Tłumaczenia dotyczące mody i designu

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenia
materiałów
dotyczących mody

Wypełnij formularz wyceny

Materiały dotyczące mody, designu, sztuki należą do najtrudniejszych, ale też do najciekawszych, z jakimi się spotykamy. Zwykle wymagają szczególnie kreatywnego nastawienia oraz znajomości szerszego kontekstu i umiejętności odniesienia się do niego w trakcie tłumaczenia. W naszym gronie są pasjonaci tych dziedzin, dzięki czemu możemy zagwarantować świetną jakość we wszystkich oferowanych kombinacjach językowych.
 

Nasi specjaliści językowi dysponują szerokim doświadczeniem w tłumaczeniu na potrzeby branży modowej. Jesteśmy w stanie zagwarantować realizację nawet najbardziej obszernych projektów. Wszystkie zlecenia koordynowane są przez doświadczonych kierowników projektów, którzy nadzorują proces realizacji od początku do końca. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo tłumaczenia umów handlowych, strony internetowej swojej firmy, materiałów marketingowych, czy opisów produktów, czy też wybierają się Państwo na międzynarodowe targi mody, nasz międzynarodowy zespół tłumaczy pisemnych i ustnych pozostaje do Państwa dyspozycji.

Oferujemy m.in.:

  • tłumaczenie i adaptację tekstów kreatywnych;
  • tłumaczenie wszelkiego rodzaju materiałów dotyczących sztuki, mody, designu, zarówno w formie cyfrowej, jak i drukowanej, w tym katalogów i ulotek, opisów kolekcji, podręczników;
  • tłumaczenie tekstów reklamowych w postaci drukowanej, wideo oraz audio;
  • tłumaczenie stron internetowych;
  • rozwiązania w obszarze DTP;
  • tłumaczenie symultaniczne lub konsekutywne podczas różnego rodzaju wydarzeń, w tym seminariów, konferencji oraz prezentacji.

Jesteśmy także otwarci na świadczenie nowatorskich lub niestandardowych usług. Te zaś zależą wyłącznie od Państwa oczekiwań. Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy dopasowane rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami!

Firma / Imię i nazwisko (*)

Treść wiadomości

Załącz plik (nie większy niż 10mb) W celu przesłania wielu plików, zaznacz je jednocześnie w oknie wyboru.

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

X
KONTAKT