biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumaczenia chiński
– zwykłe czy przysięgłe?

line
Nasi specjaliści w zakresie
języka chińskiego zadbają
o poprawność tłumaczenia,
umożliwiając jasną komunikację
oraz osiągnięcie celów.
tłumaczenia

Tłumacz polsko chiński – profesjonalne tłumaczenia na chiński i z chińskiego

Nasi specjaliści w zakresie języka chińskiego zadbają o poprawność tłumaczenia
i innych usług, umożliwiając jasną komunikację oraz osiągnięcie wyznaczonych celów.
trustpilot google rank iso
tłumaczenia
Dlaczego warto wybrać nasze usługi tłumaczeniowe?
1

Ponad 100 dostępnych języków – wszystkie tłumaczenia w jednej firmie, już nie musisz się zastanawiać, jakiemu biurowi tłumaczeń zlecić projekt.

Kompleksowa obsługa – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia, lokalizacji strony www,aplikacji czy tłumaczenia napisów do filmu, w biurze tłumaczeń Skrivanek posiadamy bogatą ofertę usług językowych – na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Szybka wycena online – nie musisz długo czekać na ofertę, jesteśmy w stanie wycenić tłumaczenie już w 30 minut.

Tłumaczenia ekspresowe – potrzebujesz tłumaczenia na wczoraj? Wykonamy je ekspresowo w dogodnym dla Ciebie terminie.

Portal klienta – wszystkie sprawy załatwisz w jednym miejscu i na bieżąco sprawdzisz postęp prac.

Gwarancja jakości – obawiasz się o jakość tłumaczenia? Posiadamy certyfikaty ISO 9001 i 17100 zaświadczające o naszej dokładności.

Tłumaczymy dokumenty w dowolnym formacie na ponad 100 języków

Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone 5 certyfikatami ISO

Ponad 98% klientów poleca nasze usługi

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online

Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe

99% naszych klientów otrzymuje wycenę
w czasie krótszym niż 15 minut

Tłumacz języka chińskiego

Agencja Skrivanek wykonuje profesjonalne usługi tłumaczenia tekstów na język polski z chińskiego i tłumaczenie z języka chińskiego na polski. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy języka chińskiego, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach. Możemy zapewnić zarówno tłumaczenia pisemne zwykłe z języka chińskiego na język polski, jak tłumaczenia ustne i przysięgłe. Nasza oferta jest skierowana do firm wszystkich branż (także specjalistycznych: przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Możemy wykonać tłumaczenie umowy z języka chińskiego oraz przetłumaczyć dokumenty firmowe, faktury, katalogi, slogany reklamowe, sprawozdania, korespondencję handlową, akty, pełnomocnictwa, formularze i inne materiały, także niejawne. Nasi tłumacze języka chińskiego zadbają nie tylko o poprawność tłumaczenia, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego, zarówno pod kątem samego języka chińskiego, jak i kraju. Klientom chcącym posługiwać się językiem chińskim proponujemy również kursy chińskiego na różnych poziomach zaawansowania, organizowane przez naszą szkołę językową.

Jak zamówić tłumaczenie?

proces tłumaczenia

1) 99% naszych klientów otrzymuje wycenę w czasie krótszym niż 30 minut

2) Osoby fizyczne uprzejmie prosimy o dokonanie przedpłaty. Płatności można regulować przelewem bankowym lub za pośrednictwem serwisu PayPal.

Tłumaczenia pisemne i tłumaczenia ustne chińsko polskie lub polsko chińskie są niezbędne w Twojej pracy? Jakość tłumaczenia ma dla Ciebie pierwszorzędne znaczenie? Chiński należy do jednych z najczęściej zamawianych tłumaczeń w Skrivanku. Gwarantujemy, że nasz tłumacz języka chińskiego zadba o wysoką jakość tłumaczenia, niezależnie czy tłumaczy dla firm czy dla osób prywatnych.

Szybkie, poufne i niezawodne tłumaczenia angielskie na wyciągnięcie ręki! Uzyskaj darmową wycenę w 30 minut. Zaufaj naszym ekspertom, aby otrzymać profesjonalne tłumaczenia. Prześlij dokumenty teraz i otrzymaj szybką wycenę bez zobowiązań.
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
Co nasi klienci mówią o nas na Trustpilot

Pracownicy Skrivanka są bardzo profesjonalni i zawsze starają się spełnić oczekiwania swoich klientów. Można na nich polegać i mieć pewność, że usługi będą wykonane zgodnie z zamówieniem 🙂

Karolina Ś.

Bardzo dobry kontakt z klientem. Profesjonalna obsługa. Szybkie wykonanie zlecenia. Bardzo polecam. Zadowolony klient.

Anna W.

Firma godna polecenia. Działają sprawnie i profesjonalnie. Miła obsługa i doradztwo, szybko odpowiadają na pytania. Na bieżąco informują o stanie realizacji zamówienia. Polecam!

Anna

Szybka odpowiedź opiekuna na zapytanie ofertowe, konkurencyjna cena. Bardzo szybka realizacja od momentu zgłoszenia zamówienia do realizacji.

Urszula B.

Bezproblemowy kontakt i zlecenia realizowane na czas – póki co ani razu nie przekroczony został obiecany czas realizacji, pomimo, że zlecenia często są różnorodne i nieraz wymagające.

Krzysztof S.

Doskonały kontakt z opiekunami projektu, szybka reakcja na ewentualne zmiany po naszej stronie, wysoka jakość usług.

Szymon P.

Nie pierwszy raz korzystałem z usług co już samo w sobie potwierdza, że jestem zadowolony zarówno z jakości jak i obsługi. Zlecenia realizowane są terminowo, obsługa jest na najwyższym poziomie jakości i profesjonalizmu. Polecam

Emil P.

Doskonała komunikacja przez cały czas realizacji projektu. Bardzo szybki i profesjonalny czas realizacji projektu. Konkurencyjne ceny. Polecam usługi innym i sam planuję ponownie skorzystać z ich usług.

Alexander W.

Tłumacz polsko chiński
i chińsko polski
1

Kto mówi po chińsku?

Potocznie używając określenia „język chiński”, mamy często na myśli grupę języków, składającą się z kilkunastu języków i dialektów, należących do rodziny chińsko-tybetańskiej. Chiński to najbardziej rozpowszechniony język na świecie. Mówi nim prawie 1,5 miliarda osób, a dla około miliarda jest to język ojczysty. W Chińskiej Republice Ludowej ludzie posługują się językiem mandaryńskim. Możemy się nim porozumieć także w Singapurze. Jest to również jeden z oficjalnych języków ONZ. Różnymi odmianami chińskiego bez problemu będziemy się komunikować w Hongkongu, Korei, Wietnamie, Kambodży, Malezji i na Filipinach.

Język chiński – historia

Chiński jest prawdopodobnie najstarszym współcześnie używanym językiem świata. Funkcjonuje do kilku tysięcy lat. W początkowej formie składał się ze znaków piktograficznych, które stopniowo ewoluowały. Obecny język chiński wywodzi się bezpośrednio ze starochińskiego, używanego w VI-X wieku.

Chiński w biznesie

Chiny są potęgą gospodarczą, która coraz bardziej zaznacza swoją obecność w bardzo wielu państwach świata, także w Polsce. A my z kolei coraz chętniej udajemy się w celach biznesowych do Państwa Środka. Nic zatem dziwnego, że jego rola na arenie międzynarodowego biznesu stale rośnie. Dla firm, które planują jakiekolwiek działania na tamtych terenach, kadra posługująca się mandaryńskim jest absolutnie niezbędna.

tłumacz języka chińskiego
Wycena projektu

W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

Analiza dokumentów

Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia z języka polskiego na chiński lub na język chiński z języka polskiego oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

Dobranie zespołu

Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na zlecony język.

Tłumaczenie materiałów

Dobrany tłumacz języka chińskiego wykonuje przekład materiału na język chiński zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

Korekta i edycja tłumaczenia

Tłumaczenie jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

Kontrola jakości i dostawa

Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić profesjonalne usługi i najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

Klienci którzy nam ufają:

tłumacze angielski
tłumacz angielskiego
tlumacz angielsko polski
tlumacz angielski
tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Tłumacz języka chińskiego

1

Jaka jest cena tłumaczenia na język chiński?

Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Czy cena tłumaczenia na język chiński zawiera podatek VAT?

Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

Ile wynosi czas tłumaczenia na język chiński?

Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

Jakie najcześciej zlecenia wykonujecie z tłumaczeniem chińskiego?

Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na chiński: tłumaczenia pisemne w języku chińskim – zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język chiński; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka chińskiego – symultaniczne i konsekutywne;

Czy mogę zlecić tłumaczenie na język chiński w trybie pilnym?

Oprócz realizacji zleceń w trybie zwykłym, oferujemy również tryb ekspresowy. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że krótszy termin wykonania oznacza mniej czasu na poszczególne procesy. To, co sprawdzi się przy tekście wewnątrzfirmowym, niekoniecznie zalecane jest w przypadku tekstów do publikacji, wymagających wielokrotnego sprawdzenia i „dopieszczenia” szczegółów. Niezależnie od powyższego, zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy realizacji. Warto zwrócić uwagę, że cena tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa niż koszt tłumaczenia zwykłego.

Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia na język chińskiego?

Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

Szukasz usług językowych dla Twojej branży?

Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka chińskiego i na język chiński dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT. W ramach naszej szkoły językowej organizujemy również profesjonalne kursy chińskiego – indywidualne i grupowe.

CZY POTRZEBUJESZ
Tłumaczenia lub innej usługi z języka chińskiego?
Napisz do nas – Pomożemy.
Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Wypełnij formularz lub napisz na tlumacz@skrivanek.pl
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Tłumacz polsko-chiński – w czym możemy Ci pomóc?

1

W naszym biurze tłumaczeń przerzucamy most łączący dwie kultury. Pomagamy w budowaniu zrozumienia między ich członkami. Pozwalamy ludziom z różnych, odległych często o tysiące kilometrów środowisk współpracować w drodze do jednego celu. Dlatego też oferujemy tłumaczenia zwykłe, przysięgłe i ustne z polskiego na chiński, a także rozwiązania, w których pomaga sztuczna inteligencja, jak tłumaczenia maszynowe. Zapewniamy korektę i redakcję tekstów, jak również przygotowujemy je pod kątem wizualnym.

Tłumaczenia zwykłe z chińskiego lub na chiński

1

Tłumaczenia zwykłe z języka polskiego na chiński to nieoceniona pomoc dla firm, które potrzebują skutecznej komunikacji z chińskojęzycznymi klientami i partnerami. Pomożemy przygotować e-maile, sprawozdania, instrukcje, oferty sprzedażowe i inne dokumenty, które ułatwią prowadzenie biznesu w języku chińskim. Twoja komunikacja stanie się jasna i efektywna.

Tłumaczenia specjalistyczne z chińskiego lub na chiński

1

Tłumaczenia specjalistyczne z polskiego na chiński stają się coraz bardziej popularne. To usługa wymagająca nieco większej wiedzy niż tłumaczenia zwykłe. Firmy, organizacje i osoby prywatne coraz częściej zdają sobie sprawę ze znaczenia dokładnych i precyzyjnych przekładów językowych w ich działalności. Ten wyjątkowy rodzaj tłumaczenia z polskiego na chiński wymaga zarówno wiedzy merytorycznej, jak i dogłębnej znajomości języków, aby zapewnić najlepszy możliwy rezultat. Specjalistyczne usługi tłumaczeniowe są wykorzystywane m.in. w przypadku dokumentów medycznych, prawniczych czy technicznych, w których dokładność i znajomość branżowego słownictwa jest najważniejsza.

Tłumacz przysięgły języka chińskiego

1

Tłumacz przysięgły przekładający z chińskiego na polski to osoba, która nie tylko doskonale zna oba języki, ale również ma szeroką wiedzę prawniczą. Dokumenty przez nią tłumaczone zyskują oficjalne znaczenie i mogą być używane do załatwiania spraw urzędowych poza granicami kraju. Usługi takiego tłumacza będą Ci potrzebne, jeśli prowadzisz międzynarodową firmę lub planujesz wyprowadzkę za granicę.

Tłumacz polsko-chiński – tłumaczenia ustne

1

Szkolenia przeprowadzane przez międzynarodowych ekspertów to prawdziwa gratka dla Twojej firmy. Takie spotkanie nie przebiegnie jednak odpowiednio bez tłumaczenia z języka chińskiego. Aby umożliwić wzajemną komunikację, konieczne będzie zaproszenie tłumacza ustnego. Jeśli wiesz, że na szkoleniu będzie pojawiać się słownictwo specjalistyczne – powiadom nas o tym. Do wykonania zlecenia skierujemy tłumacza, który doskonale czuje się w danej dziedzinie.

Tłumacz chińsko-polski online

1

Zlecenie tłumaczenia z języka polskiego na chiński jeszcze nigdy nie było takie proste. Wystarczy kilka minut. Wypełnij formularz kontaktowy, załącz niezbędne dokumenty i poczekaj na odpowiedź. Odpisujemy bardzo szybko! Jeśli prowadzisz dużą międzynarodową firmę, przygotowaliśmy dla Ciebie narzędzie do tłumaczeń maszynowych. Nie jest to zwykły translator, a efekt 20 lat doświadczeń z przekładem różnego rodzaju treści z polskiego na chiński. To doskonały wybór, gdy płynność i poprawność stylistyczna tekstu ma mniejsze znaczenie niż tempo jego wykonania.

Biuro tłumaczeń języka chińskiego – co nas wyróżnia?

1

Niezależnie od tego, czy szukasz prostego tłumaczenia jednego dokumentu lub prezentacji biznesowej z chińskiego na polski, czy chcesz nam zlecić długoterminowy projekt, nasze biuro tłumaczeń sprosta Twoim wymaganiom. Zespół doświadczonych specjalistów zapewni wysokiej jakości tłumaczenia z polskiego na chiński i odwrotnie. Gwarantujemy dokładność i profesjonalizm w każdym calu. Nasze ceny są konkurencyjne, więc wiesz, że otrzymujesz najlepszą możliwą wartość.

Tłumaczenie stron www na chiński

1

Potrzebujesz tłumaczenia z języka polskiego na chiński? Aby strona internetowa stała się zrozumiała dla zagranicznego odbiorcy, nie wystarczy dosłowne przełożenie jej na język docelowy. Tłumacz polsko-chiński musi wykazać się ogromną wiedzę na temat chińskiej kultury, zwyczajów i etykiety. Jest ona niezbędna, aby przetłumaczony materiał był angażujący i przyjazny dla docelowych odbiorców.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.