Tłumaczenia czeski
– zwykłe czy przysięgłe?

Nasi specjaliści w zakresie
języka czeskiego zadbają
o poprawność tłumaczenia,
umożliwiając jasną komunikację
oraz osiągnięcie celów.
tłumaczenia

Tłumacz polsko czeski – profesjonalne tłumaczenia z czeskiego i na czeski

Nasi specjaliści w zakresie języka czeskiego zadbają o poprawność tłumaczenia
i innych usług, umożliwiając jasną komunikację oraz osiągnięcie wyznaczonych celów.
tłumacz odznaki
tłumaczenia

Tłumaczymy dokumenty w dowolnym formacie na ponad 100 języków

Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone 5 certyfikatami ISO

Ponad 98% klientów poleca nasze usługi

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online

Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe

99% naszych klientów otrzymuje wycenę
w czasie krótszym niż 15 minut

tłumaczenia potwierdzone ISO

Gwarancja jakości
i poufności informacji
potwierdzone 5
certyfikatami ISO

tłumaczenia w wielu językach

Tłumaczymy dokumenty
w dowolnym formacie
z języka czeskiego
na ponad 100 języków

tłumacz szybka realizacja

99% naszych klientów
otrzymuje wycenę
zleconego tłumaczenia
w ciągu 15 minut

tłumacz specjaliści

8000 specjalistów
językowych i native
speakerów

tłumaczenie wysokiej jakości

Ponad 98%
klientów poleca
nasze usługi

tłumacz online

Wszystkie zlecenia
możemy wykonać
online

Tłumacz polsko czeski

Agencja Skrivanek wykonuje profesjonalne tłumaczenia tekstów na język czeski i tłumaczenie z języka czeskiego na polski. Możemy zapewnić zarówno tłumaczenia zwykłe z języka czeskiego, jak i profesjonalne tłumaczenia przysięgłe. Nasza oferta jest skierowana do firm wszystkich branż (także specjalistycznych: przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Możemy wykonać tłumaczenie umowy z języka czeskiego oraz przetłumaczyć dokumenty firmowe, faktury, katalogi, slogany reklamowe, sprawozdania, korespondencję handlową, akty, pełnomocnictwa, formularze i inne materiały z języka czeskiego, także niejawne. Nasi tłumacze języka czeskiego zadbają nie tylko o poprawność tłumaczenia, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego, zarówno pod kątem samego języka, jak i kraju. Dla klientów indywidualnych i biznesowych zainteresowanych nauką tego języka organizujemy kursy z języka czeskiego prowadzone przez lektorów naszej szkoły językowej.

Jak zamówić tłumaczenie na/z czeskiego?

proces tłumaczenia

1) 99% naszych klientów otrzymuje wycenę w czasie krótszym niż 30 minut

2) Osoby fizyczne uprzejmie prosimy o dokonanie przedpłaty. Płatności można regulować przelewem bankowym lub za pośrednictwem serwisu PayPal.

Tłumaczenia pisemne, tłumaczenia ustne lub tłumaczenia przysięgłe czesko polskie lub polsko czeskie są niezbędne w Twojej pracy? Jakość tłumaczenia ma dla Ciebie pierwszorzędne znaczenie? Tłumaczenia czeskie należą do jednych z najczęściej zamawianych tłumaczeń w Skrivanku. Gwarantujemy, że nasz tłumacz czeskiego zadba o wysoką jakość tłumaczenia, niezależnie czy tłumaczymy z języka polskiego na czeski czy z czeskiego na język polski.

Tłumacz języka czeskiego.
Potrzebujesz tłumaczenia z języka czeskiego na polski lub z języka polskiego na czeski?
Napisz do nas!

1

  Zamawiający:

  Nazwa firmy(*)
  Adres email (*)
  Numer telefonu
  Miasto

  Zachęcamy do podania numeru telefonu. Ułatwi on kontakt w przypadku niejasności oraz usprawni proces obsługi zlecenia.

  Rodzaj tłumaczenia:


  Treść wiadomości:

  Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.

  Rodzaj tłumaczenia:

  Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?

  Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.


  tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
  tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
  tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
  Co mówią o nas klienci?
  1
  MeatNet sp. z o.o.
  MeatNet sp. z o.o.

  Z uwagi na pomyślną współpracę polecamy firmę Skrivanek jako sprawdzonego dostawcę usług tłumaczeniowych, który wyróżnił się spośród innych agencji przede wszystkim: doskonałym kontaktem z Klientem, szybkością realizowanych zleceń, niezawodnością nawet w przypadku realizacji bardzo skomplikowanych zleceń i wysoką jakością dostarczanych treści.

  BERM Sp. z o.o.
  BERM Sp. z o.o.

  Świadczone usługi przez firmę Skrivanek sp. z o.o. są najwyższej jakości. Z pełną odpowiedzialnością polecamy ją innym Partnerom biznesowym.

  LPP
  LPP S.A.

  W trakcie naszej współpracy firma Skrivanek sp. z o.o. okazała się partnerem godnym zaufania, gwarantującym wysoką jakość tłumaczeń, terminowość oraz poufność informacji.

  GRUPA-AZOTY-logo
  Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.

  Z przyjemnością polecamy Skrivanek sp. z o.o. jako sprawdzonego i profesjonalnego dostawcę usług językowych.

  Tłumacz czesko polski
  i polsko czeski
  1

  Kto mówi po czesku?

  Język czeski należy do rodziny języków indoeuropejskich. Znajduje się w grupie języków zachodniosłowiańskich. Jest najbliżej spokrewniony z językiem słowackim, a w mniejszym stopniu z polskim i kaszubskim. Posługuje się nim około 11 milionów osób, dla zdecydowanej większości jest to język czeski jest językiem ojczystym naszych południowych sąsiadów. Z pomocą czeskiego porozumiemy się praktycznie jedynie na terenie Czech i w niektórych rejonach Słowacji. Warto także dodać, że jest to jeden z urzędowych języków UE.

  Język czeski – historia

  Czeski wywodzi się z języka prasłowiańskiego. W IX wieku powstała grupa czesko-słowacka, która wyodrębniła się ze Słowian zachodnich. Pierwsze zapisy języka czeskiego pochodzą z XII wieku, były to głównie teksty religijne. W okolicach XIV wieku, w okresie rozwoju państwa wielkomorawskiego dynamicznie rozwija się także język czeski. Sytuacja trwa do roku 1620, kiedy to Czesi przegrywają z Habsburgami. Czeski staje się językiem prostego ludu. Temat odrodzenia języka czeskiego powraca dopiero w XVIII wieku. W XIX wieku kształtuje się współczesny język literacki

  Czeski w biznesie

  Jako że czeskim posługują się wyłącznie nasi sąsiedzi, jego znajomość będzie bardzo pomocna w rozwoju biznesu na terenie Republiki Czeskiej. Jego znajomość na pewno ułatwi i przyspieszy odniesienie sukcesu na tym rynku. Na arenie międzynarodowej czeski nie odgrywa większej roli.

  tłumaczenia czeski

  Stworzyliśmy bezpłatny słownik języka czeskiego, który może Ci się przydać podczas podróży do kraju, w którym język czeski jest powszechnie używany.

  Wycena projektu

  W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

  Analiza dokumentów

  Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

  Dobranie zespołu

  Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na zlecony język.

  Tłumaczenie materiałów

  Dobrany tłumacz języka czeskiego wykonuje przekład materiału na język czeski zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

  Korekta i edycja tłumaczenia

  Tłumaczenie polsko czeskie jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

  Kontrola jakości i dostawa

  Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

  Klienci którzy nam ufają:

  tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
  tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
  tlumaczenia
  tlumacz
  tłumaczenia

  Dlaczego my

  Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

  Tłumaczenia czeskie

  1

  Jaka jest cena tłumaczenia na język czeski?

  Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

  Czy cena tłumaczenia na język czeski zawiera podatek VAT?

  Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

  Ile wynosi czas tłumaczenia na język czeski?

  Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

  Jakie najcześciej zlecenia wykonujecie z tłumaczeniem czeski?

  Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na czeski: tłumaczenia pisemne w języku czeskim – zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język czeski; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka czeskiego – symultaniczne i konsekutywne;

  Czy mogę zlecić tłumaczenie na język czeski w trybie pilnym?

  Oprócz realizacji zleceń w trybie zwykłym oferujemy również tryb ekspresowy. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że krótszy termin wykonania oznacza mniej czasu na poszczególne procesy. To, co sprawdzi się przy tekście wewnątrzfirmowym, niekoniecznie zalecane jest w przypadku tekstów do publikacji, wymagających wielokrotnego sprawdzenia i „dopieszczenia” szczegółów. Niezależnie od powyższego, zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy realizacji. Warto zwrócić uwagę, że cena tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa niż koszt tłumaczenia zwykłego.

  Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia na język czeski?

  Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

  Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

  Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

  Szukasz usług językowych dla Twojej branży?

  Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka czeskiego i na język czeski dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT. W ramach naszej szkoły językowej prowadzimy również kursy czeskiego – stacjonarne i online.

  CZY POTRZEBUJESZ
  Tłumaczenia lub innej usługi z języka czeskiego?
  Napisz do nas na tlumacz@skrivanek.pl
  lub kliknij

  Oferujemy tłumaczenia na czeski i z czeskiego:

  • Tłumacz języka czeskiego
  • Tłumacz czeski instrukcji
  • Tłumacz czeski tekstów
  • Tłumacz czeski dokumentacji
  • Tłumacz czeski raportów
  • Tłumaczenia ustne w języku czeskim
  • Tłumaczenia przysięgłe z języka polskiego
  Czekamy na wiadomość od Ciebie!
  Wypełnij formularz lub napisz na tlumacz@skrivanek.pl

   Zamawiający:

   Nazwa firmy(*)
   Adres email (*)
   Numer telefonu
   Miasto

   Zachęcamy do podania numeru telefonu. Ułatwi on kontakt w przypadku niejasności oraz usprawni proces obsługi zlecenia.

   Rodzaj tłumaczenia:


   Treść wiadomości:

   Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.

   Rodzaj tłumaczenia:

   Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?

   Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.


   Privacy Preferences
   When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.