biuro tłumaczeń skrivanek

Nauka języka obcego dla Ciebie

Chcesz rozwijać znajomość języków obcych i samodzielnie
decydować o tempie i metodzie nauczania?
Skontaktuj się z nami i rozpocznij naukę języka ze Skrivankiem!
tłumaczenia

Kursy językowe dla ciebie

1

Chcesz sam wyznaczać tempo i intensywność nauki języka obcego? Potrzebujesz się skupić na konkretnych zagadnieniach, które wpłyną na jakość Twojej komunikacji w pracy lub w życiu prywatnym? Jeśli tak, to indywidualny kurs językowy jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Sam zadecydujesz o liczbie godzin i terminach szkolenia.

Nasze szkolenia językowe wyróżnia indywidualne i kompleksowe podejście do każdego klienta. Formy nauki języków obcych zawsze dobieramy w taki sposób, aby w pełni odpowiadały celom i oczekiwaniom klienta, ale też były dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Szkoła językowa Skrivanek daje Ci możliwość skorzystania z różnych form kursów indywidualnych — od zajęć stacjonarnych, przez warsztaty językowe, po coraz bardziej popularne kursy online. Podczas szkoleń koncentrujemy się na rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych przydatnych w sytuacjach zawodowych, które pozwolą Ci reprezentować firmę również poza granicami kraju.

Przy tym szkoła językowa Skrivanek to nie tylko szkolenia językowe z angielskiego. Obecnie w ofercie mamy niemal 20 języków, między innymi: niemiecki, włoski, francuski, japoński czy portugalski. Dostępna jest także nauka języka szwedzkiego czy język polski dla obcokrajowców. Każdy kurs rozpoczynamy od przeprowadzenia testu poziomującego, sprawdzającego kompetencje językowe danej osoby w obcym języku (m.in. zasób słownictwa i stopień opanowania nauki gramatyki), na podstawie którego zespół szkoły językowej Skrivanek opracowuje indywidualny program nauczania dopasowany do wymagań i możliwości uczestników szkolenia.

nauka języków obcych
nauka języków
nauka języków obcych

Zalety kursów językowych w Skrivanku:

1
  • Indywidualne wsparcie w nauce języka obcego
  • Wybór lektora prowadzącego naukę języka obcego (native speaker lub lektor polski)
  • Wygoda decydowania, kiedy i gdzie odbywają się zajęcia
  • Kurs typu tailor-made, nauka języka w pełni dopasowana do Twoich potrzeb
  • Stała aktywizacja uczestnika
  • Uwaga lektora jest w 100% skupiona na Tobie
  • Możliwość elastycznej zmiany study planu — lektor może pomóc Ci w realizacji bieżących wyzwań (np. przygotowanie prezentacji w danym języku obcym) i poświęcić dane zajęcia np. nauce słów z konkretnej dziedziny czy sprawdzeniu, czy masz poprawną wymowę i ewentualnym skorygowaniu jej
  • Feedback od lektora w pełni poświęcony Twoim mocnym i słabym stronom

Jeżeli poszukujesz specjalistycznego kursu językowego, który będzie odpowiadał indywidualnym potrzebom firmy bądź jej poszczególnych pracowników – zapraszamy do współpracy. Naszym głównym celem jest pomaganie kursantom w jak najlepszym wykorzystaniu wiedzy zdobytej podczas szkolenia, dlatego lektorzy prowadzący kursy to wyłącznie doświadczeni profesjonaliści, którzy dostosują kurs do tego, czy osoby na niego zapisane znajdują się dopiero na początku nauki, czy też w większym stopniu już opanowały dany język.

Komunikuj się skutecznie, rozwijaj swoje kompetencje, awansuj, wzmacniaj relacje oraz buduj zaufanie wśród współpracowników zagranicznych dzięki nauce języków obcych ze szkołą językową Skrivanek!

1
Masz jakieś pytania? Napisz do nas lub zadzwoń.
szkola@skrivanek.pl | +48 693 975 300
potrzebujesz WIĘCEJ INFORMACJI?
WEJDŹ NA STRONĘ – SZKOLAJEZYK.PL
Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Wybrane opinie naszych klientów z Google Maps:

Kolejny raz bardzo satysfakcjonująca współpraca z firmą Skrivanek, wcześniej zajęcia w biurze, tym razem projekt online. Bardzo kompetentny, pomocny i sympatyczny zespół Pań koordynatorek. Jako lektor polecam serdecznie 🙂


Polecam konwersacje z native speakerem. Rozgadałem się wreszcie!


Polecam szkolenia online. Dobra opcja dla zabieganych 🙂


100%. Bardzo polecam szkołę językową Skrivanek.


Zajęcia prowadzone bardzo ciekawie i profesjonalnie.

 

Więcej opinii znajdziesz tutaj.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.