Tłumacz szwedzko polski
dla Twojej firmy

Jeśli szukasz doświadczonego tłumacza szwedzko-polskiego – dobrze trafiłeś!
Zapewniamy usługi tłumaczeniowe najwyższej jakości od 25 lat!
tłumaczenia

Potrzebujesz tłumaczenia z języka szwedzkiego lub na język szwedzki? Napisz do nas!

badgesv2

  Zamawiający:

  Nazwa firmy(*)
  Adres email (*)
  Numer telefonu
  Miasto

  Zachęcamy do podania numeru telefonu. Ułatwi on kontakt w przypadku niejasności oraz usprawni proces obsługi zlecenia.

  Rodzaj tłumaczenia:


  Treść wiadomości:

  Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.

  Rodzaj tłumaczenia:

  Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?

  Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.


  1

  Do kogo kierujemy naszą ofertę tłumaczeń polsko-szwedzkich?

  Do wszystkich organizacji, które chcą zaistnieć na rynku szwedzkim lub trafić z odpowiednim komunikatem do szwedzkich klientów. W przeszłości wielokrotnie tłumaczyliśmy teksty z języka polskiego na szwedzki dla szeroko rozumianego sektora technicznego i medycznego. Jesteśmy w stanie przetłumaczyć nawet skomplikowane teksty techniczne.

  Nasi klienci:
  logos
  iso

  Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone certyfikatami ISO

  rzetelna

  Uczciwość, terminowość
  i wiarygodność potwierdzona
  certyfikatem rzetelności

  ocena google

  Dostarczamy wysokiej jakości tłumaczenia od ponad 25 lat.

  Gdy potrzebny jest tłumacz szwedzko polski

  Współpraca gospodarcza Polski i Szwecji każdego roku dynamicznie się rozwija. Według danych SPCC[1] kraje skandynawskie (w tym Szwecja) pozostają w czołówce partnerów handlowych Polski, zarówno w kategoriach importu, jak i eksportu. Niezmiennie od kilku lat Skandynawia utrzymuje się w pierwszej trójce kierunków polskiego eksportu (ok. 6-7% całości eksportu) i w pierwszej piątce kierunków polskiego importu (około 5-6% całości importu). Należy jednak pamiętać, że są to dane sprzed pandemii COVID-19. Według danych GUS za rok 2020, Szwecja była ósmym największym partnerem eksportowym Polski. 2,9% polskiego eksportu trafiało w tym czasie właśnie do Szwecji[2].

  Faktem jest, że co roku coraz więcej polskich firm oferuje swoje produkty i usługi na terenie Szwecji. A z drugiej strony, w Polsce możemy kupić lub zamówić coraz więcej szwedzkich produktów i usług. Według SPCC w Polsce działa ponad 2 000 spółek z udziałem kapitału skandynawskiego. W takiej sytuacji zapotrzebowanie na wykwalifikowanych tłumaczy polsko-szwedzkich i szwedzko-polskich jest również coraz większe.

  Biuro tłumaczeń Skrivanek to lider polskiego rynku tłumaczeń z języka szwedzkiego. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy języka szwedzkiego z wieloletnim doświadczeniem. W naszym zespole są osoby, które od lat wykonują tłumaczenia szwedzko-polskie i polsko-szwedzkie. Wśród tych specjalistów, wiele osób to native speakerzy języka szwedzkiego.

  [1] https://www.spcc.pl/node/20645

  [2] https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ceny-handel/handel/obroty-towarowe-handlu-zagranicznego-ogolem-i-wedlug-krajow-w-okresie-styczen-listopad-2020-roku,1,100.html

  Tłumacz polsko szwedzki: co tłumaczymy?

  Pracujemy zarówno z prostymi tekstami, jak i skomplikowanymi materiałami technicznymi i medycznymi, które wymagają nie tylko wiedzy językowej, ale też dobrego zrozumienia danej dziedziny. Nasi tłumacze języka szwedzkiego pomogą Państwu przetłumaczyć:

  • artykuły
  • materiały marketingowe
  • książki i e-booki
  • badania i raporty
  • strony www
  • sklepy internetowe
  • opisy produktów
  • prezentacje multimedialne
  • instrukcje
  • aplikacje web/mobile
  • oficjalne dokumenty
  • umowy
  • politykę prywatności
  • regulaminy
  • nazwy
  • oferty handlowe

  Nasz zespół tłumaczy języka szwedzkiego jest do Państwa dyspozycji!

  Polsko-szwedzkie tłumaczenia przysięgłe

  Biuro tłumaczeń Skrivanek ma w zespole tłumaczy języka szwedzkiego, którzy mają uprawnienia niezbędne aby wykonywać tłumaczenia poświadczone (uwierzytelnione/przysięgłe). Nasi tłumacze są w stanie przetłumaczyć i poświadczyć tłumaczenie polsko-szwedzkie i szwedzko-polskie.

  Tłumaczenia poświadczone to usługa, która przyda się Państwu do przekładu oficjalnych pism i dokumentów: wyroków sądów, certyfikatów, zaświadczeń i innych dokumentów dla urzędów państwowych, sądów i instytucji.

  Szwedzko-polskie tłumaczenia ustne

  Oprócz standardowych tłumaczeń pisemnych, chętnie wesprzemy Państwa tłumaczeniami ustnymi podczas różnego rodzaju spotkań biznesowych – konferencji, targów, wykładów, spotkań networkingowych. Nasi tłumacze języka szwedzkiego oferują zarówno tłumaczenia symultaniczne jak i konsekutywne, dzięki czemu sprawdzą się zarówno przy dużych wydarzeniach jak i podczas spotkań 1 na 1.

  TŁUMACZE POLSKO-SZWEDZCY

  Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze tłumaczy języka szwedzkiego, jesteśmy w stanie zaoferować usługi na najwyższym poziomie. A dzięki czujnym oczom naszych korektorów i proofreaderów, dokładamy starań, aby w naszych tłumaczeniach nie było żadnych błędów.

  ZNAMY TWOJĄ BRANŻĘ

  Biuro tłumaczeń Skrivanek działa na rynku od ponad 25 lat. Współpracowaliśmy z setkami firm działających w bardzo różnych sektorach i gałęziach biznesu. Rozumiemy biznes i jego potrzeby. Tłumaczymy tak, aby sprostać oczekiwaniom Państwa klientów.

  ZAKRES USŁUG

  Nasi tłumacze języka szwedzkiego wykonują pełen zakres usług translatorskich. Od standardowych tłumaczeń pisemnych, przez tłumaczenia przysięgłe i ustne, aż po w pełni profesjonalne tłumaczenie stron internetowych i aplikacji mobilnych.

  FAQ

  1

  Jak mogę zlecić tłumaczenie?

  Za pomocą formularza na stronie lub drogą mailową, przesyłając plik do analizy, a następnie akceptując podany koszt usługi.

  Jaka jest cena tłumaczenia?

  Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

  Czy używacie narzędzi CAT?

  Tak używamy narzędzi CAT w procesie tłumaczeniowym. Programy CAT zapewniają technologiczne wsparcie procesu realizowanego przez człowieka: pozwalają zwiększyć tempo pracy, ułatwiają zapewnienie spójności terminologicznej oraz przyczyniają się do obniżenia kosztu realizacji. Stale rozbudowywana baza, tzw. pamięć tłumaczeniowa, pozwala uniknąć konieczności ponownego tłumaczenia takich samych fragmentów, co przydaje się szczególnie w kontekście tekstów finansowych, technicznych i medycznych oraz umożliwia obniżenie kosztu tłumaczenia dla klienta.

  Czy cena tłumaczenia zawiera podatek VAT?

  Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

  Ile wynosi czas tłumaczenia?

  Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

  Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia?

  Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

  Jakie informacje przekazać wraz ze zleceniem?

  Doceniamy wszelkie informacje: na temat konieczności zachowania określonej terminologii czy też przeznaczenia tłumaczenia i jego odbiorców (Czy tekst przeznaczony jest do publikacji czy do użytku wewnątrz firmowego? Czy tekst ma charakter marketingowy lub reklamowy? A może akademicki?). Pracę ułatwią nam także wszelkie wskazówki merytoryczne oraz materiały referencyjne dotyczące Państwa produktu, usługi lub sektora.

  Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

  Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

  W jaki sposób chronicie Państwo dane?

  Nigdy nie udostępniamy Państwa dokumentów, informacji i danych osobom i podmiotom spoza firmy Skrivanek. Zawsze kierujemy się zasadą ścisłej potrzeby. Wgląd do Państwa dokumentów mają wyłącznie te osoby, które potrzebują dostępu do nich, aby zrealizować zlecenie. Ze wszystkimi wykonawcami podpisujemy umowy o zachowaniu poufności. Rygorystycznie przestrzegamy też przepisów RODO.

  Jakie formaty plików obsługujecie?

  Najlepiej jeśli dokument będzie miał postać elektroniczną, nie stawiamy jednak żadnych ograniczeń co do formatu. Dzięki naszemu Działowi DTP jesteśmy w stanie obsłużyć pliki w praktycznie każdym formacie między innymi: TXT, RTF, DOC/DOCX, ODT, CSS, HTML, XML, PDF i wiele innych, w tym dokumenty nieedytowalne, dzięki usłudze konwersji.

  Tłumacz szwedzko polski lub polsko szwedzki

  1
  Wycena
  tłumaczenia

  W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę tłumaczenia z języka szwedzkiego / na język szwedzki lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

  Analiza
  dokumentów

  Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia na język szwedzki lub z szwedzkiego na inny język oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

  Dobranie
  tłumacza

  Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi języka szwedzkiego posiadającego wiedzę w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na język szwedzki lub z szwedzkiego.

  Tłumaczenie
  materiałów

  Dobrany tłumacz języka szwedzkiego wykonuje przekład materiału na język szwedzki zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

  Korekta i edycja
  tłumaczenia

  Tłumaczenie jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

  Kontrola jakości
  i dostawa

  Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.