Tłumaczenia z chińskiego i na chiński

Wyceń tłumaczenie – język chiński

Tłumacz języka
chińskiego

Wyceń tłumaczenie – język chiński

Chiński: tłumaczenia

Kto mówi po chińsku?

Potocznie określając język chiński mamy często na myśli grupę języków, składającą się z kilkunastu języków i dialektów, należących do rodziny chińsko-tybetańskiej. Chiński to najbardziej rozpowszechniony język na świecie. Mówi nim prawie 1,5 miliarda osób, a dla około miliarda jest to język ojczysty.W Chińskiej Republice Ludowej ludzie posługują się językiem mandaryńskim. Możemy się nim porozumieć także w Singapurze. Jest to również jeden z oficjalnych języków ONZ. Różnymi odmianami chińskiego bez problemu będziemy się komunikować w Hongkongu, Korei, Wietnamie, Kambodży, Malezji i na Filipinach.

Historia języka chińskiego

Chiński jest prawdopodobnie najstarszym współcześnie używanym językiem świata. Funkcjonuje do kilku tysięcy lat. W początkowej formie składał się ze znaków piktograficznych, które stopniowo ewoluowały. Obecny język chiński wywodzi się bezpośrednio ze starochińskiego, używanego w VI-X wieku.

Zastosowanie języka chińskiego w biznesie

Chiny są potęgą gospodarczą, która coraz bardziej zaznacza swoją obecność w bardzo wielu państwach świata, także w Polsce. A my z kolei coraz chętniej udajemy się w celach biznesowych do Państwa Środka. Nic zatem dziwnego, że jego rola na arenie międzynarodowego biznesu stale rośnie. Dla firm, które planują jakiekolwiek działania na tamtych terenach kadra posługująca się mandaryńskim jest absolutnie niezbędna.

Tłumacz języka chińskiego

Agencja Skrivanek wykonuje profesjonalne tłumaczenia tekstów na język chiński i tłumaczenie z języka chińskiego na polski. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach. Możemy zapewnić zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i przysięgłe. Nasza oferta jest skierowana do firm wszystkich branż (także specjalistycznych: przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Możemy wykonać tłumaczenie umowy z języka chińskiego oraz przetłumaczyć dokumenty firmowe, faktury, katalogi, slogany reklamowe, sprawozdania, korespondencję handlową, akty, pełnomocnictwa, formularze i inne materiały, także niejawne. Nasi tłumacze języka chińskiego zadbają nie tylko o poprawność tłumaczenia, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego, zarówno pod kątem samego języka, jak i kraju.

Szukasz rozwiązań językowych dla Twojej branży?
Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka chińskiego i na język chiński dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą usług językowych dotyczących języka chińskiego?
 
Napisz do Nas, a w ciągu 30 minut
otrzymasz wycenę tłumaczenia!
 

Wyceń tłumaczenie – język chiński

15649

Najczęściej wykonywane zlecenia tłumaczeń z i na język chiński:
tłumaczenia pisemne w języku chińskim– zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język chiński; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka chińskiego– symultaniczne i konsekutywne;