Tłumaczenia przetargów i konsultacje językowe
dla administracji państwowej

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenie
dokumentów dla
administracji
państwowej

Wypełnij formularz wyceny

W instytucjach sektora publicznego niezbędna jest szybka komunikacja pomiędzy pracownikami, a także z zagranicznymi partnerami i ogółem obywateli. Terminowe przekazywanie jasnych informacji niezmiernie ułatwia pracę instytucji rządowych i samorządowych. Właśnie dlatego mogą Państwo skorzystać na współpracy z agencją Skrivanek.
 

Podczas naszej 20-letniej działalności nawiązaliśmy długofalową współpracę z instytucjami państwowymi, takimi jak ministerstwa, KPRM, sądy i prokuratura (w tym instytucjami na szczeblu krajowym i lokalnym wykorzystującymi w swojej pracy informacje o ograniczonym dostępie). Regularnie i z powodzeniem uczestniczymy w przetargach ogłaszanych przez instytucje publiczne.

Aby informacja dotarła do grupy docelowej, musi być dokładna i terminowo przekazana. Jeśli grupa ta ma być jak najszersza, informację udostępnić trzeba w kilku językach i formatach. Tłumacze agencji Skrivanek są w stanie wykonywać tłumaczenia w różnych formatach na potrzeby wszelkich systemów zarządczych, w tym systemów zarządzania jakością oraz systemów informatycznych, a także przekłady na potrzeby współpracy i komunikacji z instytucjami UE. Nasi specjaliści językowi mogą również przyczynić się do rozwoju turystyki w Państwa regionie, zapewniając wysokiej jakości tłumaczenia materiałów informacyjnych na temat różnych obiektów turystycznych, a także tekstów promujących regionalnych przedsiębiorców, które przyciągną zagranicznych inwestorów.

Mając na uwadze komunikację z obywatelami, świadczymy różnego rodzaju usługi tłumaczeń ustnych. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu możemy realizować tłumaczenia niezbędne w codziennej pracy Państwa instytucji, a także zwiększyć kompetencje językowe Państwa pracowników – o ile tylko zdecydują się Państwo skorzystać z oferty naszej szkoły językowej. Jeśli z kolei chcą Państwo ocenić umiejętności językowe swoich potencjalnych pracowników, wystarczy skorzystać z naszego dedykowanego narzędzia do audytu kompetencji językowych FOCUS. Ponadto nasi specjaliści mogą zaangażować się w rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami, aby jeszcze lepiej określić ich poziom znajomości języka.

Oferujemy następujące usługi na potrzeby instytucji państwowych na szczeblu krajowym i lokalnym we wszystkich najpopularniejszych kombinacjach języków europejskich:

Jesteśmy także otwarci na świadczenie nowatorskich lub niestandardowych usług. Te zaś zależą wyłączenie od Państwa oczekiwań.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je z przyjemnością opracujemy dopasowane rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami!

Firma / Imię i nazwisko (*)

Treść wiadomości

Załącz plik (nie większy niż 10mb) W celu przesłania wielu plików, zaznacz je jednocześnie w oknie wyboru.

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

X
KONTAKT