Tłumaczenia dotyczące mody i designu

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenia
materiałów
dotyczących mody

Wypełnij formularz wyceny

Poprzez kreatywne podejście do tłumaczenia oraz
znajomość specyfiki mody i designu, nasi lingwiści
pomogą Ci zdobyć zagranicznych klientów.

Materiały dotyczące mody, designu, sztuki należą do najtrudniejszych, ale też do najciekawszych, z jakimi się spotykamy. Zwykle wymagają szczególnie kreatywnego nastawienia oraz znajomości szerszego kontekstu i umiejętności odniesienia się do niego w trakcie tłumaczenia. W naszym gronie są pasjonaci tych dziedzin, dzięki czemu możemy zagwarantować świetną jakość we wszystkich oferowanych kombinacjach językowych.

 

Nasi specjaliści językowi dysponują szerokim doświadczeniem w tłumaczeniu na potrzeby branży modowej. Jesteśmy w stanie zagwarantować realizację nawet najbardziej obszernych projektów. Wszystkie zlecenia koordynowane są przez doświadczonych kierowników projektów, którzy nadzorują proces realizacji od początku do końca. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo tłumaczenia umów handlowych, strony internetowej swojej firmy, materiałów marketingowych, czy opisów produktów, czy też wybierają się Państwo na międzynarodowe targi mody, nasz międzynarodowy zespół tłumaczy pisemnych i ustnych pozostaje do Państwa dyspozycji.

Dla branży mody i designu Skrivanek oferuje usługi tłumaczeniowe we wszystkich kombinacjach języków europejskich. Z przyjemnością pomożemy Państwu w tłumaczeniu i adaptacji tekstów kreatywnych.

Mamy doświadczenie z wszelkiego rodzaju materiałami dotyczącymi sztuki, mody, designu, zarówno w formie cyfrowej, jak i drukowanej, w tym: katalogami i ulotkami, opisami kolekcji, podręcznikami.

Na potrzeby Państwa kampanii marketingowych przygotujemy tłumaczenie tekstów reklamowych w postaci drukowanej, wideo oraz audio, a także stron internetowych. Nasz dział DTP zadba o to, aby przetłumaczone treści wyglądały identycznie jak materiały źródłowe. Da to ogromną oszczędność czasu, ale też realnie wpłynie na postrzeganie Państwa firmy jako profesjonalnej, dbającej o każdy detal. W modzie i sztuce jest to szczególnie istotne.

Jeśli biorą Państwo udział w międzynarodowych pokazach mody, konferencjach lub seminariach, zapewnimy ustne tłumaczenia symultaniczne lub konsekutywne. Dzięki temu będą Państwo mogli skupić się na swojej pracy i nie zajmować kwestiami komunikacji z obcokrajowcami.

 

Jesteśmy także otwarci na świadczenie nowatorskich lub niestandardowych usług. Te zaś zależą wyłącznie od Państwa oczekiwań. Zachęcamy do kontaktu z nami.

Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy dopasowane rozwiązanie.