Tłumaczenia z języka indonezyjskiego i na język indonezyjski

Wyceń tłumaczenie – język indonezyjski

Tłumacz języka
indonezyjskiego

Wyceń tłumaczenie – język indonezyjski

Indonezyjski: tłumaczenia

Skrivanek oferuje tłumaczenia na indonezyjski wykonywane przez tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz specjalistyczną wiedzą w wymaganej dziedzinie (medycyna, finanse, prawo – w zależności od potrzeb klienta). Wprawny tłumacz, tworząc przekład z indonezyjskiego na polski lub odwrotne, potrafi precyzyjnie oddać przekaz zawarty w treści i zachować zgodność z oryginalnym tekstem. Nasze doświadczenie jest gwarancją Państwa satysfakcji z wykonanego tłumaczenia. Indonezyjski to jedna z wielu naszych specjalności. Biura Skrivanka mieszczą się w Warszawie oraz innych dużych polskich miastach. Jeśli poszukują Państwo profesjonalisty posługującego się językiem indonezyjskim, to poszukiwania można zakończyć – proponujemy kompleksową usługę tłumaczenia z polskiego na indonezyjski lub z indonezyjskiego na polski. Możliwe są również przekłady z dowolnego języka z naszej oferty na indonezyjski i w drugą stronę.

Kto mówi po indonezyjsku?

Językiem indonezyjskim posługuje się około 200 milionów osób na całym świecie. Dla prawie jednej czwartej z nich jest to język ojczysty. Indonezyjski należy do dużej rodziny języków austronezyjskich, grupy języków malajsko-polinezyjskich. Język indonezyjski będzie szczególnie pomocny, jeśli planują Państwo ekspansję działalności na obszar Indonezji. Poza tym użytkowników języka indonezyjskiego można spotkać również w Malezji i Timorze Wschodnim.

Historia języka indonezyjskiego

Język indonezyjski nie ma jednej, ogólnie przyjętej formy. Można przez niego rozumieć szereg odmian języka malajskiego używanych na terytorium Indonezji. Jest to narodowy język standardowy oparty na dialekcie johor-riau. Od setek lat na terenie archipelagu indonezyjskiego główną rolę odgrywa język malajski. Kontakty handlowe prowadzone przed laty przez różne ludy etniczne były głównym narzędziem rozpowszechniania języka malajskiego. Ostatecznie język staromalajski stał się lingua franca i był powszechnie używany przez większość mieszkańców archipelagu. Język indonezyjski jest uznawany za odmianę języka malajskiego. Różnice w wymowie i słownictwie wynikają głównie z wpływów holenderskiego i jawajskiego na indonezyjski. Niektórzy lingwiści twierdzą, że to indonezyjski stanowił najczęstszą odmianę malajskiego.

Indonezyjski w biznesie

Chociaż na arenie międzynarodowej indonezyjski nie odgrywa dużej roli, to jego znajomość w Indonezji i Malezji jest niezbędna do prowadzenia biznesu. Indonezja powoli zaczyna przyciągać polskie firmy. Jej gospodarka jest największą gospodarką regionu Azji Południowo-Wschodniej, co daje jej miejsce w grupie G20. Opiera się głównie na przemyśle, choć rolnictwo także odgrywa dużą rolę. Dlatego, działając na rynkach indonezyjskim i malezyjskim, niezwykle istotne jest zadbanie o profesjonalne tłumaczenia na indonezyjski wszystkich firmowych materiałów. Natomiast w przypadku importu towarów (na przykład kakao czy kauczuku, z których Indonezja słynie) na rodzimy rynek warto zadbać o profesjonalne tłumaczenie z indonezyjskiego na polski. Na pewno przyczyni się to do sukcesu na wymagającym rynku międzynarodowym.

Tłumacz języka indonezyjskiego

Skrivanek wykonuje profesjonalne przekłady na indonezyjski oraz z indonezyjskiego. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy języka indonezyjskiego, którzy specjalizują się w rozmaitych dziedzinach. Możemy zapewnić zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i przysięgłe. Nasza oferta jest skierowana do firm działających w różnych branżach (przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Wykonamy tłumaczenie umów lub dokumentów firmowych, faktur, katalogów, sloganów reklamowych, sprawozdań, korespondencji handlowej, aktów prawnych, pełnomocnictw, formularzy i innych materiałów, także niejawnych. Nasi tłumacze języka indonezyjskiego zadbają nie tylko o poprawność przekładu, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego.

Szukasz rozwiązań językowych dla Twojej branży?
Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka indonezyjskiego i na język indonezyjski dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą usług językowych dotyczących języka indonezyjskiego?
 
Napisz do Nas, a w ciągu 30 minut
otrzymasz wycenę tłumaczenia!
 

Wyceń tłumaczenie – język indonezyjski

16749

Najczęściej wykonywane zlecenia tłumaczeń z i na język indonezyjski:
tłumaczenia pisemne w języku indonezyjskim– zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język findonezyjski; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka indonezyjskiego– symultaniczne i konsekutywne;