biuro tłumaczeń skrivanek
Scroll Top

Tłumaczenia dla biznesu

Nasi tłumacze znający specyfikę branży usług dla biznesu zapewnią pomyślny rozwój firmy na rynku międzynarodowym i ułatwią komunikację z klientami.
tłumaczenia
Tłumaczenia biznesowe na najwyższym poziomie.

  Zamawiający:
  Nazwa firmy(*)
  Imię i Nazwisko
  Adres email (*)
  Numer telefonu
  Rodzaj tłumaczenia:
  Treść wiadomości:

  Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.

  Rodzaj tłumaczenia:
  Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?

  Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.


  W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?
  • W Skrivanku wspieramy naszych klientów również w zakresie tłumaczenia umów, regulacji bądź licencji, co jest szczególnie ważne podczas współpracy w międzynarodowym środowisku. Wiemy, że dzisiejsze potrzeby w zakresie tłumaczeń biznesowych są złożone, ponieważ firmy tworzą różnorodne treści w wielu językach, na przykład materiały e-learningowe, filmy wideo, komunikaty prasowe, oferty handlowe, sprawozdania finansowe, stronę internetową, opisy produktów czy różnego rodzaju materiały promocyjne. W Skrivanku dysponujemy zarówno zasobami językowymi, jak i najlepszymi praktykami dotyczącymi lokalizacji, aby sprostać Państwa wymaganiom. Tłumaczenia biznesowe oferowane przez biuro tłumaczeń Skrivanek to kompleksowa obsługa twojej firmy.
  • W celu zapewnienia najwyższej dokładności technicznej i spójności językowej biuro tłumaczeń Skrivanek przydzieli Państwu dedykowany zespół doświadczonych i profesjonalnych lingwistów oraz wielojęzycznych ekspertów, dopasowując rozwiązania do wymagań biznesowych Państwa firmy.
  • Jeżeli biorą Państwo udział w różnego rodzaju wydarzeniach międzynarodowych, takich jak seminaria, targi bądź konferencje językowe, możemy zaproponować tłumaczenia ustne (symultaniczne lub konsekutywne). Dzięki temu w trakcie spotkań na żywo bądź telekonferencji będą Państwo mogli skupić się na realizacji celów biznesowych bez potrzeby przejmowania się poprawnością komunikatu.

  Poszukują Państwo profesjonalnej firmy tłumaczeniowej, która spełnia stale rosnące wymagania biznesowe? Zapraszamy do kontaktu. Na podstawie Państwa potrzeb dopasujemy indywidualne rozwiązania tłumaczeniowe i lokalizacyjne, aby pomóc firmie osiągnąć międzynarodowy sukces. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję współpracy.

  ponad 100 obsługiwanych formatów
  Ponad 100 obsługiwanych
  formatów plików
  certyfikaty ISO
  5 certyfikatów
  ISO
  25 lat doświadczenia
  30 lat
  doświadczenia
  45 ml przetłumaczonych słów
  45 mln. słów
  przetłumaczonych w 2020 r.
  Profesjonalne tłumaczenia biznesowe

  Branża nowoczesnych usług dla biznesu stała się w ostatnich latach jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów gospodarki. Coraz większą popularność zyskują usługi takie jak Shared Services Centers czy Business Process Outsourcing. W tej branży granice państw nie stanowią żadnej bariery. Jednak aby osiągnąć sukces na rynku usług dla biznesu, niezbędne jest wyeliminowanie wszelkich barier językowych, co umożliwiamy naszym klientom poprzez usługi językowe i lokalizacyjne.

  Specyfika usług dla biznesu pozwala na pracę zdalną. Oznacza to, że firmy mogą współpracować z klientami na całym świecie. Dzięki powszechności szybkiego łącza internetowego praca dla klientów zagranicznych nigdy jeszcze nie była tak prosta. Wiemy, że jako specjaliści dysponują Państwo wielkim potencjałem, który umieją Państwo komunikować biznesowym partnerom za pomocą języka ojczystego. My natomiast, jako profesjonalny dostawca usług językowych, możemy przetłumaczyć Państwa słowa na ponad sto języków z całego świata.

  Nasi tłumacze są do Państwa dyspozycji,  gdy poszukują Państwo rzetelnego partnera, który zweryfikuje Państwa teksty, zapewni tłumaczenie ustne podczas spotkań i konferencji oraz zadba o dostosowanie tekstów pod kątem wymogów wyszukiwarek internetowych (SEO). W zespole Skrivanka znajdą Państwo specjalistów językowych we wszystkich wskazanych obszarach. Oferujemy tłumaczenia pisemne (korespondencja handlowa, rozmowy telefoniczne, strony internetowe, slogany reklamowe, instrukcje obsługi, materiały marketingowe itp.), ustne, przysięgłe i inne rozwiązania językowe.

  Nasze usługi to coś więcej niż tylko tłumaczenia pisemne czy tłumaczenia przysięgłe. Lingwiści ze Skrivanka już od ponad 20 lat świadczą wysokiej jakości usługi językowe dla branży nowoczesnych usług dla biznesu. Naszym atutem jest fakt, że nie ograniczamy się wyłącznie do tłumaczenia treści. Za każdym razem dopasowujemy tekst do kontekstu społeczno-kulturowego w poszczególnych krajach, dzięki czemu Państwa komunikat będzie nie tylko językowo poprawny, ale także w pełni naturalny w swoim wydźwięku.

  Tłumaczenia biznesowe w ponad 100 językach dla wielu branż:
  Warto skorzystać z tłumaczeń biznesowych oferowanych przez nasze biuro. Tłumaczenia dla biznesu to nasza specjalność. Zapraszamy do stałej współpracy.
  CZY POTRZEBUJESZ

  profesjonalne tłumaczenia dla biznesu?

  Napisz do nas – Pomożemy
  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.