Tłumaczenia tekstów i szkolenia językowe
dla branży human resources

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenie
tekstów dla
branży HR

Wypełnij formularz wyceny

Nasze tłumaczenia dla branży HR ułatwią Ci komunikację
z Twoimi pracownikami oraz akcjonariuszami
bez względu na język, jakim się posługują.

W branży zasobów ludzkich Państwa celem jest znalezienie i przyciągnięcie najlepszych specjalistów w danej dziedzinie – osób, które chcą i będą w stanie wnieść swój wkład do Państwa projektów.

Zespół Skrivanka składa się ze specjalistów językowych, którzy pomogą Państwu znaleźć odpowiednie słowa w obcym języku, dzięki czemu będziecie Państwo mogli wybrać do współpracy najlepszych z najlepszych. Jest to szczególnie ważne przy poszukiwaniu pracowników, którzy muszą umieć porozumiewać się w kilku językach: nasze unikalne narzędzie FOCUS pomoże Państwu szybko i sprawnie ustalić, jakimi umiejętnościami językowymi dysponują kandydaci i jaki jest poziom ich językowych kompetencji.

Ilekroć Państwa pracownicy potrzebować będą udoskonalenia swoich umiejętności językowych, zapraszamy do szkoły językowej Skrivanek, która oferuje kursy językowe na różnych poziomach i o różnej intensywności.

W branży HR liczy się przekazywanie tych samych wartości firmy wszystkim pracownikom, niezależnie od języka, jakim się posługują. Specjaliści językowi Skrivanka są w stanie zapewnić precyzyjne tłumaczenia pisemne i ustne w każdym z najpopularniejszych języków europejskich, z gwarancją, że zamierzone znaczenie komunikatu nie zagubi się w tłumaczeniu.

Tłumacze Skrivanek dostarczą Państwu wysokiej jakości tłumaczenia wszystkich potrzebnych dokumentów, w tym: umów o pracę, regulaminów firmowych, wewnętrznych komunikatów korporacyjnych. Nasi specjaliści językowi doskonale rozumieją różnice pomiędzy różnymi kulturami i rynkami lokalnymi, dzięki czemu są w stanie tworzyć teksty pod kątem konkretnych odbiorców w dowolnym kraju i dowolnym języku. Możemy również dokonać adaptacji już istniejących tekstów pod kątem każdej grupy docelowej.

Oferujemy rozwiązania językowe dla branży HR we wszystkich językach europejskich. Dlatego działy HR bardzo często zwracają się do nas z prośbą o szkolenia językowe dla zespołu. To jedna z naszych najważniejszych specjalizacji. Szkoła językowa Skrivanek oferuje zarówno grupowe, jak i indywidualne kursy językowe.

Nasza praca rozpoczyna się od określenia aktualnego poziomu znajomości języka, którego będziemy uczyć. Wykorzystujemy w tym celu narzędzie FOCUS służące do audytu kompetencji językowych online. Dzięki temu możemy podzielić Państwa zespół na grupy według stopnia zaawansowania. To bardzo przyspiesza i ułatwia pogłębianie znajomości języka.

Praca w międzynarodowym środowisku to również konieczność wykonywania wielu tłumaczeń, na przykład umów o pracę, materiałów komunikacyjnych, referencji czy regulaminów. Zapewniamy wysoką jakość tłumaczeń z jednoczesnym zachowaniem stosowanej przez Państwa terminologii. Dzięki temu tłumaczone przez nas teksty brzmią tak samo naturalnie, jak wszelkie inne dokumenty firmowe.

Zdarza się również, że firmy proszą nas o ocenę umiejętności językowych kandydatów do pracy. W czasach, gdy prawie każdy w CV wpisuje perfekcyjną znajomość języka angielskiego, taka weryfikacja może dużo powiedzieć o faktycznych umiejętnościach kandydata. W takich sytuacjach nasz tłumacz bierze udział w rozmowie kwalifikacyjnej i wspiera Państwa rekruterów w sprawdzeniu umiejętności językowych kandydata.

Choć kursy językowe i tłumaczenia pisemne to duża część naszej pracy, mamy również doskonale funkcjonujący dział tłumaczeń ustnych. Dostarczamy tłumaczenia symultaniczne lub konsekutywne podczas różnego rodzaju wydarzeń, w tym konferencji oraz nieformalnych i formalnych spotkań biznesowych, na przykład networkingowych.

Jesteśmy także otwarci na świadczenie nowatorskich lub niestandardowych usług. Te zaś zależą wyłączenie od Państwa oczekiwań.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy dopasowane rozwiązanie.