Tłumaczenia przysięgłe i przekłady umów
dla branży prawniczej i sądownictwa

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenia
przysięgłe dla
branży prawniczej

Wypełnij formularz wyceny

Państwa praca w sektorze usług prawnych ma wpływ nie tylko na niezliczone procedury i procesy, ale przede wszystkim na los ludzi. Lepiej niż ktokolwiek inny rozumieją zatem Państwo, jak ważny może być dobór właściwych słów czy zwrotów. Specjaliści językowi ze Skrivanka doskonale orientują się w działaniu systemu prawnego, co oznacza, że dzięki naszym rozwiązaniom językowym mogą Państwo skoncentrować się na tym, co stanowi główny przedmiot Państwa działalności.

Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo tłumaczenia umów, treści przepisów ustawowych i wykonawczych lub orzeczeń sądowych, czy też obsługi tłumaczeniowej w trakcie postępowań przed sądem, specjaliści językowi ze Skrivanka pozostają do Państwa dyspozycji.

Nasz zespół znakomicie orientuje się w specyfice tekstów prawnych. Jesteśmy zdolni przełożyć tekst w taki sposób, aby zachować w przekładzie zarówno literę, jak i ducha oryginału. Tłumacząc teksty prawne i dokumenty ściśle przestrzegamy wymogów redakcyjnych i tych dotyczących formatowania.

W pracy z tekstami dla klientów z każdej branży naszym priorytetem jest poufność. Mamy certyfikaty ISO 27001 oraz ISO 9001. Skutecznie współpracujemy z organami urzędowymi na szczeblu centralnym i lokalnym, agencjami unijnymi i renomowanymi kancelariami prawnymi.

Oferujemy następujące usługi w sektorze usług prawnych we wszystkich najpopularniejszych kombinacjach języków europejskich:

  • tłumaczenie przepisów ustawowych i wykonawczych oraz ich projektów;
  • tłumaczenie umów oraz ich projektów;
  • tłumaczenie orzeczeń sądowych oraz ogółu orzecznictwa;
  • tłumaczenie powiadomień, podań i wniosków;
  • tłumaczenie pełnomocnictw;
  • tłumaczenie ekspertyz i wniosków końcowych;
  • tłumaczenie symultaniczne lub konsekutywne podczas różnego rodzaju wydarzeń, w tym podczas postępowań przed sądem, oraz
  • tłumaczenie symultaniczne w języku migowym;
  • specjalistyczne szkolenia językowe na różnych poziomach;
  • usługi asysty dla przedstawicieli zagranicznych.

Jesteśmy także otwarci na świadczenie nowatorskich lub niestandardowych usług. Te zaś zależą wyłączenie od Państwa oczekiwań.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy dopasowane rozwiązanie. Przed rozpoczęciem współpracy oczywiście podpiszemy z Państwem umowę o zachowaniu poufności.

Skontaktuj się z nami!

Firma / Imię i nazwisko (*)

Treść wiadomości

Załącz plik (nie większy niż 10mb) W celu przesłania wielu plików, zaznacz je jednocześnie w oknie wyboru.

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

X
KONTAKT