biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumacz serbsko polski
– zwykły czy przysięgły?

line
Nasi specjaliści w zakresie
języka serbskiego zadbają
o poprawność tłumaczenia,
umożliwiając jasną komunikację
oraz osiągnięcie celów.
tłumaczenia

Tłumacz serbsko polski

Nasi specjaliści w zakresie języka serbskiego zadbają o poprawność tłumaczenia
i innych usług, umożliwiając jasną komunikację oraz osiągnięcie wyznaczonych celów.
tłumaczenia
Dlaczego warto wybrać nasze usługi tłumaczeniowe
1

Kompleksowa obsługa – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia, lokalizacji strony www,aplikacji czy tłumaczenia napisów do filmu, w biurze tłumaczeń Skrivanek posiadamy bogatą ofertę usług językowych – na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online – zleć tłumaczenie bez wychodzenia z biura lub domu, przetłumaczone dokumenty odeślemy mailem, również tłumaczenia uwierzytelnione z kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Tradycyjne, papierowe tłumaczenie uwierzytelnione możemy przesłać pocztą lub kurierem.

Gwarancja jakości – obawiasz się o jakość tłumaczenia? Posiadamy certyfikaty ISO 9001 i 17100 zaświadczające o naszej dokładności.

Godni zaufania – wysokie oceny na Google, Trustpilot i liczne referencje świadczą o naszej rzetelności i profesjonalizmie.

Wsparcie w trakcie tłumaczenia strony www – nie zostaniesz sam z problemami, będziemy Cię wspierać na każdym kroku procesu tłumaczenia.

Obsługa nieedytowalnych formatów – chcesz przetłumaczyć treść ze skanu, zdjęcia, pdf-a? Nie ma problemu, nie trać czasu na przepisywanie go. Nasi specjaliści DTP przygotują plik w wersji edytowalnej, zachowując stopki, nagłówki, spisy treści logo czy pieczątki.

Tłumaczymy dokumenty w dowolnym formacie na ponad 100 języków

Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone 5 certyfikatami ISO

Ponad 98% klientów poleca nasze usługi

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online

Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe

Tłumacz serbski

Agencja Skrivanek wykonuje profesjonalne tłumaczenia tekstów na język serbski i tłumaczenia z języka serbskiego na polski. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach. Możemy zapewnić zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i przysięgłe. Nasza oferta jest skierowana do firm wszystkich branż (także specjalistycznych: przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Możemy wykonać tłumaczenie umowy z języka serbskiego oraz przetłumaczyć dokumenty firmowe, faktury, katalogi, slogany reklamowe, sprawozdania, umowy, korespondencję handlową, akty, pełnomocnictwa, formularze i inne materiały, także niejawne. Nasi tłumacze języka serbskiego zadbają nie tylko o poprawność tłumaczenia, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego, zarówno pod kątem samego języka, jak i kraju.

Jak zamówić tłumaczenie na/z serbskiego?

1) 99% naszych klientów otrzymuje wycenę w czasie krótszym niż 30 minut

2) Osoby fizyczne uprzejmie prosimy o dokonanie przedpłaty. Płatności można regulować przelewem bankowym lub za pośrednictwem serwisu PayPal.

proces tłumaczenia

99% naszych klientów otrzymuje wycenę
w czasie krótszym niż 15 minut

Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata

Co mówią o nas klienci?
1
Salamander Window & Door Systems
Salamander Window & Door Systems S.A.

Skrivanek sp. z o.o. wykonywał dla nas tłumaczenia z języka polskiego na następujące języki: angielski, niemiecki, rosyjski, oraz z tych języków na język polski. W trakcie naszej współpracy firma Skrivanek okazała się partnerem godnym zaufania gwarantującym wysoką jakość tłumaczeń, terminowość oraz poufność informacji.

Enbio Technology
Enbio Technology sp. z o.o.

Z biurem tłumaczeń Skrivanek współpracujemy od roku 2013 w zakresie realizacji tłumaczeń pisemnych zwykłych wraz z obróbką graficzną, tłumaczeń przysięgłych oraz korekt językowych native speakera. W trakcie naszej współpracy firma Skrivanek okazała się partnerem godnym zaufania gwarantującym wysoką jakość tłumaczeń, terminowość oraz poufność informacji.

GRENERGY Polska
GRENERGY Polska Sp. z o.o.

Skrivanek sp. z o.o. wykonywał dla nas tłumaczenia z języka hiszpańskiego oraz z języka angielskiego na język polski. W trakcie naszej współpracy firma Skrivanek okazała się partnerem godnym zaufania gwarantującym wysoką jakość tłumaczeń, terminowość oraz poufność informacji.

Tłumacz polsko serbski
i serbsko polski
1

Kto mówi po serbsku?

Serbski należy do rodziny języków indoeuropejskich, do grupy połudiowosłowiańskiej. Serbskim posługuje się około 13 milionów osób.

Jego użytkowników spotkamy przede wszystkim w Serbii, ale także w Czarnogórze, Bośni i Hercegowinie, Macedonii, Bułgarii, czy Albanii.

Język serbski – historia

Serbski powstał przez rozbicie języka serbsko-chorwackiego. Mówi się, że jego użytkownicy nie mają najmniejszych trudności z porozumieniem się z uwagi na podobieństwo językowe. Początkowo Serbowie posługiwali się staro-cerkiewno-słowiańskim. Do powstania serbskiego w jego obecnej formie bardzo przysłużył się Vuk Karadžic, który zrezygnował z tradycyjnego języka cerkiewnego i oparł język na jednym z dialektów. Był to początek XIX wieku. W 1791 powstało pierwsze gimnazjum nauczające w języku serbskim. W 1850 w ramach idei jedności Słowian podpisano umowę językową między Serbami i Chorwatami. Był to początek tworzenia się języka, który w XX wieku zyskał miano serbsko-chorwackiego.

Serbski w biznesie

Język serbski rolę w biznesie odgrywa tylko na polu współpracy biznesowej ze Serbią, która na dodatek nie jest popularną destynacją biznesową. Na arenie międzynarodowej, jego znajomość raczej nie będzie użyteczna w działalności biznesowej.

tłumacz języka serbskiego
Wycena projektu

W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

Analiza dokumentów

Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

Dobranie zespołu

Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na zlecony język.

Tłumaczenie materiałów

Dobrany tłumacz wykonuje przekład materiału na język serbski zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

Korekta i edycja tłumaczenia

Tłumaczenie jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

Kontrola jakości i dostawa

Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

Klienci którzy nam ufają:

tłumacze angielski
tłumacz angielskiego
tlumacz angielsko polski
tlumacz angielski
tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Tłumaczenia na serbski

1

Jaka jest cena tłumaczenia na język serbski?

Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Czy cena tłumaczenia na język serbski zawiera podatek VAT?

Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

Ile wynosi czas tłumaczenia na język serbski?

Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

Jakie najcześciej zlecenia wykonujecie z tłumaczeniem serbskiego?

Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na serbski: tłumaczenia pisemne w języku serbskim – zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język serbski; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka serbskiego – symultaniczne i konsekutywne;

Czy mogę zlecić tłumaczenie na język serbski w trybie pilnym?

Oprócz realizacji zleceń w trybie zwykłym, oferujemy również tryb ekspresowy. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że krótszy termin wykonania oznacza mniej czasu na poszczególne procesy. To, co sprawdzi się przy tekście wewnątrz firmowym, niekoniecznie zalecane jest w przypadku tekstów do publikacji, wymagających wielokrotnego sprawdzenia i „dopieszczenia” szczegółów. Niezależnie od powyższego, zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy realizacji. Warto zwrócić uwagę, że cena tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa niż koszt tłumaczenia zwykłego.

Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia na język serbski?

Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

Szukasz usług językowych dla Twojej branży?

Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka serbskiego i na język serbski dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT.

CZY POTRZEBUJESZ
Tłumaczenia lub innej usługi z języka serbskiego?
Napisz do nas – Pomożemy.
Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Wypełnij formularz lub napisz na tlumacz@skrivanek.pl
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Biuro tłumaczeń języka serbskiego – co nas wyróżnia?

W Skrivanku oferujemy nie tylko tłumaczenia pisemne z języka polskiego na serbski, ale również ustne. Obsługujemy konferencje, tworzymy treści promocyjne, zajmujemy się postedycją oraz edukacją w firmach. Wspieramy działania marketingowe, np. tworząc materiały reklamowe czy przeprowadzając transkreację opisów e-commerce. Któryś z naszych tłumaczy serbskich może także pomóc Ci poruszyć publiczność podczas webinarów online.

Tłumacz polsko-serbski – w czym możemy Ci pomóc?

Jeśli potrzebujesz przetłumaczyć dłuższy tekst z polskiego na serbski lub z serbskiego na polski, skontaktuj się z nami. Nasi klienci cenią nas za krótkie terminy, atrakcyjne ceny i szeroką gamą usług oraz oferowanych języków. Realizujemy zlecenia nie tylko dla jednej pary językowej, ale również większe projekty obejmujące kilka języków. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z różnych branż, takich jak energetyka, informatyka czy motoryzacja, dbając o najwyższą jakość tłumaczenia.

Tłumaczenia zwykłe z serbskiego lub na serbski

Tłumaczenie zwykłe z polskiego na serbski może obejmować teksty prywatne, np. listy czy dzienniki, blogi internetowe lub treści na portalach społecznościowych. Nasz zespół składa się z doświadczonych tłumaczy korzystających z nowoczesnych technologii, takich jak narzędzia CAT, które przyspieszają pracę nad przekładem. Dzięki temu możemy oferować krótkie terminy oraz atrakcyjne ceny, zapewniając konkurencyjną ofertę.

Tłumaczenia specjalistyczne z serbskiego lub na serbski

Tłumacz serbsko-polski specjalizujący się w określonej dziedzinie cieszy się dużą wiedzą na dany temat. Regularnie się doskonali, śledząc najnowsze wiadomości i edukując się na własną rękę lub podczas kursów prowadzonych przez uczelnie wyższe. Dzięki temu jego przekład jest poprawny i wierny oryginałowi. W naszej ofercie znajdziesz tłumaczenia w różnych sektorach gospodarki. Przykładowe dziedziny to: prawo i sądownictwo, motoryzacja oraz przemysł spożywczy.

Tłumacz przysięgły języka serbskiego

Przysięgły tłumacz serbsko-polski nie tylko dokonuje przekładu dokumentu, ale również potwierdza jakość tłumaczenia, podpisując się i stawiając oficjalną pieczęć. Wykonywanie tego zawodu wymaga lat nauki i praktyki oraz zdania trudnego egzaminu państwowego. Tłumacz przysięgły ponosi osobistą odpowiedzialność za prawidłowość przekładu. Jego usługi są niezbędne, gdy musisz przetłumaczyć ważne dokumenty z języka polskiego na serbski w związku ze zmianą pracy czy przeprowadzką za granicę.

Jeśli w związku z przeprowadzką rozpoczynasz naukę nowego języka, zerknij na nasz słownik serbsko-polski, aby zapoznać się z podstawowymi słowami i zwrotami.

Tłumacz polsko-serbski – tłumaczenia ustne

Masz zaplanowane spotkanie online i zastanawiasz się, czy uczestnicy będą się rozumieć nawzajem? Nie jesteś pewien, czy wszyscy znają język polski? Zadbaj o obecność tłumacza języka serbskiego. W zależności od potrzeb będzie on przekładał na bieżąco (symultanicznie) lub z opóźnieniem (konsekutywnie) wszystkie wypowiedzi. Do wydarzenia nie pozostało zbyt wiele czasu? Słownik serbsko-polski to za mało, aby odpowiednio się przygotować. Zleć nam stworzenie prezentacji, briefu lub notatek, które pomogą odpowiednio przekazać wiedzę.

Tłumacz serbsko-polski online

Dzięki postępowi technologicznemu możliwe jest przeprowadzenie całego procesu tłumaczenia z polskiego na serbski za pośrednictwem sieci. To wygodne rozwiązanie oszczędzające czas. Pliki potrzebne do realizacji zlecenia prześlesz nam za pomocą formularza kontaktowego. Nie bój się o poufność danych; wprowadziliśmy rozwiązania, które pozwalają nam zabezpieczyć treść. Gotowy przekład otrzymasz na podany adres e-mail najpóźniej w ustalony dzień.

Tłumaczenie stron www na serbski

Tłumacz serbsko-polski zajmuje się tłumaczeniem firmowych stron www, sklepów internetowych, oprogramowania czy gier komputerowych. Mogą to być zarówno proste witryny typu one-page, jak i rozbudowane, wielojęzyczne portale. Zgodnie z potrzebą tłumacz podejmie się również lokalizacji treści, upewniając się, że wszystkie elementy strony są zrozumiałe i atrakcyjne dla serbskich użytkowników. Realizacja takich zleceń wymaga wiele pracy, ale na pewno nie przekroczy ustalonego wspólnie terminu.

chatsimple
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.