fizyczne uprzejmie prosimy o dokonanie przedpłaty. Płatności można regulować przelewem bankowym lub za pośrednictwem serwisu PayPal.

Tłumaczenia pisemne, tłumaczenia ustne lub tłumaczenia przysięgłe czesko polskie lub polsko czeskie są niezbędne w Twojej pracy? Jakość tłumaczenia ma dla Ciebie pierwszorzędne znaczenie? Tłumaczenia czeskie należą do jednych z najczęściej zamawianych tłumaczeń w Skrivanku. Gwarantujemy, że nasz tłumacz czeskiego zadba o wysoką jakość tłumaczenia, niezależnie czy tłumaczymy z języka polskiego na czeski czy z czeskiego na język polski.

Szybkie, poufne i niezawodne tłumaczenia angielskie na wyciągnięcie ręki! Uzyskaj darmową wycenę w 30 minut. Zaufaj naszym ekspertom, aby otrzymać profesjonalne tłumaczenia. Prześlij dokumenty teraz i otrzymaj szybką wycenę bez zobowiązań.
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
Co nasi klienci mówią o nas na Trustpilot

Pracownicy Skrivanka są bardzo profesjonalni i zawsze starają się spełnić oczekiwania swoich klientów. Można na nich polegać i mieć pewność, że usługi będą wykonane zgodnie z zamówieniem 🙂

Karolina Ś.

Bardzo dobry kontakt z klientem. Profesjonalna obsługa. Szybkie wykonanie zlecenia. Bardzo polecam. Zadowolony klient.

Anna W.

Firma godna polecenia. Działają sprawnie i profesjonalnie. Miła obsługa i doradztwo, szybko odpowiadają na pytania. Na bieżąco informują o stanie realizacji zamówienia. Polecam!

Anna

Szybka odpowiedź opiekuna na zapytanie ofertowe, konkurencyjna cena. Bardzo szybka realizacja od momentu zgłoszenia zamówienia do realizacji.

Urszula B.

Bezproblemowy kontakt i zlecenia realizowane na czas – póki co ani razu nie przekroczony został obiecany czas realizacji, pomimo, że zlecenia często są różnorodne i nieraz wymagające.

Krzysztof S.

Doskonały kontakt z opiekunami projektu, szybka reakcja na ewentualne zmiany po naszej stronie, wysoka jakość usług.

Szymon P.

Nie pierwszy raz korzystałem z usług co już samo w sobie potwierdza, że jestem zadowolony zarówno z jakości jak i obsługi. Zlecenia realizowane są terminowo, obsługa jest na najwyższym poziomie jakości i profesjonalizmu. Polecam

Emil P.

Doskonała komunikacja przez cały czas realizacji projektu. Bardzo szybki i profesjonalny czas realizacji projektu. Konkurencyjne ceny. Polecam usługi innym i sam planuję ponownie skorzystać z ich usług.

Alexander W.

Tłumacz czesko polski
i polsko czeski
1

Kto mówi po czesku?

Język czeski należy do rodziny języków indoeuropejskich. Znajduje się w grupie języków zachodniosłowiańskich. Jest najbliżej spokrewniony z językiem słowackim, a w mniejszym stopniu z polskim i kaszubskim. Posługuje się nim około 11 milionów osób, dla zdecydowanej większości jest to język czeski jest językiem ojczystym naszych południowych sąsiadów. Z pomocą czeskiego porozumiemy się praktycznie jedynie na terenie Czech i w niektórych rejonach Słowacji. Warto także dodać, że jest to jeden z urzędowych języków UE.

Język czeski – historia

Czeski wywodzi się z języka prasłowiańskiego. W IX wieku powstała grupa czesko-słowacka, która wyodrębniła się ze Słowian zachodnich. Pierwsze zapisy języka czeskiego pochodzą z XII wieku, były to głównie teksty religijne. W okolicach XIV wieku, w okresie rozwoju państwa wielkomorawskiego dynamicznie rozwija się także język czeski. Sytuacja trwa do roku 1620, kiedy to Czesi przegrywają z Habsburgami. Czeski staje się językiem prostego ludu. Temat odrodzenia języka czeskiego powraca dopiero w XVIII wieku. W XIX wieku kształtuje się współczesny język literacki

Czeski w biznesie

Jako że czeskim posługują się wyłącznie nasi sąsiedzi, jego znajomość będzie bardzo pomocna w rozwoju biznesu na terenie Republiki Czeskiej. Jego znajomość na pewno ułatwi i przyspieszy odniesienie sukcesu na tym rynku. Na arenie międzynarodowej czeski nie odgrywa większej roli.

tłumaczenia czeski
Wycena projektu

W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

Analiza dokumentów

Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

Dobranie zespołu

Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na zlecony język.

Tłumaczenie materiałów

Dobrany tłumacz języka czeskiego wykonuje przekład materiału na język czeski zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

Korekta i edycja tłumaczenia

Tłumaczenie polsko czeskie jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

Kontrola jakości i dostawa

Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

Klienci którzy nam ufają:

tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tlumaczenia
tlumacz
tłumaczenia

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Tłumaczenia czeskie

1

Jaka jest cena tłumaczenia na język czeski?

Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Czy cena tłumaczenia na język czeski zawiera podatek VAT?

Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

Ile wynosi czas tłumaczenia na język czeski?

Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

Jakie najcześciej zlecenia wykonujecie z tłumaczeniem czeski?

Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na czeski: tłumaczenia pisemne w języku czeskim – zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język czeski; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka czeskiego – symultaniczne i konsekutywne;

Czy mogę zlecić tłumaczenie na język czeski w trybie pilnym?

Oprócz realizacji zleceń w trybie zwykłym oferujemy również tryb ekspresowy. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że krótszy termin wykonania oznacza mniej czasu na poszczególne procesy. To, co sprawdzi się przy tekście wewnątrzfirmowym, niekoniecznie zalecane jest w przypadku tekstów do publikacji, wymagających wielokrotnego sprawdzenia i „dopieszczenia” szczegółów. Niezależnie od powyższego, zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy realizacji. Warto zwrócić uwagę, że cena tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa niż koszt tłumaczenia zwykłego.

Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia na język czeski?

Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

Szukasz usług językowych dla Twojej branży?

Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka czeskiego i na język czeski dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT. W ramach naszej szkoły językowej prowadzimy również kursy czeskiego – stacjonarne i online.

CZY POTRZEBUJESZ
Tłumaczenia lub innej usługi z języka czeskiego?
Napisz do nas na tlumacz@skrivanek.pl
lub kliknij

Tłumacz polsko-czeski – w czym możemy Ci pomóc?

1

Wiemy, że jesteś zajętym człowiekiem, dlatego oferta naszego biura obejmuje wiele usług, które pomogą Ci w efektywnym prowadzeniu przedsiębiorstwa. Tłumacz języka czeskiego nie tylko przetłumaczy dłuższy tekst, ale również pomoże zrozumieć się uczestnikom spotkania biznesowego czy opracuje napisy do nagrania webinaru. Ponadto zajmiemy się lokalizacją strony internetowej firmy, copywritingiem czy pozycjonowaniem SEO.

Biuro tłumaczeń języka czeskiego – co nas wyróżnia?

1

Nasze biuro tłumaczeń jest obecne na rynku od ponad 30 lat. Współpracujemy z największymi firmami w kraju i za granicą. Mamy doświadczenie w różnego rodzaju współpracach i oferujemy bogaty wybór usług. Do zleceń podchodzimy kompleksowo. Jeśli przygotowujesz się na konferencję branżową, nie tylko przetłumaczymy Twoją prezentację na język czeski, ale również przygotujemy dodatkowe materiały czy napisy do nagrania.

Tłumaczenia zwykłe z czeskiego lub na czeski

1

Czeski, mimo że podobny do języka polskiego, nie jest dla nas w pełni zrozumiały. Dlatego też, choć kusi, aby wpisać w Google „translator polsko-czeski” i tak uzyskać przekład danych, każdy dłuższy tekst zleć lepiej profesjonalistom! Niechcący możesz sprawić, że na Twojej stronie internetowej znajdą się treści, które będą błędne, albo źle zrozumieć otrzymaną wiadomość. Dużo bezpieczniej będzie skorzystać z usług tłumacza czeskiego.

Tłumaczenia specjalistyczne z czeskiego lub na czeski

1

Słownictwo z branży chemicznej, ubezpieczeniowej czy farmaceutycznej może okazać się niezrozumiałe dla osoby, która nie pracuje w zawodzie. Aby upewnić się, że zlecenia specjalistyczne wykonywane są w zgodzie z obowiązującymi standardami, przekazujemy je naszym najbardziej doświadczonym tłumaczom. Ich wiedza i warsztat sprawią, że w dłuższy tekst nie wkradną się żadne błędy.

Tłumacz przysięgły języka czeskiego

1

Jeśli przeprowadzasz się do Czech, tłumacz przysięgły to osoba, do której powinieneś udać się przed wyjazdem. Przygotuj zawczasu wszystkie potrzebne dokumenty: świadectwo pracy, akt urodzenia, CV, list motywacyjny i referencje. W przyszłości ułatwi Ci to podjęcie pracy czy załatwienie spraw urzędowych.

Tłumacz polsko-czeski – tłumaczenia ustne

1

Ustny tłumacz wesprze Cię nie tylko podczas spotkań na żywo, ale również w wideokonferencjach, szkoleniach czy negocjacjach online. Może on tłumaczyć na bieżąco (symultanicznie) lub stopniowo (konsekutywnie). Napisz do nas, a pomożemy określić, co sprawdzi się lepiej w Twojej sytuacji.

Tłumacz czesko-polski online

1

Wszystkie kroki niezbędne do zlecenia tłumaczenia odbywają się online, bez wizyty w naszym biurze. Takie rozwiązanie zapewni Ci znaczną oszczędność czasu. Jeśli prowadzisz dużą firmę międzynarodową, rozważ zastosowanie tłumaczenia maszynowego. Opracowane przez nas neuronowe tłumaczenie maszynowe zostaje poddane podstawowej lub pełnej postedycji. To nie jest translator Google, a profesjonalne narzędzie oparte na dekadach doświadczenia tłumaczeniowego. Zapewniamy również pełną poufność.

Tłumaczenie stron www na czeski

1

W przetłumaczeniu stron www może Ci pomóc translator polsko-czeski. Jakość takiego zlecenia pozostawia jednak wiele do życzenia. Rodowici użytkownicy języka odwiedzający Twoją witrynę mogą uznać, że nie jest ona godna zaufania. Dlatego też lepiej pomiń ten etap i zaufaj tłumaczowi, który zadba o poprawność przekładu na język czeski.

Tłumaczenia techniczne czeski

1

Specjaliści językowi ze Skrivanka są w stanie wykonać najwyższej jakości tłumaczenia tekstów technicznych wszystkich powierzonych nam. Tłumaczenie techniczne wymaga 100% dokładności, więc musisz współpracować z zaawansowanymi tłumaczami technicznymi, którzy posiadają dogłębną wiedzę na temat branży, dla której zamierzone jest tłumaczenie techniczne. W skład naszego zespołu wchodzą nie tylko osoby z wykształceniem filologicznym, ale także eksperci z doświadczeniem w naukach technicznych, co ma kluczowe znaczenie z perspektywy poprawności terminologicznej tłumaczonych tekstów.

Najczęściej wykonywane tłumaczenia techniczne:

• Instrukcje obsługi i poradniki
• Samouczki wideo
• Publikacje naukowe
• Dokumenty kontroli jakości
• Opisy interfejsu użytkownika
• Instrukcje techniczne
• Katalogi
• Tłumaczenia patentowe
• Prezentacje

Oferujemy tłumaczenia na czeski i z czeskiego:

  • Tłumacz języka czeskiego
  • Tłumacz czeski instrukcji
  • Tłumacz czeski tekstów
  • Tłumacz czeski dokumentacji
  • Tłumacz czeski raportów
  • Tłumaczenia ustne w języku czeskim
  • Tłumaczenia przysięgłe z języka polskiego
Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Wypełnij formularz lub napisz na tlumacz@skrivanek.pl
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.