biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumacz polsko indonezyjski
– zwykły czy przysięgły?

line
Nasi specjaliści w zakresie
języka indonezyjskiego zadbają
o poprawność tłumaczenia,
umożliwiając jasną komunikację
oraz osiągnięcie celów.
tłumaczenia

Tłumacz polsko indonezyjski

Nasi specjaliści w zakresie języka indonezyjskiego zadbają o poprawność tłumaczenia
i innych usług, umożliwiając jasną komunikację oraz osiągnięcie wyznaczonych celów.
tłumacz odznaki
tłumaczenia
Dlaczego warto wybrać nasze usługi tłumaczeniowe
1

Ponad 100 obsługiwanych formatów – pdf, jpg, idml, a może json lub html – nie ma to znaczenia, obsługujemy wiele różnych rozszerzeń plików, nie musisz się przejmować konwersją dokumentów.

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online – zleć tłumaczenie bez wychodzenia z biura lub domu, przetłumaczone dokumenty odeślemy mailem, również tłumaczenia uwierzytelnione z kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Tradycyjne, papierowe tłumaczenie uwierzytelnione możemy przesłać pocztą lub kurierem.

Wsparcie i przyjazna obsługa klienta – masz problem z pamięciami tłumaczeniowymi lub tłumaczeniem strony? Nasz zespół jest tu po to, aby Ci doradzić i pomóc rozwiązać problemy.

Sprzęt konferencyjny – zajmiemy się Twoją konferencją lub spotkaniem od A do Z, zapewnimy wysokiej jakości sprzęt, tłumaczy i obsługę.

Tłumaczenie spotkań online – masz konferencję na zoomie lub innym oprogramowaniu? Przygotujemy pokój i zadbamy o odpowiedniego tłumacza. Spotkania online z obcokrajowcami nigdy nie były tak proste.

Obsługa nieedytowalnych formatów – chcesz przetłumaczyć treść ze skanu, zdjęcia, pdf-a? Nie ma problemu, nie trać czasu na przepisywanie go. Nasi specjaliści DTP przygotują plik w wersji edytowalnej, zachowując stopki, nagłówki, spisy treści logo czy pieczątki.

Tłumaczymy dokumenty w dowolnym formacie na ponad 100 języków

Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone 5 certyfikatami ISO

Ponad 98% klientów poleca nasze usługi

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online

Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe

Tłumacz indonezyjski

Skrivanek oferuje tłumaczenia na indonezyjski wykonywane przez tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz specjalistyczną wiedzą w wymaganej dziedzinie (medycyna, finanse, prawo – w zależności od potrzeb klienta). Wprawny tłumacz, tworząc przekład z indonezyjskiego na polski lub odwrotne, potrafi precyzyjnie oddać przekaz zawarty w treści i zachować zgodność z oryginalnym tekstem. Nasze doświadczenie jest gwarancją Państwa satysfakcji z wykonanego tłumaczenia. Indonezyjski to jedna z wielu naszych specjalności. Biura Skrivanka mieszczą się w Warszawie oraz innych dużych polskich miastach. Jeśli poszukują Państwo profesjonalisty posługującego się językiem indonezyjskim, to poszukiwania można zakończyć – proponujemy kompleksową usługę tłumaczenia z polskiego na indonezyjski lub z indonezyjskiego na polski. Możliwe są również przekłady z dowolnego języka z naszej oferty na indonezyjski i w drugą stronę.

Jak zamówić tłumaczenie na/z indonezyjskiego?

1) 99% naszych klientów otrzymuje wycenę w czasie krótszym niż 30 minut

2) Osoby fizyczne uprzejmie prosimy o dokonanie przedpłaty. Płatności można regulować przelewem bankowym lub za pośrednictwem serwisu PayPal.

proces tłumaczenia

99% naszych klientów otrzymuje wycenę
w czasie krótszym niż 15 minut

Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
Co mówią o nas klienci?
1
GUGIK
Główny Urząd Geodezji i Kartografii

Główny Urząd Geodezji i Kartografii informuje, że współpracuje z firmą Skrivanek Sp. z o.o. w zakresie usług tłumaczenia pisemnego oraz ustnego (konsekutywnego). Zaświadczamy, że firma Skrivanek Sp. z o.o. jest kompetentnym i rzetelnym Wykonawcą, dostarczając produkty spełniające wymagania określone w umowie. Prace zostały wykonane solidnie i terminowo.

MALBORK
Miasto Malbork

Miasto Malbork zaświadcza, że korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że firma wykazuje się rzetelnością a tłumacze profesjonalizmem. Nasza współpraca trwa od 2015 roku i jak do tej pory za pośrednictwem Skrivanek sp. z o.o. wykonywaliśmy tłumaczenia ustne konferencyjne w języku niemieckim. Z przyjemnością zatem zarekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z. o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawcy usług językowych.

ARP
Agencja rozwoju Pomorza S.A.

Agencja rozwoju Pomorza S.A. zaświadcza, iż korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy, a firma wykazuje się rzetelnością, terminowością i obsługą klienta na wysokim poziomie. Z przyjemnością rekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawy usług językowych.

LUBLIN
Urząd Miasta Lublin

Standardem na rynku usług są wysoka jakość, zaangażowanie, profesjonalizm oraz sprawna obsługa klienta. Skrivanek Sp. z o.o. spełnia powyższe wymogi. Współpraca w zakresie usług tłumaczeniowych pomiędzy Biurem Obsługi Inwestorów, działającym w strukturze Urzędu Miasta Lublin, a firmą Skrivanek rozwija się od kilku lat. Pisemne tłumaczenia zawsze spełniały nasze oczekiwania pod kątem rzetelności i terminowości. Tłumaczenia ustne prowadzone były na wysokim poziomie, przy zastosowaniu profesjonalnego sprzętu.

ESPIS
Europejska Sieć Pamięci i Solidarność

Zlecone tłumaczenia firma Skrivanek sp. z o.o. wykonywała z wartą odnotowania rzetelnością, sumiennością, zawsze dotrzymując ustalonych terminów. Firma wykazała elastyczność wobec naszych potrzeb oraz sprawdziła się podczas wykonywania pilnych zleceń, wymagających natychmiastowej gotowości i mobilizacji. Dodatkowo miła i bezproblemowa obsługa sprawiła, że współpraca z firmą Skrivanek. sp z o.o. przebiegała w sposób przyjemny i sprawny.

MTP.Group_
Grupa MTP

Dziękujemy Państwo za ogromne zaangażowanie, cierpliwość i wniesioną w ten projekt wartość. Wspólnie stworzyliśmy wydarzenie, które zapisało się na kartach historii Organizacji Narodów Zjednoczonych. .. Nasi partnerzy po stronie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, przedstawiciele Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz uczestnicy Światowego Forum Miejskiego przekazali nam liczne podziękowania i wyrazy uznania za wkład włożony w organizację przedsięwzięcia, z którym się Państwem dzielimy.

Tłumacz polsko indonezyjski
i indonezyjsko polski
1

Tłumacz języka indonezyjskiego

Skrivanek wykonuje profesjonalne przekłady na indonezyjski oraz z indonezyjskiego. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy języka indonezyjskiego, którzy specjalizują się w rozmaitych dziedzinach. Możemy zapewnić zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i przysięgłe. Nasza oferta jest skierowana do firm działających w różnych branżach (przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Wykonamy tłumaczenie umów lub dokumentów firmowych, faktur, katalogów, sloganów reklamowych, sprawozdań, korespondencji handlowej, aktów prawnych, pełnomocnictw, formularzy i innych materiałów, także niejawnych. Nasi tłumacze języka indonezyjskiego zadbają nie tylko o poprawność przekładu, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego.

Kto mówi po indonezyjsku?

Językiem indonezyjskim posługuje się około 200 milionów osób na całym świecie. Dla prawie jednej czwartej z nich jest to język ojczysty. Indonezyjski należy do dużej rodziny języków austronezyjskich, grupy języków malajsko-polinezyjskich. Język indonezyjski będzie szczególnie pomocny, jeśli planują Państwo ekspansję działalności na obszar Indonezji. Poza tym użytkowników języka indonezyjskiego można spotkać również w Malezji i Timorze Wschodnim.

Język indonezyjski – historia

Język indonezyjski nie ma jednej, ogólnie przyjętej formy. Można przez niego rozumieć szereg odmian języka malajskiego używanych na terytorium Indonezji. Jest to narodowy język standardowy oparty na dialekcie johor-riau. Od setek lat na terenie archipelagu indonezyjskiego główną rolę odgrywa język malajski. Kontakty handlowe prowadzone przed laty przez różne ludy etniczne były głównym narzędziem rozpowszechniania języka malajskiego. Ostatecznie język staromalajski stał się lingua franca i był powszechnie używany przez większość mieszkańców archipelagu. Język indonezyjski jest uznawany za odmianę języka malajskiego. Różnice w wymowie i słownictwie wynikają głównie z wpływów holenderskiego i jawajskiego na indonezyjski. Niektórzy lingwiści twierdzą, że to indonezyjski stanowił najczęstszą odmianę malajskiego.

Indonezyjski w biznesie

Chociaż na arenie międzynarodowej indonezyjski nie odgrywa dużej roli, to jego znajomość w Indonezji i Malezji jest niezbędna do prowadzenia biznesu. Indonezja powoli zaczyna przyciągać polskie firmy. Jej gospodarka jest największą gospodarką regionu Azji Południowo-Wschodniej, co daje jej miejsce w grupie G20. Opiera się głównie na przemyśle, choć rolnictwo także odgrywa dużą rolę. Dlatego, działając na rynkach indonezyjskim i malezyjskim, niezwykle istotne jest zadbanie o profesjonalne tłumaczenia na indonezyjski wszystkich firmowych materiałów. Natomiast w przypadku importu towarów (na przykład kakao czy kauczuku, z których Indonezja słynie) na rodzimy rynek warto zadbać o profesjonalne tłumaczenie z indonezyjskiego na polski. Na pewno przyczyni się to do sukcesu na wymagającym rynku międzynarodowym.

tłumacz języka indonezyjskiego
Wycena projektu

W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

Analiza dokumentów

Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

Dobranie zespołu

Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na zlecony język.

Tłumaczenie materiałów

Dobrany tłumacz wykonuje przekład materiału na język indonezyjski zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

Korekta i edycja tłumaczenia

Tłumaczenie jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

Kontrola jakości i dostawa

Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

Klienci którzy nam ufają:

tłumacze angielski
tłumacz angielskiego
tlumacz angielsko polski
tlumacz angielski
tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Tłumaczenia na indonezyjski

1

Jaka jest cena tłumaczenia na język indonezyjski?

Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Czy cena tłumaczenia na język indonezyjski zawiera podatek VAT?

Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

Ile wynosi czas tłumaczenia na język indonezyjski?

Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

Jakie najcześciej zlecenia wykonujecie z tłumaczeniem indonezyjskiego?

Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na indonezyjski: tłumaczenia pisemne w języku indonezyjskim – zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język indonezyjski; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka indonezyjskiego – symultaniczne i konsekutywne;

Czy mogę zlecić tłumaczenie na język indonezyjski w trybie pilnym?

Oprócz realizacji zleceń w trybie zwykłym, oferujemy również tryb ekspresowy. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że krótszy termin wykonania oznacza mniej czasu na poszczególne procesy. To, co sprawdzi się przy tekście wewnątrz firmowym, niekoniecznie zalecane jest w przypadku tekstów do publikacji, wymagających wielokrotnego sprawdzenia i „dopieszczenia” szczegółów. Niezależnie od powyższego, zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy realizacji. Warto zwrócić uwagę, że cena tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa niż koszt tłumaczenia zwykłego.

Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia na język indonezyjski?

Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

Szukasz usług językowych dla Twojej branży?

Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka indonezyjskiego i na język indonezyjski dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT.

CZY POTRZEBUJESZ
Tłumaczenia lub innej usługi z języka indonezyjskiego?
Napisz do nas – Pomożemy.
Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Wypełnij formularz lub napisz na tlumacz@skrivanek.pl
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Biuro tłumaczeń języka indonezyjskiego – co nas wyróżnia?

W Skrivanku oferujemy tłumaczenia uwierzytelnione, zwykłe i ustne w różnorodnych kombinacjach językowych, w tym także w parze polsko-indonezyjskiej. Nasza oferta obejmuje usługi zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z różnych sektorów, takich jak przemysł chemiczny, telekomunikacja czy ubezpieczenia. Zapewniamy pomoc w lokalizacji stron internetowych i oprogramowania, przygotowaniu napisów do filmów pełnometrażowych lub wideo na YouTubie na język polski oraz nauce języków obcych.

Tłumacz polsko-indonezyjski – w czym możemy Ci pomóc?

Biuro tłumaczeń Skrivanek oferuje szeroką gamę usług językowych. Specjalizujemy się w przekładach dokumentów na język indonezyjski. Możemy zająć się redakcją dłuższego tekstu, stworzyć artykuł na witrynę internetową czy przygotować prace naukowe do druku. Dla firm proponujemy szereg przydatnych rozwiązań, takich jak tłumaczenie maszynowe, które jest efektem wieloletniego doświadczenia w tej dziedzinie. Chociaż oprogramowanie to nie może zastąpić tłumacza, jest znacznie bardziej zaawansowane niż standardowy translator polsko-indonezyjski. To odpowiednie narzędzie, gdy priorytetem jest szybkość tłumaczenia, a niekoniecznie jego spójność.

Tłumaczenia zwykłe z indonezyjskiego lub na indonezyjski

Przekład tekstów z języka polskiego na indonezyjski w przypadku takich materiałów jak artykuły naukowe, instrukcje obsługi czy zawartość stron internetowych nie musi być wykonywane przez tłumacza przysięgłego. Niemniej jednak nie oznacza to, że pracą zajmuje się przypadkowa osoba! W naszym biurze tłumaczeń każde zlecenie realizowane jest przez specjalistę biegle posługującego się językiem indonezyjskim, mającego doświadczenie w tłumaczeniu danego rodzaju tekstów oraz solidne umiejętności translatorskie w kombinacji językowej polsko-indonezyjskiej. Są wśród nas przedstawiciele różnych zawodów i dyscyplin naukowych.

Tłumaczenia specjalistyczne z indonezyjskiego lub na indonezyjski

W ostatnich latach nastąpił znaczny wzrost zapotrzebowania na specjalistyczne tłumaczenia z języków azjatyckich, w tym indonezyjskiego, na język polski ze względu na rosnącą obecność europejskich firm w Indonezji. Dzięki profesjonalnym usługom tłumaczeniowym jako przedsiębiorca możesz być pewien, że Twoje komunikaty zostaną właściwie zrozumiane przez odbiorców. Nie korzystaj z darmowego tłumacza Google. Nasz specjalista zadba o poprawność i terminologię zgodną ze standardami branżowymi.

Tłumacz przysięgły języka indonezyjskiego

Tłumacz przysięgły polsko-indonezyjski to specjalista z odpowiednimi uprawnieniami do tłumaczenia oficjalnych dokumentów, takich jak akta małżeństwa, urodzenia czy zgonu. Charakteryzuje się doskonałą znajomością obu języków, umiejętnościami translatorskimi oraz wiedzą prawniczą. Słownik polsko-indonezyjski zna niemal na pamięć. Poprawność tekstów i zgodność z oryginałem potwierdzi oficjalną pieczęcią i podpisem, dzięki czemu wykorzystasz dokumenty za granicą podczas załatwiania spraw urzędowych.

Przed wyjazdem do Indonezji pobierz nasz słownik polsko-indonezyjski, który pomoże Ci poznać wyrażenia pomocne podczas prostych rozmów.

Tłumacz polsko-indonezyjski – tłumaczenia ustne

Ustny tłumacz indonezyjsko-polski jest niezbędnym uczestnikiem spotkań biznesowych z indonezyjskimi partnerami. Zapewnia precyzyjne tłumaczenie wypowiedzi, eliminując nieporozumienia już w momencie rozmowy. Profesjonalne tłumaczenie umożliwia efektywniejsze negocjacje niż rozmowy prowadzone po angielsku. Ponadto chęć komunikacji w rodzimym języku zostanie doceniona przez zagranicznych kontrahentów.

Tłumacz indonezyjsko-polski online

Jeśli nie masz czasu na osobistą wizytę, biuro tłumaczeń Skrivanek umożliwia realizację całego procesu online. Wystarczy przesłać plik, który chcesz tłumaczyć, za pomocą formularza kontaktowego, a przetłumaczony na język polski tekst trafi do Twojej skrzynki mailowej. Wszystko za sprawą kilku kliknięć myszki i bez wychodzenia z domu. W razie wątpliwości zawsze możesz do nas zadzwonić lub zdecydować się na wizytę w jednej z filii.

Tłumaczenie stron www na indonezyjski

Jeśli chcesz poszerzyć zasięg swojej strony internetowej, zainwestuj w tłumaczenie na język indonezyjski. Pomoże Ci to rozwinąć firmę, zwłaszcza w sytuacji, gdy świadczysz usługi turystyczne lub beauty. Tłumacz polsko-indonezyjski nie tylko przetłumaczy treść, ale również zajmie się lokalizacją, dostosowując tekst do kultury docelowego kraju, co zwiększy zaufanie nowych czytelników.

chatsimple
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.