Tłumaczenia dla biznesu

Nasi tłumacze znający specyfikę branży usług dla biznesu zapewnią pomyślny rozwój firmy na rynku międzynarodowym i ułatwią komunikację z klientami.
tłumaczenia
Czekamy na wiadomość od Ciebie!

  Firma / Imię i nazwisko(*)
  Numer telefonu
  Adres email (*)
  Miasto

  Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?  W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?
  • W Skrivanku wspieramy naszych klientów również w zakresie tłumaczenia umów, regulacji bądź licencji, co jest szczególnie ważne podczas współpracy w międzynarodowym środowisku. Wiemy, że dzisiejsze potrzeby w zakresie tłumaczeń biznesowych są złożone, ponieważ firmy tworzą różnorodne treści w wielu językach, na przykład materiały e-learningowe, filmy wideo, komunikaty prasowe, czy różnego rodzaju materiały marketingowe. W Skrivanku dysponujemy zarówno zasobami językowymi, jak i najlepszymi praktykami dotyczącymi lokalizacji, aby sprostać Państwa wymaganiom.
  • W celu zapewnienia najwyższej dokładności technicznej i spójności językowej Skrivanek przydzieli Państwu dedykowany zespół doświadczonych i profesjonalnych lingwistów oraz wielojęzycznych ekspertów, dopasowując rozwiązania do wymagań biznesowych Państwa firmy.
  • Jeżeli biorą Państwo udział w różnego rodzaju wydarzeniach międzynarodowych, takich jak seminaria, targi bądź konferencje językowe, możemy zaproponować tłumaczenia ustne (symultaniczne lub konsekutywne). Dzięki temu w trakcie spotkań na żywo bądź telekonferencji będą Państwo mogli skupić się na realizacji celów biznesowych bez potrzeby przejmowania się poprawnością komunikatu.
  • Natomiast jeżeli potrzebują Państwo szkolenia językowego, do Państwa dyspozycji pozostają specjaliści z naszej szkoły językowej Skrivanek. Oferujemy zarówno kompleksowe szkolenia kształcące umiejętności językowe, jak i tematyczne kursy, na przykład z zakresu praktycznego używania specjalistycznej terminologii branżowej.

  Poszukują Państwo profesjonalnej firmy tłumaczeniowej, która spełnia stale rosnące wymagania biznesowe? Zapraszamy do kontaktu. Na podstawie Państwa potrzeb dopasujemy indywidualne rozwiązania tłumaczeniowe i lokalizacyjne, aby pomóc firmie osiągnąć międzynarodowy sukces. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję współpracy.

  0
  i więcej obsługiwanych formartów plików
  0
  milionów słów przetłumaczonych w 2020 roku
  0
  lat doświadczenia
  0
  certyfikaty ISO

  Branża nowoczesnych usług dla biznesu stała się w ostatnich latach jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów gospodarki. Coraz większą popularność zyskują usługi takie jak Shared Services Centers czy Business Process Outsourcing. W tej branży granice państw nie stanowią żadnej bariery. Jednak aby osiągnąć sukces na rynku usług dla biznesu, niezbędne jest wyeliminowanie wszelkich barier językowych, co umożliwiamy naszym klientom poprzez usługi językowe i lokalizacyjne.

  Specyfika usług dla biznesu pozwala na pracę zdalną. Oznacza to, że firmy mogą współpracować z klientami na całym świecie. Dzięki powszechności szybkiego łącza internetowego praca dla klientów zagranicznych nigdy jeszcze nie była tak prosta. Wiemy, że jako specjaliści dysponują Państwo wielkim potencjałem, który umieją Państwo komunikować biznesowym partnerom za pomocą języka ojczystego. My natomiast, jako profesjonalny dostawca usług językowych, możemy przetłumaczyć Państwa słowa na ponad sto języków z całego świata.

  Nasi tłumacze są do Państwa dyspozycji,  gdy poszukują Państwo rzetelnego partnera, który zweryfikuje Państwa teksty, zapewni tłumaczenie ustne podczas spotkań i konferencji oraz zadba o dostosowanie tekstów pod kątem wymogów wyszukiwarek internetowych (SEO). W zespole Skrivanka znajdą Państwo specjalistów językowych we wszystkich wskazanych obszarach.

  Nasze usługi to coś więcej niż tylko tłumaczenia. Lingwiści ze Skrivanka już od ponad 20 lat świadczą wysokiej jakości usługi językowe dla branży nowoczesnych usług dla biznesu. Naszym atutem jest fakt, że nie ograniczamy się wyłącznie do tłumaczenia treści. Za każdym razem dopasowujemy tekst do kontekstu społeczno-kulturowego w poszczególnych krajach, dzięki czemu Państwa komunikat będzie nie tylko językowo poprawny, ale także w pełni naturalny w swoim wydźwięku.

  CZY POTRZEBUJESZ

  TŁUMACZENIA DLA USŁUG BIZNESOWYCH?

  Napisz do nas – Pomożemy
  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.