Tłumaczenia przetargów i konsultacje językowe
dla administracji państwowej

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenie
dokumentów dla
administracji
państwowej

Wypełnij formularz wyceny

Poprzez efektywne procedury i rzetelne przekłady
dokumentów, umożliwiamy jasną komunikację pomiędzy
podmiotami publicznymi na arenie międzynarodowej.

W instytucjach sektora publicznego niezbędna jest szybka komunikacja pomiędzy pracownikami, a także z zagranicznymi partnerami i ogółem obywateli. Terminowe przekazywanie jasnych informacji niezmiernie ułatwia pracę instytucji rządowych i samorządowych. Właśnie dlatego mogą Państwo skorzystać na współpracy z agencją Skrivanek.

 

Podczas naszej 20-letniej działalności nawiązaliśmy długofalową współpracę z instytucjami państwowymi, takimi jak ministerstwa, KPRM, sądy i prokuratura (w tym instytucjami na szczeblu krajowym i lokalnym wykorzystującymi w swojej pracy informacje o ograniczonym dostępie). Regularnie i z powodzeniem uczestniczymy w przetargach ogłaszanych przez instytucje publiczne.

Aby informacja dotarła do grupy docelowej, musi być dokładna i terminowo przekazana. Jeśli grupa ta ma być jak najszersza, informację udostępnić trzeba w kilku językach i formatach. Tłumacze agencji Skrivanek są w stanie wykonywać tłumaczenia w różnych formatach na potrzeby wszelkich systemów zarządczych, w tym systemów zarządzania jakością oraz systemów informatycznych, a także przekłady na potrzeby współpracy i komunikacji z instytucjami UE. Nasi specjaliści językowi mogą również przyczynić się do rozwoju turystyki w Państwa regionie, zapewniając wysokiej jakości tłumaczenia materiałów informacyjnych na temat różnych obiektów turystycznych, a także tekstów promujących regionalnych przedsiębiorców, które przyciągną zagranicznych inwestorów.

Mając na uwadze komunikację z obywatelami, świadczymy różnego rodzaju usługi tłumaczeń ustnych. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu możemy realizować tłumaczenia niezbędne w codziennej pracy Państwa instytucji, a także zwiększyć kompetencje językowe Państwa pracowników – o ile tylko zdecydują się Państwo skorzystać z oferty naszej szkoły językowej. Jeśli z kolei chcą Państwo ocenić umiejętności językowe swoich potencjalnych pracowników, wystarczy skorzystać z naszego dedykowanego narzędzia do audytu kompetencji językowych FOCUS. Ponadto nasi specjaliści mogą zaangażować się w rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami, aby jeszcze lepiej określić ich poziom znajomości języka.

Skrivanek oferuje usługi tłumaczeniowe na potrzeby instytucji państwowych na szczeblu krajowym i lokalnym. Jesteśmy w stanie zapewnić tłumaczenia tekstów we wszystkich językach europejskich. W jaki sposób możemy pomóc w Państwa pracy?

Zajmiemy się tłumaczeniem umów, przepisów oraz materiałów prawnych. Jeśli posiadają Państwo strony internetowe lub drukowane materiały informacyjne, z których korzystają obcokrajowcy, możemy zaproponować lokalizację.

Pomożemy Państwu przy obsłudze zagranicznych gości i urzędników. Dostarczamy kompleksowe tłumaczenia ustne, zarówno konsekutywne jak i symultaniczne. Dzięki temu wizyta Państwa zagranicznych gości przebiegnie w doskonałej atmosferze, a Państwo nie będą musieli przejmować się kwestiami językowymi. To samo rozwiązanie proponujemy w zakresie komunikacji z obcojęzycznymi obywatelami, na przykład na potrzeby rozpraw sądowych.

Ograny administracji publicznej chętnie też korzystają z kursów językowych. Praca szkoły językowej Skrivanek zaczyna się od oceny aktualnej znajomości języka u Państwa pracowników.

Wykorzystujemy w tym celu narzędzie do audytu kompetencji językowych online – FOCUS. Po otrzymaniu wyników dzielimy kursantów na grupy według poziomu zaawansowania. Takie rozwiązanie gwarantuje najwyższą efektywność nauki języka obcego.

Jesteśmy także otwarci na świadczenie nowatorskich lub niestandardowych usług. Te zaś zależą wyłączenie od Państwa oczekiwań.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je z przyjemnością opracujemy dopasowane rozwiązanie.