Tłumaczenia przysięgłe i przekłady umów
dla branży prawniczej i sądownictwa

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenia
przysięgłe dla
branży prawniczej

Wypełnij formularz wyceny

Nasi tłumacze przysięgli zapewnią Ci przejrzystość
i pewność, że wszystkie tłumaczone dokumenty
i ich projekty są zgodne z literą prawa.

Państwa praca w sektorze usług prawnych ma wpływ nie tylko na niezliczone procedury i procesy, ale przede wszystkim na los ludzi. Lepiej niż ktokolwiek inny rozumieją zatem Państwo, jak ważny może być dobór właściwych słów czy zwrotów. Specjaliści językowi ze Skrivanka doskonale orientują się w działaniu systemu prawnego, co oznacza, że dzięki naszym rozwiązaniom językowym mogą Państwo skoncentrować się na tym, co stanowi główny przedmiot Państwa działalności.

Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo tłumaczenia umów, treści przepisów ustawowych i wykonawczych lub orzeczeń sądowych, czy też obsługi tłumaczeniowej w trakcie postępowań przed sądem, specjaliści językowi ze Skrivanka pozostają do Państwa dyspozycji.

Nasz zespół znakomicie orientuje się w specyfice tekstów prawnych. Jesteśmy zdolni przełożyć tekst w taki sposób, aby zachować w przekładzie zarówno literę, jak i ducha oryginału. Tłumacząc teksty prawne i dokumenty ściśle przestrzegamy wymogów redakcyjnych i tych dotyczących formatowania.

W pracy z tekstami dla klientów z każdej branży naszym priorytetem jest poufność. Mamy certyfikaty ISO 27001 oraz ISO 9001. Skutecznie współpracujemy z organami urzędowymi na szczeblu centralnym i lokalnym, agencjami unijnymi i renomowanymi kancelariami prawnymi.

Skrivanek oferuje rozwiązania językowe dla sektora usług prawnych we wszystkich kombinacjach języków europejskich. W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?
Firmy i instytucje związane z usługami prawnymi i sądownictwem potrzebują najczęściej tłumaczeń uwierzytelnionych.

Nasi tłumacze przysięgli zajmą się wszelkiego rodzaju dokumentami oraz ich projektami – orzeczeniami sądowymi, powiadomieniami, podaniami, wnioskami i pełnomocnictwami. Przełożymy także pozostałe dokumenty mające ścisły związek z Państwa pracą, takie jak: ekspertyzy, wnioski końcowe, przepisy ustawowe i wykonawcze.

Przy okazji wielu wydarzeń, takich jak choćby mediacje, rozprawy sądowe czy spotkania biznesowe, służymy pomocą w tłumaczeniach ustnych, symultanicznych lub konsekutywnych.

Zapewnimy również tłumaczy przysięgłych pracujących w języku migowym. Jeśli spodziewają się Państwo gości z zagranicy, zainteresuje Państwa usługa asysty tłumacza ustnego dla przedstawicieli zagranicznych. To znaczne ułatwienie pracy Państwa gości i niezwykły komfort komunikacji.

Szkoła językowa Skrivanek pomoże natomiast w specjalistycznych kursach językowych na różnych poziomach znajomości języka. Możliwe są szkolenia szyte na miarę, na przykład dotyczące tylko określonej terminologii.

Jesteśmy także otwarci na świadczenie nowatorskich lub niestandardowych usług. Te zaś zależą wyłączenie od Państwa oczekiwań.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy dopasowane rozwiązanie. Przed rozpoczęciem współpracy oczywiście podpiszemy z Państwem umowę o zachowaniu poufności.