biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumaczenia dla mody i sztuki

Poprzez kreatywne podejście do tłumaczenia oraz znajomość specyfiki mody i designu nasi lingwiści pomogą Ci zdobyć zagranicznych klientów.
badges en
tłumaczenia
Dlaczego warto wybrać nasze usługi językowe
1

Kompleksowa obsługa – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia, lokalizacji strony www,aplikacji czy tłumaczenia napisów do filmu, w biurze tłumaczeń Skrivanek posiadamy bogatą ofertę usług językowych – na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Ponad 100 dostępnych języków – wszystkie tłumaczenia w jednej firmie, już nie musisz się zastanawiać, jakiemu biurowi tłumaczeń zlecić projekt.

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online – zleć tłumaczenie bez wychodzenia z biura lub domu, przetłumaczone dokumenty odeślemy mailem, również tłumaczenia uwierzytelnione z kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Tradycyjne, papierowe tłumaczenie uwierzytelnione możemy przesłać pocztą lub kurierem.

Gwarancja jakości – obawiasz się o jakość tłumaczenia? Posiadamy certyfikaty ISO 9001 i 17100 zaświadczające o naszej dokładności.

Portal klienta – załatwisz tu wszystko: od wyceny, przez realizację projektu aż do pobrania faktury, a nawet analizy wydatków.

Szybka wycena online – nie musisz długo czekać na ofertę, jesteśmy w stanie wycenić tłumaczenie już w 30 minut.

Obsługa nieedytowalnych formatów – chcesz przetłumaczyć treść ze skanu, zdjęcia, pdf-a? Nie ma problemu, nie trać czasu na przepisywanie go. Nasi specjaliści DTP przygotują plik w wersji edytowalnej, zachowując stopki, nagłówki, spisy treści logo czy pieczątki.

W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?

Materiały dotyczące mody, designu oraz sztuki należą do najciekawszych, z jakimi się spotykamy. Zwykle wymagają kreatywnego podejścia oraz znajomości szerszego kontekstu i umiejętności odniesienia się do niego w trakcie tłumaczenia. W naszym gronie są pasjonaci tych dziedzin, dzięki czemu możemy zagwarantować świetną jakość we wszystkich oferowanych kombinacjach językowych.

Nasi specjaliści językowi dysponują szerokim doświadczeniem w tłumaczeniu na potrzeby branży modowej. Jesteśmy w stanie zagwarantować realizację nawet najbardziej obszernych projektów. Wszystkie zlecenia koordynowane są przez doświadczonych kierowników projektów, którzy nadzorują proces realizacji od początku do końca. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo tłumaczenia opisów produktów, materiałów marketingowych, umów handlowych, strony internetowej swojej firmy, czy też wybierają się Państwo na międzynarodowe targi mody, nasz zespół tłumaczy pisemnych i ustnych pozostaje do Państwa dyspozycji.

  • Dla branży mody i designu Skrivanek oferuje usługi tłumaczeniowe we wszystkich kombinacjach języków europejskich. Z przyjemnością pomożemy Państwu w tłumaczeniu i adaptacji tekstów kreatywnych.
  • Mamy doświadczenie z wszelkiego rodzaju materiałami dotyczącymi sztuki, mody, designu, zarówno w formie cyfrowej, jak i drukowanej, w tym: katalogami i ulotkami, opisami kolekcji, podręcznikami.
  • Na potrzeby Państwa kampanii marketingowych przygotujemy tłumaczenie tekstów reklamowych w postaci drukowanej, wideo oraz audio, a także stron internetowych. Nasz dział DTP zadba o to, aby przetłumaczone treści wyglądały identycznie jak materiały źródłowe. Da to ogromną oszczędność czasu, ale też realnie wpłynie na postrzeganie Państwa firmy jako profesjonalnej, dbającej o każdy detal. W modzie i sztuce jest to szczególnie istotne.
  • Jeśli biorą Państwo udział w międzynarodowych pokazach mody, konferencjach lub seminariach, zapewnimy ustne tłumaczenia symultaniczne lub konsekutywne. Dzięki temu będą Państwo mogli skupić się na swojej pracy i nie zajmować kwestiami komunikacji z obcokrajowcami.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy rozwiązania wychodzące im naprzeciw.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Klienci, którzy nam ufają:
loga moda
ponad 100 obsługiwanych formatów
Ponad 100 obsługiwanych
formatów plików
certyfikaty ISO
5 certyfikatów
ISO
25 lat doświadczenia
30 lat
doświadczenia
45 ml przetłumaczonych słów
70 mln. słów
przetłumaczonych w 2023 r.
Tłumaczenia dotyczące mody i designu

Materiały dotyczące mody, designu i sztuki należą do najtrudniejszych, ale też do najciekawszych, z jakimi się spotykamy. Zwykle wymagają szczególnie kreatywnego nastawienia oraz znajomości szerszego kontekstu, jak również umiejętności odniesienia się do niego w trakcie tłumaczenia. W naszym gronie są jednak pasjonaci tych dziedzin, dzięki czemu możemy zagwarantować świetną jakość we wszystkich oferowanych kombinacjach językowych.

Nasi specjaliści językowi dysponują szerokim doświadczeniem w tłumaczeniu na potrzeby branży modowej. Jesteśmy również w stanie zagwarantować realizację nawet najbardziej obszernych projektów. Wszystkie zlecenia koordynowane są przez doświadczonych kierowników projektu, którzy nadzorują proces realizacji od początku do końca. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo tłumaczenia umów handlowych, strony internetowej swojej firmy, materiałów marketingowych, czy opisów produktów, czy też wybierają się Państwo na międzynarodowe targi mody, nasz międzynarodowy zespół tłumaczy pisemnych i ustnych pozostaje do Państwa dyspozycji.

Tłumaczenia w ponad 100 językach dla wielu branż:
CZY POTRZEBUJESZ

TŁUMACZENIA DLA MODY I SZTUKI?

Napisz do nas – Pomożemy
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.