biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumacz polsko-albański
– zwykły czy przysięgły?

line
Nasi specjaliści w zakresie
języka albańskiego zadbają
o poprawność tłumaczenia,
umożliwiając jasną komunikację
oraz osiągnięcie celów.
tłumaczenia

Tłumacz polsko albański – profesjonalne tłumaczenia z albańskiego i na albański

Nasi specjaliści w zakresie języka albańskiego zadbają o poprawność tłumaczenia i innych usług, umożliwiając jasną komunikację oraz osiągnięcie wyznaczonych celów.
trustpilot google rank iso
tłumaczenia
Dlaczego warto wybrać nasze usługi językowe
1

Ponad 100 dostępnych języków – wszystkie tłumaczenia w jednej firmie, już nie musisz się zastanawiać, jakiemu biurowi tłumaczeń zlecić projekt.

Kompleksowa obsługa – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia, lokalizacji strony www,aplikacji czy tłumaczenia napisów do filmu, w biurze tłumaczeń Skrivanek posiadamy bogatą ofertę usług językowych – na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Tłumaczenia ekspresowe – potrzebujesz tłumaczenia na wczoraj? Wykonamy je ekspresowo w dogodnym dla Ciebie terminie.

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online – zleć tłumaczenie bez wychodzenia z biura lub domu, przetłumaczone dokumenty odeślemy mailem, również tłumaczenia uwierzytelnione z kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Tradycyjne, papierowe tłumaczenie uwierzytelnione możemy przesłać pocztą lub kurierem.

Portal klienta – wszystkie sprawy załatwisz w jednym miejscu i na bieżąco sprawdzisz postęp prac.

Tłumaczymy dokumenty w dowolnym formacie na ponad 100 języków

Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone 5 certyfikatami ISO

Ponad 98% klientów poleca nasze usługi

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online

Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe

Profesjonalny tłumacz albański dla firm z różnych branż

Agencja Skrivanek wykonuje profesjonalne tłumaczenia tekstów na język albański oraz tłumaczenie z języka albańskiego na polski. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach. Możemy zapewnić zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i przysięgłe. Nasza oferta jest skierowana do firm wszystkich branż (także specjalistycznych: przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Możemy wykonać tłumaczenie umowy z języka albańskiego lub przetłumaczyć dokumenty firmowe, faktury, katalogi, slogany reklamowe, sprawozdania, korespondencję handlową, akty, pełnomocnictwa, formularze i inne materiały, także niejawne. Nasi tłumacze języka albańskiego zadbają nie tylko o poprawność tłumaczenia, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego, zarówno pod kątem samego języka, jak i kraju.

Jak zamówić tłumaczenie na język albański / z języka albańskiego?

proces tłumaczenia; pełną odpowiedzialność
1) 99% naszych klientów otrzymuje wycenę w czasie krótszym niż 30 minut
2) Osoby fizyczne uprzejmie prosimy o dokonanie przedpłaty. Płatności można regulować przelewem bankowym lub za pośrednictwem serwisu PayPal.

99% naszych klientów otrzymuje wycenę
w czasie krótszym niż 15 minut

Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj, jak nasze tłumaczenia mogą usprawnić Twoje międzynarodowe relacje biznesowe! Zamów darmową wycenę w mniej niż 30 minut!
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
Co nasi klienci mówią o nas na Trustpilot

Pracownicy Skrivanka są bardzo profesjonalni i zawsze starają się spełnić oczekiwania swoich klientów. Można na nich polegać i mieć pewność, że usługi będą wykonane zgodnie z zamówieniem 🙂

Karolina Ś.

Bardzo dobry kontakt z klientem. Profesjonalna obsługa. Szybkie wykonanie zlecenia. Bardzo polecam. Zadowolony klient.

Anna W.

Firma godna polecenia. Działają sprawnie i profesjonalnie. Miła obsługa i doradztwo, szybko odpowiadają na pytania. Na bieżąco informują o stanie realizacji zamówienia. Polecam!

Anna

Szybka odpowiedź opiekuna na zapytanie ofertowe, konkurencyjna cena. Bardzo szybka realizacja od momentu zgłoszenia zamówienia do realizacji.

Urszula B.

Bezproblemowy kontakt i zlecenia realizowane na czas – póki co ani razu nie przekroczony został obiecany czas realizacji, pomimo, że zlecenia często są różnorodne i nieraz wymagające.

Krzysztof S.

Doskonały kontakt z opiekunami projektu, szybka reakcja na ewentualne zmiany po naszej stronie, wysoka jakość usług.

Szymon P.

Nie pierwszy raz korzystałem z usług co już samo w sobie potwierdza, że jestem zadowolony zarówno z jakości jak i obsługi. Zlecenia realizowane są terminowo, obsługa jest na najwyższym poziomie jakości i profesjonalizmu. Polecam

Emil P.

Doskonała komunikacja przez cały czas realizacji projektu. Bardzo szybki i profesjonalny czas realizacji projektu. Konkurencyjne ceny. Polecam usługi innym i sam planuję ponownie skorzystać z ich usług.

Alexander W.

Tłumacz albańsko polski
i polsko albański
1

Kto mówi po albańsku?

Albański to część rodziny języków indoeuropejskich, a konkretnie grupy języków indosłowiańskich. Na całym świecie posługuje się nim ponad 6 milionów osób. Język ten dzieli się na różne dialekty, spośród których najbardziej rozpowszechniony jest toskijski, na którego podstawie powstał język urzędowy.

Język albański ma status języka urzędowego w Albanii, Kosowie i Macedonii. Poza tymi państwami porozumiemy się przy jego pomocy także w niektórych grupach etnicznych we Włoszech i Grecji.

Język albański – historia

Początków tego języka należy szukać w VII wieku n.e. Rozwijał się wraz, i wykazuje podobieństwo z językami: iliryjskim, mesapijskim i rumuńskim, czyli z językami, którymi posługiwano się na podobnych terytoriach. Pierwszy zapis w języku albańskim pochodzi z 1462 roku i jest to formuła chrztu. Co ciekawe do roku 1908 do zapisu albańskiego używano cyrylicy, a nawet alfabetu arabskiego. Po tym roku wprowadzono alfabet łaciński. Współczesna forma języka albańskiego jest niezmienna od XIX wieku.

Albański w biznesie

Biorąc pod uwagę stosunkowo niestabilną sytuację społeczno-gospodarczą w regionach, które posługują się albańskim jego zastosowanie dla polskich przedsiębiorstw może być znikome. Jego znajomość przyda się jedynie tym firmom, które prowadzą relacje handlowe z Albanią, Kosowem, czy Macedonią.

tłumacz języka albańskiego
Wycena projektu

W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

Analiza dokumentów

Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

Dobranie zespołu

Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na zlecony język.

Tłumaczenie materiałów

Dobrany tłumacz wykonuje przekład materiału na język albański zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

Korekta i edycja tłumaczenia

Tłumaczenie jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

Kontrola jakości i dostawa

Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

Tłumaczenia techniczne Albański

Specjaliści językowi ze Skrivanka są w stanie wykonać najwyższej jakości tłumaczenia tekstów technicznych wszystkich powierzonych nam. Tłumaczenie techniczne wymaga 100% dokładności, więc musisz współpracować z zaawansowanymi tłumaczami technicznymi, którzy posiadają dogłębną wiedzę na temat branży, dla której zamierzone jest tłumaczenie techniczne. W skład naszego zespołu wchodzą nie tylko osoby z wykształceniem filologicznym, ale także eksperci z doświadczeniem w naukach technicznych, co ma kluczowe znaczenie z perspektywy poprawności terminologicznej tłumaczonych tekstów.

Najczęściej wykonywane tłumaczenia techniczne:

  • Instrukcje obsługi i poradniki
  • Samouczki wideo
  • Publikacje naukowe
  • Dokumenty kontroli jakości
  • Opisy interfejsu użytkownika
  • Instrukcje techniczne
  • Katalogi
  • Tłumaczenia patentowe
  • Prezentacje

Klienci którzy nam ufają:

tłumacze angielski
tłumacz angielskiego
tlumacz angielsko polski
tlumacz angielski
tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Tłumaczenia na albański

1

Jaka jest cena tłumaczenia na język albański?

Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Czy cena tłumaczenia na język albański zawiera podatek VAT?

Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

Ile wynosi czas tłumaczenia na język albański?

Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

Jakie najcześciej zlecenia wykonujecie z tłumaczeniem albańskiego?

Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na albański: tłumaczenia pisemne w języku albańskim– zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język albański; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka albańskiego – symultaniczne i konsekutywne;

Czy mogę zlecić tłumaczenie na język albański w trybie pilnym?

Oprócz realizacji zleceń w trybie zwykłym, oferujemy również tryb ekspresowy. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że krótszy termin wykonania oznacza mniej czasu na poszczególne procesy. To, co sprawdzi się przy tekście wewnątrz firmowym, niekoniecznie zalecane jest w przypadku tekstów do publikacji, wymagających wielokrotnego sprawdzenia i „dopieszczenia” szczegółów. Niezależnie od powyższego, zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy realizacji. Warto zwrócić uwagę, że cena tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa niż koszt tłumaczenia zwykłego.

Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia na język albański?

Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

Szukasz usług językowych dla Twojej branży?

Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka albańskiego i na język albański dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT.

CZY POTRZEBUJESZ
Tłumaczenia lub innej usługi z języka albańskiego?
Napisz do nas – Pomożemy.
Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Wypełnij formularz lub napisz na tlumacz@skrivanek.pl
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Biuro tłumaczeń języka albańskiego – co nas wyróżnia?

1

Mamy wieloletnie doświadczenie pracy w zawodzie, a nasz zespół tworzą wykwalifikowane osoby, cechujące się niezwykłą łatwością porozumiewania się w języku albańskim oraz polskim. Zapewniamy współpracę z doświadczonymi tłumaczami, którzy stale szkolą się i rozwijają, nie tylko w zakresie językowym, ale również z najnowszych technologii. Swoją pracę wykonują rzetelnie, w pełni poprawnie, a także szybko, abyś nie musiał długo czekać na przetłumaczone dokumenty.

Tłumacz polsko albański – w czym możemy Ci pomóc?

1

Nasze biuro tłumaczeń ma w swojej ofercie szeroką gamę świadczeń. Współpracujemy z osobami, które język polski i język albański opanowały na najwyższym poziomie. Mogą one wykonać dla Ciebie m.in.: tłumaczenia pisemne oraz ustne, tłumaczenia specjalistyczne, tłumaczenia z języka polskiego oraz z języka albańskiego, podejmą się również wykonania tłumaczenia zwykłego.

Tłumaczenia zwykłe z albańskiego lub na albański

1

Do sporządzenia tłumaczenia zwykłego nie jest wymagana praca tłumacza przysięgłego. Prywatna korespondencja, instrukcje obsługi czy publikacje naukowe nie wymagają uwierzytelniania. Wystarczy doskonała znajomość języka albańskiego oraz języka polskiego, a także dobry warsztat translatorski. Jeśli język polski lub język albański nie jest Twoją mocną stroną, śpieszymy z pomocą. Nasze biuro tłumaczeń wybierze najbardziej odpowiedniego do Twojego zlecenia specjalistę, doświadczonego w przekładach tekstu z języka polskiego na albański.

Tłumaczenia specjalistyczne z albańskiego lub na albański

1

W ramach naszej oferty zapewniamy specjalistyczne tłumaczenia z języka polskiego na albański. Tłumaczenia specjalistyczne, w odróżnieniu od tłumaczenia zwykłego, wymagają nie tylko perfekcyjnej znajomości języka polskiego i języka albańskiego, ale również rozumienia sformułowań i nazewnictwa charakterystycznego dla danej branży. Jest to zadanie zbyt trudne dla laika, dlatego nasze biuro tłumaczeń w swoich szeregach zatrudnia osoby posiadające wykształcenie i wiedzę z różnych dziedzin: od motoryzacji, poprzez medycynę, po branżę IT.

Tłumacz przysięgły języka albańskiego

1

Tłumacz przysięgły wykonuje specyficzny rodzaj pracy. Dokumenty firmowe czy też osobiste, akta sądowe i cywilne oraz umowy nie mogą zostać przetłumaczone przez każdego, kto opanował język polski bądź język albański. Potrzebna jest do tego pomoc kogoś, kto zdał skomplikowany egzamin przeprowadzany przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Nasze biuro tłumaczeń ułatwi Ci współpracę z tłumaczem przysięgłym z języka polskiego na albański.

Tłumacz polsko albański – tłumaczenia ustne

1

Kluczem do negocjacji biznesowych lub satysfakcjonującego udziału w międzynarodowej konferencji naukowej jest wzajemne zrozumienie ich uczestników. Pomożemy przełamać barierę językową dzięki obecności i pracy tłumacza ustnego. Oferujemy zarówno w tłumaczenia konsekutywne, jak i symultaniczne z języka polskiego i albańskiego. Opowiedz nam, czego będzie dotyczyć przeprowadzane przez Ciebie spotkanie, a przydzielimy osobę, której niestraszne będą tłumaczenia specjalistyczne z danej dziedziny.

Tłumacz albańsko-polski online

1

Współczesne czasy przyzwyczaiły nas do wygody załatwiania spraw przez Internet. Jednym kliknięciem możemy zrobić zakupy, uporządkować biznesowe obowiązki czy też skontaktować się z bliskimi. Nasze biuro tłumaczeń nie pozostaje w tyle. Cały proces tłumaczenia może zostać wykonany online – nie wymaga opuszczania własnych czterech ścian. Skontaktuj się z nami w sprawie wyceny poprzez intuicyjny formularz, następnie wyślij nam wszystkie potrzebne dokumenty, a my po ukończonej pracy odeślemy je do Ciebie z powrotem na adres mailowy. W swojej ofercie mamy m.in. przekłady z języka polskiego i albańskiego.

Tłumaczenie stron www na albański

1

Strona internetowa przy dzisiejszym rozwoju technologii to podstawa. Chcąc, aby była ona przystępna i dostępna dla wszystkich potencjalnych klientów, warto zadbać o wiele wersji językowych. Stworzenie podstrony w języku albańskim umożliwia działania na terenie Bałkanów. Nasz tłumacz języka albańskiego nie tylko przełoży informacje z Twojej strony na język polski, ale również zadba o dopasowanie treści do upodobań kulturowych odbiorców.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.