biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumaczenia z zakresu telekomunikacji

Nasz zespół doświadczonych specjalistów przygotuje tłumaczenia tekstów i projekty najwyższej jakości osadzone w branży telekomunikacyjnej.
tłumaczenia
Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

W jaki sposób możemy Państwu pomóc?
  • Nasza oferta obejmuje tłumaczenia ustne oraz pisemne. Podejmujemy się projektów wszelkiego rodzaju, zapewniając przy tym rzetelność i satysfakcjonujące rozwiązania. Wiemy, jak ważny jest rozwój, dlatego nasz zespół nieustannie poszukuje i doskonali kolejne metody i strategie tłumaczeniowe, mogące sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku.
  • Z uwagi na naturę branży telekomunikacyjnej wiemy, jak ważna jest innowacja. Z tego względu pozostajemy na bieżąco nie tylko w kwestii samego tłumaczenia, ale też nowinek technicznych, które stanowią nieodłączną część tego rynku. Dzięki zdobywanej wiedzy jesteśmy w stanie szybciej i rzetelniej odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów.
  • Poza stale wprowadzanymi nowościami, telekom charakteryzuje się konkretną terminologią z zakresu technologii i IT. Dzięki współpracy naszych tłumaczy ze specjalistami, tworzymy projekty idealnie skrojone nie tylko pod kątem językowym, ale przede wszystkim merytorycznym.
  • W dobie koronawirusa znacznie wzrósł popyt na usługi internetowe, których użytkowanie umożliwia odpowiednio dobrany sprzęt, a także nowe technologie związane z łączami bezprzewodowymi. Aby dotrzeć do jak najobszerniejszej widowni, pozwalając jednocześnie na sprawną komunikację pomimo dystansu, oferujemy usługi lokalizowania Twoich treści tak, aby były one przystępne dla każdego pożądanego odbiorcy.

Zapraszamy do kontaktu. Mając na uwadze Państwa satysfakcję, pomożemy w odnalezieniu idealnego rozwiązania dla każdego projektu.

ponad 100 obsługiwanych formatów
Ponad 100 obsługiwanych
formatów plików
certyfikaty ISO
5 certyfikatów
ISO
25 lat doświadczenia
30 lat
doświadczenia
45 ml przetłumaczonych słów
70 mln. słów
przetłumaczonych w 2023 r.
Profesjonalne tłumaczenia z zakresu telekomunikacji

Branża telekom to nieustannie rozwijający się sektor globalnego rynku. Poza swoją podstawową funkcją, tj. przekazywaniem informacji, ulepszany jest o coraz to bardziej modernistyczne urządzenia i rozwiązania, które wymagają ciągłej nauki. W Skrivanku wiemy, jak ważny jest postęp, dlatego też pozostajemy na bieżąco z nowinkami technicznymi. Chcemy zapewnić jak najsprawniejszą usługę, dlatego nie ustajemy też w poszukiwaniu nowoczesnych rozwiązań pasujących do tak dynamicznej branży.

Język techniczny stanowi znaczną część branży telekomunikacyjnej. Przy współpracy ze specjalistami z zakresu nowych technologii jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej jakości tłumaczenia, w których nie braknie istotnej terminologii. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przekładu instrukcji, opisów technicznych, stron internetowych czy treści związanych z marketingiem, nasz zespół oferuje wykonanie każdego z tych projektów z największą dokładnością i precyzją.

Usługi powiązane z Internetem z samej swojej natury napędzają światowy popyt. Dzięki odpowiednim technikom lokalizacyjnym pomożemy Twojej firmie i przekazywanym przez nią treściom dotrzeć do odbiorców w każdym zakątku świata, jednocześnie dbając o odpowiedni przekaz dostosowany do ich kraju i kultury.

Tłumaczenia z zakresu telekomunikacji w ponad 100 językach:
CZY POTRZEBUJESZ

TŁUMACZENIA Z ZAKRESU TELEKOMUNIKACJI?

Napisz do nas – Pomożemy
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.