Tłumaczenia tekstów i szkolenia językowe
dla branży human resources

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenie
tekstów dla
branży HR

Wypełnij formularz wyceny

W branży zasobów ludzkich Państwa celem jest znalezienie i przyciągnięcie najlepszych specjalistów w danej dziedzinie – osób, które chcą i będą w stanie wnieść swój wkład do Państwa projektów.

Zespół Skrivanka składa się ze specjalistów językowych, którzy pomogą Państwu znaleźć odpowiednie słowa w obcym języku, dzięki czemu będziecie Państwo mogli wybrać do współpracy najlepszych z najlepszych. Jest to szczególnie ważne przy poszukiwaniu pracowników, którzy muszą umieć porozumiewać się w kilku językach: nasze unikalne narzędzie FOCUS pomoże Państwu szybko i sprawnie ustalić, jakimi umiejętnościami językowymi dysponują kandydaci i jaki jest poziom ich językowych kompetencji.

Ilekroć Państwa pracownicy potrzebować będą udoskonalenia swoich umiejętności językowych, zapraszamy do szkoły językowej Skrivanek, która oferuje kursy językowe na różnych poziomach i o różnej intensywności.

W branży HR liczy się przekazywanie tych samych wartości firmy wszystkim pracownikom, niezależnie od języka, jakim się posługują. Specjaliści językowi Skrivanka są w stanie zapewnić precyzyjne tłumaczenia pisemne i ustne w każdym z najpopularniejszych języków europejskich, z gwarancją, że zamierzone znaczenie komunikatu nie zagubi się w tłumaczeniu.

Tłumacze Skrivanek dostarczą Państwu wysokiej jakości tłumaczenia wszystkich potrzebnych dokumentów, w tym: umów o pracę, regulaminów firmowych, wewnętrznych komunikatów korporacyjnych. Nasi specjaliści językowi doskonale rozumieją różnice pomiędzy różnymi kulturami i rynkami lokalnymi, dzięki czemu są w stanie tworzyć teksty pod kątem konkretnych odbiorców w dowolnym kraju i dowolnym języku. Możemy również dokonać adaptacji już istniejących tekstów pod kątem każdej grupy docelowej.

Oferujemy następujące rozwiązania w branży HR we wszystkich najpopularniejszych językach europejskich:

  • tłumaczenie umów o pracę i innych umów;
  • uczestnictwo w rozmowach o pracę i ocenie umiejętności językowych kandydatów;
  • tłumaczenie regulaminów wewnętrznych;
  • tłumaczenie wewnętrznych materiałów komunikacyjnych;
  • tłumaczenie listów polecających i referencji;
  • tłumaczenie symultaniczne lub konsekutywne podczas różnego rodzaju wydarzeń, w tym konferencji oraz nieformalnych i formalnych spotkań biznesowych;
  • grupowe i indywidualne szkolenia językowe;
  • narzędzie do audytu kompetencji językowych online – FOCUS.

Jesteśmy także otwarci na świadczenie nowatorskich lub niestandardowych usług. Te zaś zależą wyłączenie od Państwa oczekiwań.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy dopasowane rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami!

Firma / Imię i nazwisko (*)

Treść wiadomości

Załącz plik (nie większy niż 10mb) W celu przesłania wielu plików, zaznacz je jednocześnie w oknie wyboru.

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

X
KONTAKT