Tłumaczenia perski
– zwykłe czy przysięgłe?

line
Nasi specjaliści w zakresie
języka perskiego zadbają
o poprawność tłumaczenia,
umożliwiając jasną komunikację
oraz osiągnięcie celów.
tłumaczenia

Tłumaczenia perski

Nasi specjaliści w zakresie języka perskiego zadbają o poprawność tłumaczenia
i innych usług, umożliwiając jasną komunikację oraz osiągnięcie wyznaczonych celów.
tłumaczenia

Tłumaczymy dokumenty w dowolnym formacie na ponad 100 języków

Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone 5 certyfikatami ISO

Ponad 98% klientów poleca nasze usługi

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online

Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe

tłumaczenia perski

Gwarancja jakości
i poufności informacji
potwierdzone 5
certyfikatami ISO

tłumacz perski

Tłumaczymy dokumenty
w dowolnym formacie
z języka perskiego
na ponad 100 języków

tłumacz języka perskiego

99% naszych klientów
otrzymuje wycenę
zleconego tłumaczenia
w ciągu 15 minut

tłumacz persko polski

8000 specjalistów
językowych i native
speakerów

tłumaczenie z perskiego na polski

Ponad 98%
klientów poleca
nasze usługi

tłumacz polsko perski

Ponad 40 mln słów
tłumaczonych
rocznie

Tłumacz perski

Skrivanek oferuje tłumaczenia na perski wykonywane przez tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz specjalistyczną wiedzą w wymaganej dziedzinie (medycyna, finanse, prawo – w zależności od potrzeb klienta). Wprawny tłumacz, tworząc przekład z perskiego na polski lub odwrotne, potrafi precyzyjnie oddać przekaz zawarty w treści i zachować zgodność z oryginalnym tekstem. Nasze doświadczenie jest gwarancją Państwa satysfakcji z wykonanego tłumaczenia. Perski to jedna z wielu naszych specjalności. Biura Skrivanka mieszczą się w Warszawie oraz innych dużych polskich miastach. Jeśli poszukują Państwo profesjonalisty posługującego się językiem perskim, to poszukiwania można zakończyć – proponujemy kompleksową usługę tłumaczenia z polskiego na perski lub z perskiego na polski. Możliwe są również przekłady z dowolnego języka z naszej oferty na perski i w drugą stronę.

Jak zamówić tłumaczenie na/z Perskiego?

1) 99% naszych klientów otrzymuje wycenę w czasie krótszym niż 30 minut

2) Osoby fizyczne uprzejmie prosimy o dokonanie przedpłaty. Płatności można regulować przelewem bankowym lub za pośrednictwem serwisu PayPal.

proces tłumaczenia

99% naszych klientów otrzymuje wycenę
w czasie krótszym niż 15 minut

Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Zamawiający:
  Nazwa firmy(*)
  Adres email (*)
  Numer telefonu
  Miasto

  Zachęcamy do podania numeru telefonu. Ułatwi on kontakt w przypadku niejasności oraz usprawni proces obsługi zlecenia.

  Rodzaj tłumaczenia:
  Treść wiadomości:

  Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.

  Rodzaj tłumaczenia: Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?

  Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.


  tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
  tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
  tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
  Co mówią o nas klienci?
  1
  DB
  DB Cargo Polska S.A.

  Bogata znajomość słownictwa technicznego z zakresu transportu kolejowego i logistyki oraz wysoki poziom świadczonych usług pod względem jakości i terminowości sprawiają, że polecamy firmę Skrivanek sp z o.o. jako firmę godną zaufania.

  NAC Sp. z o.o.
  NAC Sp. z o.o.

  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy w dobrej i pełnej zaufania atmosferze. Szczerze polecamy biuro tłumaczeń Skrivanek sp. z o.o.

  GTX Service Sp. z o.o.
  GTX Service Sp. z o.o.

  Tłumaczenia są wykonywane fachowo i na czas, chwalimy sobie naszą współpracę oraz rekomendujemy biuro tłumaczeń Skrivanek sp. z o.o.

  Tłumacz polsko perski
  i persko polski
  1

  Tłumacz języka perskiego

  Skrivanek wykonuje profesjonalne przekłady na perski oraz z perskiego. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy języka perskiego, którzy specjalizują się w rozmaitych dziedzinach. Możemy zapewnić zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i przysięgłe. Nasza oferta jest skierowana do firm działających w różnych branżach (przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Wykonamy tłumaczenie umów lub dokumentów firmowych, faktur, katalogów, sloganów reklamowych, sprawozdań, korespondencji handlowej, aktów prawnych, pełnomocnictw, formularzy i innych materiałów, także niejawnych. Nasi tłumacze języka perskiego zadbają nie tylko o poprawność przekładu, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego.

  Kto mówi po persku?

  Językiem perskim posługuje się około 60 milionów osób na całym świecie. Dla zdecydowanej większości z nich jest to język ojczysty. Do języka perskiego zalicza się siedem odmian, które często są klasyfikowane jako oddzielne języki: aimak, bahtiari, gilani, gurani, hazaragi, luri i mazandarani. Tadżycki, oficjalny język Tadżykistanu, również jest uznawany za odmianę języka perskiego, co oznacza kolejne 8 milionów użytkowników. Po persku komunikują się osoby zamieszkujące głównie Iran, Afganistan i Irak. Język perski jest określany mianem drugiego języka islamu (pierwszy to arabski). W świecie arabskim ma zatem status lingua franca – języka powszechnie stosowanego i rozumianego przez większość ludzi.

  Język perski – historia

  Perski to język z irańskiej grupy języków indoeuropejskich. Historia tego języka zaczyna się w okolicach 500 roku przed naszą erą. Najstarszy znany tekst napisany w języku staroperskim pochodzi z inskrypcji z Behistun datowanej na czasy króla Dariusza I. Przejście ze staroperskiego na perski prawdopodobnie rozpoczęło się już przed IV wiekiem przed naszą erą. Jednak język perski został potwierdzony dopiero 600 lat później, kiedy pojawił się w inskrypcjach z epoki Sasanidów. Zatem żadnej formy języka przed tym czasem nie można z całą pewnością opisać. Co więcej – jako język literacki język perski jest dokumentowany znacznie później, w VI lub VII wieku. Począwszy od VIII wieku język perski stopniowo zaczął ulegać nowoperskiemu, a forma okresu średniego trwała tylko w tekstach zaratusztrianizmu. Wersja współczesna jest w użyciu od XIX wieku. Wówczas w świecie arabskim wciąż funkcjonowało głównie słownictwo arabskie, jednak wiele wyrazów zostało zintegrowanych z perską fonologią i gramatyką. Ponadto pod rządami dynastii Kadżarów do języka perskiego weszło wiele terminów rosyjskich, francuskich i angielskich.

  Perski w biznesie

  Chociaż na arenie międzynarodowej perski nie odgrywa dużej roli, to jego znajomość może okazać się bardzo przydatna do prowadzenia biznesu w Afganistanie, Tadżykistanie, Azerbejdżanie i Rosji, a w Iranie i Iraku wręcz niezbędna. Dlatego, działając na tamtejszych rynkach, niezwykle istotne jest zadbanie o profesjonalne tłumaczenia na perski wszystkich firmowych materiałów. Natomiast w przypadku importu towarów na rodzimy rynek warto zadbać o profesjonalne tłumaczenie z perskiego na polski. Na pewno przyczyni się to do sukcesu na wymagającym rynku międzynarodowym.

  Tłumacz języka perskiego
  Wycena projektu

  W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

  Analiza dokumentów

  Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

  Dobranie zespołu

  Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na zlecony język.

  Tłumaczenie materiałów

  Dobrany tłumacz wykonuje przekład materiału na język perski zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

  Korekta i edycja tłumaczenia

  Tłumaczenie jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

  Kontrola jakości i dostawa

  Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

  Klienci którzy nam ufają:

  tłumacze angielski
  tłumacz angielskiego
  tlumacz angielsko polski
  tlumacz angielski
  tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki

  Dlaczego my

  Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

  Tłumaczenia na perski

  1

  Jaka jest cena tłumaczenia na język perski?

  Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

  Czy cena tłumaczenia na język perski zawiera podatek VAT?

  Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

  Ile wynosi czas tłumaczenia na język perski?

  Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

  Jakie najcześciej zlecenia wykonujecie z tłumaczeniem perskiego?

  Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na perski: tłumaczenia pisemne w języku perskim – zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język perski; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka perskiego – symultaniczne i konsekutywne;

  Czy mogę zlecić tłumaczenie na język perski w trybie pilnym?

  Oprócz realizacji zleceń w trybie zwykłym, oferujemy również tryb ekspresowy. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że krótszy termin wykonania oznacza mniej czasu na poszczególne procesy. To, co sprawdzi się przy tekście wewnątrz firmowym, niekoniecznie zalecane jest w przypadku tekstów do publikacji, wymagających wielokrotnego sprawdzenia i „dopieszczenia” szczegółów. Niezależnie od powyższego, zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy realizacji. Warto zwrócić uwagę, że cena tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa niż koszt tłumaczenia zwykłego.

  Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia na język perski?

  Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

  Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

  Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

  Szukasz usług językowych dla Twojej branży?

  Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka perskiego i na język perski dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT.

  CZY POTRZEBUJESZ
  Tłumaczenia lub innej usługi z języka perskiego?
  Napisz do nas – Pomożemy.
  Czekamy na wiadomość od Ciebie!
  Wypełnij formularz lub napisz na tlumacz@skrivanek.pl

   Zamawiający:
   Nazwa firmy(*)
   Adres email (*)
   Numer telefonu
   Miasto

   Zachęcamy do podania numeru telefonu. Ułatwi on kontakt w przypadku niejasności oraz usprawni proces obsługi zlecenia.

   Rodzaj tłumaczenia:
   Treść wiadomości:

   Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.

   Rodzaj tłumaczenia: Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?

   Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.


   Privacy Preferences
   When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.