biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumaczenia dla kadr

Nasze tłumaczenia dla branży HR ułatwią Ci komunikację z Twoimi pracownikami oraz akcjonariuszami bez względu na język, jakim się posługują.
odznaki
tłumaczenia
Dlaczego warto wybrać nasze usługi językowe
1

Kompleksowa obsługa – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia, lokalizacji strony www, aplikacji czy tłumaczenia napisów do filmu, w biurze tłumaczeń Skrivanek posiadamy bogatą ofertę usług językowych – na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Ponad 100 dostępnych języków – wszystkie tłumaczenia w jednej firmie, już nie musisz się zastanawiać, jakiemu biurowi tłumaczeń zlecić projekt.

Wsparcie i przyjazna obsługa klienta – masz problem z pamięciami tłumaczeniowymi lub tłumaczeniem strony? Nasz zespół jest tu po to, aby Ci doradzić i pomóc rozwiązać problemy.

Gwarancja jakości – obawiasz się o jakość tłumaczenia? Posiadamy certyfikaty ISO 9001 i 17100 zaświadczające o naszej dokładności.

Portal klienta – załatwisz tu wszystko: od wyceny, przez realizację projektu aż do pobrania faktury, a nawet analizy wydatków.

Obsługa nieedytowalnych formatów – chcesz przetłumaczyć treść ze skanu, zdjęcia, pdf-a? Nie ma problemu, nie trać czasu na przepisywanie go. Nasi specjaliści DTP przygotują plik w wersji edytowalnej, zachowując stopki, nagłówki, spisy treści logo czy pieczątki.

W branży zasobów ludzkich celem jest znalezienie, przyciągnięcie i zatrzymanie najlepszych specjalistów w danej dziedzinie. Zespół Skrivanka składa się ze specjalistów językowych, którzy pomogą Państwu znaleźć odpowiednie słowa w obcym języku, dzięki czemu będą Państwo mogli wybrać do współpracy najlepszych z najlepszych. Następnie nasi tłumacze pomogą Państwu z tłumaczeniami wszystkich potrzebnych dokumentów, w tym: umów o pracę, regulaminów firmowych, wewnętrznych komunikatów korporacyjnych. Dobrze rozumiemy różnice pomiędzy kulturami i rynkami lokalnymi, więc możemy także modyfikować teksty pod kątem konkretnych odbiorców w dowolnym kraju i dowolnym języku. Możemy również dokonać adaptacji już istniejących tekstów pod kątem każdej grupy docelowej.

W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?
  • Nasza praca rozpoczyna się od określenia aktualnego poziomu znajomości języka, którego będziemy uczyć. Wykorzystujemy w tym celu narzędzie FOCUS służące do audytu kompetencji językowych online. Dzięki temu możemy podzielić Państwa zespół na grupy według stopnia zaawansowania. To bardzo przyspiesza i ułatwia pogłębianie znajomości języka.
  • Praca w międzynarodowym środowisku to również konieczność wykonywania wielu tłumaczeń, na przykład umów o pracę, materiałów komunikacyjnych, referencji czy regulaminów. Zapewniamy wysoką jakość tłumaczeń z jednoczesnym zachowaniem stosowanej przez Państwa terminologii. Dzięki temu tłumaczone przez nas teksty brzmią tak samo naturalnie, jak wszelkie inne dokumenty firmowe.
  • Zdarza się również, że firmy proszą nas o ocenę umiejętności językowych kandydatów do pracy. W czasach, gdy prawie każdy w CV wpisuje perfekcyjną znajomość języka angielskiego, taka weryfikacja może dużo powiedzieć o faktycznych umiejętnościach kandydata. W takich sytuacjach nasz tłumacz bierze udział w rozmowie kwalifikacyjnej i wspiera Państwa rekruterów w sprawdzeniu umiejętności językowych kandydata.
  • Choć kursy językowe i tłumaczenia pisemne to duża część naszej pracy, mamy również doskonale funkcjonujący dział tłumaczeń ustnych. Dostarczamy tłumaczenia symultaniczne lub konsekutywne podczas różnego rodzaju wydarzeń, w tym konferencji oraz nieformalnych i formalnych spotkań biznesowych, na przykład networkingowych.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy rozwiązania wychodzące im naprzeciw.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Klienci, którzy nam ufają:
1
logo hr
ponad 100 obsługiwanych formatów
Ponad 100 obsługiwanych
formatów plików
certyfikaty ISO
5 certyfikatów
ISO
25 lat doświadczenia
30 lat
doświadczenia
45 ml przetłumaczonych słów
70 mln. słów
przetłumaczonych w 2023 r.
Tłumaczenia dla działu kadr i płac

W branży zasobów ludzkich Państwa celem jest znalezienie i przyciągnięcie najlepszych specjalistów w danej dziedzinie – osób, które chcą i będą w stanie wnieść swój wkład do realizacji Państwa projektów.

Zespół Skrivanka składa się ze specjalistów językowych, którzy pomogą Państwu znaleźć odpowiednie słowa w obcym języku, dzięki czemu będą Państwo mogli wybrać do współpracy najlepszych z najlepszych. Jest to szczególnie ważne przy poszukiwaniu pracowników, od których wymagamy porozumiewania się w kilku językach: nasze unikalne narzędzie FOCUS pomoże Państwu szybko i sprawnie ustalić, jakimi umiejętnościami językowymi dysponują kandydaci i jaki jest poziom ich językowych kompetencji.

W branży HR liczy się przekazywanie takich samych wartości korporacyjnych wszystkim pracownikom, niezależnie od języka, jakim się posługują. Specjaliści językowi Skrivanka są w stanie zapewnić precyzyjne tłumaczenia pisemne i ustne w każdym z najpopularniejszych języków europejskich, z gwarancją, że pierwotne przesłanie komunikatu nie zagubi się w tłumaczeniu.

Nasi specjaliści językowi doskonale rozumieją różnice pomiędzy różnymi kulturami i rynkami lokalnymi, dzięki czemu są w stanie tworzyć teksty pod kątem konkretnych odbiorców w dowolnym kraju i dowolnym języku. Możemy również dokonać adaptacji już istniejących tekstów pod kątem potrzeb i oczekiwań dowolnej grupy docelowej.

Tłumaczenia w ponad 100 językach dla wielu branż:

Tłumacze Skrivanka zapewnią Państwu wysokiej jakości tłumaczenia wszystkich potrzebnych dokumentów, w tym umów o pracę, regulaminów firmowych, czy wewnętrznych komunikatów korporacyjnych.

CZY POTRZEBUJESZ

TŁUMACZENIA DLA HUMAN RESOURCES?

Napisz do nas – Pomożemy
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.