Tłumaczenia dla kadr

Nasze tłumaczenia dla branży HR ułatwią Ci komunikację z Twoimi pracownikami oraz akcjonariuszami bez względu na język, jakim się posługują.
tłumaczenia
Czekamy na wiadomość od Ciebie!

  Zamawiający:
  Nazwa firmy(*)
  Adres email (*)
  Numer telefonu
  Miasto

  Zachęcamy do podania numeru telefonu. Ułatwi on kontakt w przypadku niejasności oraz usprawni proces obsługi zlecenia.

  Rodzaj tłumaczenia:
  Treść wiadomości:

  Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.

  Rodzaj tłumaczenia: Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?

  Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.


  W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?
  • Nasza praca rozpoczyna się od określenia aktualnego poziomu znajomości języka, którego będziemy uczyć. Wykorzystujemy w tym celu narzędzie FOCUS służące do audytu kompetencji językowych online. Dzięki temu możemy podzielić Państwa zespół na grupy według stopnia zaawansowania. To bardzo przyspiesza i ułatwia pogłębianie znajomości języka.
  • Praca w międzynarodowym środowisku to również konieczność wykonywania wielu tłumaczeń, na przykład umów o pracę, materiałów komunikacyjnych, referencji czy regulaminów. Zapewniamy wysoką jakość tłumaczeń z jednoczesnym zachowaniem stosowanej przez Państwa terminologii. Dzięki temu tłumaczone przez nas teksty brzmią tak samo naturalnie, jak wszelkie inne dokumenty firmowe.
  • Zdarza się również, że firmy proszą nas o ocenę umiejętności językowych kandydatów do pracy. W czasach, gdy prawie każdy w CV wpisuje perfekcyjną znajomość języka angielskiego, taka weryfikacja może dużo powiedzieć o faktycznych umiejętnościach kandydata. W takich sytuacjach nasz tłumacz bierze udział w rozmowie kwalifikacyjnej i wspiera Państwa rekruterów w sprawdzeniu umiejętności językowych kandydata.
  • Choć kursy językowe i tłumaczenia pisemne to duża część naszej pracy, mamy również doskonale funkcjonujący dział tłumaczeń ustnych. Dostarczamy tłumaczenia symultaniczne lub konsekutywne podczas różnego rodzaju wydarzeń, w tym konferencji oraz nieformalnych i formalnych spotkań biznesowych, na przykład networkingowych.

  Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy rozwiązania wychodzące im naprzeciw.

  ponad 100 obsługiwanych formatów
  Ponad 100 obsługiwanych
  formatów plików
  certyfikaty ISO
  5 certyfikatów
  ISO
  25 lat doświadczenia
  30 lat
  doświadczenia
  45 ml przetłumaczonych słów
  45 mln. słów
  przetłumaczonych w 2020 r.
  Tłumaczenia dla działu kadr i płac

  W branży zasobów ludzkich Państwa celem jest znalezienie i przyciągnięcie najlepszych specjalistów w danej dziedzinie – osób, które chcą i będą w stanie wnieść swój wkład do realizacji Państwa projektów.

  Zespół Skrivanka składa się ze specjalistów językowych, którzy pomogą Państwu znaleźć odpowiednie słowa w obcym języku, dzięki czemu będą Państwo mogli wybrać do współpracy najlepszych z najlepszych. Jest to szczególnie ważne przy poszukiwaniu pracowników, od których wymagamy porozumiewania się w kilku językach: nasze unikalne narzędzie FOCUS pomoże Państwu szybko i sprawnie ustalić, jakimi umiejętnościami językowymi dysponują kandydaci i jaki jest poziom ich językowych kompetencji.

  W branży HR liczy się przekazywanie takich samych wartości korporacyjnych wszystkim pracownikom, niezależnie od języka, jakim się posługują. Specjaliści językowi Skrivanka są w stanie zapewnić precyzyjne tłumaczenia pisemne i ustne w każdym z najpopularniejszych języków europejskich, z gwarancją, że pierwotne przesłanie komunikatu nie zagubi się w tłumaczeniu.

  Nasi specjaliści językowi doskonale rozumieją różnice pomiędzy różnymi kulturami i rynkami lokalnymi, dzięki czemu są w stanie tworzyć teksty pod kątem konkretnych odbiorców w dowolnym kraju i dowolnym języku. Możemy również dokonać adaptacji już istniejących tekstów pod kątem potrzeb i oczekiwań dowolnej grupy docelowej.

  Tłumaczenia w ponad 100 językach dla wielu branż:

  Tłumacze Skrivanka zapewnią Państwu wysokiej jakości tłumaczenia wszystkich potrzebnych dokumentów, w tym umów o pracę, regulaminów firmowych, czy wewnętrznych komunikatów korporacyjnych.

  CZY POTRZEBUJESZ

  TŁUMACZENIA DLA HUMAN RESOURCES?

  Napisz do nas – Pomożemy
  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.